Montaż i demontaż sufitu Armstrong

Montaż i demontaż sufitu Armstrong

12 October 2017Popularność sufit Armstrong ze względu na łatwość i szybkość montażuPopularność sufit Armstrong ze względu na łatwość i szybkość montazhaPotolok Armstrong dostał większą popularność ze względu na łatwość montażu i praktyczność. Ponadto takie konstrukcje na zewnątrz wyglądają bardzo atrakcyjnie. Aby przeprowadzić instalację sufitu Armstrong może własnoręcznie żadnego przybysza. Ze względu na fakt, że system tej konstrukcji jest bardzo silne, takie sufity są trwałe. Aby przeprowadzić demontaż tego projektu jest również prosta.


Technologia mocowanie taśm nośnych sufitów Armstrong

Instalacja szyny nośne dla stropów tego typu - Najtrudniejszym zadaniem technicznym. Musi wykonać ściśle według instrukcji, w przeciwnym razie nie będzie w stanie poprawnie zainstalować całą strukturę.

Wybierz listwy nie więcej niż 3,5 m długości. Jeśli planujesz zainstalować strukturę w dużym pokoju, można łatwo podłączyć szyny razem. Aby to zrobić, należy użyć specjalnych zamków, które są zawarte w tych częściach.

Podczas instalacji, czy szyny na suficie należy zamontować wieszaki. Pozwalają one ustalić szynę mocno na powierzchnię. Optymalna odległość pomiędzy wieszaków - 1,5 m.

Profile do sufitu wyposażone w specjalne elementy złączne, które pozwalają wykonać instalację budowę jak najszybciejProfile do sufitu wyposażone w specjalne elementy złączne, które pozwalają wykonać instalację budowę jak najszybciej

Zawiesina składa się z 3 części:


 1. Trakcja z oczkiem. Ta część musi być zamocowany do sufitu za pomocą kotew. Jeśli nie używać śrub.
 2. hak trakcji. To musi być przymocowany bezpośrednio do szyny DIN.
 3. Zawieszenie sprężyna. Ten szczegół jest konieczne dostosowanie długości zawiesiny.

Jak rozpocząć instalację sufitu Armstrong

Instalacja sufit Armstrong zaczyna się od doboru odpowiednich materiałów i układzie. Przy wyborze płytek chude od indywidualnych upodobań i wystroju wnętrz. Można kupić płytę w różnych kolorach i fakturach.

Jeśli chcesz pomalować płytę sufitową po instalacji, nie należy używać agresywnych środków chemicznych. Eksperci zalecają, aby zdecydować się farbami akrylowymi. Jeśli nie można ich kupować, używać farby na bazie wody.

Schemat montażu sufit znaczników ramach podstawowego profiluSchemat montażu sufit znaczników ramach podstawowego profilu

Jazda znaczników suficie: • Najpierw trzeba zaznaczyć poziomych sufitów podwieszanych. Pozwoli to, aby zebrać więcej jakościowe wzornictwo. Jeśli nie oznaczyć poziomo, można prawidłowo zamontować urządzenie.
 • We wszystkich rogach pokoju umieścić wycięcie. Aby dokonać pomiaru tak dokładne, jak to możliwe, należy użyć poziomicy laserowej.
 • Następnie zmierzyć odległość między nacięciami i podłodze.
 • Nacięcia są połączone ze sobą za pomocą znacznika.

Po zaznaczeniu Route Wszystkie niezbędną komunikację, która będzie miała miejsce bezpośrednio na suficie.

Krok po kroku instrukcje instalacji sufitowe Armstrong

Po partycjonowanie i układanie komunikacji można rozpocząć instalację. Przed rozpoczęciem zbierania projekt, przygotować wszystkie niezbędne urządzenia i materiały.

Należy zauważyć, że w temperaturze pokojowej nie powinien przekraczać 30 ° C. Uchwyt może być inaczej odkształcone. Ponadto w pomieszczeniu, w którym zespół jest przeprowadzane, gdy wilgotność powietrza nie powinna być większa niż 65%.

