mutfak için duvar kağıdı seçme: Provence ve 30 fotoğraf stili

mutfak için duvar kağıdı seçme: Provence ve 30 fotoğraf stili

12 October 2017Provence tarzı mutfağınızda bir rahat, sıcak ve romantik bir atmosfer içinde yaratacakProvence tarzı biraz naif ve duygusal, romantik Mutfağınızda bir rahat, sıcak ve romantik atmosferuOn biraz yaratacaktır. o uzakta almaz Ne, konfor ve sıcaklık hissi, yaz kış aylarında bile notok bu. Biz Provence stili, bugüne kadar, mutlak bir klasik bahsediyoruz. Eğer Provence tarzında evinizi düzenlemek, çok dikkat mutfağa ödenmesi gerekmektedir. Ve ortak bir görüntüyü, elbette, duvar oluşturdu.


Mutfak için Provence tarzında duvar kağıdı: Ne istemi tasarımcılar

Bu tarz yeni değil, ama Provencal için sevginin yeni bir dalga dokunur sonraki her çağ, taze bir şeyler ayırır. Bugünün vaadi rustik coziness, mutlak "domashnest" tarzı öylesine kez yüksek hızlı işaretleriyle rezonansa düşünüyorum meyillidirler. telaşsız ve neşeli varlığının Bu tarz. Kısacası, eğer varsa - LED, düz çizgiler, cam ve metalik, Provence modern bir sürü - da kendine yapılan çiçek desenli masanın üzerinde bir abajur.

duvar kağıdı ile aynı hikaye - hayır grafik kalitesi, düz çizgiler ve gri beyaz ve siyah düzeni bolluğu.

Provence tarzı yeni değil, ama şimdi bile modaya ve popülerProvence tarzı yeni değil, ama şimdi bile modaya ve popüler

tasarımcılar Provence tarzında olduğu duvar kağıdı stres:


 • Çoğunlukla çiçek desenleri, baskılar ile gelen;
 • Doğal renkleri - yaz çiçekler, yeşil çayırlar, elma ağaçları veya lavanta alanları;
 • Küçük çizim - ince Sitchikov büyükanne olarak ve bu çekiciliğini.

Ama bu duvar kağıdı ve diğer konuları olabilir Provence stilini destekler tek ortak özellikleri olduğunu.

Provence tarzında klasik mutfağı için duvar kağıdı

Eğer biz duvar kağıdı türü hakkında konuşmak ve sonra klasik kağıt izin verilir ve tekstil lifleri.

Klasik mutfaklar mükemmel Provence tarzında içinKlasik mutfaklar mükemmel Provence tarzında içinDuvar üzerindeki görüntüleri şunları içerebilir:

 • Herhangi mutfak eşyaları - küçük çaydanlık, lades kemiği, tabaklar, kaşık, bardak;
 • Boncuk geometrisi
 • manzara veya köy evleri Kır;
 • pastel yumuşak tonlarda Küçük hücreli;
 • Stilize hayvan;
 • Çiçekler.

Bu tarzda duvar kağıdı kırsal motifleri, küçük hücrede, çiçek desenleri bir ittifak olduğunu söyleyebiliriz. Konfor, sıcaklık, ev konforu - mutfakta bu duvar kağıtları oluşturmak için gereklidir. Kaba ve dokulu duvar kağıdı kullanmak nedenle kabul edilemez.

Provencal mutfağı için duvar kağıdı Türleri

Yukarıda sözü edildiği gibi, genellikle, selülozik duvar kağıdı ve tekstil kullanımı. Ama uzun genel itme bir iltifat tarzı olduğu gibi, hiçbir katı kurallar yoktur.

Provence stili için, zevkinize seçmek daha iyidir duvar kağıdı, birçok farklı türleri vardırProvence stili için, zevkinize seçmek daha iyidir duvar kağıdı, birçok farklı türleri vardır

Selüloz veya kağıt

Ekonomik ve güzel, aralık hemen hemen her zaman genişliğindedir. Ama bunların kullanımı mutfak mükemmel olmayabilir de - solmaya, kokuları emer ve temizlik dayanıklı değildir. Ama yine de bir uzlaşma, su geçirmez emprenye ile bu iki katmanlı düzen var. Ancak, bu seçenek uzun sürmez.

tela

yüksek sıcaklıkta su ile temas ettiğinde ıslatmaz "düşük" değildir. Mutfakta, veri yıkanabilir duvar kağıdı türünü seçin. Onlara bakmak basittir.

vinil

Bu mühür duvar kağıdı, çok pahalı, nem olmayan korkmaz.


