Modüler paneller - bir oda süslemeleri orijinal yolu

Modüler paneller – bir oda süslemeleri orijinal yolu

12 October 2017Modüler paneller - Herhangi bir binanın iç tazelemek olan popüler tasarım öğesiModüler paneller - birkaç parçaya bölünmüş genellikle modern iç resimlerinde bulunan herhangi pomescheniyaSeychas, iç tazelemek olan popüler tasarım öğesi. Bu tür bir çözelti, modüler paneller olarak adlandırılır. Böyle iç dekorasyon bir yatak odası, ofis veya restoran olsun, orijinal ve herhangi bir odanın görünümünü ferahlatıcı görünüyor. Modüler panelleri duvar ve tavanlar gibi dekorasyon için kullanılan özel bir duvar kaplaması olarak adlandırılan. Nedeniyle net forma yokluğu, çok ahenkli görünüyor ve bakışlar çekiyor.


iç modüler paneller

Modern tasarımcılar aktif işlerinde modüler paneller kullanıyor. Bu dekoratif unsur tesislerinde vazgeçilmez dekorasyon haline gelmiştir. Mütevazi renkler modüler paneller bile en mütevazı odasında gerçekleşecek. Ve gerekirse, böyle bir panelin vasıtasıyla büyük bir vurgu rengini yapabilirsiniz.

Çizgili iç modüler paneller genellikle renk vurguları rolüÇizgili iç modüler paneller genellikle renk vurguları rolü

Modüler paneller sahibine estetik zevk getirecek büyük bir hediye olabilir.

Çiçek Resimleri çocuk odaları için idealdir. çiçekler hayatımıza olumlu duygular getirmek ve birkaç parçaya resmin bölünme her iç mekana mükemmel şekilde bakmak sağlayacak Ancak ve modüler paneller şeklinde onlar, diğer odalara uyacaktır. Doğru bir karışımı ile, bu tür resimler kolayca odanın anahtarı dekorasyon olmak ve iç genel tarzı vurgular yapabilirsiniz.

Bu tasarım çözüm Özellikleri

çeşitli parçalar halinde bölünmesi görsel alanı genişletme, hareket ve dinamikleri yanılsama oluşturabilir. Ancak, bu yaklaşım her zaman işe ve bazı iç stilleri için uygundur etmez.


Modüler paneller sadece tamamen dekoratif işlevi var. Sıklıkla aynı zamanda görsel olarak küçük odalarda özellikle önemlidir alanı büyütmek için kullanılır

Modüler paneller iç tasarım için iyi seçilmiş görsel alanı genişletmekModüler paneller iç tasarım için iyi seçilmiş görsel alanı genişletmek

Bugün, modüler pano üretimi çok yaygındır. Müşterinin isteği üzerine fotoğraf veya müşterinin çizimleri içeren benzersiz görüntüler, ile özel paneller yapılabilir.

Modüler paneller seçiminde İpuçları

Herhangi, hatta en güzel dekorasyon genel izlenim bozabilir. Bunun nedeni seçime yanlış yaklaşıma en sık olmuyor.aşağıdaki kurallara tabi olabilir böyle bir durumla karşılaşmamak için:

 • Odanın genel renk düzeni dikkat edin. Renk açısından doğru modüler paneller seçmek çok önemlidir. Ayrıca bu durumda, paneller yerleştirmek istediğiniz hangi amaç için karar verirler. sizin için bir vurgu rengini yapmak önemli ise - panel için parlak bir renk düzeni seçin. Sadece resme çok fazla dikkat ederken sürükleyerek değil, iç çeşitlendirmek istiyorsanız, sessiz renkler sakinleştirmek için tercih vermek gereklidir.
 • Modüler paneller parçaların doğru boyutu seçin. Çok fazla ya da çok az kompozisyon saçma bakacağız ve içine sığmıyor.
 • web için bir site seçiminde görsel dengeyi gözlemleyin. Bir panel için en başarılı yer serbest duvarı. Aynı zamanda artık çok yüksek veya çok düşük yerleştirilmemelidir.
 • Resmi orijinal görünümünü kaybedebilir zamanla olarak güneş ışığına maruz kalma, gelen Görevlisi resmi.

