Modern üretim merdivenler: tasarım özellikleri

Modern üretim merdivenler: tasarım özellikleri

12 October 2017Bugün itibarıyla güvenilen üreticilerin sadece güzel değil, aynı zamanda güvenli merdiveni satın alabilirsinizBugün itibarıyla, değil sadece güzel satın alabilirsiniz, ama aynı zamanda güvenilir proizvoditelyaObychno firmalardan emniyetli merdiven farklı materyallerin değişimi ve kombinasyonunu sunan, müşterilerimiz mümkün olan en büyük seçenek sunmak için çalışıyoruz. Öğeler tüm yapıyı kaplandığı yapı malzemesi, dışarı oluşturulamaz - bu modern, yaratıcı tasarım oluşturmak için fırsat verecektir. Bu makale, üretim hakkında daha fazla konuşmak bitki ve üreticilerin türleri çalışacaktır.


Factory Stolyarych merdiven

Modern Stolyarych merdiven fabrika iyi çalıştı. Fabrika tipik modeli, seri merdiven üretti. Modern tipik merdiven modülleri, doğrudan ve sarıcı merdivenler siteleri içerir.

Katı ahşap modüller sert birbirleri ile bindirilerek kurucu çekilmiş ve güzel bir merdiven ve güvenilir bir yapı elde edilmez.

Endüstriyel olarak, sanayi tesisleri geometri, malzeme ve yüzeyler farklı merdivenler yaptı.

Oldukça popüler ve talepteki güçlü merdiven Stolyarych fabrikadaOldukça popüler ve talepteki güçlü merdiven Stolyarych fabrikada

Fabrika tasarımı üretir:


 • Ekonomik.
 • Standardı.
 • Prestij.

Ayrıca merdiven üretiminde basit veya karmaşık olabilir elemanlar (dikmeleri, mesajları) çevreleyen çünkü, maliyet merdiveni farklıdır, varyant çit göre farklılık gösterir. Stolyarych bitki olumlu geribildirim vardır, Rusya'dan müşterilerin yapısının yüksek kalite ve uzun ömür kaydetti.

merdiven evin temeli olabilir:

 • açık ya da kapalı tip metal çerçevesi.
 • Beton.
 • Doğal ahşap.
 • Çakma raylar.

Özel ahşap merdiven oluşturma genellikle orijinal tasarımların oluşturulmasını içerir. Müşteri çok şık bir şeyin sahibi olmak ve prestijini vurgulamak arzusu varsa, tasarım ve raylar seçebilirsiniz. Bolz - dik yüzey veya destek yapısına doğrudan bağlı olan metal bir merdiven sabitleme. Havada takılırsa, görsel tesislerinde yer kalabalıklaştırmaz sanki bu merdiven, hava gibi görünüyor. taban ve gövde parçaları merdiven vardır. Biz adımlar, korkulukları, parmaklıklar ve balusters unutmamak gerekir.Rahat merdiven PM 91 m

Arası açılış bir merdiven ile donatılabilir. Bazı durumlarda, bu güçlüklere neden olmaktadır. Çoğu zaman onlar ev olduğunda, örneğin, hala yapım aşamasında, proje sağlanmadığı merdiven altında yere sahiptir olduğunu, ortaya çıkar.

Ayrıca evin banliyö alanı mümkün sadece küçük ölçekli bir yapıya monte edilmesini sağladığı, büyük değil olur. Bu sorunun PM 91 mükemmel bir çözüm Merdiven.

Mükemmel küçük odanın içine kompakt merdiven PM 91 m uyarMükemmel küçük odanın içine kompakt merdiven PM 91 m uyar

tasarım özellikle küçük evler için tasarlanmıştır ve aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 1. Tasarım 1130h1220 cm alır;
 2. merdiven açıklığın 2700 cm yüksekliği;
 3. Marsh 780 cm-I;
 4. eğimi 50-53 derece.

merdiven predstupenkov bulunmamaktadır. Yeterince dik eğimli ve uygulanması sancılar ayaklarının önünde boş alan sağlamak, bu travmayı önleyecektir. HP 91m sağa veya sola olabilir, raylar rahat bir tarafı ile donatılmıştır. 100 kg - dayanabilir ağırlığı.

yapmak için kullanılan çam ağacı. En güncel ve popüler yapı malzemesinin Çam dizisi. Çam uzun ömürlü katkıda mantar ve küf gelişimi, karşı dayanıklıdır. Ayrıca çam çok neme dayanıklı ve hemen hemen hiç deformasyon. merdivenler imalatı için LMA 91 m bir nem muhtevası% 12'den fazla olmayan GOST ahşap tekabül eden, sadece kuru kullanılır.

Tasarım PM 91 m tasarrufu Merdiven merdiven elemanlarının kümesi olarak oluşturulur. Elemanlar doğru parametreleri tarafından ayarlanmış ve boya veya vernik için öğütme edilmiştir. Malzeme, parlak ve vernik iç açıklığını ve doğallık ferahlık veren ışık, doğal model olduğu, daha iyi bir vernik Pine.

Sabit merdiven PM 05 m

merdiven yapımı PM 10 olarak Ahşap merdiven PM 05 m yerli tüketici tarafından talep ettiler. Bu profesyonel mimarı tarafından gerçekleştirilen bir ana iş imalatında devreye girer. merdiven 135 kg predstupenki, yapısal bir kütleye sahiptir.

Popüler ve güzel çam yapılmış şık ahşap merdiven vardırPopüler ve güzel çam yapılmış şık ahşap merdiven vardır


aşağıda detaylı olarak açıklanmıştır:

 • basamak yüksekliği - 193 mm;
 • Genişlik mart - 0.75 cm;
 • kaldırma aşaması - 14;
 • adım sayısı - 13;
 • Adım genişliği - 0.26 cm;
 • Kalınlık aşama - 40 mm;
 • eğim - 37 derece.

