Nasıl bir streç tavan seçmek için: 6 ipuçlarını

Nasıl bir streç tavan seçmek için: 6 ipuçlarını

12 October 2017Stretch tavanlar renkli ama doku, stil ve diğer parametrelerde sadece birbirinden farklıdırStretch tavanlar renkli ama doku, stil ve diğer parametramNatyazhnye tavanlarda birçok çeşidi vardır sadece diğer her birinden farklıdır. Onlar malzemesi, vb renk, doku, stil, kurulum metodu, bu tavanlar kadar popüler olduğunu, bu nedenle içindir ile ayırt edilir .; bıçakların farklı türleri farklı ihtiyaçlarını karşılamak. Ayrıca en büyük avantajı, tavan ışık tertibatı ile sanat bileşim streç yeteneğidir. Farklı türde avantajları nelerdir tavanlar seçip ne okumaya devam edin.


Hangisi daha iyi: asma tavan veya boyama

Eğer asma tavan yüklemeye karar vermeden önce, bunun yerine sadece tavan boyamak için daha iyi olurdu bakılmaksızın, düşünmek gerekir? Bu konuda herhangi bir karışıklık varsa, o da tavana kalitesine dikkat edin.

Yani ne zaman ve tuval büyütmekten daha tavan boyası daha kolaydır neden:

 • resim seçmek için zaman için temel koşul pürüzsüz tavan olduğunu. tavan seviyesinde büyük farklılıklar, boyama ve boya için hazırlık değilse kendisi size bir gergi tavan az mal olacak.
 • boyama lehine argüman tavan doğal görünümü olduğunu. Bu oda daha rustik ve basittir.
 • Boyalı tavan germe tavanı söylenemez nem doğal bir düzenleyicisi, bir.
 • hizalama ve hatta kendi önemli deneyime sahip olamaz tavan boyama üzerine Onarım çalışmaları. tavana bıçak ayarlamak için özel donanım ve özel beceri gerektirir.
 • Boya ve sıva PVC filmi daha çevre dostu olarak kabul edilir.
 • herhangi bir tasarım elemanları olmadan beyaz pürüzsüz tavan, alçı iyi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir - Hedefiniz varsa.

senin tavan büyük düzensizlikler varsa plakalar arasındaki mesafe yeterince büyükse, tavan tam bir uyum imkansız bir görev haline gelir. Bu durumda, web için tercih önerilir.

kapı ve sıva arasında seçim yapma Eğer tavan ne kadar pürüzsüz dayanmalıdırkapı ve sıva arasında seçim yapma Eğer tavan ne kadar pürüzsüz dayanmalıdır

Ne tavanlar iyi seçim

tavanlar daha iyi ne anlamak için, öncelikle tavan ve tavanınıza için gereklilikler nelerdir belirlemek gerekir.


Tavan size uygun olacaktır öğrenmek için aşağıdaki soruları yanıtlayın:

 1. hangi odada size tavan yüklemeye gidiyorsun?
 2. Eğer tavana estetik bir vurgu yapmak istiyorum olsun?
 3. Eğer tavana para gerekli miktarda mükemmeldi harcamaya hazır mısınız?
 4. Eğer tavan boya veya tuval üzerine baskı mısın?

Bunlar ana sorular, tavan seçimini belirleyecek olan yanıtları bulunmaktadır. şöyle tesislerinde önerisi ile ilgili olarak olacaktır. olası nemli bölgelerde son derece PVC filmi ayarlayın. Kumaş boyama nem dayanamaz, kokuları emer ve kolayca kir toplarlar.

Islak alanlar en uygun PVC film, ama boyama ve baskı için sadece tuval kumaş üzerinde mümkündürIslak alanlar en uygun PVC film, ama boyama ve baskı için sadece tuval kumaş üzerinde mümkündürEğer tavan çok parlak ve güzel istiyorsanız, filmin kumaş yerine, bu talebi karşılamak için daha kolaydır. Film güzel bir parlaklık vardır, PVC kumaş belirli tipte neredeyse bir ayna yüzeydir. Farklı renkler dokular, seviyelerini birleştirin, tavan filme daha kolaydır.

