mümkün olup olmadığı alçı malzemesinin gaz borusu 3 ve avantajları kapatmak

mümkün olup olmadığı alçı malzemesinin gaz borusu 3 ve avantajları kapatmak

12 October 2017işlemin tüm kuralları yerine, mümkün olduğunca alçıpan gaz borusu kaplamakKınına alçıpan gaz boru evde doğalgaz ekspluatatsiiIspolzovanie tüm kuralları performans alınabilir çok uygun ve elektrik çok daha az pahalıdır. Ama sadece olumsuz görünen iletişimdir. Gaz boruları her zaman aklımdasın ve çok güzel bir görünüm yok. Uzmanlar, duvarların rengi gaz borusu boya tavsiye ya da mutfak birimlerinin özel bir bölmeye gizli. onarım alçıpan Bugün popüler oldu ve soru çok yönlü malzeme ile gaz boruları gizlemek mümkün olup olmadığı ortaya çıkar.


Danışma, ister gaz boru alçı dikmeyi

alçıpan olduğundan çok yönlü ve pratik malzeme uzmanları güzel ve estetik görünümüne gaz borusunu kapatmak için kullanmak için bir yol buldu. Boru alçıpan yukarı Dikiş, tamamen bütün gaz iletişimlerini gizleyebilirsiniz. Bu özel tasarım için mutfak uzayda hafif bir düşüş net olan inşa edilmiştir.

Ama mutfak bidonlar ile sorun var olduğu len yer çeken hikayelerle. Bu dezavantajı olmasına rağmen, bu yöntem maskesi borusu mükemmel isteyenler için uygundur.

gaz borusunu dikmek için kartonpiyer seçimi en yüksek kalitede olmalıdırgaz borusunu dikmek için kartonpiyer seçimi en yüksek kalitede olmalıdır

Alçıpan kullanarak pek çok avantajı vardır:

 • malzemenin Uygun fiyat;
 • Özel amaçlı gerek yok;
 • Alçıpan kullanımı kolaydır.

Seç alçıpan işin türüne ve onun doğrudan kullanımı uygun olmalıdır. Ayrıca önemli bir levha ve kalınlığı boyutundadır. Bu nedenle, satın almadan önce dikkatlice önerilen materyalin tüm özelliklerini göz önünde bulundurmalıdır. seçiminde herhangi bir şüphe varsa, en iyi bir uzman veya danışman yardım aramak. detaylı çalışma kapsamlarını anlattıktan sonra, onlar kolayca alçıpan gerekli parametreleri alabilirsiniz.


Tüp alçı dikmek için nasıl

ihtiyacınız olabilecek tüm hazırlamak için gerekli çalışmaları doğrudan geçmeden önce.

Bunlar:

 • dayanıklı suda ve yüksek kaliteli alçıpan levhalar;
 • duvara monte etmek için bir metal profiller;
 • Vidalar;
 • Tornavida veya vidalama;
 • Makas, metal içinden kesin.

Alçıpan konstrüksiyonların montajı oldukça basittir ve emek-yoğun operasyonlar ilgisi yoktur. Gerekli tüm çalışmalar kesinlikle planına göre yapılmalıdır.boruları dikiş işleminde duvara arzu edilen uzunluklarda ayrılır ve daha sonra monte edilmiş olan metal profiller, hazırlama alçıpanboruları dikiş işleminde duvara arzu edilen uzunluklarda ayrılır ve daha sonra monte edilmiş olan metal profiller, hazırlama alçıpan

Dikişler aşamalı edilmelidir:

 1. Her şeyden önce doğru hesaplamalar yapmak gereklidir. Hesaplamalar gaz iletişim için erişim sağlar kutunun içini boş alan, ne olması gerektiği göz önüne alındığında yürütülmektedir. Tasarımın dış kısmı duvara rahatça oturmalıdır.
 2. bir sonraki aşama, metal profillerin hazırlanmaktadır. 
 3. Daha sonra, arzu edilen boyutta kesilmiştir ve alçıpan tabakalarının hazırlanması için. Bu kullanışlı önceden hazırlanmış makaslarına için. vidalar ile metal profil bağlı alçıpan bir kısmı sonra.
 4. Son aşama dış bitirme iştir.

Bu malzemenin ana özelliği yüzeyinde herhangi bitirme çalışmaları yürütmek olabilir. Bu şık ve güzel tasarım fikri ödün vermeden, alçıpan yapılar süslemek için mümkün kılar.

