mutfak-oturma odası 18 metrekarelik Hazırlanışı: fotoğraf ve tasarım ipuçlarını

mutfak-oturma odası 18 metrekarelik Hazırlanışı: fotoğraf ve tasarım ipuçlarını

12 October 2017mutfak ekipmanları rasyonel düzen 18 metrekare oda oturma alanı, mutfak alanı sağlar. mmutfak ekipmanları rasyonel düzen 18 metrekare oda oturma alanı, mutfak alanı sağlar. m Bugün, daha fazla insan küçük daireler alanının genişlemesi düşünüyorum. Bu nedeniyle konforlu ve rahat bir yaşam için arzusuna, doğal bir arzudur. Kombine uzay Eğer nispeten küçük bir alanda çekinmeyin sağlar. olmalıdır tasarımın 18 metrekarelik tüm mutfak-oturma odasının ilk tasarım hakkı, gerçekleştirmek için dikkatlice dışarı çalıştı. Gelecekteki durumu görselleştirmek için yardımcı olacak bir tasarım projesi, yapmak için gerekli herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce.


Stüdyo 18 metrekarelik, mutfak-oturma alanı: Bir tasarım projesi oluşturmak

kişisel alan söz konusu olduğunda, daire sahipleri binayı genişletmek edebilmek için, daha hazırdır. Bu alan oldukça küçük olduğu düşünülen pek çok açıdan sakinlerinin yaşam yürütülen iyileştirme ve tasarım kalitesinin kalitesi bağlıdır edilir.

Eğer pişirir ve iyi bir dinlenme için yaşayan bir mutfak yaratmak amacıyla, maksimum efor harcamasına gerek. Hesaba tat tercihlerini almak önemlidir.

mutfak-oturma odası çeşitlendirmek yöntemlerden biri iki bölge arasındaki bir renk kontrastı oluşturmak içinmutfak-oturma odası çeşitlendirmek yöntemlerden biri iki bölge arasındaki bir renk kontrastı oluşturmak için

18 metrelik mutfak alanı tamir gerçekleştirmeden önce, bir taşıyıcı duvar vardır koydu iletişimi, bulunan pencere ve kapı gösterir dairenin planı hakkında bilgi almak için gereklidir.

dikkate almak gerekir ne

 • onarım başlamadan önce veya zorunlu olarak daha yüksek makamlara değişiklikler kabul etmek ihtiyacı sonra.
 • Sıkı yasaklara ilişkin konuların incelenmesine gereklidir. Örneğin, her durumda ıslak bölgesi altta yatan tesislerinde yer olmamalıdır.
 • Yasak birleştirmek bir gaz sobası, oturma odası ile mutfak yokmuş gibi, gaz noktası ile sorunu çözmek için önemlidir.

Bu önemli sorunların tümünü yerleşmiş zaman, dağıtım bölgelerine ilerleyebilir. Bu süreç nedeniyle doğruluk zaman verilir tüm aile bireylerinin uzun vadeli kullanılabilirlik bağlıdır edilmelidir.


Başarılı imar mutfak ve 18 metrekarelik oturma odası

İmar - hem daire farklı türde yürütülen edilemez bireysel bir süreçtir. Gerçek imar başlamadan önce kendileri ve nasıl iş ve dinlenme alanı düzenlemek için uygun olacaktır için karar vermek önemlidir.

mutfak ve oturma odası arasında küçük bir ayırım her iki bölgede de rahat sağlayacakmutfak ve oturma odası arasında küçük bir ayırım her iki bölgede de rahat sağlayacak

Doğru imar karşılamak için, tasarımcının yardım gerekebilir. Ama ondan biz ev sahibi kabul veya red edebilir ancak ipuçlarını bekleyebilirsiniz.

18 karelik bir alanı düzenlenmesi için uzay imar aynı yasalardır. Ancak, bunlar statik değildir ve değişebilir.yararlı ipuçları

 • Mutfakta ve salonda gerçekleştirilen standart işlemlere bir dizi karar vermek.
 • mesafeyi eklem uzayda rahat dolaşma haklarının ölçün.
 • bir kat planı çizin, en sık kullanılan yerler gösterilmektedir.
 • En sık yolları çizin. Onların kolaylık derecesini belirler.
 • mobilya uygun ve yer tasarrufu sağlayan bir şekilde düzenleyin.

aynı renkteki oturma odası ve mutfak birimlerinde mobilya satın alma yoluyla olabilir odanın ahenkli stili oluşturmaaynı renkteki oturma odası ve mutfak birimlerinde mobilya satın alma yoluyla olabilir odanın ahenkli stili oluşturma

Zonirvoaniya tüm kuralları dairenin sahiplerinin bireysel tat tercihlerine bağlı olarak değişebilir.

18 metrekarelik mutfak-oturma odası tasarımı: Mobilya seçenekleri

Kombine odanın Tasarım ölçüde aynı alanda yerleştirilir mobilya türüne bağlıdır.

Mutfakta ve oturma odasında mobilya farklı tarzlarda yapılmamalıdır akılda tutulması önemlidir. Bu uyum mükemmellik bir ortam yaratmak üst üste gerekir.

