nasıl kendi yapmak: evine Pratik ahşap merdiven

nasıl kendi yapmak: evine Pratik ahşap merdiven

12 October 2017Ahşap merdiven yapmak çok basittir ve henüz kullanımı pratiktirAhşap merdiven yapmak çok basittir ve henüz ekspluatatsiiSegodnya için çoğu insan bir bahçesi var ya da özel evlerde ve evler yaşayan pratiktir. Özel arazi üzerine kendi evlerini inşa Kural olarak, insanlar tek bir kata sınırlı değildir. Çoğu zaman, modern bir özel ev iki katlı yanı sıra bir garaj ve bir tavan oluşur. Bu katlar bir merdiven ihtiyaç arasında hareket ve birçok akılda tüm avantajlarını ve dezavantajlarını tutarak tam ahşap merdiven seçmek anlamına gelir.


Evler ve özel evler için ağaç basamaklar

Neden ahşap merdiven hala bu kadar popüler? Özellikle daha güvenilir bir alternatif varsa - Metal?

Gerçekten de, metal merdiven ahşap modellerde talebin bir kısmını götürmek. Özellikle metal ahşap daha dayanıklı malzeme için. Ancak, ahşap bir merdiven metal üzerinde avantajlara sahiptir.

ahşap merdiven Avantajları:

 1. oluşturma basit bir süreç daha fazla;
 2. Bu pas vermez;
 3. Eğer bir ahşap ev varsa - iç uyması en iyisidir ahşap merdiven;
 4. Eğer merdiven görünümünü yorgun bir kaç yıl sonra, o zaman kolayca sökülüp, yeni bir renge boyanmış ve sonra yeniden birleştirmek.

Evler ve özel evler için ağaç basamaklar çok avantaj vardırEvler ve özel evler için ağaç basamaklar çok avantaj vardır


Bu merdiven hep banliyö bölgesi için faydalıdır.

kolay bir iş ilk görünebilir değil - boyama ahşap süreç olduğunu unutmayın. Nedenle aksi nihai sonuç iyi olmayabilir, profesyonellere bu işi emanet etmek daha iyidir.

ahşap ev için merdivenler: Kapak ve nasıl dekore

merdiven neredeyse hazır sonra, sanatsal bir bitiş yapmalıdır.

merdiven süslemeleri nasıl: 1. boyamak için;
 2. vernik;
 3. Kesme şekilleri;
 4. sanatsal bir tükenmişlik olun.

Ayrıca, güvenli ve sıcak boyunca yürümeye geceleri bir merdiven aydınlatma sistemi veya ısıtma sağlayabilir.

merdiven yüzeyi pürüzlü ve dengesiz onsuz için Vernik genellikle merdivenler hep kaplıdır. Eğer herhangi bir nalburdan güzel dış vernikler satın alarak ellerini sahip olabilirler cihazı bekletin.

Bir ağaç evinden Merdiven kalıplarını kesilmiş veya sanatsal yanmasını üretmek, cila ile kaplı olabilirBir ağaç evinden Merdiven kalıplarını kesilmiş veya sanatsal yanmasını üretmek, cila ile kaplı olabilir

merdiveni her renkte boya veya bunu doğal bir görünüm bırakmak mı - tat ve iç dekorasyon meselesi. Her durumda, her zaman merdivenlerden boya, ancak orijinal formuna geri unutmayın - artık yok.

Kesme kalıpları çoğunlukla merdiven korkuluk ya da onu adımlar üzerinde yapılan. Bu tamamen Merdiveni ek zarafet verecek sanatsal bir süreç. o size kalmış - o şekilde davranmak değer mi.

Ayrıca merdiven ekstra lezzet katar olarak Sanat, kesme benzer yanma. koni, ejderha kafası, tomurcuk: Bununla beraber, örneğin, özel şekiller korkuluk uçları yapabilirsiniz. Genel olarak, bütün bu bir fantezi söyler.

Evde Giriş ahşap merdiven: ahşap türünü belirtmek için

Merdivenler için ağaç seçimi - kolay bir iş. Bu sadece görünüm ama ileride merdivenler de fiziksel özellikleri, seçilen kereste bağlıdır.

