The BlogNakış hep pahalı ve güzel üstesinden gelmiştir, bu nedenle herhangi bir iç tasarım için uygunduro nakış tekstil ürünlerinin çeşitli süslemeleri yanı sıra bir haç işlemeli resmin iç, eklemek tercih intereraLyudi herhangi bir tasarım için uygundur böylece Nakış her zaman pahalı ve güzel üstesinden gelmiştir. Bu yön kumaş tasvir çiçekler, eğlenceli desen ve tuğralarında farklı tarzlarda gerçekleştirilir. İşlemeli resimler siyah beyaz veya renkli olabilir. favori temalarından biri hayvanların resimdir.


Çapraz Dikiş: hayvan türleri

Çoğu zaman, hayvan motifleri ev veya ofis dekore resimlerinde bulunurlar.

Böyle nakış birkaç tipe ayrılabilir:

  1. görüntü renk ve tonları bir yeri vardır hangi büyük boy, resimleri. Bu biçimi Nakış yüksek ilgi ve beceri iyi bir düzeyde gerektirir.
  2. Görünüm dikiş başlayanlar için uygundur. Bunlar küçük ve daha az renklerdir. Çoğu zaman, karikatür veya peri küçük resimler çocuk odalarında hayvanları işlemeli. Çocuklar bu sanat türünün çok düşkün, onların hayal gücünü geliştirir.
  3. grafiksel bir düzenleyici kullanılarak yapılır Bu düzen, nakış. Bu teknoloji sayesinde, bez sevgili hayvan görüntüyü aktarabilirsiniz.

  İşlemeli hayvan boyama güzelliği ve asaleti ile büyülüyorİşlemeli hayvan boyama güzelliği ve asaleti ile büyülüyor

Kurtlar olduğu düşünülen hayvanların nakış motiflerinin en popüler görüntüler. yabani kediler veya hayvan gittikten sonra. Büyük talep atı. zebra koyun veya fark etmez atı olsun. Ayrıca hayvanların birçok gerçek dışı görüntülerle çok popüler. O elleriyle bir genç kız boynuzlu at nakış eğer, yakında evlenecek inanılmaktadır.


nakış çapraz düzenleri: hayvanlar, kendini nasıl

Günümüzde el sanatları atölyeleri hiç hazır düzenleri ile gömülmek. Ama bazen bir şey seçkin ve özel istiyoruz.

Bu durum için, nakış için düzeninde herhangi pembe bir resim açmak yardımcı olabilecek bazı basit yolu vardır:

  1. Önce bir favori resim seçmek gerekir. ve kağıt onun levha koyarak sonra düzgün bir tablo çizmek. dizüstü sayfasında çok daha rahat yapacağız. Her hücre bir haç yanıt verecektir. Sonra hücre renkli kalem üzerinde yürümek ve istenilen renklerde bunları boyamak gerekir.
  2. İkinci yol ilkinden daha çok daha kolaydır. bunun için bir grafik editörü programı ile bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır. En yaygın kullanılan boya. Program çizimleri indirmek ve piksel önce resmi yeniden boyutlandırmak gerekir. Her kare bir haç sorumlu olacaktır. Daha fazla piksel, daha fazla resim olacaktır.

devrelerin derleme nedeniyle herhangi bir fotoğrafın görüntü ile işlemeli edilebilirdevrelerin derleme nedeniyle herhangi bir fotoğrafın görüntü ile işlemeli edilebilirGenelde, bu tür yöntemler zaten elini dolması profesyonel Nakış tarafından kullanılmaktadır. 

nakış çapraz için ayarlayın: hayvanlar

nakış el sanatları mağaza ön ayarları satılmaktadır ile boş bağlamak için karar olanlar için.

Bir hazır düzeni, renkler numaraları, iğne ve çemberin iplik içerdiğinden Bu set, yeni başlayanlar Nakış için uygundur.

Ayrıca satın alınabilecek ayrı ayrı çeşitli tarzlarda çeşitli hayvan görüntülerin diyagramları. 

Hazır oyalamak için düzenleri gibi çeşitli teknikler olabilir:

  • yarı çapraz;
  • Fransız düğümü;
  • Bekstich.

  Hazır işlemeli onlara biraz lezzet verecektir boncuklar ile dekore edilebilirHazır işlemeli onlara biraz lezzet verecektir boncuklar ile dekore edilebilir

İplik renk seçimi için renk kartı kullanabilirsiniz. Özellikle dikkat iplik kalitesine önem verilmelidir. Pürüzsüz ve sağlam olmalıdır.

Nerede özgün ve ilginç düzenleri bulabilirsiniz

Dünya çeşitliliği ve farklı şemaları nakış doludur. nakış Riolis, örneğin, olabilir için şemasını bulun. Sen mağazalarda hazır kitleri satın alabilirsiniz. Mağazalar engin Savannah güzel aslanların görüntü ile kitleri sunuyoruz. muhteşem hayvanlar, çizgi film karakteri ile Çok renkli resimler. Ayrıca, büyük bir devre ölçeği deniz yaşamı göstermektedir. monokrom tarzında şemasının muazzam popülerlik.


Çarpıcı siyah beyaz görüntü modern bir iç süslüyor olacak. Ayrıca geleneksel nakış muska hakkında unutmamalıyız. dükkanlar ocağın ev velisi tasvir şemaları geniş bir yelpazede sunuyoruz.

Nakış çapraz hayvanları (video)

Crocheting - boş zamanlarını işgal edebilir harika aktivite. Aynı zamanda aile için kendi ellerini yapmak için büyük bir fırsat sunar. Daha nakış odaya özel bir çekicilik ve lezzet verecektir yatak örtüleri ve havlular ile dekore edilebilir. Çok fazla hayvansal, boncuklu bir resim ile işlemeli veya iki farklı tekniklerle işlemeli görünecektir. Çocuk ürünleri işlemeli edilebilir Dekorasyon, çocukların merakla tür görüntüleri.

nakış çapraz düzenleri hayvanları (fotoğraf)

Zaja 57d1d36239eb5 57d1d3547dc2f tigr-shema shemy-dlya-vyshivki25 miciofarfalla shemy-dlya-vyshivki4-1024x800 cx dev full9383160493husky1graphafghanpattern1


Leave a Comment

Your email address will not be published.

61 + = 62