Mükemmel tasarım Yatak odası: 6 ipuçları, fotoğraflar ve renk düzenleri

Mükemmel tasarım Yatak odası: 6 ipuçları, fotoğraflar ve renk düzenleri

12 October 2017yatak odası kendi zilyet renkler için rahat bir şekilde dekore edilmelidironarım çok önemli bir aşamaya - yatak odası onun sahibi gammeTsvetovoe dekore edilmiş odalar rahat bir renkte dekore edilmelidir. Kullanılarak ışık oda yukarıda daha geniş yapılabilir. uzay berrak, sessiz ve havadar dönüşebilir. Bu gevşeme ve iyi bir uyku teşvik edecektir genel atmosferi etkileyecektir. Bu yılki renk trendleri bazı değişikliklere uğramıştır. Ancak, pastel tonlarının kullanımı önceliği. Başka moda trendi birleştirmek ve renk ile oynamaktır. rengin yardımıyla tüm odayı imar gerçekleştirilen ve gerekli tasarım vurguları yapmak edilebilir.


yatak odası için ne renk seçmek için: huzurlu uyku çok önemlidir

Birçok çalışmada renk bir kişinin duygusal durumu üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğunu göstermektedir. Yatak dekorasyon için doğru renkleri kullanmak özellikle önemlidir.

İngiliz araştırmacılar düzgün seçilen renk insan uyku üzerinde yararlı etkileri vardır bulduk. uyku için mavi, sarı, yeşil, gri ve turuncu tonlarında kullanmak sakin bir ihtiyaç oldu.

yatak odasında yeşil renk, insan ruhunun üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir Sakin ve rahat bir atmosfer yaratıryatak odasında yeşil renk, insan ruhunun üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir Sakin ve rahat bir atmosfer yaratır

İnsan gözü yatıştırıcı ve rahatlatıcı olarak bu renkleri algılar. Derin ve rahatlatıcı bir uyku teşvik etmektedir.

Yatak odası için olumlu renkler

 • Sakin mavi. Uygun. Bu odada huzurlu bir atmosfer yaratır. Sıcak sezonunda özellikle güzel olan, oda görsel daha geniş ve daha serin kılmaktadır.
 • Sarı. Bir kişinin duygusal durumu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir neşeli renk,. Sarı renk görsel olarak küçük bir oda kullanılmak için özellikle uygun olan bir alan, genişler.
 • Yeşil. , Yatıştırır odasında olumlu bir hava yaratır. Yeşil ışık tonları kullanmak ve dikkatli karanlığı seçmek önemlidir.
 • Grey. Düzgün seçilmiş renkler oda rahat ve zarif yapacaktır. Bu renk günü için şarj sağlayacaktır.
 • Turuncu. Sıcak ve rahat bir renk. O, canlı bir atmosfer yaratmak neşelendirmek ve olumlu duyguları neden olacaktır.

renk seçimi her birinin kişisel tercihlerine bağlıdır. yatak odası yaparken hesaba sadece ana faktör almak önemlidir - renk rahatsız ve baskı olmamalıdır. Bu durum kötü uyku ve depresyon hatta ortaya çıkmasına yol açabilir.


Klasik yatak odası kum rengi

Kum rengi - yatak odası dekorasyonu için idealdir. Bu uyku üzerindeki olumlu etkisi vardır huzurlu bir ortam oluşturur. Hatta renk herhangi içi için mükemmel bir arka plandır.

artan sinir uyarılabilirlik kum rengi ile insanlar için tedavi bir tür olacaktır. Bu sırayla duygu ve düşüncelerini getirmek yardımcı olacaktır. Onlar daha az kaotik olacak ve daha hızlı ve daha güçlü uykuya dalacak.

Kum rengi bağımsız tasarım olarak hareket edebilir ve daha canlı renkler ile seyreltilmiş olabilir. Örneğin, parlak yeşil ya da turuncu için.

