Mutfak için duvar kağıtları: 9 ana konular

Mutfak için duvar kağıtları: 9 ana konular

12 October 2017Duvar kağıdı - fonksiyonel malzeme, mutfak, rahat, sade bir atmosfer yaratmak için yardımcı olurDuvar kağıdı - fonksiyonel malzeme, sade en önemli şey atmosferuChto, mutfakta rahat oluşturmak için yardımcı olur - koridor duvar kağıdı ile uyumsuz değildir ve toz parçacıklarını patlatmaktır hangi gerekmez kokuları, çekmez silinebilir duvar kağıdı, hatta yıkama seçin. Bunlar mutfak duvarları için her şeyden önemlidir pratiklik, tüm fikirler. Eğer istediğiniz ve çünkü duvar kağıdı güzel. Ve, elbette, bu onarım mümkün bütçe oldu. Bu durumda, tam şan son koleksiyonunu sundu ve sonra benzer bir şey görmek, ama daha uygun fiyat noktasında dizinlere göz atabilirsiniz. Aksi takdirde, güzel bir kuruş maliyet ve ekonomik onarım için yapıştırarak caiz değildir.


bir daire için, mutfakta bir fotoğraf duvar kağıdı: artılarını tavsiyelerde ne

Başta, mağazaya gitti ve, gözler sapmak. Daha sonra tüm şehri obegat ve uygun bir şey olmadığını iddia edebilir edilir. Ama mutfak tasarımı - bir önemli şey, dikkatli seçin çünkü. Ve aşağıdaki tavsiyelerde göz ardı etmeyin, duvarlar başarılı oldu yapıştırarak için.

mutfak için bir duvar kağıdı seçimi için ipuçları:

 • Kağıdın Duvar Kağıtları - onlar kağıttan yapılmış ise o, yapıştırma gerekli değildir, hatta (tuğla ve ahşap Çini,) duvar kağıdı taklit açıkça seçenekleri pişirme değil, hızla değiştirmek zorunda kalacak;
 • Akrilik duvar kağıdı - mutfağa üzerine yapıştırmak için cesaretin varsa, yakında nasıl deforme çıkıntılı desenleri göreceksiniz, en iyi seçim değil - hatta sürtünmeyle ve bu duvar kağıtları çürüyebilir dokunun;
 • Duvar kağıdı solmaya karşı dayanıklı olmalı, ama bunlar yapıştırılmış veya sonraki tamir etmek sizi rahatsız ve özel dekoratif çıkartmalar yapıştırmak ile resimler soluk olmalıdır - soluk duvar kağıdı kapsayacak şekilde değil en iyi seçeneği;
 • Duvar neme ve sıcaklığa karşı dayanıklı olmalıdır;
 • Duvar kağıtları ana gerekliliktir, kokuları absorbe yoktur.

Uzmanları, çünkü kağıt mutfak duvar kağıdı yapıştırmak önermiyoruz o kısa sürelidir ve pratik malzeme yüksek nem tahammül etmezUzmanları, çünkü kağıt mutfak duvar kağıdı yapıştırmak önermiyoruz o kısa sürelidir ve pratik malzeme yüksek nem tahammül etmez

duvar kağıdı, örneğin, dokunmamış, onlar boyanabilir. Ve bu boya yeni duvar kağıdı daha ucuzdur ve onarım işlemi çok fazla enerji almayacağız, oldukça pratiktir.


Mutfak için duvar kağıdı Türleri: moda nedir

Kafa değil sadece ama mutfakta bakılması ne duvar kağıdı tür hala iyidir hakkında birkaç fikir kadar gelebilir. Bazıları, diğerleri çalışma alanında apron dokusuna benzer yoğun duvar kağıdı, şarj boya duvar kağıdı almayı tercih. Duvar kağıdı paketi ile birlikte bir renk var, ama dokusal yakın olmak değil.

Mutfak ayrıntı için duvar kağıtları seçenekleri göz önünde bulundurun.

Emprenye Kağıt

Bu duvar, bir su itici bileşim ile emprenye edilir. Bunlar makul ıslak temizlik korkmuyor, fiyatlı, ancak yine de birkaç yıl sürecek. Alt duvar panel üzerine değiştirilebilir olan, sadece duvarın üst üçte ikisinde.vinil küçük bir tabaka ile kağıt

desenler "konu mutfakta", çaydanlıklar, meyve, çilek, kaşıkla duvar kağıdının Bu genellikle örnekleri. Bu ince ve duvar kağıdı, sadece düz duvarlarda pokleit olabilir pürüzsüz.

