nasıl duvara sıvı duvar kağıdı tutkalı 5 önemli adım: Faydalı bir video

nasıl duvara sıvı duvar kağıdı tutkalı 5 önemli adım: Faydalı bir video

12 October 2017Sıvı duvar kağıdı uygulanmasında zorluk seçilen teknolojiye bağlıdırSıvı duvar kağıdı uygulanmasında zorluk kelime "tutkal" kaplama malzemeleri bu tip için geçerli olup olmadığını, tabii ki, duvarda sıvı tutkal duvar kağıdı nasıl bilmiyorum tehnologiiMnogie bağlıdır. Aslında aşağıda yazılı hiçbir şey karmaşık, ayrıntılı talimatlar vardır.


Sıvı duvar kağıdı: kullanım talimatları

Sıvı duvar kağıdı Süsleme malzemeleri piyasada gerçek göz açıcı idi. boyalar ve laminasyon malzeme ile bağlantılı olarak selüloz, pamuk, silika, ve diğerleri: Çeşitli katı Bu karışım.

Ağırlık ve sulandırılmış sıvı böylece düz olmayan bir yüzeye etkisi yaratarak, duvara uygulanırAğırlık ve sulandırılmış sıvı böylece düz olmayan bir yüzeye etkisi yaratarak, duvara uygulanır

Bunlar dolgu türleri benzeyen, ama daha doğal uygulamak ve özel, nefes alabilen bir etkiye sahip daha kolaydır. Bir gün ve onların sahiplerine görünüşlerini ve dokusunu memnun etmek hazır kuru uygulayarak sonra.

Ne sıvı duvar kağıdı tutkalı için

kullanım için Şimdi daha detaylı talimatlar. pokleit duvar kağıdı önce, ilk duvar hazırlamalısınız. Önce eski duvar kağıdı, boya ve müdahale edecek bir şey kalıntıları çıkarmak gerekir.


Önemli: duvar vida içine vidalanmış kurtulmak gerekir böylece sıvı duvar kağıdı, yüzeyde düz duran ve tüm kusurları tekrarlanır, bir çivi veya başka yabancı nesneler çekiç. Onlar kaldırmak veya macun ya gerekir.

Duvarlar parlak renkte boyanmış eğer, aksi halde, renksiz yüzeyine malzemeyi uygulamak tavsiye edilir, içinden parlayacakDuvarlar parlak renkte boyanmış eğer, aksi halde, renksiz yüzeyine malzemeyi uygulamak tavsiye edilir, içinden parlayacak

Bunu yapmak için, özel astar, emaye ve beyaz renklerle duvar tedavi etmek gerekir. alçı nem emen ve sıvı duvar uygulanması sırasında yumuşayabilir şekilde Ayrıca, su-bazlı kaplama sıvısı ile yüzey tedavisi için arzu edilen bir durumdur.

eşit ve yavaşça, bir alan diğerinden daha fazla boyalı edilmemiştir almaya çalışmalısınız duvar kağıdı uygulayın. Fakat prensip olarak, hiçbir şey iki dakikada öğrenebilir, belirli kurallar vardır karmaşık ve kullanılamaz.Sen hayal göstermek ve desen spatula veya ellerinizi uygulamak veya bir süngerle bir rahatlama oluşturabilir veya benzersiz bir resim oluşturmak için şablonlar kullanmayı deneyebilirsiniz - kaç kişi, bu kadar çok fikirler.

Kurutma işleminden sonra, arzu edildiği takdirde, sıvı duvar saydam boya uygulanabilir. Şeffaf vernik yüzey nem ve mekanik hasarlara karşı duvar yüzeyini korumak için, ama diğer taraftan, onlara nefes etkiyi mahrum olur.

incelmiş sıvı duvar kağıdı olarak

sıcak ama sıcak suda ihtiyacını Islahı. Sıvı konteyner yavaş yavaş bu manuel veya elektrikli karıştırıcı karıştırılarak, kuru karışım dökün. aynı anda doğurmak mümkün ve tüm olmakla rağmen daha sonra süreci çok fazla zaman alacaktır.

Aksi takdirde onlar duvara olacağından iyice tamamen kümelerini kırmaya çıkan sıvıyı karıştırmak için önemlidir. süreç biraz yumurta veya hamur krep dayak gibidirAksi takdirde onlar duvara olacağından iyice tamamen kümelerini kırmaya çıkan sıvıyı karıştırmak için önemlidir. süreç biraz yumurta veya hamur krep dayak gibidir

Yarım saat sonra ortaya çıkan ihtiyaç tekrar bu sefer sıvıyı karıştırmak için - nihayet. kayıp - Aynı zamanda, çok fazla bırakılırsa doğru alanda malzeme miktarını hesaplamak için gereklidir.

Nasıl kuru sıvı duvar kağıdı

Uygulamadan sonra, sıvı duvar kuru olmalıdır. Tam olarak nasıl - tümden cevap alamadım. Bu özel üretici tarafından belirlenir ve ambalaj üzerinde belirtilir, ancak minimum süre - 12 saat.

