Montaż sufitów naciąganych: 8 Podstawowa zasada

Montaż sufitów naciąganych: 8 Podstawowa zasada

12 October 2017Montaż napięcie tkaniny wymaga dokładności i powolność, jedynym sposobem wynik będzie piękny i trwały sufitMontaż napięcie tkaniny wymaga dokładności i powolność, jedynym sposobem wynik będzie piękny i trwały montaż potolokPravilnost - gwarancja wysokiej jakości pracy! Montaż sufitów wymaga cierpliwości, opanowania, a jeśli będzie, staranności. Bardzo prosto, w pośpiechu, nieodwracalnie uszkodzić naprężenie tkaniny, która wymaga specjalnego, opiekuńczy stosunek. Ale przez ustawienie limitu, będziesz cieszyć się przez wiele lat swojego piękna, wraz z rodziną, przyjaciółmi, kolegami, przyjaciółmi.


Stretch sufit jest jednym z najbardziej udanych rodzajami wykończenia sufitu podstawy, które z reguły nie są wzorem gładkości, estetyczne i piękno technicznego. Jednak, jak pokazuje praktyka, aby rozwiązać ten problem może i powinien być przez montaż sufitów naciąganych, na przykład.

Montaż sufitów konstrukcji sufitów: z gotowych wzorów - szybciej

Wiele firm zajmujących się produkcją gotowych wzorów dla różnych pułapów.

Czasami jest to dość problematyczne, na przykład, mają sufity 2-poziomowy jak podświetleniem lub bez niego.

Aby nie „wyważać otwartych drzwi”, aby zdobyć lepsze i łatwiejsze do gotowych ram, które wiele firm są w stanie produkować 24 godzin. Produkować klatek na najnowszych technologiach z wytrzymałych stopów alumel.

Gotowe ramki do sufitów podwieszanych - to nowoczesny design, dzięki czemu szybko i skutecznie zrobić instalacjęGotowe ramki do sufitów podwieszanych - to nowoczesny design, dzięki czemu szybko i skutecznie zrobić instalację


zalety:

 • Gotowe moduły są doprowadzone do witryny, a następnie instalacja trwa tylko kilka godzin, a mówimy o instalacji sufitu dwupoziomowego;
 • Wysokiej jakości rama - kluczem do długiego życia powłoki i bez zarzutu wykładzin wygląd sufitu;
 • Typowe produkty są produkowane szybko do wielkości klienta, za pośrednictwem zautomatyzowanej produkcji;
 • Znacznie przyspiesza montaż;
 • Nieobecność plastycznej drewna i sklejki daje klientowi w pewnym optymizmem i szacunku dla producenta. „Ocena” jest ich własny sufit w oczach konsumenta, wznosi się do nieba, i nie bez powodu.
 • Najbardziej śmiałe rozwiązania konstrukcyjne są łatwe do wdrożenia.

Różne formy klatek, z różnego rodzaju przejścia otwierają nowe możliwości, szczególnie cenne dla sufitów dwupoziomowych, które będą miały „kawałek”, a praca jest bardzo czasochłonne.

Montaż sufitu napięcia z rękami: wszystko wykonalne

Przyjmując taką decyzję, tym bardziej, że nigdy nie zrobił tego wcześniej zdecydujesz się na jakiś wyczyn pracy. Jednak żaden wyczyn w tym, bo cała sprawa jest rozwiązana po prostu. Ale trochę determinacji.Aby wykonać instalację sufitów napinanych jest niezbędne do przygotowania narzędzie do pracy.

Najprawdopodobniej pewne minimalne niezbędne narzędzia masz, oczywiście, nie jest, ale do montażu sufitów, muszą mieć coś innego, które mogą mieć w swoim arsenale narzędzi po prostu nie ma.