Özel tencere

Mutfakta için tasarlanmıştır, bunlar neme dayanıklı vinil bunları yapmak. Genel bir kural olarak, ayrıca, suya dayanıklı bir desen vardır. Ama zayıflıkları var - vinil kolayca çizilebilir.

geleneksel vinil

Seçme baskılar daha geniş, daha da önemlisi, kaplama yoğunluğunda bir nokta.

vinil duvar ana dezavantajı - mükemmel duvar hizalanmış yapışma kaplamasının gerekliliğivinil duvar ana dezavantajı - mükemmel duvar hizalanmış yapışma kaplamasının gerekliliği

Kaplama sünger, prozhimaetsya gibi ise, duvar kağıdı yoğunluğu kaçırması anlamına parmağınızla itin. Dirençli vinil çizik ve uzun bir süre dayanamaz. Duvar kağıdı temizlenebilir.

boyanabilir vinil

Eğer yeniden boyamak 5-7 kez bu duvar kağıdı. Onlar sadece uzunluğunda 25 m büyük rulo sattı, ve her zaman uygun değildir. Bu duvar kağıtları, kağıt-vinil ve vinil-tela olabilir.

Bir seçim sadece daha uygun olanı karar vermek var, gerekli olduğu açıktır.

Mutfak için duvar kağıtları toplanması: katalogdan duvar kağıdı atıp

fiyat yeteneklerini uygun Tabii ki, eğer bu seçenek olacaktır. duvar kağıdı seçmek için katalogda Eğer duvar kağıdı iç nasıl görüneceğini açıkça görebilirsiniz anlamda daha kolaydır ve bu örnekte mutfağınızı donatabilirsiniz.


Eğer taze koleksiyonlarında ilgileniyorsanız, kollograficheskoy baskı ile duvar kağıdı bakmak. Kollografiya - gümüş, bakır ve altın bir tuval tonları üzerinde birleştiren nispeten yeni baskı tekniğidir. Bu teknik el emeği etkisiyle tarafından görülecektir duvar kağıdı elit sınıfını, oluşturmanıza olanak sağlar.

Mutfakta set için duvar kağıdı asmak zorunda mı: uzman görüşü

Eğer kaydetmek istiyorsanız, o zaman kulaklığın yapıştırılması gerekmez. Ama prensip olarak, beklendiği gibi duvarların yanından dolapları, tüm itme kaldırmak ve yapıştırmak için daha iyidir. Öncelikle, bu makul bir yaklaşımdır - aniden kulaklık veya mutfak etkileyecek başka değişiklikler değiştirmek zorunda. İkinci olarak, belirli bir açı ile bu nedokleyka görülebilir. Ve böyle, tabii ki, çekici değildir görünüyor.

Farklı duvar kağıdı kombinasyonu görsel birkaç işlevsel alanlara mutfak alanı bölen, iç mekan değiştirmek yardımcı olacaktırFarklı duvar kağıdı kombinasyonu görsel birkaç işlevsel alanlara mutfak alanı bölen, iç mekan değiştirmek yardımcı olacaktır

Bu mantık ve yapıştırılmış edilemez koridor duvar kağıdı dolap, ama doğru nerede? bazı şüpheleri tasarrufu daha kısa, daha iyi güvence olarak.


pokleit duvar olarak mutfak boya ve yapıştırıcı olup olmadığını

Bazı durumlarda, kesinlikle gerekli eski boyayı çıkarmak için. Bu durumda duvar kağıdı ya da sadece yapıştırılmış veya yeterince hızlı duvardan ayrılmak değildir.

Boyanın tamamen çıkarılması durumunda gereklidir:

 • Duvarlar bitmiş kireçtaşı veya kireç yıkama vardır;
 • Boya uzun süre uygulandığında, o soyulmaktadir ve yapılarını kaybederler;
 • duvardan atık boya;
 • duvar kağıdı hafif ve incedir ve duvar karanlık edin.

Eğer vodoemulsionku üzerinde duvar kağıdı asmak için gidiyoruz, önce macun ve sorunlu alanları temizlemek zorunda. Daha sonra, yüzey temizlenmelidir. Bundan sonra, akrilik astar uygulayın, bunu kurur bekleyin. O zaman kleite duvar kağıdı, yapıştırıcı, duvar kağıdı bu tipi için özel olarak tasarlanmış bir kullanın.

Mutfakta duvarlarını süslemek için nasıl: boya veya duvar kağıdı

o eğitim söz konusu olduğunda, duvar kağıdı altında duvar boyası altında daha hazırlamak için çok daha kolaydır. Eski kaplamaları, duvar kağıdı, basitçe proshpaklevat, sıvalı çıkarın ve astar uyguladığınızda.

