Nasıl iç kendinden renkli duvar kağıdı bir "lezzet" oluşturmak için: 10 ilginç çözümler

Nasıl iç kendinden renkli duvar kağıdı bir “lezzet” oluşturmak için: 10 ilginç çözümler

12 October 2017Düz duvar kağıdı ile, ilginç ve benzersiz iç mekan oluşturabilirsinizDüz duvar kağıdı ile, ilginç ve benzersiz intereryOsobennostyu ve duvarlar için uni duvar kağıtları ana avantajı yaratabilir malzeme herhangi bir odaya uygun olmasıdır. küçük bir odada özellikle iyi monofonik duvar kağıdı tutkalı, bir desenli ağ görsel boyutunu azaltabilir oda. sadece duvarlar olabilir kendinden renkli duvar kağıdı yürütün, malzeme genellikle tavanlar bitirmek için kullanılır. bir tonu renkli kumaş - Tavan parlak renkler ve duvara. 


Yekrenk duvar kağıdı: Kayıt için seçenekler

bir ya da duvar kağıdı başka tür seçimi, iyi onlar iç nasıl görüneceğini hayal gerekir.

Düz duvar kağıdı ayrılabilir:

 1. Malzeme ile: vinil, kağıt, dokunmamış, kumaş, ahşap ve diğer.
 2. doku: yükseltilmiş, pürüzsüz, parlak, mat.
 3. renk ile: koyu renkli, açık renkli, düz renk.
 4. Desenin varlığı ile. Düz duvar kağıdı üzerinde kabartma veya ekran kabartma baskı şeklinde çekme uygulanabilir.
 5. Bu doku: kumaş altında, doğal bir malzeme, doku olmadan.

Önemli bir nokta rengin seçimdir. Sıcak duvar kağıdı odayı hafifletmek ve serin gölgeler huzur getirecektir. Nötr renkli tonları odaya sadece bir kaçı olabilir.

Tek renkli tuvaller klasik tarzda veya hi-tech üslup yön için idealdir.

çalışma ortamı sükunet ve itidal yapım ofis alanı için uygundur Düz duvar kağıdı,çalışma ortamı sükunet ve itidal yapım ofis alanı için uygundur Düz duvar kağıdı,


Katı madde orijinal özellikler için mükemmel bir arka plandır.

Tasarımcılar duvar tasarımı kendinden renkli duvar kağıdı için birkaç seçenek sunuyoruz:

 1. Nötr tek renkli mükemmel bitirme malzemesi halı ve perdeler ile çerçevelerle, koyu mobilya ile birleştirilir.
 2. Renk düz duvar kağıdı yatak odasında, onlar barış ve güvenlik ortamı yaratmak düzenlemek için daha iyidir.
 3. Zengin doğal renkler mutfakta kullanmak daha iyidir. mutfak iç Böyle duvar kağıdı iştahı artırmak, ruh yükseltecektir.
 4. Düz duvar kağıdı duvarlara, bu malzemeyi bitirme farklı bir tür ile şık kombine sürümünü bakacağız değil yapıştırılmış olabilir. Örneğin, bir duvara, renkli duvar kağıdı ve öz renginde malzeme üzerinde macun tüm geri kalanı üzerinde yerleştirmek mümkündür.
 5. Bu spot ile iç düz duvar kağıdı iyi görünüyor.
 6. çocuk odasında, uzmanlar duvar kağıdı düz doğal renkler yapıştırma öneriyoruz.
 7. Mavi tonu daha iyi, hafif mobilyalar ile kombine böyle simbiyoz uzay oda havası, dolgu ışığı ve kolayca genişletin.

Elbette, bu tüm seçenekler değil. Eve mobilyalar ile mobilya ile, desenli deney yapmak istiyorsanız, düz duvar kağıdı ihtiyacınız olan şey. rıhtım herhangi bir hata hemen belli olacaktır olarak tamir ustaları, dikkatli bir şekilde tutkal monofonik malzeme önerilmektedir. Düzgün duvarı hazırlamak için de gereklidir. çalışma yüzeyi tamamen düz olmalıdır.Odada Vinil düz duvar kağıdı: faydaları

Düz vinil duvar kağıdı herhangi bir oda bitirme için evrensel bir seçenek çağrılabilir. herhangi bir yetkili tasarımcı yanlısı renkli duvar kağıdı Bu resimlerin sarsılmaz klasik birine yanıt olarak duyulabilir değildir. Vinil duvar kağıdı kumaşın diğer türleri üzerinde birçok avantajı vardır.

Avantajları şunlardır:

 1. Odada hane ve ilginç atmosferden ziyaretçileri rahatsız etmeyin sessiz üniforma arka plandır.
 2. bütünsel bir boşluk oluşturun.
 3. Odada Vinil duvar kağıdı onlar tabii nem geçirmez, dayanıklı ve çekici bakışlar vardır, temizlenebilir.

