monte etmek 6 yolları: kelebek için alçıpan çapalar nedir

monte etmek 6 yolları: kelebek için alçıpan çapalar nedir

12 October 2017alçıpan elde edin özel ankraj vasıtası ile mümkündürAceleye bugün vazgeçmek hangi tarihin bir parçası - özel dyubeleyObshivka alçıpan duvarlar ve tavanlar kullanıyor olabilir alçıpan sabitleyin. Düzgün kartonpiyer nasıl yükleneceği hakkında bilgi için, ayrı bir malzeme yoktur. Ama fikstür üzerinde, kesin olmalıdır - bağlantı elemanları Kelebek üstüne daha söylemek olduğunu GCR ile çalışmak.


Dübeller kelebek alçıpan: ne

Bu cihaz, kullanımı kolay, basit bir vida olduğunu, ucuz, dayanıklı - ev onarım olarak kullanmak için çok mutlu, tutucu ve profesyoneller kullanmak için tavsiye edilir. Ürünün kendisi - yatak yüzeyine sabitlendiği sabitleme tertibatının bir parçasıdır.

kelebeklerin Avantajları onlar pratik ve ucuz olmasıdırkelebeklerin Avantajları onlar pratik ve ucuz olmasıdır

sabitleme elemanının ikinci bölümü - bu bağlantı elemanları dişli oluyor, vida veya vida gibi görünüyor. Daha önce, geçen yüzyılın ortasına kadar, onlar ahşap Chopyk kullanılır, ancak 1958 yılında buluş Artura Fishera sayesinde sistem plastik çapa varlığı ile basitleştirilmiştir.

bir aralayıcı veya hareketli kısım ve neraspornaya veya statik: bu, basit bir tasarım daha kendi içinde. dişli tutturucu aralık kısmı vidalama genişletilir sırasında, böylece sağlam bir bağlantı elde edilmiştir. Bir ankraj deliklerinden limbus alçıpan gömülmek değildir ve bunun içinde dönmez.

alçıpan kelebek bağlantı elemanları Sınıflandırılması

Zıpkın prensibi GCR monte edilmesi için cihaz içinde asıl olarak kabul edilebilir. Bu ilke, güçlü, güvenli bir uyum sağlar. Böyle bağlayıcıların Aslında sadece iki grup.


En popüler metal çapalar Kelebek vardırEn popüler metal çapalar Kelebek vardır

Kelebek dübel tespitleri:

 • Iletişim. Onlar tavana monte etmek için kullanılır. Bu seçenek üzerinde raptiye daha fazla yük içeren masif avizeler, spor malzemeleri ve diğer cihazlar için iyidir.
 • Kavrarsan. tutturucunun bu tür değil (15 kg'a kadar), çok ağır nesneler askıya almak için kullanılır.

Ama tasarımla dübel olabilir: bir çivi, mantar, Molly, vida, ayırıcı, cıvata, Mungo, çapa, vida, eklenti kelebek.Malzeme fişleri imalatı için metal veya plastik olabilir.

Metal bir dübel alaşımı gibi plastik bir tıpa naylon, polietilen, vb yapılmış farklı varyantları :. pirinç, paslanmaz çelik, kabul vidalı ve önceden döküm ayrılmıştır dübel montaj yoluyla.

Nelerdir alçıpan kelebek bağlantı elemanları avantajları

dübel olarak kelebek bir çok avantajı gerçekten. İlk olarak, istenen tipte kendini kılavuzlayan arzu edilen uzunluk ve çapta tam satılan. daha uygun bir yerine dişli bağlantı elemanları sağlar Bu çok yönlü tasarım. Bu, bir halka ya da bir kanca olabilir.

evrensel dübel kullanarak, duvara kendi alçıpan çözebilirsinizevrensel dübel kullanarak, duvara kendi alçıpan çözebilirsiniz

İkinci olarak, bu tür bir sabitleme güvenli alçıpan levhalar monte edilmiştir - bu yivli yüzeyi yardımcı olur Bu yükleme kalitesinin garantisidir. İyi bir tutuş için gerekli olan kadar uygulanan oyma için Baş, ama özel bir iç sekmeler gerekli sertliği sağladıklarının.

çapa bu tür karton için sadece sunta ve kontrplak için kullanılır ve evrensel tertibat.

Diğer ilginç bir gerçek plastik dübel çok pratiktir birden vidalama, dayanacak dvenadtsatimillimetrovy olmasıdır. Bu müşteri çekiyor. fiyat ürünün kalitesiyle uyumlu olduğundan olursa olsun bir plastik veya metaldir.

dübel kelebek sabitleme Yönetmelikler

dakika sadece bir çift yapılması Montaj dübel-kelebek. Ve yine, işte kurallar gereklidir. Bu hesaba götürmelisiniz.

alçıpan çapa monte geçmeden önce iş için önceden hazırlanmış, ve diğer araçlar edilmelidiralçıpan çapa monte geçmeden önce iş için önceden hazırlanmış, ve diğer araçlar edilmelidir


Fişi Nasıl düzeltilir

 • İlk yer olacak Tespitleri işaretlenmiş;
 • delinmiş delik delin - plastik fiş içine girmiş olduğu;
 • Bu delik, yaklaşık olarak dübel daha geniş 4mm - bu vida girdiğinde biraz genişletilmiş dübel;
 • Vida burada bağlantı elemanları, alınır ve istenen nesne asmak üzerinde;
 • sıkma esnasında bu anda dübel GCR oluşur ve bu hissedilebilir;: durağına kadar vidalı kapağın içinde kıvrıldığı
 • küçük dış güçlerle bağlantı elemanı böylece gerginlik doğrulandı çekin.

Bazen bağlanması ve bağlantı elemanları bağlı sabitleme vidası, duvar ve Alçıpan levha arasındaki boşluk daha uzundur. Bu durumda matkap kolayca vidayı sıkın, çapa-monte kıpırdamak sağlayan duvarda delik delinmiştir.

kullanılan yengeçler Alçıpan Nerede

Yengeç metal çerçeve mukavemet temin (herhangi bir boyut seçebilir). Ve bir metal çerçeve kaplama olmayan çok az kalitesidir. Yengeç en güvenilir bir bağlayıcıdır. o ucuzdur gibi, aynı zamanda bir pazarlık.

Yengeçler bir asma tavan yüklerken uzmanlar kullanmak tavsiye AlçıpanYengeçler bir asma tavan yüklerken uzmanlar kullanmak tavsiye Alçıpan


Yengeç kurulumunu Özellikleri:

 • Hatta örtüşme yengeç çok büyük bir alan üzerinde raf monte edilmesini sağlar;
 • tek seviyeli yengeç için çok sert çerçeve inşaat döner dolayı, yük statik ve dinamik hem korkmadığını;
 • Eğer böyle bir fikstür olmadan sahte tavan, yani yaparsanız, bir yengeç gibi sadece yapamaz.

Basit Yengeç kullan - Yengeç aşağı bıyık almak, (az çabayla) profil ve kilit üzerine koydu. Bundan sonra, dört köşesinden size, anten eğmek gerekir ana profil ekleyin. Yengeç yüklü - Eğer Jumperların kurulumu için hazır.

alçıpan için çapa tipi: Kelebek (video)

bağlantı elemanları seçimi - tamir değil son şey. Her zaman kanıtlanmış yerlerde ve güvenilen üreticilerin bağlantı elemanları satın alın. Ve bir online hesap makinesi olabilir bağlantı elemanları gerekli sayısını hesaplamak için, bu hizmetler internette bulmak kolaydır.

İyi onarım!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 9 = 1

map