Myślimy nad projektowaniu sypialnia 14 metrów kwadratowych. M: zdjęcia i 5 zasad

Myślimy nad projektowaniu sypialnia 14 metrów kwadratowych. M: zdjęcia i 5 zasad

12 October 2017Sypialnia - jest to miejsce, gdzie ludzie odpocząć, więc powinno być tak przestronne i wygodneSypialnia - jest to miejsce, gdzie ludzie odpocząć, więc powinien być tak duży i uyutnayaVstretit sypialnie po 14 m2, może być prawie każdy rodzaj panelu dom. Podczas projektowania wnętrza należy pamiętać, że pokój jest przeznaczony do odpoczynku i snu, a zatem powinno być jasne i przestronne. Opcje, aby ozdobić pokój może być ogromna kwota, ale nie przeciążać pomieszczeniu różnorodne figurki, figurki i inne akcesoria. Ideałem byłoby wyglądać przestrzeń zabudowy z ekranem lub garderobie.


sypialnia 14 metrów kwadratowych wnętrze. m, zdjęcia

Nabycie kompaktowej wielkości mebli nie zawsze może być skuteczne, jak to jest konieczne, aby zwrócić uwagę, by nie patrzeć, ale efekt wizualny i funkcjonalny. Kiedy nieprawidłowe dopasowanie wnętrza pokoju nie jest najbardziej przyjemny i komfortowy.

Dla małych sypialni najlepiej nadają ciepłych pastelowych kolorachDla małych sypialni najlepiej nadają ciepłych pastelowych kolorach

Aby zwiększyć przestrzeń w pomieszczeniu, którego chcesz użyć kilka nieskomplikowanych zasad:

 1. Nie ma potrzeby, aby drzwiach i oknie tabel i podobnych produktów dookoła. Ten układ będzie stworzyć wrażenie nieładu, zamiast rozwiązań projektowych.
 2. Pomieszczenie powinno być stosowane tylko w jasnych kolorach i pastelowych lepszego. Ciemny kolor zawęża przestrzeń, a może źle wpływać na psychikę.
 3. Pokrycie sufit powinien być lekki i lepszy połysk.
 4. Poziomy wzór na tapecie może wizualnie zwiększyć przestrzeń, co jest szczególnie ważne dla małych pomieszczeń.
 5. Nieźle jak się spojrzeć w lustro w sypialni, jak odbiciem zwiększa rozmiar i daje lekkość, lekkość. Ponadto, lustro jest integralną częścią garderoby, co jest szczególnie ważne dla płci pięknej.

Prosty projekt projektowanie sypialni 14 tys. m

Projekt sypialni rachunkowości, niektóre robią najważniejszy błąd - wykorzystanie gotowych rozwiązań projektowych, skupiając się na cechach innych pomieszczeń. W rzeczywistości, wszystko całkowicie indywidualnie i wybrać każdy szczegół warto po fakcie. Wszystko to zależy od wysokości pułapów kształt pomieszczenia, w obecności lub braku defektów ścian i sufitu, lokalizacji okien i drzwi, i tak dalej.


Wyposażenie sypialni, można w zależności od smaku, ale nie zapominaj, że wszystko w nim powinny być w harmonii i prawidłowo połączoneWyposażenie sypialni, można w zależności od smaku, ale nie zapominaj, że wszystko w nim powinny być w harmonii i prawidłowo połączone

Że pokój był jak kompetentnie i zadowolony właściciel trzeba zwrócić uwagę na zalecenia projektowe:

 1. Pomieszczenie powinno być oszczędzone od wielu zbędnych przedmiotów. Na przykład, takie jak stoliki, fotele i pufy z wielu tabel. W sypialni powinno zawierać łóżko, szafkę i szafę.
 2. Nie może być stosowany we wnętrzu zestawu krzeseł, książek i przedmiotów dekoracyjnych, jak i stylu minimalizmu w tej sytuacji jest najbardziej korzystna. Nie ma potrzeby instalowania kilka półek, dużo łatwiej kupić stojak. Ten produkt nie tylko umieścić wszystkie niezbędne akcesoria, ale także udekorować pokój.
 3. sypialnia wnętrze musi zawierać wymaganych elementów, takich jak tekstylia. Zasłony, poduszki, poduszki i koc - wszystko musi być w zgodzie ze sobą.

Naprawy w sypialni 14 metrów kwadratowych. m, zdjęcia

Naprawa salonie 14 kwadratów powinny być przeprowadzone na prefabrykowanego projektu. W różnych przykładach wykonania mogą być stosowane jako materiały wykończeniowe. Na przykład, będzie wyglądać złe tynkiem weneckim. Z pomocą takich materiałów może sprawić, że pomieszczenie wyglądać stylowy i nowoczesny. Nowoczesne projektanci wolą małe pokoje do wykorzystania tej techniki w postaci tapet, i mały i jasny wzór, który podkreśli wszystkie zalety lokalu.Już w sprzedaży można odebrać różnych formatów tapety przestrzennego, które pasują idealnie bez względu na prostokątny lub kwadratowy sypialni.

