Mutfak için Orjinal duvar kağıtları: iç fotoğraf 2017 Modern fikirler

Mutfak için Orjinal duvar kağıtları: iç fotoğraf 2017 Modern fikirler

12 October 2017Mutfak için duvar kağıdı güvenli, yıkanabilir, pratik olmalıMutfak için duvar kağıdı bezopasnymiBolshinstvo insanlar boyama ve çizim için duvar kağıdı seçin, yıkanabilir, pratik olmalı. mutfak için duvar kağıdı hakkında bir soru ise o tasarım değil, aynı zamanda bu tür nem direnci gibi fonksiyonel özellikleri ve çoklu yıkama olasılığını da göz önünde bulundurulmasının önemli.


2017 yılında mutfak rafine tasarım: Modern fikirler, duvar kağıdı

tasarım fikirlerini içermelerine rağmen mutfak rahat kullanım için olduğu gibi uyarlanabilir uzay olmalıdır bir onarım başlatmak, bu odaya şık ve özgün bir görünüm verebilir.

Mutfak her şey kolay ve işlevsel olarak yerleştirilmelidir, mobilya kalabalık olmamalıdır. duvar kağıdı ile Duvarlar uyumu pekiştirmek ve bireysellik vurgulamak.

2017 yılında alakalı olduğuna:

 • iç Ergonomik mobilya;
 • Duvar kağıdı veya parlak ve canlı ya da yumuşak pastel;
 • Bir mutfak-stüdyosu oluşturma, pişirme ve tek bir boşluk dinlenmek için bir yer bir yer haline;
 • fotoğraf duvar kağıtları veya mobilya üzerine fotoğraf baskı kullanımı;
 • Doğal malzemeler, kereste parlaklık taklit değiştirilmesi;
 • Basit perdeler (romen veya şeffaf tül);
 • Patina edilmiş mobilya;
 • Birçok aydınlatma.

solma ve solmaya karşı dayanıklı mutfakta duvarlar yapıştırmak için Moda trendleri sunulmaktadır vinil yıkanabilir kaplamalarsolma ve solmaya karşı dayanıklı mutfakta duvarlar yapıştırmak için Moda trendleri sunulmaktadır vinil yıkanabilir kaplamalar

Dekor olası yüksek teknoloji özelliklerini tamamlayın.


iç mutfakta iyi duvar kağıdı: Fotoğraf 2017

Her şeyden önce, mutfak duvar kağıdı için pratik olmalı. Onların görünümünü zarar vermeden duvarlarından kirlenmeyi alma olasılığını dikkate alınması gerekmektedir.

Buna ek olarak, mutfak duvar için böyle özelliklere sahip olmalıdır:

 • Nem direnci (uzun ömürlüdür, ıslak temizlik için uygun olan ve aynı zamanda suyun neden olduğu çeşitli darbelere dayanıklı olan);
 • Geçirgenlik (pişirme sırasında yayılan kokular emmeyen buhar duvar geçirilmesiyle);
 • yoğunluk (dolayı yoğun bir yapıya, mekanik hasara karşı daha dayanıklıdır);
 • Boyama için uygundur (renk solmaya ve solmaya ve bunun yardım boya süsleyebilirsiniz ile verebildikleri için, uygundur).

Mutfak için en uygun fiyatlı seçenek çok katlı kağıt duvar kağıdı vardır. Onların dezavantajı her onların yüzey nemi zararlardan onlara çarptı olmasıdır.ve dokunmamış vinil duvar kağıdı - mutfakta duvar dekorasyonu için en iyi seçenek.

fiberglas azından çok çeşitli tasarım ve sıvı korkar rutubettir.

Son haber: Mutfak için duvar kağıtları

duvar Görsel çekicilik oldukça önemlidir. 2017 yılında İlgili seçenek çiçek baskı ile duvar kağıdı kullanmaktır.

Modern çiçek desenleri, grafik kendinden renkli veya siyah-beyaz olabilir, aydınlık ve sessiz görünüyor. Mobilya temasını destekleyen olacaksa - bu rahat ve uyumlu görünüyor. Renk lideri, bu sezon Marsala'nın rengidir. Derin ve zengin Bu şarabı'nın renk. İyi bir seçenek daha sakin tonları ile bu renk birleştirmektir. O bir resim elemanı duvar kağıdı olarak iyi gözükür.

İç mutfak duvar kağıtları sığacak Çok güzel. Sürekli Photowall tasarımcıların moda trendlerini ortaya çıkan ve kendi tasarımı düşünebiliriz.

Duvar gerekli önem vermek ve imar olanak sağlayacak. Bu aksan aynı tonda uyacak aksesuar çeşitliliği ile tamamlanabilir.

Önemli olan duvarların canlı duvar kağıdı temel renk seçimi oldukça sakin olmasıdır.

Mutfakta kullanılan duvar kağıtları, iç birçok sorunu çözecek -, paylaşmak geliştirmek, alanı genişletmek, oda daha ilginç ve zorlu haleMutfakta kullanılan duvar kağıtları, iç birçok sorunu çözecek -, paylaşmak geliştirmek, alanı genişletmek, oda daha ilginç ve zorlu hale

mutfak parlak paleti tasarımında giderek daha popüler hale gelmektedir. Özellikle alakalı sınırlı alana sahip alanlar için olacaktır.