Aby przeprowadzić instalację na suficie odcinek wymaga szeregu narzędziAby przeprowadzić instalację na suficie odcinek wymaga szeregu narzędzi

Narzędzia i wyroby metalowe:

 1. Młot udarowo-obrotowy lub wiertarka udarowa;
 2. Poziom. Można użyć poziomów i bańkę, ale, oczywiście, jest lepiej - poziomice laserowe.
 3. Kołki odpowiedniej wielkości i we właściwej ilości.
 4. Farba lub nóż do papieru.
 5. Ostrze (łopatka).

W każdym razie, trzeba będzie i drabinki.

Przed zakupem Płótno naciągnięte na blejtram, konieczne jest, aby dokonać niezbędnych pomiarów w pomieszczeniu - w tym przypadku do pomiaru obwodu. Jednak jest jeszcze zbyt wcześnie, aby położyć kres, bo trzeba również zakupić akcesoria, w tym samym sklepie z narzędziami, gdzie można kupić rozciągniętej płótnie.

Jeżeli tkanina napinająca jest wykonana z PCW, jest również konieczne, aby ogrzać gazowy pistoletu, cylinder gazowy do ogrzewania pomieszczeń.

Wybór składników jest bezpośrednio zależny od wyboru uprzęży, ale zostanie to omówione poniżej.


Technologia montażu napięcie sufitu: to zależy od liści

Od typów układów zawieszenia kilka zamontować je na różne sposoby.

Przede wszystkim zależy to od rodzaju napięcia tkaniny, choć nie jedynym powodem, oczywiście.

Tkaniny są podzielone na dwa rodzaje.

Podczas montażu ostrza PVC wymagają użycia broni pneumatycznejPodczas montażu ostrza PVC wymagają użycia broni pneumatycznej

Rodzaje obrazów:


 • Polichlorek winylu lub PVC - wystarczy, folia winylowa. Jest on zamontowany za pomocą następujących metod: harpun, shtapikovogo lub klin.
 • Tkanina. Jest to specjalny materiał, impregnowane polistyren.

Patrząc w przyszłość nieco, warto zauważyć, że tkanina obraz zamontowany łatwo, ponieważ nie jest tak łatwo uszkodzone arkusza PVC. Ponadto wstęga bibułki, jak już wspomniano, jest zamontowany bez pomocą pistoletu na gorąco, na zimno metodą.

Sufity napięcia: Metody podane poniżej mocujące

Istnieje kilka sposobów montażu sufitów podwieszanych.

Wykorzystuje on metodę, która najlepiej odpowiada klientowi.

Zobacz lekcję na ten temat, w formie wideo, a także odkrywać tajemnice, a urządzenie jest sam sufit napinany, cechy i niuanse tej pracy, w celu wyeliminowania wszelkiego rodzaju błędów, można bezpiecznie zająć samodzielnego montażu. Nie będzie źle, aby zbadać reakcje tych, którzy sami nie dziełu. Nie przepraszaj za ten czas!

System Shtapikovaya streczowego suficie - najprostszy i budżetSystem Shtapikovaya streczowego suficie - najprostszy i budżet

Dostępne metody:

 1. System Shtapikovaya. Zasada jest prosta. Perełek dodaje się do profilu metalowego. Filet dość mocno rozwiązuje płótnie. Metoda budżet. Główną wadą tej metody instalacji, że częste rozbieranie takiego systemu jest po prostu licznik, który nie zawsze jest dobre, zwłaszcza jeśli często wypełniają sąsiadów powyżej.
 2. System klin. To wykazuje pewne podobieństwo do poprzedniego, z tym, że zamiast kulek stosuje klina - że również umieścić w profilu, a więc siatka jest utrzymywana. Sposób ten nie jest zbyt często wykorzystywane, i na ogół stosuje się go w pomieszczeniach mokrych. Rozwój importu, a raczej drogie, bez wątpienia, wysokiej jakości.
 3. "Clothespin". Wykorzystywane wyłącznie do montażu sufitów podwieszanych, co umożliwiło bezproblemowe tkaniny. Brak listew przyszybowych lub kliny - wszystko ułożone na zasadzie samozazhimayuschego zamku. Taki system nie jest też tanie, więc projekt jest również często nie dotyczy. Technologia ta został pomyślany i opracowany, aby być w stanie ustawić sufit z rękami, jednak chodzi o to, po prostu, nie złapać.
 4. System harpun. W tym sposobie, zamiast zgrubienia nakłada się brzegów harpun, że sufit są przyspawane do sieci. Harpoon rodzaje systemów, istnieje inna, ale ma zastosowanie, w ogóle, tylko jeden z wszystkich dostępnych. System harpun nie jest prosta, jednak nie wymaga super umiejętności wykonawcy. Niemniej jednak, wszystko opiera się na bardzo precyzyjnych pomiarów.

