Mutfak için bir kiremit seçeneği sunulmaktadır

Mutfak için bir kiremit seçeneği sunulmaktadır

12 October 2017onun pratiklik ve dayanıklılık nedeniyle, çini mutfak olanakları astar için idealdirNedeniyle pratiklik ve dayanıklılık için, fayans mutfak iç tasarım tam bir parçası haline pomescheniyaChtoby mutfak fayans astar için idealdir, ve uzun bir süre için, sen sorumlu kendi seçimini yaklaşmak gerekir lütfen. Renk, boyut, dekorasyonlar büyük önem taşıyor. Hatalar ve yanlış bakım uzun ömür etkileyebilir ve oldukça pahalı yapabilirsiniz. Ama çeşitli bir dizi kiremit böyle yanlış anlamaları önlemek için izin verir.


Etkileyici bitirme mutfak karoları

uzay mutfak yapma, çoğu insan bitirmek için bir kazan-kazan seçeneği olarak fayans tercih ederim. kiremit operasyonda daha fonksiyonel, estetik ve dayanıklı olmasıdır. Bu aşırı ısı, yüksek nem, dezenfektan ve temizlik ürünleri ve daha fazlasının kullanımını dayanır.

Bir karo performans görünüş olarak değil aynı zamanda bakınız seçerken. karoların dokusu dikkat direnç, üslup eşleştirme renkleri ve dokuları giymek.

Her türlü tamir başarısı - Sonuçta net bir fikir.

Hatırı sayılır önem mutfak iç sürdürülecektir hangi tarzıdır.

mutfak iç Akdeniz stili oluşturma, mermer mozaik duvar dekor için kullanılanmutfak iç Akdeniz stili oluşturma, mermer mozaik duvar dekor için kullanılan


Eğer modern bir tarzda mutfak dayanacak karar verirseniz - cesaretle pürüzsüz, parlak kaplama, ahşap düz renkleri ve sade çizgiler seçin.

Ülke tarzı desteği karo el veya yapay yaşlı, mozaik veya düzensiz kenarlı boyalı mutfak iç tasarım fayans altı çizili, doğal renkler ve taş, eski mermer kayalar taklit eder.

Eğer ışığın mutfak güneşli Akdeniz kıyılarını doldurmak için karar verirseniz, bir mozaik karo veya boyalı kullanın. Renk paletinden tercihi parlak vermek - mavi ve yeşil - sarı tonu.

Fayans seçilen stili ihlal etmemelidir.

mutfak iç renklerin doğru kombinasyonu - ahenkli bir alan oluşturmak için doğru yolmutfak iç renklerin doğru kombinasyonu - ahenkli bir alan oluşturmak için doğru yolçalışırken, mutfak dönüştürmeye yardımcı ve ona özel bir çekicilik verecektir tasarım hileler kullanın. görsel alanını artırmak istiyor musunuz? parlak fayans tercih mat mutfak daraltmak yardımcı olacaktır.

tasarımcılar İpuçları

 • Küçük bir odada, pastel tonları ve sıcak meyve ile döşemesini kullanarak;
 • Küçük bir mutfakta, koyu fayans ve keskin renk geçişleri önlemek;
 • önlüğü yapma, dekoratif kaplama ile kaptırmayalım;
 • dikdörtgen fayans yatay konumu dikey duvar tavan yükseltir, duvar görsel uzunluğu yapar;
 • Yemek alanı için bir kabartma desenli bir kiremit seçmek en iyisidir;
 • önlük ve zemine muhteşem kontrast görünüyor;
 • Aynı koleksiyondan duvar ve yer karoları kullanın.

İstenilen sonucu elde etmek için, dekorasyon öğeleri ve fayans döşeme farklı şekillerde bunun için kullanarak, malzeme ve formlar birleştirmek mümkündür.

profesyonel tavsiye ile donanmış, hayallerinizdeki mutfak oluşturmak mümkün olacaktır.

Mükemmel döşeme mutfak karoları: boyut meselesi

Bugün bitirme malzemelerinin piyasa her ölçekteki çini büyük bir çeşitlilik vardır. Zaten standart boyutlarda fayans bulmak mümkün değil. Mutfakta onarım yapma, başlangıçta karoların renk şeması, doku ve şekil karar verirler. Sen en yaygın seçebilirler - kare ve dikdörtgen. Sen egzotik mutfak iç tasarım notlar ve altı satın alabilirsiniz - veya sekizgen çinileri.

Dikkatli olun! Genellikle şirket tarafından talep edilen - üretici sadece yaklaşık karoların gerçek boyutuna karşılık gelir.

Mutfak için duvar karoları seçimi, fayans iki formda olduğunu akılda tutmak: O duvarı ve önlük. Mutfakta duvar karoları seçimi odanın alanın büyüklüğüne göre yönetilir Ve eğer önlük küçük fayans kaldırıldı. masa ve dolapları da fayans büyük arasında küçük boşluğa tıkmak etmeye olmamalı.

karo boyutu itibaren işin konfor, aynı zamanda tutkal tutarlılık da dayanmaktadır.