Çam aktif yapısı görünümü yapılır. Rusya ve İtalyan örnek, hem çok fabrikanın üretim yapan. dikkatle satın gerekiyor, iyi bir şirket, her zaman, bir istişare toplama hizmeti Avrupa düzeyini davet etmek için bir dizin sağlayacaktır.

Modern ve güvenilir merdiven Centaure

Centaure - İnşaat ve tesisat işleri için alüminyum ekipmanın pazarında Fransa'nın lider markası. Marka bölümü 1, 2 ve 3 bölümlerinin merdivenleri üretir. Fonksiyonel model günlük yaşamda ve meslek kullanılan olanlar ayrılır. yapının birinci türü için özel bir hanede ürün sadık yardımcısı, bakımı kolaydır.

onlar hareketlilik ve kolaylık ile karakterizedir olarak inşaat sırasında pek çok, bir merdiven Centaure kullanmayı tercihonlar hareketlilik ve kolaylık ile karakterizedir olarak inşaat sırasında pek çok, bir merdiven Centaure kullanmayı tercih


onlar:

 • Kullanımı kolay;
 • Mobil;
 • (Genişletilmiş metal tabakanın) düşük bir ağırlığa sahiptir.

Hatta büyük üç bölümlü merdivenleri çok az tartın. Önemli bir avantajı, ürünlerin üretim maliyetidir, makul sınırlar içindedir.

profesyoneller için Centaure - inşaat alanından veya başka bir site için vazgeçilmez bir araçtır.

Bazı tüketiciler evlerini satın alın. Ayrıca doğrultusunda bir ipte ürünü kayar, transformatörler merdiven içermektedir / elle çizilmiş, Ikea ve dünyadaki diğer şirketlerin merkezlerinde bulunurlar. Fransız üreticiden Centaure merdivenleri - İnşaat çalışmalarının güvenli performans için güvenilir bir ekipman. yüksek kaliteli alüminyum merdiven, başka tür bir transformatörün Zarges kurulmasıdır. Bu merdiven Centaure ile aynı performans özelliklerine sahiptir.

Ahşap merdivenler Rusya

Rusya'da, güvenilir, yüksek kaliteli iç astar Prefabrikasyonun yüksek derecede sahip ahşap merdiven üretir.

Güzel ve ahşaptan yapılmış bir spiral merdiven bakacağız bir ülke evin iç orijinalGüzel ve ahşaptan yapılmış bir spiral merdiven bakacağız bir ülke evin iç orijinal

Yerli tüketicilerin Stamet merdiven yapılar arasında çok popüler farklı yapılandırmalar olabileceğini:

 • yürüyen;
 • bobin;
 • modüler;
 • Çatı ve diğ.

Tüketici hazır bir seçenek belirtin veya bu çam, ya da belki pahalı bir beyaz akçaağaç olabilir çeşit tahta gelen sipariş üzerine yapılır edebilirsiniz. Rus üreticilerin böyle Şık Model Magic, Doğu gibi makul fiyatlar ve kaliteli merdiven yapılar sunan, piyasada kendilerini kanıtladılar.

ahşap merdiven son üretim sipariş

ahşap merdiven Oluşturma - profesyonellerin gözetiminde gerçekleştirilmelidir bir zahmetli ve aşamalı bir süreçtir. Rus ve dünya pazarında bile en talepkar müşterileri memnun edecek merdiven tasarımları için çeşitli seçenekler üretti.

Enfes ahşap merdiven tasarımı sadece süslemek değil, aynı zamanda iç mekanda parlak vurgu olacak değilEnfes ahşap merdiven tasarımı sadece süslemek değil, aynı zamanda iç mekanda parlak vurgu olacak değil

Teşekkür Doğal ağaçtan merdiven çabuk ayırma tarihleri ​​sunuyoruz merdivenler şirketleri yaratmanın en yeni ve en modern yöntemleri kullanılır için.

olası müşteri her zaman yüksek kaliteli ürünler aldığı en hızlı sürede ek olarak, müşteri yükselterek veya yeni merdiven düşürerek güvenen ve ruh hisseder.

Üretim merdivenlerden başlamadan önce, usta ona ne anlamak gerekir:

 • hedefler;
 • görevler;
 • Fırsatlar.

Daha sonra kullanılacak inşaat türünü seçer. Düzen seçilen merdiven taban alanı bazında yapılır. Deneyimli ana İstenilen ölçümler merdivenlerde üretir. İstemci kendi taslağını sunmak ve proje tasarımı ve güvenilir bir üretici projesi ve ahşap merdiven üretimi oluşturmak için dikkate müşterinin herhangi isteklerini almalıdır olabilir.

merdiven Seri üretim (video)

Bu fazlalaştı, birçok hazır seçenekler tercih mali kurtarmak isteyen, bireysel olarak bir proje oluşturmak istemiyoruz. Hazır çözümler her zaman, odanın mevcut boyutlara t uymaz olduğunu anlamak önemlidir.. Onlar her zaman farklıdır için, bu yüzden bir dikdörtgen olabilir ve bir kare olabilir ve. N. Buna ek olarak, bu gibi durumlarda para tasarrufu çok küçük ve neredeyse sahiptir hayır duygusu.

Detaylar: modern üretim merdiven (fotoğraf örnekler)

06a6de45f9d8e6XL 1 2 ------ 026 3 ------- 029 051 77 395434 754851434a072

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map