Najlepsza tapeta połączeniu dwóch kolorów we wnętrzu zdjęcie

Najlepsza tapeta połączeniu dwóch kolorów we wnętrzu zdjęcie

12 October 2017Łącząc tapety - to świetny pomysł, aby urozmaicić wnętrze pokojuŁącząc tapety - to świetny pomysł, aby różnicować kombinację wnętrze komnatyPravilnoe tapety dwóch lub więcej kolorów we wnętrzu, to jest dobry pomysł, aby różnicować przestrzeni zmienić wygląd pomieszczenia, główne zalety tapety w kombinacji dwóch kolorów: to jest tanie, oryginalne, modne.


Ciekawe pomysły projektowe i wskazówek, które pomogą uczynić każde pomieszczenie, nawet najmniejszy i zaciemnione, ideał, łącząc dwa kolory tapet.

Główne punkty w kombinacji kilku kolorów tapet, tapety jest odpowiednia kombinacja kolorów, przyczyni się to normalne gamę kolorów i odcieni.

Łącząc tapety we wnętrzu: zasady połączeniu

Łącząc tapety we wnętrzu, jest to stosunkowo nowy trend w świecie naprawy i projektowania, ale bardzo dobre. Łącząc tapety z siebie, okazuje się ciekawy wygląd pokoju, jest okazją do podkreślenia zalety i ukryć wady ścian i pokoje. Ciemny pokój może być wizualnie Jaśniej i zbyt lekki, wręcz przeciwnie, ciemnieją. Łącząc tapety i nie tak łatwo rzeczą, konieczne jest, aby brać poważnie i zrobić wszystko w porządku.

Do tego połączenie tapet może być wiele:

 • Łącząc tapeta kolorów i odcieni
 • Łączenie tapety na powierzchni materiału;
 • Łącząc tekstury tapety.

Połącz tapeta jest trudne i powinno się to odbywać z pewną powagąPołącz tapeta jest trudne i powinno się to odbywać z pewną powagą


We wszelkiego rodzaju kombinacje tapet, trzeba zachować odpowiednie kolory do tapety coś wspólnego, takich jak drukarki, wzór lub kolor tła.

W pierwszym przykładzie wykonania, połączenie tapety ich koloru, odcienia. Tutaj zaleca się, aby skorzystać ze spektrum kolorów i odcieni i wybrać bardziej odpowiedniego przejścia kolorów. Tapeta Połączenie materiału jest nie mniej skomplikowane, możliwe jest łączenie kilku materiałów tapety, winyl, papier, tapety do malowania, włókniny, ale należy wziąć pod uwagę kolor tapety. Połączenie tych dwóch kolorów tapet na fakturze, gdy łączy kilka tekstur i wzorów tapety na jednej ścianie.

Robimy Combined tapety w pokojach

Tapety mogą być łączone w każdym pomieszczeniu, w każdej dziedzinie i oświetlenia. To wygląda o wiele bardziej korzystne połączenie tapety w dużych i przestronnych pokoi, ponieważ ściana dużego obszaru, sprawiają, że możliwe jest „przyspieszenie” wyobraźnię i do realizacji najśmielszych fantazji do życia.Ale w małych pomieszczeniach na powierzchni, w połączeniu tapety wiele kolorów również dobrze wyglądać, jeśli wytrzymać ogólną kolorystykę i fakturę tapety. W połączeniu tapeta idealnie nadaje się do wklejania pokoje dla dzieci, salony, hale.

Stworzyć piękne wnętrze z połączeniem tapety i mogą być w kuchniStworzyć piękne wnętrze z połączeniem tapety i mogą być w kuchni

W sypialni, korytarz w kuchni, też mogą być przyklejane tapety połączone.

W połączeniu tapety mogą być sprzedawane gotowe z połączeniem pomysłów, ale można zrobić połączeniu własnych, aby wybrać tapetę:

 • Przez rodzaj materiału;
 • Kolor i odcień;
 • W fakturze.