Zaman sıvı duvar kağıdı Kurutma, esas olarak, sıcaklık ve neme, çeşitli faktörlere bağlıdır. Bu nedenle, sıcak kuru havalarda tutkal onları en iyisidirZaman sıvı duvar kağıdı Kurutma, esas olarak, sıcaklık ve neme, çeşitli faktörlere bağlıdır. Bu nedenle, sıcak kuru havalarda tutkal onları en iyisidir

Pek çok üretici bir 3 günlük bir kuruma süresini belirtin. Elbette, bu güvenli oynamak ve daha bekleyin, ama genelde bu gerekli değildir olabilir.


Sıvı duvar kağıdı için araçlar

araçlar gerektirir duvar yüzeyi üzerine ayrılmış karışımın uygulanması için.

yani:

 1. Sıvı duvar olacaktır Kapasitesi. Bu tür bir küvet olarak uygun plastik kap.
 2. Silindir uygulaması (özel bir rahatlama yaratmak için bir dokulu rulo deneyebilirsiniz).
 3. silindir spatula veya mala ikame edilebilir.
 4. Nihai (isteğe bağlı), açık vernik kaplama.

Pek çok durumda, bunun yerine kağıt kaplanması için silindirin zhikih mala kullanılanPek çok durumda, bunun yerine kağıt kaplanması için silindirin zhikih mala kullanılan

Bunun yerine bir silindirin, özel bir silah kullanabilir - sprey. Bu yüksek basınçlı sıvı püskürten bir profesyonel bir araçtır. Boya, aynı zamanda eşit bir şekilde uygulanır, ancak, aynı zamanda, bir araç maliyeti daha pahalı olacaktır.


burada üzerinde daha yüzeyi sıvı duvar yapıştırılabilir

Sıvı duvar kağıdı çeşitli yüzeylere yapıştırılmış, fakat farkında olmak sınırlamalar vardır. kaplamalarla farklı türde bakmak görebilirsiniz.

mümkün olan sıvı duvar kağıdı tutkalı için

Kağıt nemi emer ve duvarları dekore etmeyen, kabarcıklar ve kabarcıklar görünebilir. Ayrıca, sıvı duvar kağıdı, bu primer ile muamele edilmiş bir düz, kuru yüzey üzerine yatmak iyi kağıt duvar kağıdı bir kabartma varsa veya bunun kendini gösterebilir.

kağıda Sıvı duvar kağıdı tutkalı - kaybolan varyantıkağıda Sıvı duvar kağıdı tutkalı - kaybolan varyantı

Nedenle, tembellik ve iyice eski duvar kağıdı kaldırarak duvara hazırlamak değil daha iyidir.

Çok fazla sıvı duvar boya tutkal

Hayır, her durumda. elbette, kendi elleriyle uğraşmak istemiyorum, sürece birkaç gün sonra geldi. Yağlı boya çok kötü onun üzerinde kötü yapışma ve sıvı duvar düşüş vardır. Bu nedenle, her şeyden önce boyayı çıkarmak ve duvar astar işlemesi gerekir.

Şöminenin üzerinde sıvı tutkal duvar kağıdı Can

şömine Sabit sıvı duvar kağıdı - bu sıcaklıklara dayanabilen, çünkü çok izin verilebilir ile + 80 ° C Şöminenin yanal yüzeyinde kolayca yapıştırılmış olabilir yangın veya sıcak ile doğrudan temas halinde, bir yere koyun ve seyretmek için gerekli değildir. şömine üzerinde duvar kağıdı montajı da ön yüzey işlemi kapsamaktadır.

OSB Sıvı duvar kağıdı

OSB duvar kağıdı uygulamadan önce hazırlamak için gereklidir.

OSB yüzeyindeki sıvı duvar kağıdı yapıştırma öncesinde hazırlanmış olmalıdırOSB yüzeyindeki sıvı duvar kağıdı yapıştırma öncesinde hazırlanmış olmalıdır

Prosedür aşağıdaki gibidir:

 • bir ızgara serpyanku ve şarj maddesi vasıtasıyla levha eklemleri sızdırmaz;
 • levha yüzeyi ile astar (bu bir sonraki aşama için gerekli olan);
 • ince bir tabaka ile elde edilen yüzey doldurmak;
 • Nihai astar tabakası uygulayın;
 • bir sıvı duvar uygulanır.

Hatta çirkin görünüm bir daha dekoratif tedaviye ihtiyacı nedeniyle OSB üzerine yapıştırılan duvar kağıdı için tasarlanmıştır söyleyebiliriz.

Nasıl alçıpan sıvı duvar kağıdı tutkalı için

Sıvı alçı yapılmış duvar kağıdı ve diğer yüzeylere tatbik uygulanması.

Alçıpan yüzey zashpatlevat ve kullanıma hazır olmalıdır sıvı duvar kağıdı uygulamadan önceAlçıpan yüzey zashpatlevat ve kullanıma hazır olmalıdır sıvı duvar kağıdı uygulamadan önce

Talimatlar adım adım:

 1. alçı yerleştirme sırasında ortaya çıkan eklem Seal;
 2. yüzey macun Kapak ve kurumaya bırakın;
 3. Kuru yüzey astarlanmalıdır ve sıvı duvar kağıdı uygulamak.

bir (video) gibi sıvı duvar pokleit

En doğru yapıştırıcı sıvı duvar kağıdı çok zor değildir. Sadece sabır ve temel bilgiler. Dikkatli yüzeyini hazırlamak ve yavaşça duvar kağıdı uygulamak gerekir ve onlar yıllardır sahibini memnun edecektir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 65 = 73

map