Nasıl kanaviçe monokrom yapar: ücretsiz düzeni, lüks bayanlar

Nasıl kanaviçe monokrom yapar: ücretsiz düzeni, lüks bayanlar

12 October 2017Elementlerin minimum miktarda kompozisyonun niteliğini belirten çünkü tek renkli nakış iç yapılmış minimalist içine mükemmel bir uyumElementlerin inanılmaz biçim ve içerik kanaviçe, tek renkli şeması özgür şık bayanlar indirmek ya XXI yüzyılda alaka kaybedemem tematik basınında bulmak minimum sayı ile kompozisyonun niteliğini belirten çünkü tek renkli nakış, minimalist tarzda iç mimarlık mükemmel uyum sağlar. Bugün, bir çoğunlukla tek renkli tekniği dikiş devrimci eğilim ifade ettiğini duyabilirsiniz. Soyutlama, dışmerkezlik, arıtma - Bütün bu nitelikler monokrom tekniği doğasında vardır.


Çapraz dikiş tarzı monokrom: teknolojisine sahiptir

Bu usta kolay değildir, ancak belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra, her zaman yeni bir şey denemek istiyorum. Onun popülaritesi monokrom kanaviçe evrenselliği aracılığı aldı. Sad mim, komik köpek veya akıllı bayan - bakılmaksızın seçilen görüntünün, iş herhangi bir odaya içine uyacaktır. O yüzden tuvale taşırken yeni bir anlam kazanır, kağıt üzerinde bu görünüşte basit kroki olur.

Yeni başlayanlar için, en kolay olduğu gibi, halka tipi tek renkli başlanılması tavsiye edilirYeni başlayanlar için, en kolay olduğu gibi, halka tipi tek renkli başlanılması tavsiye edilir

Bu teknolojiyi incelemek için kullanılan araştırmacılar, çeşitli özelliklerini belirledik:

  1. İlk referans tarihi antik Mısır'a büyük;
  2. Avrupa'da, Phillips monokrom teknolojisi ilk İngiltere'de ortaya çıktı;
  3. Birçok needlewomen arasında Fransa'da XVI yüzyılda teknoloji ile birlikte popülaritesi şık bayanlar görüntüleri var. sebebi sadece moda trendleri, aynı zamanda kadın görüntüsünün kült değildir. O el sanatları alanında şairler, sanatçılar ve uzmanların övgüyle.

bir şapka bir bayan oluşturun: dikiş

Ilk şey yapmak - Uygun bir tuval bulabilirsiniz. Çoğu durumda, teknik her projede tek renkli çevre gerçekleştirilir. o 1 inç başına 20-25 parçacığı düzeydedir yoğunluk olan keten, seçim için önemli olmasının nedeni budur. Bu durumda, bir şapka komik resim bayan belirgin olmayacaktır.


kompozisyonun merkezi kısmı dekoratif unsurlarla dekore bir şapka - çiçek. Zanaat alanındaki Masters klasik gül odaklanmaya çağırıyor. 1-2 parçacığı, rengi yerine, pastel daha ilgilidir kapak üzerinde işlemeli "bağırarak."

En iyisi tek renkli nakış melanj iplik için uygundurEn iyisi tek renkli nakış melanj iplik için uygundur

Aşağıdaki hatırlamak yanlış olmayın:  1. Nadir durumlarda, renklerin kullanımı ile yola olabilir. örnek, mavi ve altın, kırmızı ve siyah için. Golden versiyonu bir bayan resmin etrafındaki iç için kullanıldığını hatırlamak önemlidir.
  2. güzel bayan sokakta duran, sonra gösteri bir dal ya da onu şapka çömelme bir kuş, sol üst köşesinde işlemeli çevreyi yardımcı olacaktır;
  3. Düzgün bir kişi ve çok şapka arasındaki geçişi iletmek için gereklidir. amacıyla katı bir yumru, çene ve ince dikilmiş dudaklar ve zor görünür bir çizgi oluşturacak şekilde değil. Bu başlık olarak ifade kılar.

Çapraz Dikiş: çizgi şeması, banyoda bayan

O dönemin genel bir yol banyo yapıyor kadındı. Hata odağı "çıplak" tarzı burada olduğunu farz etmektir. Aynı zamanda adil cinsiyet, onun duygusal devletin refah düzeyini açıklar ve yaşadıkları yer hakkında biraz konuştuk - monokrom kompozisyonların güzellik banyo görüntü gerçeğinde yatmaktadır.

Tek renkli nakış özelliği beyaz bir fon üzerine siyah bir tek iplik gerçekleştirilir, ya da tam tersi olmasıdırTek renkli nakış özelliği beyaz bir fon üzerine siyah bir tek iplik gerçekleştirilir, ya da tam tersi olmasıdır

Sen banyoda iki olası teknolojiler nakış bayanlar birini seçerek başlamalıdır. Romanesk tarzı kontur teknolojisini aktarmaya yardımcı olacaktır. Bir yandan, yalnızca bir renk kullanımı ifade eder ve diğer - vasıflı işçi hep tonları kullanmak serbesttir. Şık bayanlar ışık ve gölge görüntünün oyun sayesinde gerçekten çekici olsun.

Hiçbir zarar tam olarak tüm kriterleri karşılamak için ek bir takım kriterler dikkat edecek:

  1. bunların uygulanması için fikir veya olasılıklar eksikliği tematik basına veya WAN telafi eder. Nokta düzeni ücretsiz ve düzeni grafiksel görüntü çevirmek için özel yazılımı kullanarak indirilebilir;
  2. sol alt köşesine yakın olan nesneler, her zaman sesi veya sağ üst yakın olanlar daha koyu ikisine yapılır;
  3. Işık ve gölgenin doğru oyun unutmayın. Şık bayan daha doğal görünüyordu için, resimde günün saatine göre, gölge düzenlemek için gereklidir.

Orijinal kanaviçe: muhteşem bayanlar (video)

Tam hikaye anlatırken zevk, tek renkli nakış tekniği izin verir. Bir veya daha fazla puan üzerinde izleyicinin dikkatini odaklamak için tasarlanmış gösterişli renkler, hiçbir yer yoktur. Tuval üzerine Her grup ve dikiş belli hedefi gerçekleştirmeyi amaçlayan güçlü bir mesaj taşır. Romantik dans, tutkulu öpücük - tüm bunları ve daha birçok şey doğru tuval parçacığı üzerinde konumlandırılmış geçirebiliriz.

nakış şeması: şık bayanlar (fotoğraf örnekler)

00b65776b73b27b593d67748d8b1893d48c08503 002da27bff79a833022270ff3263510c8c4e0403 002da28be95e4f2a5831109c197ecbae4e23cbcf 3e4908e2beb7 4SubjYkUbpA 5a1cfefa904c6d37a12dcaed35629931 5bec977f5b6d555949 45c8f353edeb42b8ceca15d6ab3a0f51 059dd97f811b 6128ca1b40a3e67ac1edd996735f36f5


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =

map