Neredeyse bir kazan-kazan - kum tonlarda yatak yapma. Bu renk şeması uyku odasında bir ışık ve kolay bir atmosfer oluşturmak için yardımcı olurNeredeyse bir kazan-kazan - kum tonlarda yatak yapma. Bu renk şeması uyku odasında bir ışık ve kolay bir atmosfer oluşturmak için yardımcı olurBir kum rengi ile iyi bir kombinasyon:

 • Bu çerçevede kumlu arka plan resmi ya da fotoğrafı güzel görünüyor.
 • ketum renklerde dekoratif yastıklar birleştirecek iyi.
 • Kum - klasik tarzda bir yatak odası için mükemmel bir renk.
 • parlak yeşil ya da turuncu ile kum - Mükemmel renk kombinasyonları.
 • Kayın iyi kumlu renkler.

kum renkli kullanımı zayıf aydınlatma ile bir odada haklı olurdu. kuzey yan oda kasvetli yapabilirsiniz. kum için iyi bir ek duvarlar güzel klasik tarzda perdeler olacaktır.

Küçük bir yatak odası renkleri doğru seçim

Küçük yatak odası - oldukça yaygın bir fenomen. Ama bu bozukluk için bir neden olmamalıdır. Odanın büyüklüğü görsel büyütebilirsiniz. Ve hafif ve ılık ve soğuk ve karanlık gölgeler birden kullanabilir.

Duvar boyutuna bakılmaksızın, oda güzel ve rahat bir hale, iç alanı dönüşümüDuvar boyutuna bakılmaksızın, oda güzel ve rahat bir hale, iç alanı dönüşümü

koyu renkler görsel alanı genişleyecektir küçük bir oda, köşelerini kaldırabilir. Ama çok dikkatli renk almak.

Profesyonel bir tasarımcı ile daha iyi renk seçin. Tasarım teknikleri alanını genişletmek için sadece yardım değil, aynı zamanda genel atmosfer olumlu hale getirmek için, ve iç - şık.

küçük odalar için uygundur renk örnekler:

 • tezat İdeal oyun. Bir duvar onu derin renk için seçilerek, zıt olabilir. Bu daha geniş, dar yer açmak için yardımcı olacaktır.
 • neşeyle yatak odası dekore edecek duruma Revive. Örneğin, başucu alanda etiket renkli duvar kağıdı.
 • ormanlar, su, gökyüzü, dağlar resmeden oda geniş yardım Mural olun.
 • Büyük resimler ve fotoğraflar kullanımı Küçük bir alanda dikkatini aktarmak için yardımcı olacaktır.
 • aynaları kullanarak - Odanın genişlemesi için iyi resepsiyon.

renk ve tonları kombinasyon odası artırmaya yardımcı olacaktır. çözüm sadece duvarların rengidir.


Küçük bir yatak odasında ayna kullanımı görsel oda alanını artırmak sağlayacakKüçük bir yatak odasında ayna kullanımı görsel oda alanını artırmak sağlayacak

Ayrıca renk seçiminde önemlidir görsel efektler hazırladığı resim ve fotoğrafları kullanarak alanı genişletmek için.

Modern yatak odası tasarımı: Renk ve fotoğrafları

Yatak odası - Bir kişinin hayatının üçte harcıyor bir yer. Bu öncelikle dinlenme ve rahatlama amaçlı önemli odasıdır.

Uygun renk düzeni tamir odasında çok önemli bir aşamadır. rengini seçmek için doğru kombinasyonu istemi ve renk psiko-duygusal durumunu nasıl etkilediğini anlatacak uzmanların tavsiyeler, dikkate almak gerekir.

Sessiz yatak Onun tasarımları için parlak renkler kullanamaz anlamına gelmez. Ama birbirleri ile düzgün bir şekilde birleştirmek mümkün önemlidir.


Yatak odası tasarımı için renk şemaları Türevleri:

 • Beyaz renk. yatak odası için ideal bir çözüm. Ancak, saf beyaz renk çabuk sıkılmış olabilir. Düzgün tür battaniye, yastık, perde, resim, aydınlık katın yüklemesi gibi, canlı ayrıntılarla ile seyreltilmiş edilmelidir.
 • güzel mavi İç konfor renk. O boşluk görsel büyütür. Üzerine limon ve gri ile kombine edilebilir.
 • turuncu atmosfer Yatak odası olumlu duyguları, sevinç ve mutluluk duygusu neden olur.
 • Parlak sarı turkuaz kombinasyonları zıt Renkler odası, dengeli, aydınlık ve samimi olun.

