Najlepszy garderoba z rękami: 30 zdjęć, rysunków i diagramów

Najlepszy garderoba z rękami: 30 zdjęć, rysunków i diagramów

12 October 2017Opatrunek jest bardzo praktyczny, ponieważ możliwe jest, aby ukryć prawie wszystkie ubrania i butyOpatrunek jest bardzo praktyczny, ponieważ możliwe jest, aby ukryć prawie wszystkie ubrania i mieszkanie obuvEsli zgromadził wiele rzeczy i próbuje usystematyzować je nic zmieniać, wtedy wystarczy garderobę. Zalety opatrunku jest to, że jest ono ukryte przed okiem i niewidzialne, a tym samym stworzył atmosferę w dokładności apartamentami. Pomieszczenie pozwoli usunąć nawet wielkogabarytowych szafy i umieścić na swoim miejscu, na przykład, duże akwarium lub zbudować przyjemne miejsce do wypoczynku.


Zrób garderobę własnymi rękami: rysunków i schematów

Zaprojektować garderobę nie jest trudne. A rynek materiałów budowlanych i innych akcesoriów prostu obfituje w propozycje dla każdego smaku i wyobraźni.

Nie myśl, że opatrunek powinien być świetna lokalizacja, to nie jest. Plus duży pokój w tym, że nie można umieścić toaletkę, powiesić lustro, a nawet ustawić deskę do prasowania z suszarką do ubrań.

Przed dokonaniem garderobę, należy najpierw pomyśleć o jego projekt i przygotować odpowiedni systemPrzed dokonaniem garderobę, należy najpierw pomyśleć o jego projekt i przygotować odpowiedni system

W małych elementów organizacyjnych szafa nie będzie trudne, i znaleźć coś w tej przestrzeni, kiedy wszystko na wyciągnięcie ręki, to proste. Plus czyszczenia należy wykonać tylko jedną funkcję, ułatwione. Wniosek z tego wszystkiego jest to proste, marzysz o garderoba, więc to zrobić własnymi rękami. Być może będzie łatwo poradzić sobie z tym zadaniem. Zacznij z rysunkami, analizować wszelkie otrzymane płatności, zapasów materiałów niezbędnych narzędzi i rozpocząć pracę.

Konto w rysunku i diagramów, przywiązuje się do wielkości proponowanych lokali:


 1. walk-in closet projektu obejmie tyle miejsca. Wygodne i standardowe szafę uważane 4 m2, a mianowicie w takiej materiału, opatrunek wykonuje bezpośrednią funkcją przechowywania i dostępu do rzeczy będzie w optymalnej odległości.
 2. Opatrunek rozmiar najmniej 4 m - nie można uznać za w pełni opatrunku. Alokacja przestrzeni nie jest uważane za mniej odpowiednie.
 3. Jeżeli mieszkanie ma szafę do przechowywania, to jest możliwe, aby naprawić i ponownie wyposażyć go. Jeśli nie jest w osobnym pomieszczeniu, może blokować salonie lub sypialni.

Wybierz opatrunek może mieć dowolną postać, kształt trójkąta idealny do małego mieszkania i zaoszczędzić miejsce, jeśli to konieczne.

Corner garderoba: rysunki, schematy i zdjęcia

Pierwszym krokiem w tworzeniu planowanie garderoby. Format opatrunek rogu pozwala uciec od ideału w 4 m2 powierzchni i zużywają mniej. Nawet wielkość pół do półtora będzie wyglądać dobrze w tym układzie. Cechą tego opatrunku jest to, że przegroda jest umieszczona tak, że róg odcięty. W rezultacie uzyskuje się zwarte. Z minimalną przestrzeń zorganizowana pełną garderobę rogu z najbardziej przydatnych funkcjonalności.

Schemat opatrunek pomoże Ci zaplanować pokój i myśleć o wszystkim w najdrobniejszych szczegółachSchemat opatrunek pomoże Ci zaplanować pokój i myśleć o wszystkim w najdrobniejszych szczegółachJako materiał przegrody, stosowanie płyty gipsowej

 1. Jest łatwy w obsłudze nawet profesjonalny w domu.
 2. Po instalacji nie będzie śmieci, a łatwość skurcz umożliwia demontaż w dowolnym momencie, jeśli to konieczne.
 3. Zachodzenie minimalne obciążenie na wszystkich powierzchniach.
 4. Płyt gipsowo-kartonowych jest łatwo urządzone.

Aby umieścić pola i półki mogą być różne, ale zaleca się rozprowadzać je na obu ścianach szafy. Przy użyciu tylko jednej ściany sprawia, że ​​możliwe racjonalne przesłanki. Zastosuj naprawę poszczególnych elementów wzoru kątowe.

Niezwykły wygląd sprawia, że ​​możliwe jest wykorzystanie małej przestrzeni, jak to możliwe jest bardzo pomocna.

Elementem łączącym półkach spiralnych spłaszczyć rogach, a tym samym zwiększyć przestrzeń wizualnie. I to nie jest zły skręt konstrukcja. Lepiej dać pierwszeństwo otwarte półki zamiast zamkniętych szafkach. Ten projekt nie tylko ułatwiają dostęp do rzeczy, ale także, aby zwolnić trochę miejsca. pick drzwi, ze względu na ograniczoną przestrzeń. Dać pierwszeństwo ma drzwi akordeon. Ponieważ oszczędza przestrzeń w otworze. Wykopać drzwi mogą być pojedynczy ruch skrzydło drzwi nie przeszkadza ci odebrać przedmioty i je wypróbować.