Jazda urządzenia podwieszane sufity ArmstrongJazda urządzenia podwieszane sufity Armstrong

Instrukcja instalacji sufitowych Armstrong:

 1. Po pierwsze, konieczne jest dołączenie do profilu powierzchni tej konfiguracji L-kształtny. Struktury tego typu może być dostosowana do żądanej wielkości, stosując piłę do metalu.
 2. Następnie zamocować profile w kształcie litery T konfiguracji.
 3. Powstałe kasety ramki obsheyte.
 4. Następnie założyć na światłach sufitowych.

Jak zamontować sufit Armstrong własnymi rękami

Układanie płytek na ramie - to prosty proces, z którym nawet początkujący poradzi. Zanim zrobisz tę operację należy się upewnić, wytrzymałość ramy. Jeśli zauważysz jakąkolwiek usterkę, ponownie zamontować ramkę.

Algorytm układania sufitów Armstrong:

 • Podnieść zawartość komórki.
 • Wpisz je w pustkę.
 • Ostrożnie położyć płytki do komórki.
 • Na koniec trzeba zainstalować ślepą płytę.

Zakończeniu montażu sufitu podwieszanego instalacji wygaszania płyty w metalowej ramie ogniwaZakończeniu montażu sufitu podwieszanego instalacji wygaszania płyty w metalowej ramie ogniwa


Jeśli zainstalowano płytki krzywe, w żadnym wypadku nie naciskaj na niego z góry. Więc można uszkodzić tkaninę. Krzywe płytki mogą być wyrównane przez przesuwając je od dołu.

Co to jest szacunek do montażu na suficie Armstrong

Szacunek dla instalacji - jest to kwota środków pieniężnych, które trzeba wydać na zakup wszystkich niezbędnych materiałów do montażu. W celu przeprowadzenia dokładnych obliczeń najlepiej jest użyć specjalnego kalkulatora na stronach internetowych producentów.

Przy sporządzaniu budżetu, zanotuj wartość oświetlenia. W postaci zasady, 10 m2 sufitu instalacji 2 LED lub świetlówki. Niewątpliwie, ta formuła jest niedokładne i mogą się różnić.

Przy sporządzaniu budżetu, które należy rozważyć:

 1. Rozmiar pokoju. Jeśli długość pokoju więcej niż 3,7 m, a następnie trzeba będzie zakupić specjalne zamki. Chociaż w niektórych przypadkach są one zawarte.
 2. Przy obliczaniu niezbędnej liczby kołków i śrub, należy rozważyć liczbę wieszaków.
 3. Jeśli pomieszczenie ma występy, należy brać je pod uwagę przy obliczaniu wielkości obwodzie pomieszczenia.

Demontaż sufit Armstrong: krok po kroku

Przedtem demontażu budowę, dostawę niezbędnych narzędzi. Będziesz potrzebował szpachelka, piłę, szczypce, nożyce do drutu i klucze. Ponadto należy mieć śrubokręt.

Ustaw niezbędne narzędzia będzie zdemontować sam sufitu podwieszanegoUstaw niezbędne narzędzia będzie zdemontować sam sufitu podwieszanego


Przed demontażem, trzeba usunąć oświetlenie kafelki. Trzeba zacząć usuwanie z usunięciem ozdobnych elementów oprawy. Nie zapomnij odłączyć przewody.

Demontaż odbywa się w następującej kolejności:

 • Najpierw należy delikatnie zgiąć profil, który jest zamocowany ostatni panel.
 • Jeśli używasz zszywki, usunąć je za pomocą śrubokręta.
 • Usunąć pierwszy panel. Zrób to ostrożnie, bo można łatwo uszkodzić profilu.
 • Wyjmij wspornik i usunąć drugi panel. Powtórz tę procedurę, aż do momentu usunięcia wszystkich płyt.
 • Zdjąć ramkę z wieszaków.
 • Demontować zawiesiny i prostokątny profil.

Instrukcja montażu sufit Armstrong (wideo)

Ustaw typ Armstrong sufitu zupełnie proste. Rozpocząć montaż konstrukcji trzeba oznaczyć i prowadzenia komunikacji w pustce sufitu. Po tym, trzeba obliczyć koszt montażu sufitów. A dopiero potem rozpocząć ramkę montażową i układania paneli. Podczas pracy należy się upewnić, że tkanina położyć gładko. Demontaż odbywa się poprzez profili budowlanych i składane demontażu pierścieni.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 + = 80

map