Najlepsze prace ściegiem krzyżykowym, porady i wskazówki

Najlepsze prace ściegiem krzyżykowym, porady i wskazówki

12 October 2017Kompozycje haftowane krzyżykiem, wnętrze wygląda bardzo oryginalny i stylowyKompozycje haftowane krzyżykiem, wnętrze wygląda bardzo oryginalnie i praca galeria stilnoLyubaya haftowane haft krzyżykowy jest imponująca - chcesz szukać dalej i dalej, do rozważenia cudzych „hvastushki”, i pomyśleć, ile siły i wysiłek trwa jeden lub drugi technologii. W haft jest naprawdę dużo tajemnic i subtelności, ale piękny wykończone praca jest nigdzie podjąć wszystkie konieczne do zrozumienia siebie, jeśli naprawdę chcesz nauczyć się haftować.


Haftowane prace haft krzyżykowy: początek i sztuczki

Jeśli mówimy o wydajności technicznej, cross-stitch można przypisać do policzalnych rodzajów haftu. Zasadniczym elementem tego rodzaju roboty ręczne - ręcznie przekroju ściegu spoiny, składa się z dwóch przecinających się skośne szwy. Zazwyczaj wykorzystywane do haftowania jednolity splot tkaniny.

To może być z bawełny lub lnu, ale coraz częściej zajmuje szczególne płótno do haftu. Płótno dysponuje splocie płóciennym, co ułatwia pracę. Struktura tkaniny w tego rodzaju robótek - ruch, który jest bardzo ważny.

Dla ściegiem krzyżykowym jest idealny dla bawełnianej lub lnianej tkaninyDla ściegiem krzyżykowym jest idealny dla bawełnianej lub lnianej tkaniny

Komórki na płótnie mogą mieć różne rozmiary - ilość zależy od wielkości przekroju haftowane, a nawet wielkości pracy. Korzeń korzystnie jako przestrzeń siatki. To pomoże ci rozwinąć umiejętności niezbędne do szycia. Tak, i skrętki są skręcone n.

Haftować dokładnie i estetycznie pomocy programów, które muszą być w stanie odczytać. Jeśli zastosujemy się do wszystkich etapów szycia, dostać prawdziwe zdjęcia, z których najlepiej może być długi czas, aby ozdobić każde wnętrze. Oczywiście, projekt tych prac zostaną przyznane.


Cross Stitch: najlepsza praca i rodzaje szwów

Dzisiaj, haft krzyż ozdobiony nie tylko poduszki, serwetki, noszone pod koszulą, ale także torebki, koshelechki, broszki. Ponadto obrazy mogą być dowolnie oryginalne - takie jak „The Kiss”, który napisał Klimt, można haftować krzyż!

Wielu początkujących mylić słowa „Stitch”, „pół-cross”, „Angielski krzyża.” Należy zrozumieć, i notować przynajmniej podstawowych szwów. Wiele z nich.

Przy czym takie kompozycje mogą być wyszyty dekorowania tkaninę lub dowolną wkładkęPrzy czym takie kompozycje mogą być wyszyty dekorowania tkaninę lub dowolną wkładkę

Główne rodzaje połączeń:  • duńskie krzyż - liczba ściegów jest wykonywany od dolnego lewego rogu do górnego prawego, w kierunku przeciwnym do drugiego zszywane już górny rząd - przechodzi on z prawego dolnego rogu do górnego lewego rogu;
  • English krzyż - każdy X indywidualnie szyte, igła kij w prawym górnym rogu, trzymać pionowo, wyświetlana jest w prawym dolnym rogu krzyża.

Oprócz tych krzyżówek są często wykorzystywane podczas przekraczania podłogi wzory haftów i szew „naprzód igła”. Małe szwy są często wyciągnąć wzdłuż fragmentów konturu haftowane krzyż, podkreślając ich wyrazistość, obraz ten sposób otrzymuje estetyczny wygląd.

Cóż, jeśli chcesz zrobić połączoną haftowane pracy. Na przykład, sieciowanie haft i kulek i gładką powierzchnię lub krzyżyk lub X i wstążek. To zawsze wygląda wyraziste i ciekawe.

Omnium krzyż pracy: co zrobić z gotowym pracy

Gdy zbliżał się do końca haftu, pytań dla początkujących - co robić dalej. Tak więc, haft jest usuwany z obręczą, ona starannie usuwane ciepłe żelazko. Oczywiście, należy to zrobić przez warstwę ochronną tkanki. Wiele needlewoman zalecany do mycia pracę po ukończeniu studiów, konieczne jest, że nici i tkaniny dołączył równomiernie, a obraz staje się bardziej płynne.

Duże haftowane obraz jest wielkim darem dla nowożeńców na weseleDuże haftowane obraz jest wielkim darem dla nowożeńców na wesele

Ktoś inny - podstawa przetworzonego ciepłą wodą przed rozpoczęciem procesu haftem, następnie tkanina będzie się kurczyć. Ale te subtelności są bardziej rozwinięte w trakcie pracy. Każdy szwaczka jest „moje tajemnice”, a wiele z nich dzieli się na popularnych blogach - myć czy nie myć, jak radzić sobie z tkaniny, która podejmuje obręcz, drewnianego lub plastikowego, a inne „receptury” haft produkcji. Ten złoty wskazówek, które mogą być użyteczne dla innych craftswomen. Będą wtedy nosić nazwę: na przykład, schemat Fiodorow lub uszczelki Petrova. Nie jeden portal wyspecjalizowane miejsca jak pamiętniki.

Proces krzyżykowym początkującym (film)

Krzyż ścieg ma wiele wspaniałych chwil, w tym w szczególności, i pracować na siebie. Naprawdę zauważyć, że wytrwałość stal, spokojniejsze, bardziej cierpliwy, nauczyć się lepiej zarządzać swoim czasem.


Powodzenia!

Muliną (foto)

56 22-40 80 748 00000002543 2757 14677 2536412 70977cd76f532f41203d134689949764 10454479

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 2

map