Bir yatak odası iç kısmında uyum eşleşti renkler zihin ve ruh durumuna bağlı olacaktır nasılBir yatak odası iç kısmında uyum eşleşti renkler zihin ve ruh durumuna bağlı olacaktır nasıl

Odanın rengini yaparken renk seyreltme dikkat etmek önemlidir. resim ve fotoğraflarla renkli mobilyalar odaya özgün Ancak seyreltilmiş olabilir çok parlak renkler yapmak veya çok sessiz süsleyin.

Moda fikirleri 2017 renk yatak odaları

2017 yılında tasarımcılar yatak odası basit ve işlevsel bir düzenleme için tartışırlar. Bu gereklilik de duvarlar için renk seçimi için de geçerlidir.

eğilim bu sezon beyaz. O demode olmadı. Beyaz, havadar bir atmosfer yaratır huzur ve barış alanını doldurur.

Bu moda sezonunda bir oda yaparken vurgu dikkat etmek önemlidir.

2017 yılında Trendy renkler:

 • Beyaz. Bu genel iç için mükemmel bir zemin oluşturur. Bu mobilya derin tonları ve renkli dekoratif elementler şeklinde ayrıca vurgular ihtiyacı vardır.
 • Siyah. Doğru tasarım ile Modaya iyi renk. Siyah renk uzayın geometrisini vurgulamaktadır. Bununla beraber, mobilya ve tekstil üzerine vurgular yapabilirsiniz.
 • Siyah ve beyaz. 2017 yılında eğilim. Bu kombinasyon titiz ve özlü bir oda yapar.

tasarım yatak odalarında rafine siyah ve beyaz inanılmaz zarif kombinasyonu çok yönlüdür ve herhangi bir tarzda bir iç bileşeni olarak kullanılabilirtasarım yatak odalarında rafine siyah ve beyaz inanılmaz zarif kombinasyonu çok yönlüdür ve herhangi bir tarzda bir iç bileşeni olarak kullanılabilir

 Yeni trendler sayesinde görünüşte sıradan renklerle denemeler yapabilirsiniz. Gerçekten şaşırtacak ve yeni renklerle oynamayı oda yapabilirsiniz rengin uygun kullanımı.

yatak odası için iyi renkler: moda palet

Modern tasarım deneyler için bir alan açılır. ruh derin renkler ve canlı kombinasyonları gerektiriyorsa Şart değil, son moda trendlerini takip etmek ve beyaz ya da siyah kullanmak.

Birçok mor renk yatak odasında atmosfer gizemli ve yatıştırıcı yapar bilmiyorum. Ancak, düzgün diğer renklerle kombine edilmelidir.

Hatta en canlı renkler bazen sakinleştirici etkisi sürpriz olabilir, boyalar ile oynamak için korkuyor önemli değildir.

renk kombinasyonları en iyi örnekleri:

 • Patlıcan Marsala veya maun;
 • krem, süt ve kiraz kombinasyonu;
 • şampanya renk ve hardal gölge;
 • parlak mavi bir toz ve portakal tonlarında bir oda;
 • koyu kırmızı bir renk kireç ve duvar.

bir oda yaparken doğru renk seçmek gerekir. Bazen en beklenmedik kombinasyonlar oda şık ve modern özgün yapabilirsiniz, renkler ve bunların tonları ile deney yapmak korkmayın önemlidir.

Bir yatak odası iç kısmında Renk (video)

Başarılı tasarım yatak büyük ölçüde odanın dekorasyonu için renk seçimine bağlıdır. Moda renk trendleri bu yıl size tonları çeşitli bir oda satın almak için izin verir. renk seçimi ile çok ciddiye alınmalıdır. Renk aynı zamanda psiko-duygusal durumuna, sadece odanın estetik algısını etkiler. Renk dinlenmek ve sakin olmanı sağlayan huzurlu bir uyku etkiler. Ana yatak sıkılmış bakmadı için, parlak bir renk tonlarına kullanmak önemlidir. Bir yatak odası olmalı ne renk, herkes kendisi için karar verir. Önemli olan - sahibi içinde rahatça hissettim.

Renk çözümleri yatak odası iç (fotoğraf)

2b84f1e18fa54d65f46a6e74de59b1b2 10-romanticheskih-i stilnyh-intererov-Spalen-10 372image 1920x1080resizeinterior10841322651108 1920x1080resizeinterior12344411359669149 2 20750s 1920x1080resizeinterior239991001383296247 796018277c0156f9243d5bb08fa7f943 10305376357864e95ebc5d182160538

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − = 25

map