Renklerin orijinal renk ve tazeliğini korurken Vinil duvar kağıdı, uzun süre duvarlarda kalmak edebiliyoruzRenklerin orijinal renk ve tazeliğini korurken Vinil duvar kağıdı, uzun süre duvarlarda kalmak edebiliyoruz

Vinil düz duvar kağıdı tutkalı çok estetik bakmak kolaydır ve ilginç dekoratif unsurlar öne verir. Yatak odasında İyi tutkal düz bej duvar kağıdı.

Böyle mutfakta gibi diğer alanlarda Narin tonları şık bir görünüm.

İyi bir gölgeli tarafında Yatak odası ve mutfak bej, şeftali, sarı veya turuncu tonları satın almak. Orada aydınlatma sorunlarına, o zaman böyle mermer, mavi veya yeşil renkler gibi serin renkler, seçebilirler.

Tek renkli dokunmamış duvar: malzeme onuru

gelenekleri olmayan dokuma duvar kağıdı iç dekorasyon popülerliğine ilk yerlerden biridir. dokunmamış malzeme için talep onlar benzersiz güçlü oldukları için duvar kağıdı mükemmel görsel çekiciliği var, ama aynı zamanda çünkü sadece harika.

duvar malzeme terbiye benzersiz performans özellikleri ile aşağıdakiler bulunmaktadır:


 1. Güç ve süneklik.
 2. yetenek çalışma yüzeyi üzerinde herhangi bir kusur gizlemek için.
 3. Nem direnci.
 4. Darbe direnci değil, dış faktörlerin etkisi altında deforme.
 5. kokuları absorbe yok, nefes alabilen özelliklere sahiptir.

Flizeinovye duvar nedeniyle kağıt kaplama ile karşılaştırıldığında yüksek gücü, uzun bir hizmet ömrüne sahipFlizeinovye duvar nedeniyle kağıt kaplama ile karşılaştırıldığında yüksek gücü, uzun bir hizmet ömrüne sahip

Nedeniyle kullanıcı deneme yapabilirsiniz renk seçiminde zenginliğine. Düz dokunmamış duvar kağıdı - bu her zaman iyi bir seçenektir. Bu resimler koridorda ve kreş ve oturma odasında, hem de yatak odasında ya da mutfakta ve büyük bakacağız.

Tasarımcılar bir tatil için gitmek için plan nerede mor renkli yatak odasında duvar kağıdı veya oda kullanılması önerilir.

duvar kağıdı bu tip Mavi tonları sakin, tazelik ve hafiflik bir atmosferde dalmış edilebilir. Mavi Prosper tüm banyoda bakacağız. Beyaz renk her yerde sağlayabilir. Bu zıtlıkların oynamak için fırsat verir. Bej bir oda için uygun olan ve odaya antik kahverengi bir renk verir. güzel ve dayanıklı Düz ​​dokunmamış duvar kağıdı çevre dostu, onlar olabilir böylece güvenle onarım için tercih.

Biz bir desen diğer tek renkli olan duvar kağıdı bir duvar seçmek

Bir oda düzenlemesinde duvar kağıdı Kombine - bu şık ve şık. Tasarımcılar genellikle özgünlük ve teklik içini yapmak için bu tekniği kullanır. Bu bir duvar, bir desenli duvar kağıdı ile kaplı ve tek bir sesi dekore malzemesinin bütün geri kalan yüzeylerinin zaman çok etkili bir şekilde görünür.


görsel alanı genişleyebilir duvar birleştirerekgörsel alanı genişleyebilir duvar birleştirerek

kombinasyon aşağıdaki etkileri elde etmek için yardımcı olur:

 • aksan duvarlar oluşturulması;
 • oda imar;
 • bir odak noktası oluşturma;
 • dekoratif unsur olarak kullanın.

farklı şekillerde kombine edilebilir. Uzay tek duvar desenli duvar kağıdı ayırabilirsiniz belirtildiği gibi yatay bölünmüş ve edilebilmektedir can, tam tersine, tek tek renk macun ağın yüzeyinde ve bir desen, bir resim, fotoğraf ile tüm diğer malzemeye. tüketici için Seçim, tamirat önce ana şey duvar kağıdı her türlü aşina.

Odaya monokromatik iç (video)

İç (fotoğrafın) içinde Düz duvar kağıdı

5e63bc260935f43178824d201114f23e 6bf88c85b7220da2c7b4fb89244cc1fa 9 9-1 9a-zz50307-3 9min6 26min18 0572e43acd82b569546598f77c19f360 329 1305

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map