Modern mutfağı ve bir seçim için duvar kağıdı

2017 yılında daire ve evlerin tasarım trendleri özelliği duvar tasarımı duvar kağıdı için gerçekleştirme artan kullanımıdır. Çini ve plastik paneller artık önlük alanının dekorasyon için kullanılır ve doğal ahşap bitmek onlar ucuz değildir ve onlara bakan oldukça zor olması nedeniyle geçerli değildir.

Tüm moda fikirlerin iz zordur tutun. Bu yıl özellikle popüler retro tarzı vardır. Retro çizgili, ince oryantal motifler ve zarif çiçek baskılı bu şekilde kullanılması.

Duvarların Güzel dekorasyon - bağbozumu tarzı duvar kağıdı. Biraz ilkel kaplama mutfak sade ve sıcak aydınlık yapacakDuvarların Güzel dekorasyon - bağbozumu tarzı duvar kağıdı. Biraz ilkel kaplama mutfak sade ve sıcak aydınlık yapacak

Sadelik ve kısıtlama akımının severler için minimalizm olduğunu. İlkel, ama iyi düşünülmüş bir tasarım daima alakalı olacaktır.

Mutfakta Modern duvar kağıdı - iç vurgu

mutfak modern bir tarzda yapılırsa, yukarı ve duvar kağıdı, sırasıyla seçmek gerekir. modern iç duvar için uygun, üzerinde bir desen vardır -, geometrik soyut ya da bitkisel. Ayrıca, farklı bitirme malzemelerinin uygun simülasyonudur.


Tüm bu duvarlar sorunu eğer rahatlık hissi götürmek gibi, vurgu duvarlar için daha iyi parlak sıradışı baskılar kullanın.

Eğer sakin nötr tonları kullanmak daha iyi çok fazla zaman harcamak için mutfak tasarlanmışsa.

moda mutfak duvar kağıdı: seçim sırrı

süslü duvar kağıdı almak ve onlar iyi bakmak için, mutfak kendisi yapılacak olan bir stil seçerken dikkate almak gerekir.

Pürüzsüz düz duvar kağıdı veya soyut tasarımları ile duvar kağıdı mutfak minimalist tarzda veya yüksek teknoloji için çok uygundur. En popüler bu yıl, taş, tuğla ve metal taklit edenleri.

İç stiline göre Duvar kağıdını ayarla

Klasik mutfağı da alakalı bugün. Bu tarzda mutfak tasarımı için şık barlar, hücreler, karmaşık çiçek desenleri, desen Şam simüle sıva kullanımını uygun olacaktır.

klasikleri için parlak temiz renkleri sığmaz. En iyi seçenek karmaşık sessiz açık ve koyu gölgeler vardır. freskleri ve mimari elemanların görüntüleri taklit duvar kağıdı da uygun olacak.

Küçük bir rakam ile Dokulu duvar kağıdı mükemmel mutfakta nötr duvarlar canlandırmakKüçük bir rakam ile Dokulu duvar kağıdı mükemmel mutfakta nötr duvarlar canlandırmak

Provence duvar kağıdı iç tarzı romantik çiçek veya çiçek baskı var olduğu üzerinde sakin açık tonlar, büyük bakacağız. Bu stil için Çiçekler doğal ve sessiz kullanmak daha iyidir.

Rahat bir kır tarzı mutfak için çiçek desenleri, pastoral hücreye natürmort, meyve ve sebzelerin stilize çizimler için uygun olacaktır.

Oryantal tarzı mutfak özel bir atmosfer verir. Bunun için açık renkler kullanmak en iyisidir. İyi tamamlayıcı karakterleri ve küçük peyzaj elemanlarının tasarımı.

Vintage tarzı da mutfak tasarımında oldukça popüler. Bu yılın bağbozumu teması özellikle popüler.

20. yüzyılın 50-80-ler bir odanın tarzı çoğaltmak denemek için böyle bir iç ihtiyacını yaratmak. En önemli biri olan dekorasyon bolluğu, bu tarz almak. Duvar kağıdı tasarımı gastronomik temasını veya bezelye, kafes, şerit, çiçek giymek.

Mutfak için Fiili duvar kağıtları (video)

Mutfak için duvar kağıdı seçme bunların fonksiyonel, rahat ve estetik olması önemlidir. iyi yemek kurmak için tüm nüansları ve profesyonellerin öneriler öğrenmeleri gerekmektedir. Shades nazik yendi ve baskı yerine, naif özlü ve şık olmalıdır. 

2017 yılında Mutfak için duvar kağıdı (fotoğraf)

2-plaka duvar kağıdı-yemek-dekor-665x498 6 1521 1973 2832hg 28755fb663967b4b98f0f8297db7ff1d 35937061 116641941large20140920181858 dce4ba6ef9fa6988e14253875b66f91f3e7a5f200244727 İlahi-Tasarım-7

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 − 53 =

map