Kolayca benzersiz ve eşsiz mutfak iç oluşturabilir seramik geniş bir renk paleti kullanmaKolayca benzersiz ve eşsiz mutfak iç oluşturabilir seramik geniş bir renk paleti kullanma


Karo döşeme duvar farklıdır. En yaygın formu - kare. Bu durumda Tasarımcılar boyut ve desen, doku ve kabartma daha fazla dikkat etmez.

Mutfakta önlük için zemin, duvar karoları ve karoların ahenkli birleşimi konfor ve rahatlık sunan bir atmosfer yaratacaktır.

Mutfak için karo üzerinde Vinil etiketleri

Her zaman onarmak için fırsat var ve bu yüzden yeni boya mutfak iç tasarımına getirmek istemiyor. Sen parlak renklerde fayans boyayabilirsiniz ve özgün vinil çıkartmalar kullanabilirsiniz. Onlar sadece mutfakta özel bir atmosfer oluşturmaya yardımcı değil, aynı zamanda çini kusurları gizlemek değil.

mutfak sürdürülür tarzı ne bağlı olarak, klasik desen ya da stilize seçebilirsiniz.


moda vinil çıkartmalar Bugün - etiketler.

Yararları dekor

Etiketler onları çok yönlü uygulama yapmak özellikleri bir dizi var.

onlar:

 • aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklı;
 • neme dayanıklıdır;
 • Temizlenmesi kolay;
 • görünümlerini tutun.

Çıkartma uygulamak kolaydır ve istenirse tek kakma diğeri için değiştirilebilir.

Ama taleplerine rağmen Kaprisli - moda durumun kendi bilinci içinde hareket. O kişiliğe Hatırla - Odanın tasarımı için temel gereklilik.

Sorun: Mutfakta eski fayans nasıl güncelleneceği

karo tartışılmaz avantajlarından biri - uzun bir servis ömrü. O sıkılıyorum böylece uzun. Ve soru ortaya çıkıyor - onarımları yapmak, ya da sadece eski döşeme yükseltmek için? Her zaman yeni biri kiremit değiştirmek için fırsat yoksa, bunu değiştirmeden karo dönüştürmek için çeşitli uygun fiyatlı yolu vardır.

Vinil etiketleri sadece mutfakta iç canlandırmak, aynı zamanda karo kaplama üzerinde çeşitli kusurları gizlemek için yardımcı değildirVinil etiketleri sadece mutfakta iç canlandırmak, aynı zamanda karo kaplama üzerinde çeşitli kusurları gizlemek için yardımcı değildir

gayretli sahipleri arasında özellikle popüler şunlardır:

 • boyama;
 • dikişler güncellenmesi;
 • Kendinden yapışkanlı film;
 • Vinil etiketler;
 • karoların Kısmi yedek.

Bu yöntemler değişik derecelerde mali maliyetlidir ve bazı beceriler gerektirir. Tamamen tatmin edecek nihai sonucu seçebilirsiniz.

Ne olursa olsun yöntemi ve Wash geçmeden önce fayans temizleyiniz.

Bir karo düzenli bakımı için özel cam temizleyici kullanılması önerilirBir karo düzenli bakımı için özel cam temizleyici kullanılması önerilir

onarımlar konfor mutfak taze notlar iç değişiklik yapmak için beklemeniz gerekmez

Temizlik ipucu: mutfakta yıkama karo

Her ev kadını mutfakta karo diğer alanlarda daha sık yıkanmalıdır bilir. Bu basit kuralı ihmal ederse, kurum lekeleri, yağ ve kir aklamak için daha zor olacaktır. Nasıl ona zarar değil, kirden fayans yıkamak? spreyleri ve jelleri daha iyi kullanılması. fayans temizlerken, geleneksel tarifleri kullanmak ve el altında ne olduğu temizleyici pişirmek veya özel ekipman satın alabilirsiniz.

Ne olursa olsun, işe neyi temizleyiciler, eldiven giymek emin olun!

temizleme işlemini kolaylaştırmak için, yumuşak bir sünger önlük pişirildikten hemen sonra gelmektedir ile silin. Duvar ve zemin de yumuşak bir bezle özel temizlik kullanabilirsiniz. 

Seramik karoların bakımı için öneriler (video)

Hiç şüphesiz, fayans mutfak iç önemli bir rol oynar. mutfak tasarımına alışılmamış bir yaklaşım kesinlikle evin misafirler üzerinde kalıcı bir etki yapacaktır. tasarlamak ve mutfak alanı dönüşümü başlatmak için en iyi seçenek belirleyin.

Mutfak Fayans (fotoğraf haber)

0960f04e4b9452XL 0d4843fd0f5b7f4944bdcad5f6ed62e9 3-mutfak-fayans tasarım 623f6dedb82767b0c29c34f783991143 1873original1410427631 1005010b86560b88 404308190 1373633789detalle-monopol-kahvaltı-detalle A4B713fd970 ATEM-deliJGr8P3T

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 30 = 31

map