Narzędzia do pracy i wykończenie ściany z cegły lub płyt kartonowo-gipsowych

Narzędzia do pracy i wykończenie ściany z cegły lub płyt kartonowo-gipsowych

12 October 2017Piękny tynk ściana może ozdobić wnętrze salonuPiękne ściany gips można udekorować talerz gostinoyGipsokartonnye cieszy się dużą popularnością. To dlatego, że materiał pozwala ukryć wady i nieprawidłowości ścian. GCR sami są duże i płaskie, więc w krótkim okresie czasu, można schować dużą powierzchnię. Można pracować na każdej powierzchni. Poza tym możliwe jest ustalenie ramę i dołączony do niej arkuszy. A między ścianą i umieścić materiału grzejnego płyty gipsowo-kartonowe. Nie zawsze jest to konieczne ramy. W małym mieszkaniu każdy metr na koncie, więc trzeba korzystać z płyt kartonowo-gipsowych kleju.


Skład mieszaniny płyt gipsowych przyklejone do ścianki cegły

Istnieją pewne sposoby mocowania płyt kartonowo-gipsowych na ścianie. Ale każdy z nich wymaga specjalnych materiałów i narzędzi szkoleniowych, jak również samej powierzchni. Aby wybrać odpowiednie, powinno być wszystko dokładnie rozważyć i zważyć.

W zależności od stanu ścian i kompozycja klejąca jest ustalona.

Aby bezpiecznie przyklejone do płyty gipsowo-kartonowej mur, konieczne jest, aby wybrać tylko wysokiej jakości klejuAby bezpiecznie przyklejone do płyty gipsowo-kartonowej mur, konieczne jest, aby wybrać tylko wysokiej jakości kleju

Najbardziej ekonomiczny i zalecane przez specjalistów składu - jest klej na bazie cementu lub gipsu. Zanim zaczniesz, musisz myśleć o której klej nadaje się do pracy, jeżeli jest to bezramowa metoda poszycia. Z reguły istnieje kilka opcji.

kompozycje:


 • Klej do ścian płaskich;
 • Środki do łączenia płyt kartonowo-gipsowych na mur;
 • Powierzchnia klejąca znacznych nierównomierności.

Trudno mieć, zwłaszcza jeśli jest to mur. Gdy powierzchnia jest gładka, a następnie praca przebiega sprawnie. Ale w każdym razie zawsze będą niewielkie różnice między cegłami w stawach. Dlatego klej będzie ustanowić równomiernie na ścianie. Tak więc istnieje możliwość, że płyta gipsowa i niewiarygodne kłamstwo. Przed mur płyt poszycia powierzchnia powinna być przygotowany.

Jak zamontować płyty gipsowo-kartonowej do ściany z cegły: prace przygotowawcze

Przed montowania płyt gipsowo-kartonowych, powierzchnia powinna być przygotowana. Ponieważ klej równomiernie spadnie na niego, arkusze sami pozostać słaby. Eksperci zalecają używać wskazówki do przygotowania mur do montażu płyt kartonowo-gipsowych.

Ponadto, płyty gipsowo-kartonowe na profile metalowe mogą być zabezpieczone za pomocą kołkówPonadto, płyty gipsowo-kartonowe na profile metalowe mogą być zabezpieczone za pomocą kołkówPrzydatne wskazówki:

 • Korzystanie z pionu, jak zmierzyć pionową ścianę. Jeśli istnieją różnice w więcej niż 20 mm, wymagane jest załączenie płyt gipsowo-kartonowych. Taśma o szerokości do 120 mm. W zależności od tego, gdzie stwierdzono niedociągnięcia, ustanowić i paski. Będą one służyć jako latarnia, kiedy to wszystkie montażowych dużych arkuszy.
 • Gładkie pasy mogą być zastąpione przez prostokąty. Ich rozbił się z tego samego arkusza suchej zabudowy. Wielkość może się zmieniać od 100 do 150 mm. Elementy przyklejone do ściany, z zachowaniem dystansu między nimi 250 mm. To wszystko zależy od wykrytych nieprawidłowości.

Niektórzy ludzie próbują dołączyć płytę gipsową z pianki lub tworzywa sztucznego cementu. Ale to niefortunna decyzja, jako materiał musi być dużo. A nie fakt, że takie mocowanie jest wiarygodne.

Gdy płyty gipsowo-kartonowej jest zamocowany do ściany za pomocą kleju, konieczne jest dodatkowo rejestruje specjalne zatyczki.

