Narin beyaz duvar kağıdı: iç için 5 fikir

Narin beyaz duvar kağıdı: iç için 5 fikir

12 October 2017iç Beyaz duvar kağıtları görsel oda genişletmek ve rahat haleiç Beyaz duvar kağıtları görsel oda genişletmek ve uzun bir yenilik olmaktan çıkmıştır farklı odalarda iç kısmında parlak renkler ve tonlar uyutnoyIspolzovanie yapmak ve gündelik şık büküm oldu. tasarımcıların hayal gücü kapsamına ya basmakalıp sınırlı değildir ve bir yerleşim bölgesinde ilginç renkleri birleştirmek, aynı zamanda iç tam bir uyum ve yaratıcı bir ruh hali efekti oluşturarak, farklı stilleri ve yönleri birleştirmek sadece.


iç Parlak duvar kağıdı: Tasarım fikirleri

Beyaz duvar kağıtları onlar mükemmel mobilya, öğeleri veya tavan kaplamaları olarak kullanılan hiçbir tonları uygundur, evrensel bir seçenektir. Bu renk uyumlu ve diğer renklerle bağlantı için en uygun arka plan olabilir. Bu çok yönlülük tasarımında beyaz renklerin avantajları için de geçerlidir.

Bazı nüanslar:

  1. Bir kişinin dikkatli beyaz olduğunu ve sence öyle görünüyor veya steril odada ya hastanede ve iç hatta parlak vurgular tasarruf olmasaydı, deneyimli tasarımcılar yerine parlak ve zengin desenli, açık kahverengi ahşap laminat bol miktarda ekleyin ve süslemek için tavsiye canlı bitkiler yerleştirerek.
  2. Onlar sadece havayı temizleme, evde yaşayan insanlar için yarar olmayacak, aynı zamanda enerji altyapı iyileştirilmesi ve yaşamsal enerjiyle onu doyurarak, hatta en sıkıcı ve titiz bir oda canlandırmak için.
  3. pamuk, keten ya da ipek - malzemelerin daha iyi kullanımı da doğal kumaşlar.
  4. stilleri, doku ve desen çok sayıda etkiler 3D tasarım ile parlak resimler, sayfaları - Bir süre monoton ve sıcak renkler sıkılmış sonra ise, iç canlandırıcı, bazı küçük değişiklikler yapabilirsiniz.
  5. Aydınlık de bezler belki bir değişiklik, sandalye için renk dolu ve döşemesi ile - odada bir masa ise.

Parlak duvar altında mükemmel mobilya krem ​​ya da bej bir gölgeParlak duvar altında mükemmel mobilya krem ​​ya da bej bir gölge

beyaz duvar kağıdı için avantaj ve dezavantajları vardır. En önemli avantajı mobilya her türlü, dekoratif unsurlar, stil veya yön bir dokunuş ile bu rengin mükemmel uyumu olduğunu. Bu renk, yatıştırıcı duygulu olduğunu ve bir kale olduğu gibi, evinde güvende hissetmek için izin verir.


Ve onlarla saflık ve uyum Kar beyazı duvar kağıdı doğasında yanılsama kolayca odasına değil, perekleivaya duvar içini değiştirebilir.

tekstil kolay değişimi, canlı ayrıntıları eklemeyi ve Provence ev, modern yüksek teknoloji veya yabancı bir ülkede klasik ve sade iç harika bir dönüşüm var.

Beyaz duvar kağıdı - beyaz duvarlar: önlemek için nasıl monotonluk

iç beyaz duvarlar, görsel ortamı canlandırmak ışıkla boşlukları doldurmak ve basit, zarif oda ekleyin. Böyle bir renk düzeni size açıkça düşünmek içerideki olan hastane monotonluğu ve sıkıntı vermek etmemek için, ilginç ayrıntılar ve renk öğeler eklemek gerekir.

duvar kağıdı ve duvarları beyaz ise, monotonluğu önlemek için beyaz duvarlar bir arka plan üzerinde gelişti desenli duvar kağıdı satın almak tavsiye edilirduvar kağıdı ve duvarları beyaz ise, monotonluğu önlemek için beyaz duvarlar bir arka plan üzerinde gelişti desenli duvar kağıdı satın almak tavsiye edilirKar-beyaz sütlü krem ​​den - Modern yapı malzemeleri pazarında bile en seçici alıcı ilginç bir kabartma yapısı, gölgeler çeşitli beyaz duvar kağıdı uzak bakmak mümkün olmayacaktır, kalabalık.

benzer renk şeması ile seyreltin mümkün olup olmadığını ilginç bir desen veya süs varlığıyla tercih malzeme, - birbirleriyle karışık renkler kullanarak kaplan veya ayılar, çiçek baskıları, mermer tonları - geometrik şekiller, hayvanlar.

Işık mobilya - duvar kağıdı seçin ne

Şık bir şıklık eklemek değil, aynı zamanda bile en sıkıcı ve monoton bir tasarım dönüşümü mümkün değil sadece parlak mobilya almak için bir karar varsa, o birleştirmek ve odanın genel atmosferi ile uyum sağlayan benzer bir lezzet parlak ve ilginç duvar kağıdı vurgulamak mümkündür.

kanepe duvar gölge tekrarlar rengi olan birkaç parlak yastıklar, yerleştirmek için eğer şık bir çözüm mümkündür oda verin. Bunlar küçük şeyler odanın süre için ilginç ve hoş bir yatak odası ya da oturma odası açabilirsiniz.