Tak więc, po wszystkich najbardziej popularnych metod montażu sufitów podwieszanych są shtapikovaya system i harpun.

Montaż sufitów naciąganych: etapowe

Montaż sufitów naciąganych - to proces, który nie znosi pośpiechu i gwaru. Wszystkie prace od początku do końca, trzeba robić ostrożnie i powoli.

O tym, jak wszystkich instalacji, a także tego, czy obserwowana sekwencja zostanie osiągnięty zależy od szybkości pracy i, oczywiście, ich dobre wyniki w końcu.

Prawidłowa instalacja jest wyraźna sekwencja kroków, które tworzą opisaną prac instalacyjnych.

Prace montażowe stropu rozpoczyna znakowanie ścianach i rama montażowaPrace montażowe stropu rozpoczyna znakowanie ścianach i rama montażowa

etapy:

 • Oznakowania. Wszystko zaczyna się od oznakowania ścianach, a zaczyna się od narożników. Układ powinien zostać wykonane na podstawie faktu, że pod sufitem rozciąganiem należy zamontować lampy lub żyrandole. Kąt zasadę podjęte najniższą róg pomieszczenia. Po rogi są zaznaczone, nadal są połączone linią prostą, i nie przyjdzie z pomocą poziomie lasera. Według otrzymanych informacji, a linia zostanie dołączony bagietki.
 • Mocowanie profilu. Profil mocowane do ściany, do tego celu, kołków lub śrub, odległość między nimi nie powinna przekraczać 8 cm właściwy profil instalacyjny. - 50% tej operacji, kluczem do udanej i w konsekwencji napięcie sieci.
 • Instalacja sieci. Wstęga jest zamocowany tylko w przypadku, gdy temperatura otoczenia osiągnęła 40 ° C Warunki komfortowe, instalator nie będzie wymienić, ale jednak, warunek ten jest napisane w tym dokumencie jako przewodnik.

Tak więc widać, że niemożliwe jest tu nic, wszystko powyższe, możliwe jest nawet dla przeciętnych domów.

Proces montażu sufitów podwieszanych: przyrostowego

Tkanina rozpakować czyste ręce. Rozwija się na podłodze, które również muszą być czyste, bez części pyłowych, pyłu i małych metalowych, na przykład, kołki ustalające.

Te tak zwane „małe rzeczy” w stanie ruiny tkaninę przed instalacją!

Proces instalacji jest płótno - bardzo ważne wydarzenie, dlatego bardzo ważne jest, aby przestrzegać ścisłej kolejności poszczególnych etapów instalacji.

Etapy rozciąganie struktury suficieEtapy rozciąganie struktury suficie

Krok po kroku

 1. Tkanina jest stałe, począwszy od narożników (po przekątnej!) Z kątem bazowej, a następnego rogu, jak już wspomniano, jest odwrócona, etc. Powinno być ciepłe kąty pistolet gazowy. Aby lepiej zrozumieć cały proces, trzeba użyć dostarczonego z instrukcją materialnej.
 2. rogi Montaż odbywa się za pomocą tak zwanego „krokodyl” - specjalnych klamer z podszewką, która chroni materiał przed ewentualnymi uszkodzeniami.
 3. Przez dalsze ogrzewanie filmu, przy czym pierwszy kąt musi zostać usunięte „krokodyla” i, stosując łopatkę, która jest umieszczona w sieci rowka krawędzi, przystosowanym drukuje sieci. Przesuwając w ten sposób do następnego odcinka, poprzednia część przylega strony, zapobiega niezamierzonemu powrotu folii z gniazda.
 4. Podobnie dołączyć resztę rogach. Ponieważ wszystkie trudności leżą bliżej końca pracy, więc można użyć asystenta, może więcej niż jeden.
 5. Następnie przymocować folię na ścianie za pomocą prostego ostrza. Miejsca, w których istnieją nici dołączone zamków, których liczba zmienia się od 2 do 3. Dokładniej, można zrozumieć proces, analizując materiały fotograficzne i wideo.

