The BlogPień panele otaczające - wielki dar, który z pewnością stanie się ulubionym meblemPień panele otaczające - to wielki dar, który z pewnością stanie się ulubionym przedmiotem panele intereraObemnoe może być prawdziwym dziełem sztuki, mieszkał w domu. Ich odmiany są dość zróżnicowane, tak pożądaną opcją może być łatwo kupić w postaci już gotowej. Albo, co ciekawsze, wykonane samodzielnie. W końcu, można uzyskać niepowtarzalny mebel, a przyjemność z faktu, że praca jest wykonywana ręcznie.


Volumetric panel z rękami: podstawowe niuanse

Surround panele na ścianie może być wykonany własnymi rękami bez trudności, zwłaszcza jeśli zrozumiemy, że chcesz zobaczyć w końcu.

Więc, obraz może mieć następujące typy:

 • Haftowania (lub poprzecznie ściegu);
 • Rysunek objętościową gipsu;
 • Sobie sprawę ścieg polimeru;
 • Panele do tkanin;
 • Kompozycja ze sztucznych kwiatów, papier - mache, itp

Tworzenie oryginalnych paneli przestrzennego może być na własną rękę, najważniejsze - aby przygotować piękny rysunek i inne materiały do ​​jego dekoracjiTworzenie oryginalnych paneli przestrzennego może być na własną rękę, najważniejsze - aby przygotować piękny rysunek i inne materiały do ​​jego dekoracji

W celu uzyskania dekoracyjnych kompozycji, niekoniecznie poniesienia znacznych kosztów oraz zakupu drogich materiałów. Wystarczy wyposażyć istniejące materiały i wyznaczyć ogólną koncepcję.


Najlepiej jest namalować obraz na ścianie początkowo, a już na to, aby zastosować materiał podstawowy. Zrobić wszystko „od zera” nie są bardzo profesjonalny, a nawet wtedy wszystko. Początkujący nie są warte ryzyka.

Alternatywą do rysunku ręcznego może być specjalny szablon, który może działać niezależnie lub wydrukować gotową wersję. Najważniejsze - nie spiesz się i natychmiast poprawić błąd, jeśli w ogóle. Praca może trwać bardzo długo, ale nie martw się: krok po kroku będzie naprawdę warto majaczyły panel, który nie wstydzi się zdobią ściany wielu lat.

Dekoracyjne panele gipsu; ozdoby reliefowe

panele ścienne, oprócz tradycyjnego zestawu materiałów szwaczka mogą być wykonane z gipsu. Opanować technologię do pracy z nim jest dość proste, ale ważne jest, aby zrozumieć, że materiał ten nie jest na tyle stabilny, więc to zajmie czasu do jego stosowania.

Dekoracyjne panele ulga może być: • wymienny;
 • Nieusuwalne.

Pierwsza opcja jest zwykle o rząd wielkości mniejsza, więc jego realizacja pozostawia wiele mniej czasu. Aby dokonać takiej kompozycji, należy ująć ją w ramy i powiesić na ścianie będą mogli zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. I jak ciekawe byłoby do pracy razem!

Panele wykonane z gipsu - jest to dzieło sztuki, które z pewnością uzupełnienie wnętrza wszelkich pomieszczeńPanele wykonane z gipsu - jest to dzieło sztuki, które z pewnością uzupełnienie wnętrza wszelkich pomieszczeń

Często płaskorzeźby są wykorzystywane w procesie, który można nabyć w każdym przechowalni produktów do robótek łatwo.

W tym przypadku technologia praca składa się z następujących etapów:

 • Nanoszenie warstwy podkładu pod tynk;
 • Reliefy instalacji gipsu (korzystnie z natychmiastowe unieruchomienie kleju);
 • Dalsze wykonanie kompozycji.

Takie panele, absolutnie każdy temat, wyglądają bardzo korzystne w prawie każdym domu. Prace tego rodzaju rzadko spotykane na sprzedaż, ale warsztaty poświęcone takiej techniki często. Trzeba tylko wybrać odpowiednią opcję i tworzyć!

prezent noworoczny dla paneli

Panele Boże Narodzenie - wielki dar dla krewnych i przyjaciół, którzy mają w swoim arsenale ogromnej ilości potrzebnych i niepotrzebnych rzeczy. Często chcą podnieść ich niezwykły dar, który będzie rzeczywiście być podziwiany, a pamięć o wspaniałych wakacji, które teraz przyjdzie dopiero po roku.

Proszę zamknąć na Sylwestra można używać paneli motyw przestrzennegoProszę zamknąć na Sylwestra można używać paneli motyw przestrzennego

Nowy Rok - motyw święto, więc obraz może przeprowadzić następujący obraz:


 • Mikołaj;
 • bałwanki;
 • Zwierzę którego roku zbliża;
 • Tematycznie obrazy zimy.

Ponadto, należy spróbować zrobić obraz o neutralnym, ponieważ może spędzać w domu przez cały rok. Wygląda to bardzo dobrą zimę we wszystkich jego przejawach. Ten obraz będzie nawiasem mówiąc w każdej porze roku, zwłaszcza jeśli jest to haft. Jednakże, jeśli chcesz sobie sprawę, że to tradycyjny sposób najlepiej budować na obrazek powyżej.

Symbol mądrości jest również nocnym Markiem, którego obraz został niedawno nabyty specjalną popularnością. Dlaczego nie zlokalizowania go na panelu to? Taki prezent, na dodatek, będzie miał szczególne znaczenie.

Co sądzisz panele

Materiały do ​​produkcji paneli, oczywiście, bardzo dużo, ale która jest odpowiednia dla początkujących? Często chcą, aby obraz wielkiej urody, więc ostrość automatycznie przypada na trudny do użycia materiałów, takich jak skaleczenia skóry. Praca z nim wygodnie tylko prawdziwych profesjonalistów, która nie jest przybysze. Lepiej zatrzymać się na fałszerstwo papieru, który może być również wykonane bardzo ładnie. Najprostszym jest geometryczny abstrakcyjny obraz, którego popularność nie należy lekceważyć.

panele otaczające może dokonywać żadnych materiałów pod ręką, najważniejsze - połączyć wyobraźnię i inspiracjepanele otaczające może dokonywać żadnych materiałów pod ręką, najważniejsze - połączyć wyobraźnię i inspiracje


Opiera się ona może leżeć:

 • Połączenia danych;
 • Specyficzny obraz;
 • Ścisłe abstrakcją.

Jeśli chcesz, możesz uszyć gładką powierzchnię. Haft zawsze wysoko cenione, zwłaszcza jeśli wykonuje je fachowiec ze szczególnym szacunkiem.

Jak stworzyć panele trójwymiarowe (wideo)

Panele własnymi rękami - pracochłonny i czasochłonny proces, który będzie w stanie nie nauczyć każdy fachowcom. Ale gdy wzrok jest jego własna praca, wszystkie problemy zostaną automatycznie zaciemnione, a wykonawca nie będzie niczego oprócz dumy i satysfakcji moralnej procesu czuć.

Przykładami kolektorów zbiorczych (zdjęcie wewnętrzny)

201310241645401500 0f4f2e5f069679orig 1-1 09b6d2f19349443ebaef1ac223082d7341 41 42-2 54-1024x683 93-2 93-1 93-7

Leave a Comment

Your email address will not be published.

53 − 47 =