Najlepszy program japońskiego muliną i Sachiko: 5 opcji

Najlepszy program japońskiego muliną i Sachiko: 5 opcji

12 October 2017Japońskie systemy haft krzyż dość interesujące, oryginalne i przyciągają tych, które łączą w sobie różne odcienie oryginałuJapońskie systemy haft krzyż dość interesujące, oryginalne i przyciągają tych, które łączą różne ottenkiChem atrakcyjne oryginalnych schematów japoński haft cross - dlatego jego oryginalność i czasami bardzo nietypowe połączenie kolorów. Na przykład, ogień światło zielone - to jest uważane za udane połączenie, podczas gdy większość rosyjskojęzycznych needlewomen nie podziela tej opinii. W każdym razie fani japońskich programów do haftowania jest całkiem sporo. Ale jakie programy są najbardziej popularne?


Cross Stitch: Schemat z japońskimi motywami, sprzęt Sachiko

Programy dla japońskiego haftu krzyż można uzyskać na wiele sposobów, począwszy od autograficzny tworzenie miniaturek (w tym za pomocą programów komputerowych), kończąc użycia jakiegokolwiek znaku, który lubił jako baza. Och, że kaligrafia i we wszystkich krajach azjatyckich, nigdy nie miałem żadnych problemów - w tym samym czasie jest trudne dla zwykłego człowieka, ale że przyciąga uwagę.

Japoński haft Sachiko jest prosty, ciekawy i smakoszyJapoński haft Sachiko jest prosty, ciekawy i smakoszy

Najpopularniejsze motywy wykorzystywane do haftu w stylu japońskim:

 • Sami Japończycy (Gejsza Obraz na płótnie);
 • samuraj;
 • hieroglify;
 • Sakura;
 • Świątynie z odpowiednimi spadzistym dachem w stylu japońskim.

Oczywiście, to nie wszystkie zestawy, które są wykorzystywane w haftu. Ale należy pamiętać, że nie każdy projekt nadaje się jako szablon. Powód jest prosty - cross haft w Japonii, w zasadzie nie istnieje. Istnieje technika uprawne Sachiko, prosta igła. I to może być wykonywane jednocześnie przez kilka skrawków materiału.


Jaki jest japoński haft krzyżykowy

Jak wiadomo, był pierwotnie Japonka nie przekracza szwy. Dla nich był to tradycyjny Sachiko i inne metody rozprzestrzeniania się dopiero po 17 wieku, kiedy Japonia zaczęła się rozwijać w zasadzie obcych ziemiach. Wiemy również, że wiele z japońskiej sztuce robótek dał chińskich mistrzów. Częścią kultury jest dosłownie wyjęty, jak pisanie znaków. Jak teraz haftować krzyż? To w połączeniu technika Sachiko i tradycyjny haft.

Japoński haft Krzyż - połączenie konwencjonalnej maszyny do haftowania, a Sachiko, które wykorzystują najbardziej cienkich włókienekJapoński haft Krzyż - połączenie konwencjonalnej maszyny do haftowania, a Sachiko, które wykorzystują najbardziej cienkich włókienek

Główne różnice: • Łącznie dla utworzenia pracy stosuje się tylko jeden łącznik;
 • Sam jest dodatkowo ozdobione tradycyjnym Sachiko obraz (okazuje rodzaj wzoru na rysunku);
 • Haft wykorzystywane najcieńszą nić.

Temat, który Japończycy tradycyjnie stosowany w hafty, są dość standardowe: ten krajobraz i kilka zdjęć z sakura, kompozycje kwiatowe. I, oczywiście, piękne postacie wyraźnie utrzymanie znakomity kaligrafii.

Schematy dla EM: znaków japońskich i wybór materiału

Powtórz japońskim motywem w jego twórczości jest stosunkowo łatwe, zwłaszcza jeśli chodzi o bohaterów. Znajdowały przekroju ściegu cienkiej nici monochromatycznych. Oznacza to, że korzystać z jasną tkaninę, która jest ozdobiona ciemny wzór na wierzchu. Dokonywanie jego kolor - nie jest najlepszym wyborem. Tyle tylko, że można zastąpić kolor czarny, takich jak czerwony.

Japoński motyw haftu zawiera białą bieliznę i czarne i czerwone wątkiJapoński motyw haftu zawiera białą bieliznę i czarne i czerwone wątki

Gdzie można uzyskać obwód? Wykwalifikowani pracownicy twierdzą, że najprostszym i tuż przy samej opcji czasu - aby tworzyć własne przy pomocy programów komputerowych. A przecież można je pobrać bezpłatnie na forach dyskusyjnych, w tym całych kolekcji.

Dla początkujących, można uruchomić z następujących znaków:

 • Powodzenia;
 • Sakura;
 • odwaga;
 • Sachiko.

w stylu różnica jest znikoma, a ścieg jest lepiej zacząć od górnej krawędzi.

Przydatne wskazówki dla ściegiem krzyżykowym w stylu japońskim

Przyjmuje się, że materiał podstawowy, na którym obok rysunku, może być zwykły, ale przygotowany z kwadratów jest tworzony. I jest bardziej wygodny w użyciu płytek o długości igłę i nie trochę, mimo faktu, że gwint jest używany cienki (nawet jeśli jest jedwab naturalny).

Gdy haft krzyżykowy w stylu japońskim zaleca się stosować grubą długą igłę nawet na cienkim płótnieGdy haft krzyżykowy w stylu japońskim zaleca się stosować grubą długą igłę nawet na cienkim płótnie


Jak temu zapobiec, w formie pasków w górnej części szwów nie przecinają nić rozwalony?

Aby to zrobić, możesz:

 • W procesie sporządzania dno małe otwory, aby przygotować do późniejszego szwu;
 • Na szczycie wszystko zabezpieczone lakierem;
 • Użyciu płótna kilka ułożonych razem. Pierwszy wzór jest przyszyta do jednej sekundy - drugi opóźniony.

Haft w stylu japońskim (wideo)

Oczywiście, kilka zdań jest możliwe opisanie wszystkich umiejętności japońskich needlewomen - wszystko to pochodzi wyłącznie z doświadczenia. Ale podstawą jest w zasadzie identyczna - pod podkłady kolejowe są prowadzone w tych samych przekątnych kwadratów. Nawiasem mówiąc, w Japonii, wiele w procesie tworzenia dzieła zmianę wielkości komórek. To sprawia, że ​​możliwe jest łączenie na tkaniny, na przykład, wdzięczne kwiaty z tych samych znaków. 

Japońskie systemy haft krzyż (zdjęcia)

0b8a18aed6620eorig-- 1-- 7d08e85256a4-- 159-- 812-1-- 978f11544d95021676b9451d2ec417e4-- 83275-- 410145617487-- 428013648810-- 452217449396--


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1

map