Możemy dokonać wyboru: a sufit podwieszany jest lepszy matowe lub błyszczące

Możemy dokonać wyboru: a sufit podwieszany jest lepszy matowe lub błyszczące

12 October 2017Rozciągające struktury - praktyczne rozwiązanie do dekoracji wnętrz, ponieważ znacząco obniżyć koszty kosmetycznych lub planowanego remontu powierzchni sufituRozciągające struktury - praktyczne rozwiązanie do dekoracji wnętrz, ponieważ znacząco obniżyć koszty kosmetyczny lub zaplanowanej konserwacji naprawy dachu poverhnostiKogda jest na etapie wyboru, co jest najlepszym zawieszony sufit matowe lub błyszczące, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę obie opcje. Pamiętaj, aby mieć wyobrażenie o cechach wysoki połysk i matowe wykończenie, system opieki i zasad oświetlenia. Ponadto należy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczeń, które zostaną zainstalowane podwieszane sufity.


Trudny wybór sufitu napięcia: błyszczący lub matowy

Błyszczące sufity wyższe niż matowy pułap cenowy, ponieważ są one bardziej funkcjonalne niż kamienia, jest to zauważalne przy wyborze kolorów, lamp oświetleniowych i montaż sufitu. Nie każdy pokój będzie dobrze wyglądać z błyszczącym lub matowym powlekane sufitem, co ma wpływ na powierzchnię pomieszczenia, na wysokości ścian i sufitu, zwłaszcza pokrycia ścian i sufitów, obecność naturalnego światła w pokoju, i innych czynników.

Aby dokonać właściwego wyboru i użyteczne, należy wziąć pod uwagę opcji, aby uzyskać więcej szczegółów.

sufitowa

 • Charakterystyka materiałów;
 • Światło możliwości sufitu;
 • Zalety i wady matowego i błyszczącego sufitu.

Powłoka lakier ma właściwości odbijające i efekty lustrzane. Odbijając światło, powłoka zwiększa wizualnego przestrzeni pomieszczenia, wysokość ściany i sufit pomieszczenia rozszerza. W związku z tym, nawet w ciemności, piwnicach i na terenach z brakiem naturalnego światła, wykończenie na wysoki połysk dodaje 50% światła. Błyszczące tkaniny mają szeroką gamę kolorów i różnorodnych odcieni.

powłoka błyszcząca, które wykorzystuje się do zaprojektowania sufitu wizualnie powiększa przestrzeń mieszkaniapowłoka błyszcząca, które wykorzystuje się do zaprojektowania sufitu wizualnie powiększa przestrzeń mieszkania

 W trosce o błyszczącym sufit jest dość skomplikowana, powierzchnia powinna być regularnie myte, to jest wyraźnie widoczne na kurz i plamy po praniu, które są trudne do usunięcia we własnym zakresie. matowa powłoka jest niższa w kolorze rozpinany sufit powłoki błyszczące. Powłoki matowe nie są tak jasne i naturalne, a nie błyszczące. Ale powierzchnia matowa doskonale maskuje wszelkie nierówności sufitu daje przytulności pomieszczenia, nawet nierówności ścian jest szczególnie zauważalne, gdy powłoka mat.


Matt sufit jest bardzo łatwe do czyszczenia, wystarczy do obsługi śpiew Oznacza to konieczne.

Pierwsze czyszczenie sufitu po jego instalacji można przeprowadzić w 4-6 miesięcy, w zależności od wyglądu gwarancja jakości. Następnie przeprowadza się czyszczenie za zanieczyszczenie powierzchni, który określa funkcję pomieszczenia. Sufit w kuchni i świetlica trzeba czyścić częściej niż w przedszkolu lub sypialni.

Matowe sufity: cechy tego typu (wideo)

Błyszczące lub matowe sufity: jak najlepiej wybrać

Stretch sufit stał się ostatnio najbardziej wygodny, praktyczny i stylowy sposób na wykończenie sufitów w pokojach. Sufity napinane są odpowiednie do wszelkich pomieszczeń, czy jest to dom, mieszkanie, klub lub restauracja. Wszelkie pokój staje się bardzo ładny widok, jeśli sufit podwieszany. I błyszcząca i matowa sufit, jest bardzo trwała i ma gwarancję eksploatacji na okres dłuższy niż 15 lat, ponieważ jakość sufitów podwieszanych są bardzo wysokie. Pozwala to na długi czas, aby zapewnić dobry widok z pokoju i obniżenia kosztów dla rocznego malowanie, klejenie lub wybielić sufitu.Wybierając rodzaj pokrycia sufitu do pomieszczeń, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

 • wysokość sufitu;
 • Obecność naturalnego oświetlenia pomieszczenia;
 • Wartość pokoju.

Błyszczący sufit wygląda dobrze w małych i dużych pomieszczeniach. Przestrzeń wizualnie zwiększa ze względu na efekt lustrzanego połysku. Biały kolor światła i stropu zwiększa wysokość sufitu pomieszczenia, ciemne i czarny błyszczący sufitu napięcia przeciwnie wizualnie zmniejsza wysokość sufitu.