W połączeniu tapety w pokojach są bardzo zadbane, mogą być izolowane strefy w pomieszczeniu, co czyni z nich ostrość, wizualnie przestrzeń oddzielającą przeznaczyć tonu i tekstury tapety częścią wypoczynkową i miejsce do pracy. Najważniejsze, aby nie zapomnieć o jeden szczegół, podstawowy ton tapety w pokoju należy prześledzić szczegółowo pokoju: obrazy, wazony, zabawki, naczynia kuchenne i inne drobne przedmioty.

Łącząc tapetę na własną rękę, można uratować budżet konserwacji, kupując w sklepie resztki tapet w obniżonej cenie.

Udane połączenie wariantów tapety

Aby można było tworzyć połączenie kilku kolorów tapetę w swoim wnętrzu, konieczne jest, aby wiedzieć, najbardziej skuteczne, a co najważniejsze, odpowiednie pomysły i rodzaje kombinacji tapetę.

Tak więc, kombinacja opcji Tapeta:

 • Łącząc wkładki tapety;
 • Łączenie nakładki tapety;
 • Pionowy łączący;
 • Połączenie poziome;
 • Połączenie Szachownica tapetę.

Dzięki odpowiedniemu połączeniu tapety pokój będzie oryginalny i pięknyDzięki odpowiedniemu połączeniu tapety pokój będzie oryginalny i piękny


Kiedy łączymy akcenty tapety, używać kolor bazowy na tapecie i podzielić ją z wszelkiego rodzaju akcenty i innych kolorów, odcieni lub jakiekolwiek różnice w fakturze: proste, kątowe, poziomo, pionowo, jak chcemy. Połączenie tapety wykładziny działa jako dekoracyjnych i używany jest w postaci dekoracji.

Taka konstrukcja ścian i skrawki wszelkiego rodzaju odcięcie tapetę, harmonicznie podkreślając podstawowy kolor tapety w pokoju.

Pionowe połączenie tapety stanowi połączenie jednakowych lub różnych rozmiar, kolor i odcień pasków tapety na ścianie. Tapeta połączenie pozioma przedstawia wierzch trymowania i dolnej części pomieszczenia. Zwykle, lakier pozioma linia dzieli pokojowej przez dwie równe części, za pomocą tapet, tworząc szczyt wzór ścian i daje pewne zabarwienie w dolnej części ściany.

Połączenie poziomy zakrywa obszar pomieszczenia wzrokowo zmniejszenia wysokości ścian i sufitów oraz pionowy kombinacji tapety, a wręcz przeciwnie, zwiększa obszar pomieszczenia, wysokość ścian i sufitu.

Tapety kombinację kolorów

Jak już wspomniano wcześniej, gdy stosowana jest kombinacja jednego tapety innej, konieczne jest, aby przydzielić kolor podstawowy, który prześledzić w pokojowej w najdrobniejszych szczegółów wewnętrznych i wybrać odpowiedni kolor z widma, które są harmonijnie połączone ze sobą. Spektrum kolorów oferuje 9 podstawowych kolorów: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, błękitny, niebieski, fioletowy, biały i czarny.


Połączenie tapety koloru może mieć kilka odmian:

 • Proste połączenie dwóch sąsiednich spektrum kolorów;
 • Złożona mieszanina różnych kolorach;
 • Pogrubienie połączenie, połączenie przeciwległych kolorów na widmie.

Za pokój z małym obszarze jest najlepiej wybrać odcienie i jasne tapety, duże pomieszczenia, można eksperymentować z kolorem.

różnorodne przykłady kombinacji, z kombinacją tapet, występowanie we wnętrzu kombinacji koloru jego wiąże się z głównymi odcieniach.

Dla małych pomieszczeniach lepiej jest połączyć jasnych kolorach tapetyDla małych pomieszczeniach lepiej jest połączyć jasnych kolorach tapety

Jeśli w pomieszczeniu, aby stworzyć jasne i delikatne kolory w jednym kolorze, można wybrać sąsiednią spektrum żółty i zielony, na przykład, i ich odcieni. Ale jeśli pokój jest urządzony podstawowe ciemną tapetę, ich potrzeby, aby łączyć na przeciwny kolor w widmie.

Jak łączyć między tapecie: porady i wskazówki

Pomysł wyborze kombinacji tapety we wnętrzu, należy kierować się pewnymi zasadami, które pomogą ładnie, poprawnie i ze smakiem, zorganizować pomieszczenia za pomocą tapety.