Mocowania płyt gipsowych z murem zależy także od materiału wytwarzania muru. To samo odnosi się do bloku pianki i betonu. Na przykład, czerwone cegły lub płyta może być przymocowana za pomocą dowolnych arkuszy przylepnych, połączenie jest niezawodny

Jak schować gk mur bez ramy montażowej

Przed rozpoczęciem pracy należy przygotować odpowiednie materiały i narzędzia. Wykańczania ścian z płyt gipsowo-kartonowych murowane mogą być wykonane własnymi rękami, albo skorzystać z pomocy specjalisty. Proces nie jest trudne, ale powinien być uprzejmy.

Przed przystąpieniem do przyklejania płyt kartonowo-gipsowych, powinny być przygotowane przed muremPrzed przystąpieniem do przyklejania płyt kartonowo-gipsowych, powinny być przygotowane przed murem

Narzędzia i materiały:


 • Zwykły i kielnia;
 • Pojemność podnieść wody i kleju;
 • Wiertła i dodatkowe dysze do mieszania;
 • Kawałek drewna;
 • taśma wzmacniająca.

Cały proces obejmuje kilka etapów pracy. Wszystko zaczyna się od tego, że trzeba być zagruntowane mur. Kompozycja klejąca jest przygotowany do układania płyt, ponieważ może twardnieć godziny.

Przygotować klej powinien być ściśle według instrukcji o właściwych proporcjach.

Roztwór klej stosowany w małych piersi. Po pierwsze, na całym obwodzie, a następnie poddaje się działaniu środka arkusza. Pomiędzy stosy nie powinny być duże odległości, na tyle 25 cm. Gotowy arkusz zamontowany na wyściółce i dociskana do ściany. poziom specjalny, by sprawdzić, czy powierzchnia jest gładka. Jeśli to konieczne, należy wyregulować za pomocą drewnianego klocka, dotykając listy. Roztwór wysuszono, można umieścić na stawów taśmy wzmacniającej i zastosować warstwę kleju. Ostatnim etapem będzie skóry i podkładu.

Instalacja suchej zabudowy w mur w tuszy

Ta opcja jest bardziej odpowiedni w przypadku, gdy ściana jest bardzo nierówna. Dlatego też eksperci zalecają użycie płyt gipsowych, grubości 12 mm i więcej. Co do ramy może być wykonane z metalu lub drewna. Ale lepiej, z drewna Oczywiście, jest przyjazny dla środowiska, tańsze i łatwiejsze w użyciu.

Wystarczy, aby szybko i łatwo być przymocowane do płyty gipsowo-kartonowej do ściany za pomocą metalowej ramyWystarczy, aby szybko i łatwo być przymocowane do płyty gipsowo-kartonowej do ściany za pomocą metalowej ramy


Narzędzia i materiały:

 • śrubokręta;
 • śrubokręta;
 • wiertarka;
 • Śruby i wkręty samogwintujące;
 • Kąty metalowe;

Mount Technology zaczyna z dwoma szynami montażowymi w pozycji poziomej na ścianie, a potem, suficie i podłodze. Konieczne jest, aby wyrównać je pionowo. Między nimi powinna ustalić elementy pionowe, które są równe szerokości płyt gipsowo-kartonowych.

Aby poprawić ciepła i dźwięku właściwości izolacyjne projektu pomaga izolatorem ciepła.

Do mocowania płyt gipsowo-kartonowych do ramy użyciu wkrętów lub śrub. Optymalne ich długość w zakresie od 30 mm do obserwowania odległość między nimi jest zalecany w odległości 25 cm. Zazwyczaj między arkusze zostawić małą wielkość szczeliny wynosi 5 mm. Jest to niezbędne do wykończenia szwów. Należy rozumieć, że sposób ramki okładziny zmniejsza dostępny obszar pomieszczenia.

Przykłady ścian cegły lub płyty gipsowo-kartonowe (wideo)

Obecnie wiele osób woli ten materiał do okryć ścian wewnątrz pomieszczeń. Nie jest to zaskakujące, GCR uniwersalny, nie tylko ukryć niedoskonałości i niedoskonałości ściany z cegły, ale także pozwalają przełożyć na rzeczywistość różne rozwiązania projektowe. Płyt gipsowo-kartonowych jest nazywany również płyty gipsowo-kartonowej, wystarczy użyć pracę. Ponadto w górnej części płyt gipsowych niekoniecznie zakończyć, ale można po prostu pomalować lub klej do tapet. To dla takich usług, większość osób wybiera GCR dla okładzin ściennych.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2

map