Lateks boyalar üzerinde duvar uygulamak gerekli oldu, tabaka yıkayın sıradan su kullanarak sprey kaplama gerekli olduğuLateks boyalar üzerinde duvar uygulamak gerekli oldu, tabaka yıkayın sıradan su kullanarak sprey kaplama gerekli olduğu

İlk çentikler boyama ile, çentik ve çatlaklar akrilik sıva veya dolgu maddesi, özel bir harç ile doldurulmuş bir boşluğu sızdırmaz hale getirilir. o duvar kağıdı yok gibi boya, küçük kusurları duvarları saklamıyor.

Duvar kağıdı çevre dostu ve pratik boya temizlemek için. estetik ve orada, ve orada bu mümkün Ama aynı mükemmel sonuçları elde etmek.

mutfak-oturma odası için duvar kağıtları: ne olması gerektiği

durumda duvar kağıdı birleştirmek daha iyidir. Ama bu duvar kağıdı iki çok farklı türde böyle bir oda zonlu olacağı anlamına gelmez. duvar kağıdı bazı ortak özellikleri olmalıdır - renk veya doku.

Belki yakından bu seçenekleri bakmak:

 • daha yoğun ve koyu ve yaşam alanında mutfakta duvar kağıdı - Biraz daha hafif fakat daha yumuşak;
 • ve orada ve orada aynı renkteki duvar kağıdı, fakat aynı bölgede onlar düz ve diğer - bir baskı ile;
 • ile mutfak alanında Duvar kağıdı simüle - örneğin, beyaz tuğla ve benzeri renklerde yaşam alanında, ama bir desenle, veya aksine, tek renkli.

duvar kağıdı nereden başlayacağınızı Ve soru, her zaman bir cevabı vardır edilir - kontrol ve şerit bükmeyin dikey düzlük işaretlendikten sonra, pencereden başlar.

Vinil etiketleri mutfak duvar kağıdı

Dekoratif çıkartmalar mutfak, daha ilginç dahil odanın tasarımını yaptı. Ve duvarda bunları düzeltmek için daha kolay bir şey yoktur.

Dekoratif vinil çıkartmalar, mutfak iç çeşitlendirmek ilginç ve benzersiz yapmakDekoratif vinil çıkartmalar, mutfak iç çeşitlendirmek ilginç ve benzersiz yapmak

Nedir - bunlar vinil çıkartmalar? Kolayca herhangi bir düz yüzeye yapışan bir ince elastik plenochka olup. Uzun süre tut, iyi yıkanmış ve uzaklaştırılmasından sonra iz bırakmayacak.

Mutfakta gerçekten çok acıklı sahneler kaçının, bu mizah ve ironi ile daha fazla organik çıkartmalar bakmak bir ruh hali yaratır.

Mutfak duvar kağıdı için şık fikirler: Önemli kavramlar

Amacıyla duvar kağıdı seçimi için bazı temel ilkelere dayanan birçok çeşitten kaybolmak değil.

Duvar kağıdı seçimi ilkeleri:

 • Parlak renkler duvar kağıdı üzerine iyice karıştırın olmayacak ve hiçbir ışık ekler varsa, kombinasyon açıkçası bir başarısızlık olacaktır;
 • ışık ve karanlık bir kombinasyonu sadece odak oluşturulmasında ilgili olmakla arka plan sadece göz keserek bu bitecek;
 • Üzerlerinde koyu duvar kağıdı, süsleme veya desen seçtiyseniz pastel renkler olmalıdır;
 • Eğer renkli duvar kağıtları ile resim çekmek, o zaman bu ahenkli parlak renkler mutfakta aksesuarlar vardır, genel kompozisyonu dengeleyecektir.

Ve unutmayın - üslup uygunluk iptal edilmedi.

Mutfak duvar kağıdı seçenekleri (video)

birleştirerek birlikte, duvar kağıdı kalitesi deney eksik yok, yemekler ilginç renkler ve baskılar arayın basmakalıp karşı savaşın. Ve sonra mutfak ev toplantıları, çay partileri ve samimi konuşmalar için daha favori hedef haline gelecektir.

İyi bir seçim!

Mutfak için duvar kağıtları (fotoğraf)

Oboi-mutfak-002jpgoriginal Oboi-mutfak-005jpgoriginal Oboi-mutfak-003jpgoriginal Oboi-mutfak-011jpgoriginal Oboi-mutfak-006jpgoriginal Oboi-mutfak-014jpgoriginal Oboi-mutfak-016jpgoriginal Oboi-mutfak-019jpgoriginal Oboi-mutfak-020jpgoriginal Oboi-mutfak-021jpgoriginal

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 78 = 81

map