Aby to zrobić, trzeba znać kilka zasad:

 • Wybierz kolor tapety w zależności od obszaru i oświetlenia w pomieszczeniu;
 • Nie mieszać te dwa jasne kolory tapety w jednym pomieszczeniu;
 • Aby wytrzymać gamę kolorów;
 • Rozcieńczenie pokój mały części określonych kolorach.

Kolorowe powinny podkreślać zalety pokoju, a jej skupić się na jej braki. W związku z tym, na małym pomieszczeniu, wybierz jasny tapety, a do dużego pokoju, ciemnej tapety. Dwie bogate żywe kolory nawet w dużym pokoju nie znajdzie harmonii, zatem połączyć tylko dwa jasne kolory ze sobą nie będą działać. Jeżeli dwa dopasować tapetę żywe kolory, upewnij się dokonać przejścia za pomocą światła lub tone tapety. Ponadto, w pomieszczeniu z tapety połączone, konieczne jest, aby wytrzymać zakresu kolorów, rozcieńczenie wewnętrzne małe wewnętrzne szczegóły.

W jednym pomieszczeniu, można połączyć do pięciu kolorach i odcieniach, lub harmonii w pomieszczeniu będzie.

Jak przykleić tapetę w połączeniu

Po zdefiniowaniu kolorów, można rozpocząć przyklejanie tapet kombinowanego, biorąc pod uwagę wszystkie porady i wskazówki. Klej do tapet połączone rozpoczyna się od przygotowania ścian pomieszczenia, ważne jest to, że ściany były gładkie i wolne od wad. Obliczanie tapety na pokój być dokładne, nie było potrzeby patrzeć na wszystkich sklepów podobny barwiących. Kolejnym ważnym etapem jest przygotowanie rolki tapety na klejenie. Jeśli tapety z ornamentem lub wzór, który wymaga zaznaczenia, trzeba odpowiednio dostosować segmentu o wysokości i szerokości pomieszczenia, rogach i stawów. Sparowany rozkład pasma z góry, tak aby nie mylić ich z resztą tapetę. Trudno jest dokonać tapety, które łączą swoje własne, oddzielne paski, trzeba użyć taśmy mierniczej i budowanie poziomu.

Klej do tapet połączony zbyt trudne:

 • Jest to konieczne, aby utrzymać poziom linii podczas klejenia poziome, pionowe i Splatanie tapety;
 • A dobre stawy zaklejania tapety;
 • Ostrożnie przyciąć brzegi tapety.

Klej do tapet łączyć potrzebę ButtKlej do tapet łączyć potrzebę Butt

Starannie przygotować materiały do ​​pracy i powierzchni roboczych, tapetowanie zajmuje trochę czasu, a praca będzie.

W połączeniu tapety lepiej nie przykleić nakładanie należy unikać Nakładki jedno płótno do drugiego i stać tapety stawu do stawu.

Jaka jest rola łączy wnętrze tapety

W połączeniu tapety zmieścić się w różnych wnętrzach, jako samodzielny projekt pokoju.

Bogactwo wyboru tapet stanowi wyjątkową okazję:

 • Zastosowanie tapet jako niezależny element wystroju;
 • Połączenie kilku wersjach w tym samym pomieszczeniu;
 • Rozkład pomieszczeń w okolicy.

Poprzez dystrybucję pomieszczenie na strefy za pomocą tapet, trzeba wybrać odpowiedni kolor tapety do komfortowego pobytu w tych strefach.

Opcje łączenia tapety na ścianach (wideo)

Z tapety można doskonale urządzić kawalerkę lub ogromny dom kraj nie do poznania. W połączeniu tapety, pomoże podkreślić pozytywne rzeczy o pokoju, ukryć niedoskonałości pomieszczenia i powierzchnie, stworzyć przytulną salę i realizować swoje najśmielsze fantazje.

Łącząc tapety (zdjęcia)

1-6 2 f77daopressebildarchiv2490file2sweetcandyrb1rgb 5 5-1 6 2710569oboidizajngostinoj2560x2048 46 91 892456

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 7

map