Najmodniejsze living-2017: zdjęcia niesamowitych pomysłów

Najmodniejsze living-2017: zdjęcia niesamowitych pomysłów

12 October 2017Salon - miejsce, gdzie ciepło i komfort ur całego domuLiving Room - miejsce, w którym narodził się ciepło i komfort wszystkich kolorach domaSvezhaya, śmiałych linii i kształtów, oryginalnych akcesoriów i elementów dekoracyjnych - w tym roku jest pełna nieprzewidywalnych wcieleń! Przychodzimy do sali do rodzinnych posiłków, goście spotykają się tutaj i relaks na koniec dnia roboczego. Jednak nowoczesne tempo życia jest stopniowo przekształcając salon w wielofunkcyjną przestrzeń. Pragnienie praktyczność we wnętrzu było przyczyną pojawienia się nowych trendów.


Fancy żywy w 2017: główne trendy

Kluczowym trendem w roku - indywidualizm. Praktyczność i komfort najlepiej odzwierciedla skandynawskiego wystroju, tak popularne dzisiaj, „ciężka” konstrukcja przy użyciu naturalnych materiałów.

Niepowtarzalność i oryginalność wnętrza najbardziej poszukiwanym dzisiaj, i to nie tylko pragnienie, aby wyróżniaćNiepowtarzalność i oryginalność wnętrza najbardziej poszukiwanym dzisiaj, i to nie tylko pragnienie, aby wyróżniać

Meble, RTV, drukowany jest do użytku masowego, nie może w pełni zaspokoić potrzeby osoby i wnętrza, stworzone dostosowane lub wykonany własnymi rękami, a nie tylko do rodzenia komfortu i przytulności w mieszkaniu, ale także niosą ze sobą duży ładunek funkcjonalną.

rozwiązania kolorystyczne

Kolorystyka wnętrza - ważnym zagadnieniem w projektowaniu każdego pomieszczenia. Dokładnie powiedzieć, jaki kolor najbardziej modne niemożliwe. Rozpowszechniony w współczesnego życia znaleźć proste odcienie bieli, szarości i czerni - kolor spokoju podstawa pozwala zorganizować ciekawe jasne akcenty. Stylowy salon nie jest wymagany do przewozu tylko te odcienie.


Living odzyskać siły i rozweselić w stylu etnicznymLiving odzyskać siły i rozweselić w stylu etnicznym

Wielu projektantów zaleca się stosowanie wyrafinowanych kolorów we wnętrzach:

 • Marsala;
 • szmaragd;
 • bursztyn;
 • Bordeaux;
 • Lemon-gold.

Wyszukane grafiki, ozdobne wzory i zawiły ornament - kolejny trend w 2017 roku. Wykorzystywać je lepiej w pokojach z przeważającym wykorzystaniem naturalnych odcieniach.Co z meblami? Nie spiesz się wyrzucić stare meble - utraconą formę krzesła, stoły i krzesła mogą być reaktywowana z nowymi kolorami. Drogie przedmioty, które będą pozostają we wnętrzu salonu i unikalnej konstrukcji stworzonej przez ręce, w pełni zgodne z tendencją indywidualizmu. Kolejny trend w modzie - przezroczyste meble. Nie muszą kupować z kruchego szkła mebli, współczesny rynek oferuje wiele towarów z wytrzymałego tworzywa sztucznego i akrylu.

Nowoczesny design pokój dzienny w 2017 roku: eklektyczny

Brak bardziej ścisłe granice przy wyborze stylu: demokratyczne podejście do projektowania centralnego pomieszczenia pozwala na zastosowanie kilku stylów we wnętrzu. Wydawałoby się, absolutnie przeciwstawne style, łącząc w jednym salonie, tworząc kompozycje niewiarygodnym pięknem i funkcjonalnością.

- Nasze wszystkie tkaniny. Piękne okno projekt pomoże związać wszystkie style w jednym- Nasze wszystkie tkaniny. Piękne okno projekt pomoże związać wszystkie style w jednym

Aby wnętrze pokoju był harmonijny, konieczne jest, aby przestrzegać pewnych zasad:

 1. Nie ma miejsca, niepotrzebne szczegóły, najważniejsze - racjonalność i praktyczność.
 2. Pojedyncze rozwiązania kolorystyczne dla całego pomieszczenia, niezależnie od stylu.
 3. Jedność tajemnicy - ta sama struktura.
 4. Żywe szczegóły do ​​dekoracji wnętrz, ale nie zatyka go.

Stylowa Living 2017: prosty i gustowny

Najgorętsze rozwiązanie do tworzenia komfort w salonie są połączone ze wzorem w stylu minimalizmu. To prawda, że ​​ta opcja jest przeznaczona tylko dla małych i małym pokoju: lakoniczne i linii prostej geometrii, aby zwiększyć przestrzeń.

Luster, szkła i tworzyw sztucznych Meble - wielofunkcyjne elementy wystroju doskonale odzwierciedla tendencję 2017.

Zaprojektowany w stylu minimalistycznym nie nadaje się do dużych pomieszczeń, ponieważ już pojemnyZaprojektowany w stylu minimalistycznym nie nadaje się do dużych pomieszczeń, ponieważ już pojemny

Nowe trendy w projektowaniu - to motyw przemysłowej. murowane ściany, rury i kable nieostrożnych dane tworzą jego atmosfery, a nie pozbawia pomieszczenie komfortu.


salon przemysłowych jest zawsze pełna słowach nowopowstała wyposażenia wnętrz:

 • Belki stropowe z drewna;
 • partycja metalowa stref;
 • Duże otwarte przestrzenie;
 • elementy oświetlenia przemysłowego.