Tabii ki, mali tarafı düşünmek gerekir. farklı düzeylerde ve güzel bir kuruş maliyet aydınlatma armatürleri montajı ile tavan tasarımında Karmaşıklık.

Baskı ve boyama sadece kumaş resimlerinde mevcuttur. Tavan Odanın tasarımında değişiklikler gölgesinde sürüş tavan rengini değiştirmek istiyorsanız, ya baskı deseni seçilmiş yapmayı planladığımız, sadece kumaş uyacaktır.

İyi streç tavan: malzemenin seçimi

Bildiğiniz gibi, tüm tavanlar kumaş veya PVC-bez ya yapılır. Orada aralarında büyük bir fark olduğunu ve her maddenin kendi avantajları vardır.

PVC tavan film çok popüler olan, ancak bazı durumlarda kumaşın web değiştirmek daha iyidirPVC tavan film çok popüler olan, ancak bazı durumlarda kumaşın web değiştirmek daha iyidir

temel farklar nelerdir malzemeler arasında var, düşünün:

 • PVC tavan herhangi bir nem dayanabilir ve koku absorbe etmez, bu açıdan kumaş stabilitesinin sahiptir olamaz. mükemmel film tavan mutfak ve banyo için uygundur. PVC bile sel alanlarının durumunda su tutar.
 • kolayca herhangi bir sıcaklık yaşayabilir Kumaş film hakkında söylenemez. Odanızın sıcaklık değişimlerinden etkilenebilir Yani eğer kumaş seçmek için çekinmeyin.
 • Kumaş boyanabilir. Hayata kendi tasarım fikirlerini uygulamak istiyorsanız, biz dokuma tavanlarda seçim durdurmaya öneriyoruz. Onların yüzey boya 10 katmanları kadar dayanabilir!
 • PVC kumaşlar tonları ve dokular inanılmaz miktarda var. Eğer, tasarım alanındaki uzmanların görüşünü güven karar verdiyse film kaplamasını yardımcı olacaktır hayatta en cesur fikirleri uygulamak.
 • Dokuma kumaş bağlantı elemanları çıkarmadan kaldırılamaz. Eğer (deformasyon veya olmayan baskı kirlenme durumunda) tuvali değiştirmeniz gerekiyor, bu bir sorun olabilir. PVC film diğerine değiştirmek kolaydır.
 • Film kolayca hasar ve kumaş daha kolay ve karışıklık temizlemek için daha zordur.

Malzeme seçimi özelliklerinin sipariş tamamen bağlıdır. Uzmanlara bakın ve onlar sizin için en iyi olanı ister.

Germe tavanları: nasıl kaliteli malzemeler seçmek için

bilmek önemli şey nitel tavan, yanı sıra kurulum, ortalama piyasa değerinden daha ucuza mal etmek pek mümkün olmasıdır. Ama yüksek maliyet iyi bir sonucun garantisi değildir.

tavanlarda malzemeler üzerinde, kurtarmak için daha iyi değil - değişiklik daha mal olacaktavanlarda malzemeler üzerinde, kurtarmak için daha iyi değil - değişiklik daha mal olacak


dikkatlice ve titizlikle olmalıdır seçerken uyanık, tavana vazgeçmek değil:

 1. firma çalışan bazı üreticileri ile öğrenin. Avrupa markaları 15 yıllık bir garanti var ve Çince ve Rusça - 5 yıla. Bu rakamlar kendileri olarak göstermektedir. tavan yedek daha sonra mal olacak çünkü bu tür şeylere o kurtarmak için daha iyi değil.
 2. tavanlar yüklemek için şirketin zamanında belgelendirme kanıtlayan tüm gerekli belgeleri kontrol edin. Daha iyi - O nerede şirket hakkında çalışma fazla deneyim ve yorumlar yerinde başvurmak için daha iyidir.
 3. Şirketin portföyünde istemeye çekinmeyin. Takım tavanların favori modeli ne üzerinde çalıştığına sor.
 4. Tüm malzemeler söz standartlarına uygun olduğundan emin olun. PVC malzemesi bileşimindeki fenolik bileşenler içermemelidir. Fenol bir sağlık tehlikesi. Çerçeveler güçlü ve hafif olmalıdır. En iyi malzeme - alüminyum bulunuyor.