doğrudan güneş ışığından korunmalıdır serbest duvarında Daha organik bütün modüler resim bakmak,doğrudan güneş ışığından korunmalıdır serbest duvarında Daha organik bütün modüler resim bakmak,

kendi elleriyle modüler paneller nasıl yapılır

Modüler paneller - Bu odayı süslemek için en ucuz yol değildir. Benzer bir dekorasyon elle yapılabilir çünkü Ama umutsuzluğa kapılmayın.

yöntem aşağıdaki gibi olduğu:

 • Özel bir ahşap sedye istenilen şekle satın alın. Onlar da kendi yapabilirsiniz.
 • özel ekipmanlar yardımıyla seçilen görüntüyü yazdırmak için. Bu çekerek olduğu gibi, yazdırırken doğru boyut seçmek önemlidir, sen ödenekleri eğilmeleri gerekiyor olmalıdır.
 • Daha sonra, istenen segmentlere basılı görüntüyü kesmek gerekir.
 • Son adım - sedye üzerinde görüntü germe. Talep üzerine, alt çerçeve ayrıca özel bir koruyucu vernik ile kaplı olabilir.

Eğer nakış becerisini varsa da mümkündür işlemeli modüler paneller olduğunu. Doğal olarak, çok daha fazla zaman ve çaba alacak, ama sonuç güzel.

kendi elleriyle Modüler paneller (video)

Modüler panel Applico: Herhangi bir oda için mükemmel bir seçim

Daha önce belirtildiği gibi, modüler paneller - sadece resmi segmentlere değildir. Ayrıca kapsama tür denilen Modüler paneller, hangi duvarları ve tavanı süslü.


Bu panellerden en parlak ve en popüler üreticilerinden biri üretici APPLICO olduğunu. Bu şirket, piyasada bir atılım yaparak kaplama ve sıradışı duvar resimleri üretmek için ilk oldu.

Tabii ki, diğer farklı üreticilerin bir dizi vardır. Hatta bazıları bizim vatandaşlarımız bulunmaktadır. 

Modüler paneller APPLICO bilenler arasında çok popülerdirModüler paneller APPLICO bilenler arasında çok popülerdir

kanıtladı ne Üreticileri iyi olmak için

 • Rusya.
 • Almanya.
 • Ukrayna.

Eğer yüksek kaliteli, özgün panelleri almak istiyorsanız Tabii, yerli üretimin ürünleri satın almak daha iyidir.

İç pano içinde modülün rolü

baz astar paneli doku katmanları (Kadife, platin ya da bölüm) bir tevdi edilmiş olan en üzerindedir. Güzel baskılar dışı kaplama desteklenmiştir. Panel dalga benzeri dikiş ile birbirine birleştirilmektedir, her biri bir çok parçadan oluşur. Ayrıca, gerekirse, tek bir tuval sipariş edebilirsiniz.


iç modüler panellerin (video)

Modüler paneller mükemmel dekoratif unsur vardır. Bunlar iç değişebilir ve içinde görüşlerine kendilerini zincirleme, özel bir yetenek getirebilir. baskılar ve kendi görüntüleri yazdırmak yeteneği çeşitli hayal ve olağanüstü iç mekan oluşturmasını sağlar. en düşük maliyetli olmasa da, yetenekli ustalar çıktı ve kendi panellerini oluşturmak edilebilir. Bu durumda, panelde biraz para harcamaya hazır olan insanlar ev gerçekten kraliyet yapabilirsiniz!

 Modüler paneller (fotoğraf)

02 0027 5 28fd04551f6072792a54d1e282258d82 68-630x403 88ad85aea0aebece94203e357576 109-630x400 305zoom 724c741d021324d32b0fc9e9040ab1ff 162991

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − = 58

map