Mutfak için duvar kağıtları seçin: duvar iyisini yapabiliriz

Mutfak için duvar kağıtları seçin: duvar iyisini yapabiliriz

12 October 2017Duvar kağıtları yeni ve son derece güncel bir çözüm iç dekorasyon haline gelmiştirDuvar kağıtları Photowall kabul kötü bir tat kullanmak intereraRanshe yeni, son derece güncel çözüm süsler hale gelmiştir. Ve hemen hemen her ev veya dairede şelaleler, ormanlar ve çeşitli clearings duvarlarında görülebilir. Bu duvar kağıtları hızla yanmış ve soluk. Duvar kağıtları bugün yüksek kalitede malzeme ile bitirme ve Sovyet döneminin ataları ile karşılaştırılamaz. Dijital baskı ve tasarım kararları hile yaptı.


duvarlar için duvar kağıdı seçin: mutfak

Duvar kağıtları aydınlık bir tasarım mutfağınızı verecekDuvar kağıtları aydınlık bir tasarım mutfağınızı verecek

Mutfak - oturma odasında en çok ziyaret edilen oda. Biz ailesi ve çocukları ile daha fazla zaman harcamak olduğunu burada. mutfak uzman mağazalar veya hasat eskiz üzerinde sırayla kolayca olabilir için duvar kağıtları satın alın. Eğer uygun bir tuval boyutu bulamazsa Ve kendini üzme. Birkaç gün içinde İstenen sipariş hazır. Ama nereden başlamalısınız ve fotoğraf kağıdı seçerken ne dikkate almak?

seçimi için öneriler

 • vinil veya tela dayanmaktadır Masaüstü, seçin. Bunların üst tabaka özel yapılar ile muamele edilmiştir. Bu kumaş yağ temizlenmiş, temizlenmesi kolaydır. Ama her durumda, değil kağıt, nem ve yüksek sıcaklık değerlerini kendileri için uygun değildir böyle binaları dalgalanan.
 • renklere dikkat, vurgu su geçirmez yerleştirilir. Bu renkler solmaz ve solmaz.
 • Dikkatle ambalaj üzerinde bilgi inceliyoruz.
 • UV ile kürlenen mürekkep vasıtası ile tatbik edilir çizim üzerinde, Masaüstü seçin. Bu duvar kağıtları çevre için güvenlidir.

daha gerçekçi duvar kağıtları bakmak için üzerlerine aydınlatma ekledaha gerçekçi duvar kağıtları bakmak için üzerlerine aydınlatma ekle

Tasarımcılar, sırayla, diğer noktalarda dikkat gösterir. Örneğin, mutfakta duvar kağıtları en iyi ücretsiz duvara yerleştirilir ve genel atmosfer ve tasarımı ile uyum içinde olmalıdır. duvar boyunca küçük bir alanda daha iyi sopa bıçak ile Mutfakta - bu görsel odanın hacmi ve yüksekliğini artırmak olduğunu. ormanda bir yol, şerit kenti, parkın geçit: perspektifle uzay görüntüsü genişletmek yardımcı olun. Arka ışık fotoğraf duvar kağıtları üzerinde kullanarak bu tür bir etkiye güçlendirin.


sınıflandırma

Mutfak duvar kağıtları göre sınıflandırılır:

 • Düz yüzeyler. Bu duvar kağıtları plastik hissi. Oldukça, yoğun neme dayanıklı, ama duvara pürüzlülüğü gibi değil. Çeşitli usulsüzlük sonuçlarını takiben genel görünümünü bozabilir.
 • Dokulu yüzeyler. Farklı dokular ile kabartma yüzeyinin tekillik.

Görüntü yapışkan filmin üzerine uygulanır. Bu tür bir düzenleme, talep de.Çubuk duvar kağıtları Duvarlar, aynı zamanda mutfak kapısının veya mobilya üzerine değil sadece olabilir.

fikirler, yaratıcı çözümleri ve eylemlerin sınırsız aralık - Genel olarak, mutfak içinde duvar kağıtları.

duvarlar için modern 3d duvar kağıtları: Mutfak

3D Duvar Kağıdı - Küçük bir mutfak için mükemmel bir seçim3D Duvar Kağıdı - Küçük bir mutfak için mükemmel bir seçim

üç boyutlu görüntü ile duvar kağıdı hacim, derinlik ve gerçeklik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Onları takılması sıradan duvar aynıdır, ancak daha yoğun ve daha fazla ateş dirençlidir. duvarlarda Bu duvar kağıtları mükemmel kusurları ve düzensizliklerin maske, hem de görsel olarak yer değiştirebilir.

Bugün 3D duvar kağıdı iki tür biliyorum:

 • Konvansiyonel. ince ya da kalın alt-tabaka ile sıradan duvar kağıdı. Görme, ancak büyük değil, göze çarpmaz.
 • Floresan. Bu 3D duvar kağıtları büyü ve peri masallarının bir atmosfer yaratarak, karanlıkta parlayan.

Daha yüksek fiyat görüntü ile üç boyutlu duvar tek dezavantajı. Diğer tüm özellikler kabul edilebilir daha vardır.

