Montaż sufitu niskich kosztach z rękami

Montaż sufitu niskich kosztach z rękami

12 October 2017Z gipsu arkusze Nadzorczej mogą być łatwo i niedrogo ozdobić sufit pomieszczeniaZ arkuszy płyt kartonowo-gipsowych może być łatwo i niedrogo ozdobić sufit pomescheniiEsli zrobić kosmetycznych napraw w mieszkaniu z rękami, trzeba znaleźć odpowiedni materiał do wykończenia sufitu. Jeżeli szukasz tańszej opcji, idealny płyt kartonowo-gipsowych lub folii PVC. Cena tych materiałów jest niski. Do wykończenia sufitu w kraju, zaleca się korzystać z listew drewnianych. Alternatywnie, używać specjalnych płyt.


Tani sufit w kraju własnymi rękami

Jakie materiały są wykorzystywane do wykończenia sufitu w kraju? Najlepszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem - drewniane panele ścienne. Zainstalować okładziny sufitowe jest dość prosta.

Rama do sufitu wykładziny mogą być wykonane z metalowego profilu lub drzewa. Eksperci zalecają wybrać pierwszą opcję, ponieważ taki układ jest bardziej niezawodny.

Najlepszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla wykończenia sufitu - drewniane panele ścienneNajlepszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla wykończenia sufitu - drewniane panele ścienne

Montaż w kolejce na suficie:

 1. Przymocować UD-profil.
 2. Zabezpieczyć CD-profile. Wzdłuż długości produktu jest konieczne, aby zabezpieczyć U-kształtny uchwyt.
 3. Wykonać okablowanie.
 4. Ustawić zworki. „Krab” typ, użyj poprzeczek do ich mocowania.
 5. Cięcia materiału taśmy.
 6. Zamocować pasek na szynach. Nie zapomnij, że musisz zostawić niewielką stratę do ściany. Do ciasnych zespoły nadające użyciu gumowego młotka.

Ustaw Gospodarka sufity tkaniny

Sufity tkaniny - sposób budżet, aby zakończyć. Ten materiał klasa gospodarka ma dobre wyniki i jest bardzo trwały. Ponadto wstęga bibułki jest przeznaczony do obróbki wykańczającej sufitu w każdym pomieszczeniu.


Zalety wstęgi bibułki można także:

 • Praktyczność. Tkanina sufit nie wymagają szczególnej opieki.
 • ochrona przeciwpożarowa.
 • Wysoka wytrzymałość.
 • Brak zapachu. Ponadto tkaniny tkanina nie wydziela szkodliwych substancji, przy wystawieniu na działanie wysokich temperatur.

Tkanina sufity - sposób budżet, aby zakończyć sufit w mieszkaniuTkanina sufity - sposób budżet, aby zakończyć sufit w mieszkaniu

Przed tkaniny tkanina sufit brzeg, jest niezbędne do przygotowania powierzchni. Pożądane jest, że powierzchnia jest idealnie płaska. Zalecane jest zastosowanie podkładu na suficie i gipsu. Wady i pęknięcia należy również wyeliminować.

Zespół tkaniny algorytm sufitowy 1. Zainstalować profil. Zaleca się stosowanie wyrobów wykonanych z aluminium.
 2. Zabezpieczyć tkaninę w profilu.
 3. Dokręcić płótnie. Jednocześnie, spróbuj wyrównać go jak najwięcej.
 4. Zabezpieczyć wydruki tkaniny.
 5. Koniec blokady tkaniny w narożnikach profilu.
 6. Jeśli sufit tworzą zmarszczki, usunąć je z budynku suszarką do włosów.
 7. Zainstalować ozdobne kołpaki.

Tanie PCV panele sufitowe z własnymi rękami

Panel PVC - tani i praktyczny materiał. Ponadto materiał ten ma atrakcyjny wygląd. Poszycie z PCW sufitowe łatwo. Najpierw musisz zaopatrzyć niezbędne materiały. PVC, trzeba panel sufitowy, profil listwy drzewne, zanurza, śruby i klamry.

Po zakupie panele PCV należy zaaklimatyzować. Aby to zrobić, należy je pozostawić w pomieszczeniu, w którym instalacja będzie realizowany przez kilka dni. Ponadto, nie zapomnij, aby traktować powierzchnię sufitu z roztworem antyseptycznym.

Panel PVC - tani i praktyczny materiał do wykończenia sufituPanel PVC - tani i praktyczny materiał do wykończenia sufitu

Kolejność montażu paneli PCV na suficie:

 • Przymocować do sufitu, drewniane barów.
 • Śruba poprzeczny szyny do belki. Aby rozwiązać, korzystając z narożników.
 • Następnie wyrównać poprzeczne szyny i zamocować je na boiskach.
 • Pociągnąć okablowanie.
 • Dołączyć profili ramy.
 • Wstawia pierwszy arkusz z tworzywa sztucznego w gnieździe. Z zaciskami zamknąć panel na drewniane szyny. Podobnie dołączyć pozostałą panel PVC.
 • Po włożeniu ostatni panel, przesuń profil powrotem.