Pielęgnacja matowe sufit napinany jest wykonywana według standardowego schematu, który nie wymaga znacznych kosztów fizyczne i materialnePielęgnacja matowe sufit napinany jest wykonywana według standardowego schematu, który nie wymaga znacznych kosztów fizyczne i materialne

 Idealny połysk sufit w małych pomieszczeniach, rozszerza swój obszar. Błyszczące sufity mogą być instalowane w dobrze ogrzewanych pomieszczeń, ponieważ połysk nie reaguje w niskich temperaturach. Ponadto, płótno na wysoki połysk nie może wytrzymać ciepła z lamp, dlatego wystarczy lekki sufit na błyszczące sufitów niemożliwe. Lamy na suficie powinien być słabym jarzeniowe.

Optymalna opcja oświetlenie na suficie błyszczącym napięcia, to reflektory lub gwiaździste niebo. Światło sufitu napięcia może być matowe sufitowa-świecznik, na miejscu, z mocnymi lamp.

Mat podwieszany sufit nadaje się do przetwarzania zarówno dużych jak i małych obszarów pomieszczenia. Wszelkie pokój, sypialnia, pokój dzienny, kuchnia, łazienka, dobrze wyglądają z sufitu napięcie mat. Trwałość satynowa tkanina pozwala na wykonanie jakiegokolwiek światła na suficie, powierzchnia nie boi się niskich temperatur i ogrzewaniem, jednakże strop może być zainstalowany w słabo ogrzewanych pomieszczeń, a oświetlenie może być potężne lampy.

Błyszczące lub matowe sufity: Opinie konsumentów

Zarówno błyszczące i matowe sufity mają pozytywną opinię na temat żywotności. Jeśli sufit i oświetlenia są zainstalowane prawidłowo pomieszczenie utrzymuje się wymaganą temperaturę i powierzchnię sufitu przeprowadza prawidłowe utrzymanie, gwarancja życia zwiększa sufitem.

Błyszczący sufit „gwiaździste niebo” - udane wcielenie idei projektowych, jest uderzający wysoki stopień realizmuBłyszczący sufit „gwiaździste niebo” - udane wcielenie idei projektowych, jest uderzający wysoki stopień realizmu


Bardziej pozytywne informacje zwrotne od klientów o pielęgnacji sufity podwieszane sufity są matowe:

 • Matowa powierzchnia sufitu lepiej niż połysk opieki i opodatkowania temperatury i detergentów do przetwarzania;
 • To nie wymaga szczególnej opieki, czego nie można powiedzieć o błyszczącej powierzchni sufitu;
 • Połysk twardy umyć rozwodów, które pozostawiają nawet kropli wody.

Duży obszar sufitu więcej niż wykazują śladów wody, ślady szmaty pozostałości detergentu. Dbać o błyszczących sufitów lepiej przyciągnąć specjalistycznych firm sprzątających, zwłaszcza jeżeli powierzchnia sufitu jest duża.

Pozytywne komentarze o cenie sufitu w ponad sufitem matowej, jest to tańsze i gorszej błyszczący sufit w cenie, ale nie w jakości.

Zalecenia dotyczące sposobu wyboru właściwego koloru sufitów napinanych

Podwieszany sufit jasne kolory zawsze stworzyć kontrast w pokoju, więc wybrać odpowiedni kolor łatwo. Nie można tego powiedzieć o odcieniach od napięcia sieci.


Bogata paleta kolorów z połyskiem sufit daje niepowtarzalny wygląd w całym wnętrzuBogata paleta kolorów z połyskiem sufit daje niepowtarzalny wygląd w całym wnętrzu

Wybierz kolor rozciągania sufitu w kolorze tapety trudne:

 • Wysokość stropu czyni ciemniejszy odcień na podłodze;
 • Zbyt jasny tapety połączyć z lekką suficie lub dają silny kontrast w połączeniu z ciemnym suficie;
 • Płótno naciągnięte na blejtram wzorkiem na suficie wygląda o wiele ciemniejszy.

Kolor sufitu po instalacji nie wyjdzie zbyt nasycony, należy wybrać w internecie na jaśniejszy odcień koloru poczętego. A abażurami, aby dopasować kolor tapety lub farby na ścianach, kolor tapety i farby powinna być wybrana na ciemniejszych tonów planów.

Błyszczący sufit we wnętrzu (film)

Stretch sufit jest kosztowna forma malarstwa konstrukcja sufitu w wyborze koloru należy wziąć pod uwagę przede wszystkim kolor i odcień pokoju, wysokość ścian i sufitu, to najlepiej, jeśli w tym przypadku pomoże specjalistów, którzy wiedzą, jakie kolory, jak ujawniono na powierzchni sufitu.

Co to jest sufit napinany jest lepsze matowe lub błyszczące (foto)

3 8 876 507267874 a5f0bacd1767af96e295a4009872d52d DSC0918 gal1-8 glyantsevye-Natyazhnye-potolki-foto7 glyantsevye-Natyazhnye-potolki-foto11 glyantsevye-Natyazhnye-potolki-foto9

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 65 = 75

map