Merdivenler için ağaç en popüler türü:


 1. Meşe. merdiven için Pratik cins: dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, nem ve sıcaklık değişimleri korkmayan, çürümez ve zararlılar tabi degildir. İkincisi kalıcı canlı olacak bir ülke istasyonu, bir merdiven yüklüyorsanız dikkate almak önemlidir. Sonuçta, doğru, gel ve böcekler merdivenle şımarık görmek istemez ki?
 2. Kayın ağacı. dayanıklılık parametrelerinin meşe aşağı kalır değil, ama size çok daha ucuz mal olacak. Ancak, bu cins bir eksi var: En yüksek higroskopik. Bu kayın için nem değişiklikleri kontrendike olduğu anlamına gelir. Evin havalandırma sistemi kurulmuş ve nem ve sıcaklık her zaman istikrarlı olduğunu eminiz edilmiş Ancak, - güvenle kayın seçebilirsiniz.
 3. Kül. Birçok iç tasarımcılar kül merdiven tasarım odalar kullanmayı tercih ediyorum. Aslında yanı meşe olarak, kül bir parke ve durum merdiveni etkilemez sıcaklık ve nem fiziksel etkiye veya istikrarsızlık sahip olmasıdır. Ayrıca, talaş meşe biraz daha ucuzdur.

girmek için ahşap merdiven çoğunlukla meşe ağacı, kayın veya kül kullanılırgirmek için ahşap merdiven çoğunlukla meşe ağacı, kayın veya kül kullanılır

seçimi ile ilgili şüphe varsa, bu iş için seçilir ustası danışabilirsiniz. O bütçeniz ve evin özelliklerine göre en iyi seçenek söyler.

Bir bardan evde bir ahşap merdiven

Bir bardan Ev günlüklerinin ve işlenmiş kurullarının yapıldığı klasik ahşap evin farklıdır.

Ancak kütüklerin bir evi ile olduğu gibi, ahşap merdiven iyi bir bardan ev iç tamamlıyor.

Bir bardan evde ahşap bir merdiven mükemmel ev dekor tamamlayacakBir bardan evde ahşap bir merdiven mükemmel ev dekor tamamlayacak


Eğer tavan arasına gizli bir merdiven gerekiyorsa arada, - aynı zamanda barlarda bunu yapabiliyor! Klasik bir merdiven Alınan, görünmez, çok yer değiştirmek yok ve mükemmel odanın tasarımına infüze.

Evde vernik ahşap merdiven ile karşılamak için nasıl: En iyi

Yukarıda belirtildiği gibi, vernik merdiveni daima Croutes. Aksi takdirde, yüzey pürüzlü olacak ve sık eşlik kıymık edecektir.

Tüm boyalar iki tipe ayrılır:

 1. parlak;
 2. Matt.

Evde Ahşap merdiven parlak veya mat vernik ile kaplı olabilirEvde Ahşap merdiven parlak veya mat vernik ile kaplı olabilir

Size merdivenin dekorasyonda kullanmanızı öneririz yarı lake türüne, - Ancak, aradaki vardır. Bir odun tüm kusurlarını will hide, ama çok parlak yapmazlar.

parlaklık çok kaygan olabilir ve mat yüzey bile çıplak gözle her çatlak ve kusur ile görülecektir unutmayın.

ev için Ucuz ve basit ahşap merdivenler

Eğer aşırılıkları ve zarafet beğenmezseniz, bir rahat ve ev dekorasyon sanat oyma ve yakma odun, ardından merdiven en basit sürümü bakmak tercih ederim.

Evin için basit ve ucuz ahşap merdiven çok onurlu bakmakEvin için basit ve ucuz ahşap merdiven çok onurlu bakmak

Eğer ustanın çalışmaları için büyük paralar vermeye istekli değilse Özellikle, en iyi bahis zamanki merdiven evde yüklemektir.

Ayrıca nedeniyle imalat karmaşıklığını vida (helezon) merdiven geleneksel güçlendiriciler daha pahalıdır unutmayın.

Nasıl bir ahşap merdiven üzere evine (video)

Günümüzde ustalar herhangi bir malzemeden merdiven yapıp her zevke: En basitten karmaşığa birçok katlanmış ile ve döner. Ayrıca sadece beğendiğin motifi ve sipariş vermek gerekiyor. Eğer marangozluk becerileri aşina iseniz, kendinizi ahşap merdiven yapıp evinde ayarlayabilirsiniz.

Evde Pratik giriş ahşap merdiven (fotoğraf örnekler)

06f5f935a838b1XL 000005 -1--2006 71-05 261 000943 27805-derevyannoe-krylco-dlya-chastnogo-doma-foto 9650701 46718595w640h640derevyannoeizpolubreven dereviannya-lestnica-V-dom

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 2

map