The BlogBir oturma odası ile ortak mutfakta mükemmel yaratıcı bar sığacakBir oturma odası ile ortak mutfakta mükemmel mutfak stoykaKogda çok az yer ve insanların hatta az sayıda yaratıcı çubuğu zorlukla oturma odası ile kombine mutfak, düşünmeye başlar onun daire sahipleri sığacak uygun. Bu mutfak boyutu çok küçüktür tipik evleri, için çok iyi bir çözümdür ve bazı standart dışı çözümler almak gereklidir. Ama oturma odası ile mutfak birleşmesi sonrasında iç ilişkili birçok soru vardır.


kahvaltı barına sahip mutfak-salon

Daha fazla insan son zamanlarda bir bar mutfak-oturma odası bir varyantı çizilmiş olması ve bu şaşırtıcı değildir.

çubuk sayacı mutfakta harika bir çözüm, oturma odası, buna tamamlayıcı ve bağımsız tasarım gibi olacaktır her müşterinin isteklerini ve odanın yapısal özelliklerini üretim yapabiliriz.

mutfak-oturma odasında bar sayacı mükemmel iç süslemeleri ve kullanımı kolaydırmutfak-oturma odasında bar sayacı mükemmel iç süslemeleri ve kullanımı kolaydır

bir çok-seviyeli, ek dolapları yerleştirilebilir - Kendi başına, o kadar küçük ya da tek katlı ve korku uyandıran boyutları olabilir.

İyi en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş tüm bar da tamamen herhangi bir tarzda mutfağı için bir yer ayarlayabiliriz. hotplate veya diğer cihazları: ona belli ek işlevler ekleyerek, küçük daireler olmak üzere, mutfak işleri için bir üs olarak kullanmak mümkün olacaktır.


kahvaltı barına sahip mutfak-oturma odası tasarımı

bunun bir mutfak-oturma odası nasıl görüneceğini seçmek için zamanı geldiğinde, o perdeler dahil ve döşeme seçimi ile biten tüm detayları, dikkate alınması gerekmektedir.

Orada mutfak-oturma odası için birçok tasarımlar ve klasik ve modern tarzı arasında değişen her bir tasarım için ilginç bir pick up, böylece onlar yüksek teknoloji ve Provence ile bitirerek, kendi yöntemleriyle tüm benzersizdir.

birkaç bölgeye mutfak bölmek için kullanılabilir, çünkü mutfak-oturma odasında bar sayacı uygundurbirkaç bölgeye mutfak bölmek için kullanılabilir, çünkü mutfak-oturma odasında bar sayacı uygundurbenzersiz bir renk - Çok önemli bir nokta doğru her biri için, bir kural olarak, her mutfak-yaşam alanı için tonu seçilir.

Ama önce, ulaşmak istediğiniz neyi hedef tanımlayalım - planlamada çok önemli bir noktadır. Bilim adamları renk insanların duygularını etkilediğini düşünüyoruz. Bu yüzden mutfak-oturma odası, küçük bir kısmında kullanılması gerektiğini, bunun yerine çok mutfakta, parlak ve doygun renkler - parlak, kahverengi ve sarı, kırmızı, yeşil rekreasyon alanında sessiz olması gerekirken, yatıştırmak yeteneğine sahip yumuşak renkler, - gri, turkuaz ve siyah beyaz ile kombine.

İşte birkaç çözümler zaman küçük bir mutfak alanı vardır:

 • Renklerin en iyi seçim - onlar görsel alanını artırmak gibi parlak tonları;
 • yatay çizgili kullanımı da görsel alanını artırmak ve yatay kullanımı - tavan asansör;
 • turuncu, yeşil, kahverengi ve fıstık zam ruh gibi bu renkler, iştah artırmak ve konforlu oda, içinde olan sakin insanları istedi.

Bu iç yorgun değil ve her zaman odasında olanlar için bir zevk olduğundan emin olmak gerekir.

İşte rahatsızlık asla böylece iç yardımcı olmak için tasarımcıların birkaç basit ipuçları, şunlardır:

 • iç bir renk düzeni oluştururken yaklaşık iki renk için kullanılmalıdır;
 • bir arka plan seçerken onlara sıcaklık ve tarafsızlığı ile getirmek renklerine dikkat değer;
 • Öncelikle, ana renk seçmelisiniz, sonra her şey var;
 • Soğuk renkler görsel alanı büyütmek;
 • göz rengi çok kırılgan, sıcak ve yumuşak renklere boğmak için gereklidir.

mutfak-oturma odasında eşsiz bir iç eklemek için, orijinal çubuğunu kullanabilirsinizmutfak-oturma odasında eşsiz bir iç eklemek için, orijinal çubuğunu kullanabilirsiniz

mutfak ve oturma odası için kapsayan Kat renkte ama aynı zamanda çok görünüm ve malzemedeki sadece farklı olabilir. Örneğin, rekreasyon alanında en mutfak seramik ve parke üzerinde kullanılabilir.