Plain głębokie kolory, mocne oświetlenie i wyposażenia domowego z najnowocześniejszych materiałów - to jest minimalizm.

Naprawa salonie w 2017 roku: modne materiały

Co lepsze wykorzystanie materiałów i tekstur w projektowaniu salonie? W modzie - naturalne.

Drewniane podłogi, dywany wykonane z materiałów naturalnych, przyjaznych dla środowiska tekstylia dla Windows - tekstury naturalnych materiałów są zawsze wyjątkowe i niepowtarzalne.


Aktualne trendy - tapety. Wydaje się, że ta metoda dekoracji ścian już dawno stracił swoją popularność, ale w 2017 roku ponownie wrócił tapety w naszych salonach. Podążając za trendem indywidualizmu, to najlepiej, aby tapety lub tapety z wizerunkiem swoich szkiców.

Kamień, beton, płytki ceramiczne - proste materiały, ale jak wiele one znaczą w nowoczesnym styluKamień, beton, płytki ceramiczne - proste materiały, ale jak wiele one znaczą w nowoczesnym stylu

W tym przypadku motywem przewodnim tego roku - prostota, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby, aby przeładowywać projekty złożone sufit.

Główne trendy sezonu:

 • Przystępne białe gładkie sufity;
 • Błyszczące sufity;
 • Zagospodarowania przestrzennego z wykorzystaniem zawieszone struktury;
 • Belki stropowe wykonane z naturalnych materiałów.

Co do dekoracji sufitu, nadal króluje sufitów wielopoziomowych.

Nowe trendy w projektowaniu okien

W centrum każdego salonu - to okno. I najnowsze trendy dekoracji tekstylnych pomieszczenia są zaskakująco zróżnicowane. Zasłony hali - jest także mieszanina stylów i kształtach, za pomocą różnych struktur i doświadczenia polowe.

Większość obecnych modeli zasłon:

 • Najprostszym zasłony, paski wzoru;
 • oczka;
 • Zasłony na pierścieniach;
 • zasłony nocy.

Jak każdego nowoczesnego salonu elementu dekoracyjnego, zasłony do hali muszą mieć ostateczny praktyczność Jak każdego nowoczesnego salonu elementu dekoracyjnego, zasłony do hali muszą mieć ostateczny praktyczność

Należy używać tkanin w pomieszczeniu, w zależności od stylu pomieszczenia. Co do materiału, a dominują naturalnych materiałów w tej dziedzinie. Opieki nad nimi często wiąże się z wieloma trudnościami, jednak prawdziwi koneserzy mody nie boją zasłon wykonanych z satyny, jedwabiu i lnu.

Skandynawski styl loft i mają tendencję do opuszczenia zasłony, a minimalizm nie może istnieć bez akcentu w postaci jasnych zasłon.

Luksusowy salon-2017: wszystkie dbałość o szczegóły

Proste kolory, czyste linie i rygorystyczne formy - komfort we wnętrzu stworzyć dokładnie szczegóły. Każdy profesjonalny projektant wie - jasne akcenty i delikatny detal jest najważniejsze. Nowe pozycje w tym roku - jest ręcznie wykonane rzeczy. A nawet jeśli twoje ręce, aby akcesoria i wyposażenie domu żadnej okazji, zawsze można kupić oryginalne elementy wystroju dla: obrazy, rzeźby, lampy podłogowe.

Obecnie najbardziej popularne są narożniki, a jednym z powodów - funkcjonalność:

 • To oszczędza przestrzeń;
 • To pozwala zachować rzeczy kompaktowy;
 • Rozkłada się w wygodnym łóżku.

Meble tapicerowane - jest ucieleśnieniem każdego salonu, jak również komfort i wygodęMeble tapicerowane - jest ucieleśnieniem każdego salonu, jak również komfort i wygodę

Miękkie chrupki, również popularne w nowoczesnym salonie, uzupełniają podstawowy skład może być również używany do przechowywania. Otwartość i prostota konstrukcji współistnieje z ideą utrzymanie rzeczy w otwartych półkach i na półkach.

Pora nowości związane z kolorystyką mebli - trzeba podnieść tak blisko do koloru bazowego.

Stwarza to łatwość w półek wewnętrznych i masywnych nie będzie ciężarem wnętrze

Nowoczesne pomysły aranżacji wnętrz (wideo)

Życie w 2017 roku - jest mieszanką stylów i kolorów, prostota i funkcjonalność. Spersonalizowane projektowania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i wdrażać swoje pomysły - to salon z pewnością stanie się modny wzór i będzie miejsce dla przyjemnego pobytu. Nie ma potrzeby, aby przeładowywać wewnętrznych części - jasne akcenty i małe szczegóły stworzyć przytulną atmosferę, nawet wśród kamiennych ścian.

Fancy życia w 2017 roku (zdjęcia)

3belyyglyancevyypotolokvgostinuyu21m2 4 9dcee4dda85058b9db05f7df68d61571089406021000 103 4839 1212-1000x700 241322-Idei-dlya-vashego-doma-Kuhnya-salatovaya-prihozhiy BorasTapeter-3 Bristol-canape-2-miejsca-poliform dizajn-kuhni-gostinoj-073

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 28 = 31

map