Modern ucuz duvar kağıdı: 6 ana türü

Modern ucuz duvar kağıdı: 6 ana türü

12 October 2017Hatta arasındaki ucuz duvar kağıdı yüksek kaliteli ve dayanıklı seçebilir, ancak kuralların listesini bilmek gereklidirHatta ucuz duvar kağıdı arasında yüksek kaliteli ve dayanıklı seçer, ancak kuralların listesini bilmek gereklidir olabilir oldukça duvar kağıdının ucuz tipleri kağıt, bazı vinil seçenekleri, boya, dokunmamış, bazı sıvı duvar kağıdı vardır. Ne olursa olsun duvar kağıdı seçilen Çeşidi piyasadaki tüm seçenekler bugün yüksek kaliteli ve yeterli güzel olduğunu farklıdır. Bile onların uygun kombinasyonda duvar tasarımı için en ucuz duvar kağıdı seçimi, çoğu istenen sonuçları elde edebilirsiniz.


Seçim kuralları: duvarlar için ilginç ucuz duvar kağıdı

kesinlikle ucuz Çoğu geleneksel duvar kağıdı, renk ve üslup yönlere çeşitli memnun etmek sona yoktur. Ne olursa olsun pahalı duvar kağıdı veya kabul edilebilir maliyetinin, önemli ölçüde odanın tasarımını çeşitlendirmek ve daha ilginç ve değişik olmasına yardımcı olur.

Duvar kağıdı adl tip boyama için de kullanılır. Onlar sadece kağıt, dokuma olmayan baz ve fiberglas olabilir.

İyi yapışabilir ucuz duvar kağıdı kabarcık-popo ve herhangi bir odaya cazibe vermekİyi yapışabilir ucuz duvar kağıdı kabarcık-popo ve herhangi bir odaya cazibe vermek

Tüm duvar kağıdı seçenekleri tasarımları, birçok renk ve desen büyük bir seçim var. ayrıca etkisini artırmak için, birden çok renk ve dokuları birleştirebilirsiniz. Duvar kağıdını seçerek bir tarafa tercih vermek gerekir, aksi takdirde gölgeler önemli ölçüde değişebilir, çünkü akılda tutmak önemlidir.

Modern duvar kağıdı: ucuz seçenekler

En ucuz ve yaygın duvar kağıdı seçenekleri tamamen kağıttan yapılır. Bunlar zarar tek katmanlı ve iki tabaka, farklı ilave mukavemet ve direnç olabilir. Çoğu zaman, en yaygın kağıt duvar kağıdı vardır, ama bazen kabartma seçenekler vardır. Bu kağıt duvar duvar kaplamaları için diğer seçenekler daha ucuz olduğu dikkati çekiyor, bu yüzden talep çok vardır.


Duvar kağıdı başlıca avantajları şunlardır:

 • Makul maliyeti;
 • Çevre dostu;
 • Onlar da geçişli hava vardır;
 • Basit yapıştırma misiniz.

Bir desenle Ucuz kağıt duvar kağıdı fiyat ve performans pahasına her zaman rağbet vardırBir desenle Ucuz kağıt duvar kağıdı fiyat ve performans pahasına her zaman rağbet vardır

Bu duvar kağıdı kalitesi kullanılan malzemenin yoğunluğu büyük ölçüde bağlıdır dikkati çekiyor. Kaliteli duvar kağıdı kesinlikle metrekare başına 110 gramdan az ağırlığa sahip olmalıdır.En ucuz duvar kağıdı sıradışı seçenekler

Öyle ucuz bir duvar kağıdı satın, çok tasarruf deneyin böylece apartmanda Onarım, pahalı bir zevktir. Ucuz duvar kağıdı her zaman kalitesiz olduğu anlamına gelmez unutulmamalıdır. seçeneklerin çoğu yüksek kalitede ve aynı zamanda makul bir maliyeti vardır.

Piyasa bitirme malzemeleri sunulmaktadır en ucuz seçenek, Rusya'da yapılan kağıt duvar kağıdı vardır.

Ucuz duvar kağıdı duvar daha etkin hale getirecek birkaç güzel fotoğrafların çeşitlendirmek olabilirUcuz duvar kağıdı duvar daha etkin hale getirecek birkaç güzel fotoğrafların çeşitlendirmek olabilir

Ucuz kağıt duvar kağıdı temelde ince bir taban var, yani duvara tutkal onları önce, dikkatli duvar hazırlamak gerekir. düzensizlikler görülecek şekilde değil duvar sıra önceden sıvanmış ve aynı seviyede olması gerekmektedir. mutfağa uygun olmayan düşük nem oranı ile odalarda iyi pokleit, bu yüzden ucuz duvar kağıdı. diğer şeyler arasında, bebek resimleri veya komik fotoğrafları neden ilginç seçenekler, bir sürü bulabilirsiniz, tamamen sağlık için güvenli ve çünkü bu duvar kağıtları, bir kreş için uygundur. Buna ek olarak, bu yatak odası ve oturma odasında mümkün ucuz duvar kağıdı pokleit olduğunu. Ucuz duvar kağıdı tutkalı olmayan konut ve konut alanlarında gerekli değildir.