Rekreasyon, mobilya ve konumu için perdeler gibi küçük şeylere dikkat etmek de önemlidir.

o mutfak ve salonun iç ahenkli bakmak gerekir çünkü çok bar Tasarım, sen dikkatli seçmelisiniz. o uyumlu ve bir mutfak ve oturma alanı ile baktı ki onu tasarım seçilmelidir için, bir ara tarzı olması gerekir. saklanma olmalı ve tüm mutfak eşyaları, ya da mutfak-oturma odasında yer kazanmak olduğunu büyük bir yemek odası tablo için bir yedek olarak kullanabilirsiniz, çünkü o da, onunla çalışmak güzel olmalı. Daha iyi raflar ve dolaplar ile bar seçmek için, hangi gerekli tüm bırakmaya mümkün olacaktır.


Nasıl mutfak ve oturma odası çubuğunu paylaşmak

Ayırma - Özenli bir proses. Odanın genel tarzı tutmak için dikkate bütün küçük şeyler almak ergonomi ve renk tutmak için gereklidir. Bir kişi kendi imar üzerinde düşünmek mümkün olacaktır emin değilse, o profesyonellere çevirmek gerekir.

Ayrıca, bütün ergonomi ve ferahlık hissi kaydedebilirsiniz bazı hileler kullanabilirsiniz dinlenme alanından mutfak ayırmak, ama aynı zamanda bir oturma odası pişirme alanını bölen için.

Oturma odasından mutfağa ayırmak için çeşitli seçenekler vardır: hangisini seçmek sizin hayal bağlıdırOturma odasından mutfağa ayırmak için çeşitli seçenekler vardır: hangisini seçmek sizin hayal bağlıdır

İlk hüner - katta ve farklı zemin kaplamaları mutfak ve rekreasyon alanında farklı kaplamaların kullanılmasıdır. o mutfak-oturma odası belli bir stil seçmenize yardımcı olacak şekilde bu seçenek oldukça iyi.

İkinci hüner - Aynı mutfak ve oturma odası için bir çok düzeyli zemin oluşturmaktır. Bu seçenek nadiren kullanılır, ama bunun sebebi oldukça şık görünüyor ve salona mutfak birleştirirken ortaya çıkabilecek sınırlandırılması sorunları çözer gerçeği kendi yolunu iyidir.


Üçüncü hüner - bar satın. Bu hile en iyisidir.

İmar: nasıl mutfak ve oturma odası çubuğunu paylaşmak

bar satın - en iyi seçenek oturma odası ve mutfak bölmektir. Hem ideal bir çözümdür bir bütün içine entegre aynı anda iki odanın bölgelerini birbirinden ayırır.

Bar masa - oturma odası ve mutfak imar için ideal çözümBar masa - oturma odası ve mutfak imar için ideal çözüm

çubuğu mutfak-oturma odasının bir bölümünden oda genişliğinin yaklaşık üçte ikisi kadardır insan diğer iki, geçmek mümkün olduğu böyle bir ölçüde seçmelidir. bar Ayakta mutfak ve salon arasında doğrudan olmalıdır.

Mutfak-yaşam bir bar odası: iyi ve çok

Mutfak, aralarında mutlaka mükemmel bir çözüm ayakta çubuğu yardımıyla oturma odası ile kombine ancak her çözüm kendi artıları ve eksileri vardır.

çubuk sayacı oturma odası ve mutfak ayırmak için modern bir çözümdürçubuk sayacı oturma odası ve mutfak ayırmak için modern bir çözümdür

 Artıları:

 • Modern ve kaliteli görünüyor;
 • kaynak maliyetlerinin değil bir sürü;
 • Sen tasarımcının yeteneği gösterebilir.

Eksileri: yeteneklerine güven eksikliği varsa, bu profesyoneller, doğru renklerle tasarımı ve seçimi uzun bir yelpazede temas gereklidir.

bar tezgahına sahip mutfak-oturma odası tasarımı (video)

herkese hitap edecek ve çok uzun bir süre için seçti etkileyecek en iyi seçeneği - oturma odası ve salon, bar yardımı ile oturma odası ile kombine mutfak birleştirmek için bir ihtiyaç varsa. Belirlenen seçenek rahatsız etmeye başladı, her zaman bütün sorunların gelecekte önlemek için, bir önceki yükseltebilirsiniz.

Bir bar (iç fotoğraf) ile mutfak-oturma odası tasarımı

2-mutfak-oturma odası 3 1-O. Odası 4 4-mutfak-12-kare m 6 5 6-mutfak bar tasarımı 10 12

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 2 =