Borular için alçıpan bir kutu yapmak için nasıl Önerileri

Ayrıca gaz boruları alçı herhangi bir su iletişim olabilir dikmek. bir kutu için çerçeve başlangıçta özel antiseptik çözeltisi ile işlenecek odun bloktan imal edilebilir, bunlar kırma kereste güvenli olacaktır.

Bundan başka her şeyden önce adımlar gerçekleştirilir. Gürültü su borusundan gelen önlemek için, onları ve ses yalıtım malzemesi bırakmak için duvar kanal arasında mümkündür.

su boruları ile çalışmak alçıpan gerekir için nemin ve nem dayanabilirsu boruları ile çalışmak alçıpan gerekir için nemin ve nem dayanabilir

Biz son aşamaya özel dikkat etmek sunuyoruz. O da belli kurallara göre yürütülen çalışmayı, bitiriyor.

yani:


 • Her şeyden önce, farklı bir renk kutusunu tahsis etmek gerekli değildir;
 • Dikkatlice tüm dikişler ve eklemleri üzerinde boyamak için gereklidir;
 • materyal bitirme iyi aderans için özel bir solüsyon ile yüzey kutusu davranın.

kutuları için bir bitirme malzemesi aksi tasarım çok belirgin olacaktır dikkate iç genel resim çekmeden gerektiğini seçin. Bir mutfak veya banyo varsa, o çinileri ile kutuyu süslemek için en iyisidir. Bu bir yatak odası veya oturma odası ise, duvarları süsleyen malzemeler kullanılacak. Bu arada, ısıtma kanalı biraz farklı yapılmıştır.

Alçıpan oda ısıtma boruları nasıl kapatılacağı nüansları

herhangi bir ev veya konut dışı binalarda ise sonbahar-kış dönemine sıcaklık vermek tüpleri yürütülmektedir. Kesinlikle kendi görünümünü kötü.

İletişimin ısı gizlemek için çeşitli yolları vardır:

 • Ve duvarda radyatör ısıtma boruları dikmek;
 • bir kutu vasıtası ile boru gizleme;
 • sahte duvarı oluşturun.

En popüler ve en hızlı yöntemi bir kutu kurulması olarak kabul edilir. oda onarım yapıldığı takdirde bu yöntem iyidir. Yukarıda açıklanan çalışma benzer şekilde aynı nüans ile gerçekleşir.


Piller ve ısıtma boruları ısı yayarlar olmalı ve onların dikmek alçıpan eğer, ısı akışı kutusuna doğrudan kalacaktır.

Dahili ızgara alçıpan kutusuna Eğer oda alanı boyunca sıcak havanın dolaşımını sağlarDahili ızgara alçıpan kutusuna Eğer oda alanı boyunca sıcak havanın dolaşımını sağlar

Bu sorun kutunun önündeki delik yardımcı olacaktır çözmek için. Bu delikler bir elektrikli matkap kullanarak edilebilir olun. Üzerinde özel bir memeyi oluşturmak ve deliklerin gerekli sayısını hesaplamak gerekir. sayısı ve çapı herhangi biri olabilir. Piyasa da müşterilerine çeşitli işlevleri gerçekleştirmek için kutuya monte edilebilir özel bir kap sunmaktadır.

yani:

 • Estetik bitmiş görünüm tasarımı vermek;
 • Dahili ızgara hava düzgün dolaşımını sağlar.

kutu kurduktan sonra, herhangi bir arzu edilen yöntem ile dekore gerekir. ısıtma sistemi maskeleme Bu yöntem en basit ve hiçbir özel beceri ve maharet gerektirir. Bunu yapmak için, adım talimatlar ve uzmanların tavsiyeleri adım sıkı sıkıya riayet etmeye.

Eğer gaz boru alçı kapatabilirsiniz if (video) Bkz

Bu kutu bir çerçeve ve alçıpan levhalar oluşan basit bir tasarım olduğunu unutmamak gerekir. Yüksek nem ile bir odada, herhangi oturma odasında, mutfakta olabilir kanalını kullanın. alçı levha Astarlar çok estetik bir görünüme sahiptir ve ayrıca ses yalıtım fonksiyonunu yerine getirir. Bir kutu tasarlarken dikkate malzemenin gücünü ve kendilerinden beklenen amacı almalıdır. özel beceri ve yetenekleri kullanılmadan, çok basit olabilir elleriyle kutuyu takın. herhangi boruları gizlemek için iyi bir yoldur - kutu kartonpiyer yapılmış olduğu kaydedilmiştir Özetle.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 − 65 =

map