Beyaz zemin üzerine duvar kağıtları

İlginç tasarım çözümü takviyesi beyaz veya sütlü duvar kağıdı kullanımı ile odanın köşesinde bir bölümünde yaptıysanız, biraz artırmak veya boşluk genişleyecektir elde edilir. Belirli üslup mobilya etkisini artırmak için, karşıt duvar kağıdı ve zengin renkler mühürlemek için çalışıyor odanın diğer kısmı ama karşı tarafta, aynı renk düzeninde düzenlenir.

Odada beyaz mobilya mevcut, ışık soyut desenleri ile duvar kağıdı satın almak daha iyidir EğerOdada beyaz mobilya mevcut, ışık soyut desenleri ile duvar kağıdı satın almak daha iyidir Eğer

resim, vazo ve masa ve sandalyeler şeklinde Birkaç parlak parçalar, oturma odasında orijinal kısmında beyaz duvar kağıdı dönüm sadece önemli olayları eklemek değil, aynı zamanda sadece bir yer dinlenmek için yapım evde rahat ve sıcak bir atmosfer yaratmak, ancak bir için de mükemmel bir alan boş zaman.

Hafif laminat için en iyi duvar kağıtları

hafif bir laminat ile birlikte beyaz duvar kağıdı kullanılması, yetmezliği ve parlak bir tasarım çözümü olabilir. özgün bir tasarıma sahip güzel ve aydınlık odaya küçük ve karanlık bir oda dönüşümü mümkün ve parlak detaylarla aksanlı kesin kurallar ve deneyimli profesyonellerin tavsiyelerine, uygunluk.


beyaz duvar kağıdı ile İç

Birkaç yıl önce, beyaz fayans veya duvar kağıdı ile doldurulmuş banyo, banyo ve mutfaklarda, ama çağdaş eğilimler tasarımı ve beyaz renk üzerinde görüşlerini giderek sadece yatak odasında değil kaymış değişti ama salon, ofisler veya oturma odaları var.

Işık laminat mükemmel bej duvar kağıdı altında, resimlerinde veya diğer dekoratif unsurlar ile dekoreIşık laminat mükemmel bej duvar kağıdı altında, resimlerinde veya diğer dekoratif unsurlar ile dekore

oda ortak bir arka plan oluşturmak laminat süt tonlar kullanıldığı ilginç tasarım çözümleri için. Çoğu zaman, birçok başlayan uzmanları zemine uygun renkler duvarlarda beyazlığını vurgulamak için tam güçte, ev dekorasyon ve oluşturma stil ve konfor tüm fikirleri kullanmak merak ediyorum.

Beyaz duvar kağıdı ile bir sıkıcı değil tasarım oluşturmak için deneyimli uzmanlar bu teknikleri kullanın:


  • farklı geometrik ya da bitki elemanları ile Süt tonları;
  • İlginç bir çözelti rengi ya da bazı ayrı kullanım alanları ile karıştırılmış, beyaz duvar kağıdı, olağanüstü bir kombinasyonudur;
  • şık iç odanın belli bölgelerde bulunan modern ve aydınlık mobilyalarla düz beyaz duvar kağıdı, hatta deneyimsiz uzmanı değişecektir eğer.

Birkaç mutfak alanında beyaz duvar kağıdı kullanarak, onarım yapmak için cesaret. Birçok Böyle bir çözüm pratik değildir inanıyoruz ve çok dikkatli bakım gerektirir. Modern teknolojiler bir standart kullanılarak, almak ve çok zaman ve çaba gerektirmez duvar kağıdı süper temizleme, bakım üzerine yapıştırmak için izin verir ve bir süre sonra eğer veya toz, yağ veya gres çözeceğine, kolayca geleneksel yün bez veya sünger ile temizlenebilir olacak deterjan.

klasik iç için mükemmel, hem de yüksek teknoloji tarzı için olduğu gibi beyaz duvar kağıtları, evrenseldirklasik iç için mükemmel, hem de yüksek teknoloji tarzı için olduğu gibi beyaz duvar kağıtları, evrenseldir

Bu iç beyaz renk keyfini kadınlar için hayatı kolaylaştırır, ancak temizlik üzerinde fazla zaman harcamak korkuyorlar.

Çocuk odası için beyaz renk kullanarak Değil çok uygun seçenek - ilk birkaç ay küçük bir adam artışı ile sorunları veya sorun ancak paralel olarak herhangi teslim olmayacak pahalı beyaz duvar kağıdı zarar olasılığını arttırır. daha güven verici olacak, ama yaratıcılık ile çarpışmak değil, sanat mene dikkate değer eserler biraz deha, Beyaz acilen yerinden oda tamamen yeniden macunu değiştirmek veya parça veya gerekecektir olacak renk, On.

küçük bir koridor, bu mükemmel bir seçim olacak - onlar alanı artacak, ancak ayna kapı ile küçük bir dolap koyarsanız - Eğer bir mega büyük oda olsun.

beyaz duvar kağıdı ile İç seçenekleri (video)

Deneyimli tasarımcıların tek tavsiye dolabında veya duvar kağıdı bazı elementlerin paralel çoğaltılması, uyumlu bir ortam yaratmak için ve odanın tarzını vurgulamaktır. iç beyaz duvar kağıdı kullanarak zarafet, şıklık ve temizlik yanı sıra karışımları sembolize ve hatta en cesur renkler ve çözümlerini kullanarak, herhangi bir renk ile mükemmel uyum sağlar.

iç Beyaz duvar kağıtları (fotoğraf)

2612 9e2ae1d901f566bec9c2f80bcfaba011 3764-dışı 59171 4818203 5428241ce3029 32904587f 1292831227E1E5EBFBECE820F6E2E5F2E0ECE820F0E0E7F3EAF0E0F8E5ED20E4EEEC 1337266471-463240-0094294wwwnevseoboicomua a4470ecfcc0330356a2a6fd64ce0e343 B-IMGbe9c15295aa7

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − = 58

map