Güzel ucuz boyanabilir duvar kağıdı

Mükemmel düşük bir boyanabilir duvar kağıdı vardır. Onlar renk minimum maliyet ve maksimum pozitif etkisi ile çok sık değiştirilebilir olması ile karakterize edilir. Bu tür duvar olarak kabul edilebilir bir maliyet, tutkallama ve yüksek dekoratif özellikleri kolaylığı farklıdır. radikal dairenin iç değiştirmek için, eski duvar kağıdı çıkarıp eski tabakanın üstünde yeni boya koymak için yeterli onları tutkal gerekli değildir.

yani boya, batmak duvar kağıtlarının sadece üç türü vardır:

 1. kağıt;
 2. polar;
 3. Fiberglas.

Bu, iyi tanımlanmış bir kombinasyonlarda çeşitli malzemeler üretilmesinde kullanılmaktadır duvar tamamen farklı bir tip vardır. Bunlar boyalı ve birkaç kez tekrar boyanabilir. Orijinal formda, duvar kağıdı, beyaz ve üzerlerinde özel boya müteakip uygulaması için tasarlanmış gibi. Bazen bej, gri, krem ​​ve mavi boyama için duvar kağıdı bulabilirsiniz.

Düzgün onları estetik olarak çekici ve gerçekten pahalı hale getirecek özel duvar kağıtları renklendirmek için renkleri seçilenDüzgün onları estetik olarak çekici ve gerçekten pahalı hale getirecek özel duvar kağıtları renklendirmek için renkleri seçilen


tamamen bir yüzey için boyama ve özellikle güçlü bir hizalamasını gerektirmeyen uygun kağıt duvar kağıdı. Bu tür duvar düzgün yüzeyin tamamı duygusu yaratır, duvarlar, ama tavana, sadece pokleit olabilir.

onlar oldukça yoğundur ve bir ön yüzey hizalama gerekmediğinden, bir başka ilginç türler, dokunmamış tamamen herhangi bir yüzeye uygun boya için duvar kağıdı vardır. Onlar çökmek ve özel püskürtme yoluyla uygulanan güzel desen yok.

boyanabilir Steklooboi özel cam elyaf liflerden meydana gelmektedir, bu yüzden yoğun bir yapıya, güzel bir doku ve desene sahiptir. Bundan başka, bu tür farklı duvar kağıdı, yüksek dayanıklılık ve kararlılık.

Kalite dokunmamış duvar kağıdı - ucuz ama güzel

Oldukça ilginç düzenleme, yüksek yoğunluğa sahip özel bir malzemeden yapılmış bir tabanı olan, ucuz duvar dokunmamış duvar vardır. Bunlar doku liflerinin eklenmesi ile sıradan kağıt duvar kağıdı temsil eder.

Çok pratik bir uygulama yüzeyi üzerinde su sonra deforme olmazlar duvar kağıdı, dokuma olmayan edilirÇok pratik bir uygulama yüzeyi üzerinde su sonra deforme olmazlar duvar kağıdı, dokuma olmayan edilir


dokunmamış bir duvar kağıdı başlıca avantajları:

 • Yüksek dayanımlı;
 • Onlar da geçişli hava vardır;
 • kuruyken küçültmek etmeyin;
 • Islak olduğunda duvar şişirilmiş değildir;
 • çatlaklar ve yüzey düzensizliklerini Hide;
 • Kolay yapıştırma.

Buna ek olarak, bu duvar kağıtları sürdürülebilir, bu nedenle sağlık için tamamen güvenli olarak tamamen herhangi tesislerde yapıştırılması için uygundur. duvar kağıdı, özel kaplama dokunmamış, onlar boyama için idealdir.

Ucuz benzersiz sıvı duvar kağıdı

Duvar kağıdı en sıradışı ve oldukça ilginç türlerinden biri sıvı duvar kağıdı vardır. Onlar mükemmel, en iyi kalite duvar kaplamaları birleştirir. Bu tür duvar ana bileşeni olarak zararsızdır yapışkan içerir. güzel halini vermek için bunlar güzel dekoratif lifleri, doğal boyalar ve payetler içerirler. Bu duvar, kullanılmadan önce su ile seyreltilir özel bir toz formunda sunulmaktadır. mükemmel yüksek kalite, güvenilirlik ve dayanıklılık ile birleştirilir oldukça kabul edilebilir kaplama malzemeleri bu seçeneğin, maliyeti.

Sıvı duvar kağıtları iyi görünüm ve çevre dostu vardır. Buna ek olarak, duvarların düzensizliklerini maskelemek edebiliyoruzSıvı duvar kağıtları iyi görünüm ve çevre dostu vardır. Buna ek olarak, duvarların düzensizliklerini maskelemek edebiliyoruz

Bu duvar kağıtları, çünkü pek çok yarar vardır:

 • uygulandığında, bunlar eklem oluşturmaz;
 • çok güzel kabartma yapısı oluşturun;
 • ayrıca duvar hizalamak açabilir;
 • sürdürülebilir Are;
 • antistatik malzemedir.

Duvar kağıdı seçimi ile ilgili Öneriler (video)

Ne olursa olsun ucuz duvar kağıdı türünden bağımsız olarak, onlar büyük bir görünümü, güç ve dayanıklılık farklıdır. En yaygın vinil üst tabakası neden olmadan zararsız dokunmamış duvar olarak kabul edilir. tamir İyi şanslar!

İç (fotoğrafın) Ucuz duvar kağıdı

02 65 123-48 557-dışı 41245 701 1969wd740 caz 2263 946324 954171 16967757535785f3bfbe509021563308

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 − = 64

map