Kabartmalı boyanabilir duvar kağıdı

genellikle bu tarzda kullanılır. Ama güzel bir dekoratif boyama, şık bir seçenek varsa. Doğru, örneğin tüm mutfak ve yemek alanında merkezi duvarı, en fazla onları yapıştırılmış.

Belki de bu liste kabartmalı desenli çekici vinil duvar kağıdı görünüyor. Onlar çiçek aranjmanı veya manzara simüle çok inandırıcı. Duvar kağıdı uzun bir süre sürecek ve bir fiyata onlar savurgan değildir.

Ülkenin tarzında mutfak için duvar kağıtları: bir fark var

Laconic basitlik ve konfor, rustik motifler - bu Provence hepsi aynı, görünüyor. Eğer o zaman, Provence daha karmaşık bir stil çok kaba söylersen aynı hayır ve böylece kolay değildir. Ülke Provence gibi küçük ayrıntılara tür süslemeleri ve sevgi, eğilimli değildir.

Ülke stili ve Provence stili çok benzer, ama yine de ayırt edici özellikleri çok şey varÜlke stili ve Provence stili çok benzer, ama yine de ayırt edici özellikleri çok şey var


Ne ülke için tipiktir:

 • Doğal sakin sesleri - ahşap en dominant renk;
 • Sessiz sesleri;
 • parlak renkler olmaması;
 • Basit kombinasyonu, daha şık, örneğin, çok basit bir "sakar masaya" ve gereksiz dekorasyonu ile sandalyeler ile biraz kaba şekiller.

dokulu desen ile - tercihen duvar kağıdı, tercih edilen vinil veya tekstil gelince. Küçük çiçek deseni genellikle ülkenin iç oluşur. sık sık çiçekler krem, bej, soluk sarı, mat kahverengi tercih Of, mavi soluk. Bazen duvar kağıdı ve tüm tuğla yerini alır.

Chebbi-şık tarzda Duvar kağıdı: Provansal benzer

Şık perişan olmasa da birçoğunu aile, daha sonra kesinlikle kuzeni "kardeş", Provencal inanıyoruz. Aralarında, bazı benzerlikler vardır, ancak fark daha da büyüktür. , Duvar kağıdı bakılırsa, daha sonra stiline yakın olmasına rağmen hala belirgindir.

Şık perişan tarzı karışıklığa yol açar, Provence çok benzerŞık perişan tarzı karışıklığa yol açar, Provence çok benzer

tarzı özü olarak Süper yıpratma giderek iç ibadet konusu haline gelmektedir. tarzı tasarım ve çocuk yatak odası, verandalar, bugün kullanılan önce o emindir ve mutfağa girdi ve eğer.

Hiç de olamaz bu mutfak duvar kağıdı olduğunu ve sıva çatlak doğru yerlere bir dekor duvar ile. Eğer radikal çözümler destekçisi değiliz Ama eğer açık tonlarda hepsi aynı çiçekli duvar kağıdı satın alabilirsiniz. Klasik çiçek deseni, bundan da bir stil kabul girdaplar ama duvar kağıdı renkli, canlı, parlak olması gerekmez. Onlar aristokrat solukluk vardır.

mutfak duvar kağıdı Provence stili (video)

Provence tarzı - popülerlik bugün telaşsız hayatı, huzur, rahatlama, konfor ve yağmurun sesine bitkisel çay sessiz konuşmaları duygusu nedeniyle nesiller, favori tarzı. Bunun gibi mi? Şimdi katılın!

Provence tarzında Mutfak Duvar Kağıtları (fotoğraf)

3 4 2 5 11 55a12d7eb4578 576f9a8082530 42136 dizain-interera-kuhni-v-stile-Provans 2016-05-3-572860138f2b0

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 2 = 12

map