Ponadto, krok po kroku, aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania z równoległych specjalne rysunki, które ją uzupełniają.

Instrukcja montażu sufitów podwieszanych: ZAPOZNAJ

Poprawna instalacja systemu zdalnego jakość jest bez uczenia się z odpowiednimi instrukcjami.

W celu zapobieżenia pracy małżeństwo, pomimo faktu, że remis w zakresie napraw, konieczne jest zbadanie właściwości rozciągniętym płótnie, ukończenie elementy. Ponadto, nie jest to konieczne dla bezpieczeństwa zaniedbania.

Montaż sufitów napięcia sparowane z pewnymi trudnościami, które występują w wyniku specyfiki materiału sufitowego, dokładność pomiaru, a także ze względu na zastosowanie pistoletu gazu.

Instalacja wtyczkę - ostatni etap rozciągania suficieInstalacja wtyczkę - ostatni etap rozciągania suficie

instrukcje:

 • Podczas wszystkich prac niezbędnych do zapewnienia, że ​​płótno nie powstają wszystkie rodzaje zmarszczek i fałd. Przerwa nie zauważył tak straszne, i to jest zwykle zaradzić. Jeśli jednak tak się stało, że wady zostały zauważone z pewnym opóźnieniem, możemy i powinniśmy starać się wyeliminować z użyciem opalarki do ogrzania ziemię, a następnie delikatnie wygładzone rękę.
 • W końcowej fazie montażu, kiedy jest montaż urządzeń (są umieszczone na specjalnych stojakach, które nie są trudne do znalezienia płótno), starannie wykonywać otwory w miejscach, gdzie jest to wymagane.
 • Instalacja czapkę sufit jest ostatnim etapem w pracach. Wtyczka jest taśmy maskującej szeroką gamę kolorów i odcieni. Jest ona instalowana w szczelinie pomiędzy ścianami i sufitu, która utworzona ze względu na profil grubości. Wyznacza prostą nacisku palca.

Zamiast korki często korzystają z bagietki.

Przy wyborze suficie płótnie tkanina, praktycznie nie różni się od instalacji z materiału PVC, z tą różnicą, że nie ma potrzeby, aby użyć opalarki tam, jak również obrazy i zrostów.

Montaż konstrukcji zawieszone sufity (wideo)

Podsumowując, jest to konieczne, aby podsumować całe sufity skazannomu.Montazh, oczywiście, można zrobić samemu, ponieważ obwód jest prosty, o czym świadczą liczne referencje od osób, które już zrobiły, bez pomocy kreatorów. A jednak, montaż sufitu rozciągania dowolnej strukturze, wymaga szczególnej staranności, w celu uniknięcia uszkodzenia taśmy folii. Jak już wspomniano, przed który chcesz oglądać materiały związane w celu uniknięcia jakichkolwiek błędów. I, oczywiście, warto pamiętać o bezpieczeństwo pożarowe przy użyciu opalarki! Sprawa jest inna: ogień, a nawet wybuchu. Jednak to nie powinno się zdarzyć, jeśli produkowane i brać pod uwagę wszystkie środki bezpieczeństwa. I jeszcze jedno: jeśli zaprosić zespół, sprawdzić je kodów NACE, że są one podane w państwie rejestracji wyjątkowego, aby wiedzieć, czy mają prawo do prowadzenia takiej działalności. Powodzenia w naprawie!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 3

map