Mutfakta Duvar Kağıdı: 4 fotoğraf ve tasarım fikirleri

Mutfakta Duvar Kağıdı: 4 fotoğraf ve tasarım fikirleri

12 October 2017Mutfak duvar kağıdı mutfak mobilya tarzına doğru seçilmelidirMutfak için duvar kağıdı, bir yandan artık kocaman mutfak duvar mebeliVybor stiline doğru seçilmelidir - bu iyi, hatta en zorlu müşteri aynı onun versiyonunu bulabilirsiniz. Öte yandan, bu bolluk içinde kaybolmak değil mi? Ama başka bir hüner - sen tarzı ile ters gidebilir. Örneğin, çaydanlıklar / bardak bir yüksek teknoloji tarzına yakın modern bir mutfak, ve harika parlak duvar kağıdı birleştirmek başarısız olur. İkincisi Provence ve ülkenin bir dizi vardır.


Mutfak için duvar kağıtları: Provence tarzında dizayn

iç Çiftliği tarzı nedir, şimdi gerekli gittikçe daha az açıklamaya. Son birkaç yıl, o bu motifler ve estetik prensipleri kullanarak, ev onarmak için daha sahiplerini ilham veriyor.

Ayrıca rahat, sıcak, biraz naif bir mutfak istiyorsanız, o zaman bu tarz gerekir. Ahşap mobilyalar, belki de oyma veya benzeri dekoratif ekler. tatlı tekstil tesisleri, güzel yemekler ... ve duvar kağıdı zorunlu varlığı eşleşecek.

Provence tarzında Mutfak açık renkler duvar kağıdı seçmek gerekirProvence tarzında Mutfak açık renkler duvar kağıdı seçmek gerekir

zeytin tarzı için uygun duvar kağıdı:


  • küçük çiçek - bu en öngörülebilen bir seçenektir, ancak her zaman çalışır;
  • Hücrede - değil sadece çok büyük bir yer, küçük baskı doğal renkler kullanmak da tavsiye edilir;
  • çaydanlıklar / bardak / tabaklar ve diğer "sofra" görüntü;
  • Hayvani doğası, resimler biraz naif, ama her zaman sıcak ve sevimli olabilir.

Renkler Duvar Kağıdı - Doğal, doğal. Narin limon, mavi çan çiçeği, lavanta alan, lila, gül, yeşil bahar ağaçları, vb

Küçük bir mutfak için duvar kağıtları: tasarım, country tarzı

Küçük mutfak kendisi bir ülke tarzı ile ilişkili değildir. Ama her nasılsa, küçük yarda yendi hayal edebileceğinden çok daha "küçük ama tatlı" daha iyi bir ülke yönünde bu gerçeği aydınlatmak istiyorum.

Ülke - rustik sadelik, doğallık, hangi ruh, sıcaklık, doğal yaşamın kabul çok. yapıştırma duvarlar - Ve ne bir ortam yeniden oluşturmak zorunda olur, çeşitli faktörlere biri bağlıdır.

ülke tarz küçük mutfak duvar kağıdı rengini yenebilirülke tarz küçük mutfak duvar kağıdı rengini yenebilirÜlkenin tarzında duvar kağıdı:

  • Yeterince sessiz tonları susturulur oluyor;
  • Doğal renk ve tonları Bu baskın - kahverengi, yeşil, pişmiş toprak, kum, mavi, vb, soluk sarı;.
  • örneğin, taş ve ahşap - bir desen doğal malzemeler taklit ile bu duvar kağıdı.

Eh, duvar tonda, bu genellikle ahşap mobilya seçmek ve mobilya arzu edilir belki, tavanlarında çıplak ahşap kirişler (boşluk izin verirse). Zemin dekoratif taş ile serilir ve kiremit olabilir ve bazen kaba ahşap döşeme tahtalarının çıkarmak.

kır tarzı da ağır meyve ve çilek görüntüsü, hem de basit bir köy aletleri ile orta ölçekli hücre, bitki motifleri, duvar kağıdı kullanılır.

mutfak tasarımı botanik duvar kağıdı

mutfak dekor Botanik baskılar - bu tüm öfke, bu klasikleri iddia ziyade özel estetik değil şeydir. Böyle bir "doğal kapanım" sevgisi sonsuz vatandaşı serbest banliyö yaşamının nostaljisini neden olduğuna inanılmaktadır. Ve girişimi nedense durumu düzeltmek için.

duvar kalıplarında Botanik baskı resimlerde kullanılabilir, ama sen yapabilirsin. Bitkilerin görüntü ile duvar kağıdı iç eko-stil İdeal devoteelerdir.

botanik tarzda Çiçek duvar kağıdı mutfakta harika görünecekbotanik tarzda Çiçek duvar kağıdı mutfakta harika görünecek

Ne bu durumda mutfak imajına olur:

  • hemen oda daha dinamik hale getirir, ancak herhangi bir saldırganlık ve ifade etmeden Yeşiller baskılar;
  • durum günah çağdaş iç mutfak için herhangi ofis yoksun ve yumuşak, ev haline gelir;
  • Eğer duvar kağıdı maç için tekstil alabilirsiniz Ve eğer hiçbir mutfak ve sanat eseri olsun.

çok ince botanik baskı ile duvar kağıdı almayın - kenara Provencal bırakın. Aksine, cesur ol, ve duvar kağıdı üzerine büyük bitkiler mutfak dönüştürmeye çok ilginç.


Minimalist tarzda Mutfak için duvar kağıdı

Minimalizm - mükemmeliyetçi için rahatlama. belki de minimalizm iç, içinde duygusallığa meyilli değilseniz - bu tam ihtiyacımız olan şey.

minimalizm tarzında için resimsiz bile parlak bir duvar kağıdı ve tonları satın almalıminimalizm tarzında için resimsiz bile parlak bir duvar kağıdı ve tonları satın almalı

Maksimum boş alan için oyların Bu tarz mobilyalar - minimum. Yani hazır mobilya satın aldı ve tüm gereksiz reddedebilirsiniz modüler sistem bakıyorsun değil daha sık olduğunu.

Duvar kağıdı gelince, o zaman burada fırfırlar gerek yok. Bu mutfağı için mükemmel bir zemin olacak pratik, yıkanabilir duvar kağıdı, olsun. Hiçbir renklilik, hiçbir obsesif baskılar, hiçbir ödenmemiş faturalar. Çok basit duvar kağıdı, belki, boyama, hafif mat tonları için. Eğer yazdırmak için, uzlaşmaya - Soluk bir soluk.

Küçük bir mutfak için duvar kağıdı tasarımı (video)


Duvar kağıdını seçerken, onların pratiklik mutfak için olduğunu değerlendirmek ve ve böylece fiziksel olarak yorgun hissediyorum ve dinlenmek isteyebilirsiniz tesislerinde, için bir arka plan olduğunu düşünüyorum.

Başarılı bir seçim!

Küçük bir mutfakta duvar kağıdı (fotoğraf)

2 5 8 11 5541 27217 34143 184728834576fb8089396d746402537 c8e41bec40f486d1e53f5d0c7434b5b4 Celia

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 33 = 43

map