Satın alma mobilya önce dikkate alınması gereken önemli nüanslar vardır. Onun edinimi onun tarzı ve önceden ihtiyaç kalitesine karar vermek, bu nedenle, bir nakit harcama gerektirir.

seçme mobilya üzerine ipuçları:

 • Kolayca nem ve sık kirlenmeyi dayanacak olacak malzemeleri seçin.
 • Mobilya ergonomik ve basit olmalıdır. Bu hareketin bir engel haline gelmemelidir.
 • Lushe iyi kolaylıkla dönüşür mobilya satın almak. Bu, yerden tasarruf kullanmadan ek kolaylık sağlayabilir.
 • bölümleri kullanmak uygun.

mutfak ve oturma odası arasında avize asmak için tavsiye edilmez, her bölge için küçük lambaların ayrı kapsama yapmak daha iyidirmutfak ve oturma odası arasında avize asmak için tavsiye edilmez, her bölge için küçük lambaların ayrı kapsama yapmak daha iyidir

Oda aynı zamanda mümkünse fonksiyonel ve şık düzenleyin. daire sahipleri arzuları ve uzay gereksinimleri hakkında tam bilirken.


Mutfak-salon yatak odalı 18 metrekare: renk formülasyonu

Doğru renkler görsel yardımcı ışık ve rahat hale getirmek için küçük bir alan büyütebilirsiniz.

iç genel stiline bağlı olarak, ihtiyacınız renk seçin. Örneğin, Provence tarzında uzay parlak renklerde, yüksek teknoloji daha doygun ve zıt renklerin kullanımını gerektirir olmalıdır.

Binaların duvarları boya veya duvar kağıdı kullanılarak oluşturulabilir. Bugün mutfak-oturma odası için idealdir yüksek kaliteli bitirme malzemeleri, satın almak bir sorun değildir.

genellikle kontaminasyon olmaması mutfakta halı, bırakmaya pratik değildir. Yaşam alanında yerleştirilmek üzere daha iyidirgenellikle kontaminasyon olmaması mutfakta halı, bırakmaya pratik değildir. Yaşam alanında yerleştirilmek üzere daha iyidir

Renklerin örnekler:


 • duvar kağıdı veya boya için Parlak ve sıcak renkler;
 • Çekici bir kontrast kombinasyonları;
 • Siyah ve beyaz dekorasyon;
 • doğal malzemeler kullanarak.

Odanın dekorasyon için renk seçimi - özel bir mesele. uyumlu bir iç mekan - Aynı hedefine sahip olmalıdır.

18 metrekarelik Farklı plan mutfak-salon

kare - 18 metrekarelik bir alana sahip oda için düzen en yaygın türüdür. planın Bu tür seçim mobilya dağıtmanın çeşitli yollar uygulamasını sağlar.

L şeklinde ve mobilya yapımına U şeklinde - düzeni en uygun tip 10 metrekarelik bir alanda kabul edilir.

Görme iç beyaz renk kullanımı yoluyla olabilir alanını genişletmekGörme iç beyaz renk kullanımı yoluyla olabilir alanını genişletmek

Bu yapı daha da kare veya dairesel düzenleme chastyu.Ot ada mutfak ünitelerini dekore edilebilir mobilya gelecek yerleştirme bağlıdır. Doğru ise, uzay aynı anda pratik ve güzel.

örnek Planlama:

 • üst üste bulunan mutfak pişirme ve rahatlatıcı bir ayrım alanını göstermektedir. sınırlayıcı bar tezgahına veya ada olarak kullanılabilir.
 • yemek masası karşısındaki duvarda yer alabilir.
 • L şeklindeki planın masanın karşı köşesinde ve rahat bir oturma alanı donatılması içerir.

seçim Planlama ölçüde mekanın orijinal formu yanı sıra daire sahiplerinin tat tercihlerine bağlıdır.

Diğer seçenekler planı

Plan mutfak-oturma odası büyük önem taşımaktadır. daire sahipleri boşluğun şekline bağlı olan bir plan üzerinde karar verince, sen imar tesislerinde geçebilirsiniz.

düzen bağımsız yapılabilir veya aksan düzeltecektir bir profesyonel işe.

Düzgün yerleştirilmiş mobilya oda sadece pratik değil, aynı zamanda konforlu ve rahat hale getirecekDüzgün yerleştirilmiş mobilya oda sadece pratik değil, aynı zamanda konforlu ve rahat hale getirecek

sınırlı alana sahip mutfaklar için en başarılı sayılır düzenlerinin birkaç yaygın türleri vardır.

Breading seçenekleri:

 • U-şekilli;
 • L-şekilli.

mobilya dağıtımı odanın hareketine engel olmamalıdır her durumda olduğunu dikkate almak önemlidir olduğunda.

Resepsiyonlar imar tesislerinde:

 • Çizgiyi;
 • yemek masası kurulması;
 • ada ayrılmasını kullanarak;
 • farklı kat seviyelerinin takma;
 • ekranlar ve bölmelerin kullanımı;
 • kanepe yükleniyor.

planlama ve imar tesislerinde yöntemleri, çok var. Internet veya özel dergiler mevcut çok sayıdaki seçenekleri ile. iç tasarım örneklerinin böyle serisi için bilinen: "Büyük", "Taganay", "Avrupa", "Bük".

18 metrekarelik mutfak-oturma odası. m, (video)

mutfak-oturma odası birleştirmek için, planlama izni gerekir. aldıktan sonra, uzayın uzlaşma ile devam edebilirsiniz. öncelik, mümkün olduğunca fazla boş alan tutmaya yardımcı olacaktır seçeneklerini görmek için küçük bir alana sahip tesislerinde sözde düzenini yürütün: Bundan sonra kombinasyonlar oda inşa yardımcı olacak bir projeyi tasarlamak gerekir.

18 metrekarelik mutfak-oturma odası iç. m (fotoğraf)

1-3 8 09RGBcolor00011 9a841 145004 54d5224025d2d 1920x1080resizeinterior2424161383726736 1920x1080resizeinterior25277131385038430 7128df8d8aca7afb347fd978136a9b54 1113456

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 − 37 =

map