Recenzje pułapów budżetowych

Recenzje pułapów budżetowych różnić. Niektórzy ludzie twierdzą, że najlepsze materiały wykończeniowe są sufity tkaniny, ponieważ materiał nie jest zdeformowany i nie blakną z upływem czasu. Ponadto, cena jest niska tkaniny tkaniny.

Cena tkanin tkaniny na suficie są bardzo niskie, tak dekoracji pułapu tego materiału jest bardzo korzystneCena tkanin tkaniny na suficie są bardzo niskie, tak dekoracji pułapu tego materiału jest bardzo korzystne

Valery, 35 lat: „Podczas remontu postanowił na własną rękę do dekoracji sufitu. Budżet był ograniczony, więc postanowiłem użyć arkusza tkanek. W szerokim zakresie, to materiał odebrał z odpowiednim tekstury i barwy. Zestaw sufit tkanina w ciągu kilku godzin. Wynik był zadowolony. "

 Jednak wiele entuzjastycznych recenzji na temat płyt i styropianu. Materiał ten jest prawdopodobnie najtańsze. Ponadto, do montażu płytek trzeba minimalny zestaw narzędzi i umiejętności.


Alexander, 48 lat: „Przez długi czas nie mogłem znaleźć odpowiedniego materiału do wykończenia sufitu, a mój budżet był ograniczony. Znajomy zaleca się stosowanie płyt piankowych. Cena materiału był mile zaskoczony. Arkusze Pokleit dosłownie przez 3 godziny. Wśród braków płytki piankowe pragnie podkreślić niską siłę. "

budżet opcji wykańczania płyt gipsowo-kartonowych na suficie

Z płyty gipsowo-kartonowej mogą być wykończone w podłodze i suficie. To wykończenie będzie kosztować bardzo tanie. Do montażu potrzebne materiały tylko niedrogie.

Podczas pracy z płyt gipsowo-kartonowych temperatura wewnętrzna powinna być mniejsza niż 15 stopni. W przeciwnym przypadku, materiał może być odkształcany. Należy zauważyć, że płyty gipsowo-kartonowej jest niecelowe stosować do wykańczania sufitów w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Z płyt gipsowo-kartonowych nie tylko wyrównać sufit, ale również produkować doskonałą izolacją akustyczną i cieplnąZ płyt gipsowo-kartonowych nie tylko wyrównać sufit, ale również produkować doskonałą izolacją akustyczną i cieplną

Zespół algorytm płyty gipsowo-kartonowe na suficie:

 1. Zestaw profili w całym pomieszczeniu. Aby rozwiązać ten produkt zaleca się stosowanie prefabrykowanych kotew.
 2. Przymocuj wieszaki. Profile CD do umieszczenia w profilach UD.
 3. Dołączyć do zawieszenia profili prowadzących.
 4. Ustalić wzdłużne profile.
 5. Ponadto, płyty gipsowo-kartonowe do dołu. Aby zablokować produkt, należy użyć śrub. Pamiętaj, że wielkość szczelin pomiędzy płytami musi być nie więcej niż 3 mm.
 6. Arkusze Zashpaklyuyte.
 7. Stosuje się do malowania sufitu lub wybielić.

Jaki rodzaj sufitu niskie

Korzystanie z arkuszy pianki - najtańszy sposób, aby zakończyć. Najlepiej jest zastosować płytkę wtrysku. Są to najbardziej praktyczne i trwałe. Alternatywnie można skorzystać z tłoczonych blach.


Przed zainstalowaniem płyty na suficie, trzeba przygotować powierzchnię. Pamiętaj, aby usunąć wybielić i wyrównać powierzchnię podkładu. Jeśli na powierzchni znajduje się grzyb, traktować sufitu przy użyciu środek antyseptyczny.

Płyty styropianowe są tanie, jednak ma małą wytrzymałośćPłyty styropianowe są tanie, jednak ma małą wytrzymałość

Arkusze pianki być zainstalowane na suficie w następującej kolejności:

 • Nałożyć na oznaczeniach powierzchniowych.
 • Odłączyć przewody elektryczne.
 • Nanieść klej na przekątnej płytek. Poczekaj, aż klej jest wchłaniany.
 • Zabezpiecz arkusz na suficie.
 • Pokrycie całych płyt sufitowych.
 • Przyklejają się do powierzchni granicy dekoracyjny.
 • Arkusze proces uszczelnienia.

pomysły konstrukcja sufitu z rękami (wideo)

Do wykończenia sufitu, można użyć różnych materiałów. Przy wyborze konkretnego sposobu prowadząc projekt dla pokoju i osobistych preferencji. Jeśli chcesz kupić tani i trwały materiał, wolą płyt gipsowo-kartonowych. Jeśli trzeba wybrać najtańszy sposób do końca, jak najlepsze wykorzystanie płytek z pianki.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − 66 =

map