Schematy szafa pokoje: liniowy wzór

To miejsce jest wygodny w użyciu garderobę blisko ściany. Wyposażyć garderobę, to jest bardzo proste, nie spowoduje ścięte rogi, aby ułatwić umieszczenie mebli w pokoju. Jest łatwy w pokoju tego typu rozpowszechniane skrzynek i półek. Na przykład zainstalować chowane wieszaków na ubrania. Jeden ruch ręki, wszystkie ubrania znajdziecie na formularzu.

Wyposażyć garderobę musi opierać się na wielkości i funkcji pomieszczeniaWyposażyć garderobę musi opierać się na wielkości i funkcji pomieszczenia

Opatrunek typu linia jest łatwo rozprowadzać wszystkie ubrania, ale takie rozwiązanie jest mało prawdopodobne, aby pozwalają wygodnie na małym obszarze, aby ustawić deskę do prasowania lub suszarki.

Niuanse rejestracji:

 1. Optymalna głębokość jest uważany za pół metra, ale wąski na partycjach długość nie są tego warte.
 2. Jeśli nagranie z mieszkania pozwala, wąski pokój nie jest wygodny w użyciu, a wolna przestrzeń w pokoju nie jest dużo.

Jeśli wielkość pomieszczenia pozwala ustawić opatrunek konwencjonalnych szaf z drzwiami, ale otwarte półki i półki umożliwiają oszczędność miejsca.


T i kształcie litery U: Rysunki garderoby o wymiarach

Zgodnie z jednym z układu w kształcie litery L można zauważyć, że opatrunek w postaci części pomieszczenia. Specyfika polega na tym, że przegrody nie są konieczne. Jest to zazwyczaj zaleca się zainstalowanie tylko otwarte półki, jak poważnym problemem ergonomii kosmicznych. W ramach programu przewiduje się całkowitym brakiem barier. I okazuje się, że ten plan najbardziej ekonomiczny, ponieważ w celu stworzenia partycji potrzebne koszty materiałowe dla materiałów. Inny odpowiedni przykład wykonania w kształcie litery U układu. Opinia, że ​​taka forma opatrunku ma zastosowanie jedynie do dużych pomieszczeń. Jest to błędem.

Wiele osób woli wybrać strukturę w kształcie litery L, tak jak jest to wygodne i praktyczneWiele osób woli wybrać strukturę w kształcie litery L, tak jak jest to wygodne i praktyczne

Łatwo jest zobaczyć z rysunków i schematów:

 1. Ten układ jest bardzo praktyczne, a jest to bardzo ciekawa postać.
 2. Osobliwość takiego planu może podkreślać ciekawe wnętrze szczegółów.
 3. Wyposaż swój kompleks meble toaletka. Otrzymasz najbardziej niezbędny zestaw mebli dla różnych form przechowywania.
 4. Tu są zamykane pudełka, na przykład na monety, rękawice i inne akcesoria.
 5. Odkręcić półki do przechowywania pudełek na buty i wieszaki oczywiście dla łatwy pośrednictwa codziennych potrzeb.

Powierzchnie kolor decyzyjne w jasnych kolorach i kształcie tworzą bardzo prosty, wygodny i atrakcyjny garderobę. Użyj tego układu w długich, wąskich pomieszczeń. Ta przestrzeń uzyskuje niezależne i oddzielone od pozostałej części tej przestrzeni. Zwiększenie rozmiaru górnej półce, zwiększy ilość powierzchni użytkowej. Ekspansja górnych półkach umieści więcej rzeczy.


Rysunek garderoby o wymiarach: Typ równoległe

Tworzenie opatrunku planu równoległego z rąk nie jest trudne. Projekt takiej formie jest bardzo popularny, ponieważ jego realizacja wymaga tylko partycje i wspólny zestaw mebli.

Stwórz własną łatwy opatrunek, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem przestrzeń wewnętrzna i przygotować szczegółowy plan pracStwórz własną łatwy opatrunek, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem przestrzeń wewnętrzna i przygotować szczegółowy plan prac

Porady:

 1. Zastosuj układ w korytarzu.
 2. Kiedy wyposażyć garderobę w odległym pokoju, aby lepiej zaplanować go w innej formie.
 3. Aby nie mieć problemów z przejścia od jednej ściany do drugiej, to szerokość nie mniejszą niż jeden i pół metra. Tak więc okazuje się, że odległość pomiędzy półkami powinna wynosić co najmniej 80 cm. Odległość ta nie będzie doświadczać dyskomfortu podczas korzystania z opatrunku.

Najbardziej ergonomiczny wykonania zakończy uchwytów. Takie rozwiązanie byłoby najbardziej praktyczne i kompaktowe. Również w tym opatrunku powodzeniem dopasowanie mebli z szufladami.

Zrób garderobę własnymi rękami: rysunki i schematy (wideo)

Szafa pozwoli Ci zaoszczędzić czas w godzinach porannych. Nie trzeba już doświadczyć dyskomfortu podczas zebrania, na ty i twoja rodzina wie dokładnie, gdzie wszystko jest i przechowywane. Również garderoba zaleca się przechowywać jako rzeczy nie podlegają wiosennych czynników środowiskowych, a więc będą Ci ostatni bardzo długo.

Szczegóły: szatnia własnymi rękami (przykłady zdjęcia)

1 Bolshaya-garderobnaya 34 2bb6374b8c4aaf71f0f99d911180c874 3e1748a7943fbbf6e6029e4d82e58a7b71699 4-garderobnaya s-razdvizhnymi-dveryami 33-20 49-10-768x1024 55 067garderobnaya 385614063-768x1024

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 2 =

map