Aynı zamanda işletme binasının tasarımına bakmak yararlı olabilir. Mantıken, eğer oldukça yüksek kaliteli tavan orada ayarlanır.

Ne iyi Asma tavan montaj

Hakkında montaj gerginlik tavan da önceden ilgili olmalıdır. Bir şeyler yanlış giderse, o zaman büyük olasılıkla tüm tavan değiştirmek zorunda, bu nedenle bağlama maksimum güvenilirliği sağlayacak bilmelidir.

Bir asma tavan seçimi, montaj için kullanılan montaj ne tür sormakBir asma tavan seçimi, montaj için kullanılan montaj ne tür sormak

Şimdi Asma tavanlar için ekin aşağıdaki yöntemler vardır:


 • Bir zıpkın yardımıyla. PVC tavan yüklemek için bir sistemdir. Böyle bir yöntem oldukça güvenilir olarak kabul edilir, bu profesyoneller tarafından çoğu durumda yapılır.
 • Klipsli bağlayıcıların tipinde ince dokulu ağ için kullanılan. Bu yöntem ayrıca oldukça güvenilir olarak kabul edilir, bu bir kaide yüklenmesini gerektirmez.
 • cam boncuklar yardımıyla Rus vinil tavan ayarlayın. Bu sistem çok güvenilir değil olarak kabul, ancak bazı tüketicilerin etkileyici bir düşük maliyetli, vardır. Çalışma sırasında mümkün olan en kısa deformasyonu olarak sabitleme bu yöntemle dikkatli olun. Doğru ilk olarak bir tanıtım videosu göreceksiniz.

Eğer uzun ömürlü, yüksek kaliteli inşaat yapmak istiyorum, yükledikten eksik değil: tavan türünüze için en iyi seçmek.

Ne iyi tavanlar: tavanlar: yorumlar

Kendi gereksinimleri ve yetenekleri yanı sıra arkadaşlarının tavsiyesi üzerine güvenerek, henüz zor olabilir biri lehine kesin bir seçim ya da tavana başka tür yapmak.

Doğrudan istemler ile tavan yeterli değildir germek - Ana şikayetler kurulumu kalitesiz kaynaklanmaktadırDoğrudan istemler ile tavan yeterli değildir germek - Ana şikayetler kurulumu kalitesiz kaynaklanmaktadır

asma tavan farklı türleri hakkında şunları yazın:

 1. "Biz banyosunda vinil tavan montajı ile çok mutluyuz. Buna ek olarak, çok cazip bir görünüme sahip, ancak sel bizi uyurken kez! İşçi su kaldırıldı ve her şey yerine oturdu. "
 2. "Kocam tavan hizalamak için gerekli olmadığını, ancak ben çekmeye teklif etti. Bence: hiç kötü bıraktı! Tavan, narin mat renk, tekdüze mükemmel pürüzsüz. "
 3. "Hep onarır kendini bitmiş, ancak tavanlarda indirimler duyurusu çekmiştir. Eski bir raf tavan hiç uğramadan: Ben koridoru kurmaya karar verdi. gün için çalışmak çok güzel bir kalite tavan yaptı. "

tavan sipariş etmeye karar verdi şirketin web sitesinde, bir inceleme için izleyin. Mümkünse, arkadaş veya akraba sipariş tavan olun.

Bir asma tavan (video) nasıl seçilir

asma tavan seçmek için, hala onların tercihlerine yalın. Bir uzman ile tavan geleceği için bir plan çizin önceden her şeyi düşün. aydınlatma ve diğer detayları hakkında unutmayın. o binanın en göze çarpan parçası değil - Ayrıca tavan unutmayın. Tavan pratik ve odanın iç genel izlenim yağma yoktu ana şey.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 4 =

map