3D Duvar Kağıdı yardımıyla gerçeklik ve varlığının etkisini elde edin, sadece büyük bir alana sahip mutfakta mümkündür.

Duvar kağıdı koyu ve mat renkler pencerenin önünde tutkal, görüntü üzerinde güneş ışınları sonbahar ve daha etkileyici hale.

kırmızı mutfağa Fiili duvar kağıtları

Kırmızı renk çok riskli ama aynı zamanda zarif bir şekilde adresinden mutfak boyamakKırmızı renk çok riskli ama aynı zamanda zarif bir şekilde adresinden mutfak boyamak


Kırmızı renk karizmatik ve iştahlı kişilikleri için idealdir. Ancak, renklerin aşırı hakimiyeti, hızlı yorgun alabilirsiniz. Önemli olan tedbir bilmek!

Kırmızı hipertansif hastalarda kontrendikedir. Yüksek tansiyonu tetikleyebilir.

Etkisizleştirmek ve sağ Photowall kullanılarak seçilebilir bu renklerin etkisini en aza indirmek.

kırmızıya Alternatifler:

 • Krem tonları;
 • Kremalı sesi;
 • Pastel renkler;
 • Fildişi;
 • Bej tonları.

kırmızı mutfak en lüks versiyonu - hayır desen neden beyaz duvar kağıtları. Bu klasik ve şık bir kombinasyon '' krem ​​ile meyve '' olabilir. Odanın hacmi ile kombine doğru oranlara seçmek önemlidir. siyah iç çeşitli unsurları ile birlikte beyaz renkler, - Kırmızı bakacağız Oldukça güzel. ahenkli ve rahat bir atmosfer için kazanan ihale ve süt tonları vardır.


renk ve stil oyun - Mutfak için arka planlar ve duvar kağıtları

Renklerin doğru kombinasyonu misafirlerinizi şaşırtacakRenklerin doğru kombinasyonu misafirlerinizi şaşırtacak

Bu mutfak, özellikle de odanın iç renklerin kombinasyonu hakkında psikologlar ve tasarımcıların tavsiye ihmal edilmemelidir. mobilya, perde, perdeler, tabaklar, ev eşyalarının rengi - bütün bunlar iştah üzerinde büyük bir etkisi vardır. onu geliştirmek istiyorsanız, o sıcak renkleri seçmek daha iyidir: soluk - kırmızı, sarı, turuncu, şeftali veya bej. ailede Birisi aşırı kilo muzdarip, tercih soğuk tonlarda verilmelidir.

Mutfak için duvar kağıdı veya duvar kağıdını seçerken, odanın, alan, duvarları ve aydınlatma yüksekliğinin iç genel temasını düşünün.

tema seçiminde Değil az rol Photowall genel iç tarzı mutfağın oynar.

En yaygın mutfak stilleri

 • Klasik. En kolay irasprostranenny tarzı mutfak tasarımı. meyve, bakkaliye sepet, unlu mamuller, her türlü, reçel kavanoz, tatlılar her türlü Kompozisyonlar - Bu hikayeler sakin bir doğası vardır ve olumlu duyguları neden olur. Bu bileşimlerin tek dezavantajı, bunların lezzet. isteyenler, ince rakam var nötr desenli duvar kağıtları seçin. Klasik tarzda Duvar - bir kazan-kazan.
 • Hi-tech. 3D teknolojisi ile üç boyutlu görüntüler gösteren içerir en modern ve ilginç bir tarz. Bu soyutlama, hayvan ve bitki, makro, uzay, gizemli bitkiler, vb her türlü
 • Ülke. Doğal manzara Podrazumevaetispolzovanie. Bu duvar kağıtları uyum ve huzur tanımlar.

Mutfakta duvara duvar (video)

Oldukça ilginç düzenlemesi, farklı eşyaları ile mutfak eşyaları, veya niş ile Duvar betimlemeci raflar düşündü. Bu gibi şekiller, görsel iç mutfak tamamlar. beyaz görüntüler - nostaljik siyah ile Son zamanlarda, çok popüler duvar kağıtları. Kendi fotoğraflarınızı veya ailenin orijinal ve sipariş baskılar olabilir.

Photowall yardımı yaptığında mümkün şok edici ve özgün mutfakta oluşturmak için - bir moda iç. Bugün, mutfak daha şık hale getirmek için kolaylık ve tadı ile en iyi seçenektir. uyum, dinlenme ve romantik bir atmosfer yaratmak. Düzgün kökten etkinleştirmek iç değiştirmek ve ona yeni bir soluk olacak, renkleri seçilir ve desen, mutfakta sadece bir duvar pokleit.

Mutfak (fotoğrafın) duvara duvar

11image048 5ekgvbqqtoayljublat 1510 3324 6926feb93df1bbea74c1cd6af13f798b 1422156004fotooboi-31 bumazhny-E-fotooboi-megapolis dizaynkuhnisfotooboyami5 seçim-duvar resmi-mutfak-intrior-8 f369af9a0ded14f6bd6050bac0fd4a79

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 + = 33

map