Aby sypialni nowoczesne, projektanci zalecamy użycie tapetyAby sypialni nowoczesne, projektanci zalecamy użycie tapety

Materiał podłogi mogą być bardzo różne:

 • linoleum;
 • dywan;
 • Laminat.

Kolor podłogi może być tak ciemne i jasne, a to zależy wyłącznie od osobistych preferencji. Bardziej racjonalne użycie jasnych kolorach, ponieważ są one doskonale promować relaks, w zgodzie ze sobą i nie powodują agresję. Musimy pamiętać, że sypialnia powinna być zabawa, a nie przykry.

Odpowiedni dobór mebli

Do pokoju 14 m2 wyglądał pełne i kompletne jak najwięcej trzeba ostrożnie podchodzić do wyboru elementów wewnętrznych. Meble, które jest głównym celem w pokoju, to zajmuje najwięcej miejsca i może wpływać na wygląd pomieszczeń, poziom komfortu i nie tylko. Podejście musi być bardzo ostrożny, aby aranżacja sypialni w twarz nie krzyż praktyczność i zaburzenia atrakcyjność i zły smak.

Meble trzeba kupić tylko najbardziej niezbędne, wszystko inne z wyjątkiem łóżka i szafki powinny być wysyłane do innych pomieszczeń. Nie myl pojęć takich jak zwartość i zdolności, ponieważ nie są wymienne. Klasyczna słynny sos może być zastąpiony przez szafę, zwłaszcza jeśli jest on zbudowany. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wąskie i wysokie projekt. Wiele spory o podkładu powinien wybrać, na przykład łóżko lub sofa z mechanizmem.

Nie popełnij meble do sypialni, pozostawić tylko to, czego potrzebujeszNie popełnij meble do sypialni, pozostawić tylko to, czego potrzebujesz

Trzeba zrobić na początek, dla których przeznaczony jest pokój.


 • Dla nastolatek;
 • Dla dziecka;
 • Dla dorosłego człowieka;
 • Dla małżeństwa.

łóżko cabrio - to naprawdę opłacalne rozwiązanie dla oszczędności miejsca, ale budowa takiego planu nie zawsze jest łatwe do snu i odpoczynku. Projektanci uważają, że optimum pomiędzy meblami powinien wynosić co najmniej 70 cm, w przeciwnym razie nie będzie poczucie bałaganu. Co więcej, jest więc niemożliwe, aby zwiększyć przestrzeń. stoliki lepiej jest wyłączyć z wnętrza, ale mogą być stosowane tylko wtedy, gdy tuż obok łóżka.

urządzenie oświetlenie

Bez względu na to, jaki styl będzie gotowy pokoju, takie jak minimalizm, Prowansja, hi-tech, japoński, art deco, klasyczny, nowoczesny, strych -

Oświetlenie powinno być zawsze najlepszy. Ale znowu, jak to zależy od tego, co dokładnie będzie w pokoju. Jeśli jest to tylko do spania, to wystarczy do głównego żyrandola i lampy. Jeśli pomieszczenie nie jest podzielony na miejsce do spania i pracy, miejsce pracy musi być pokryte tak, że nie ma dyskomfortu, a nawet więcej, w przyszłości z problemami wzroku.

Opcje Oświetlenie w sypialni dzisiaj jest wiele: są różne typy, rozmiary i kształtyOpcje Oświetlenie w sypialni dzisiaj jest wiele: są różne typy, rozmiary i kształty

Obecnie ogromna liczba urządzeń oświetleniowych, wśród których można wybrać różne wielkości, kształtu, rodzaju oświetlenia, a nawet sposobu mocowania. Zastosowanie dużego i masywnego żyrandolem nie jest wskazane, gdyż zmniejszają przestrzeń i zaniżać sufity. Bardzo oryginalne oświetlenie będzie rozejrzeć się po łóżku, szczególnie jeśli jest to sypialnia z pary.


Unikalna konstrukcja sypialnia 14 metrów kwadratowych. m (film)

Nawet w pomieszczeniu, gdzie w sumie 14 metrów, można tworzyć atrakcyjne wnętrza, w stanie zadowolić wszystkich. Najważniejsze - to jest właściwy do jej rozważenia. A opcje i pomysły na to jest wiele.

Projekt sypialnia 14 metrów kwadratowych. m (zdjęcie wewnętrzny)

2-z12-06fd6a70-1b3b-47bf-97f7-8b0902d55bfd 3deaba005e313c08e623247c520df816 01RGBcolor00001 7 5eb43664cb18b39972b0634d622f8f34 08f474d8efc73eecac7e0edd2d8284ef 10japstyle 18 1334004 37

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 − 54 =

map