Modern tavan astar: iç fotoğraf

Modern tavan astar: iç fotoğraf

12 October 2017tavan lambri tamamlanması - herhangi bir oda için büyük, pratik ve uygun maliyetli bir çözüm hem detavan lambri tamamlanması - dairede herhangi pomescheniyaVarianty tasarım tavan bugün için büyük, pratik ve düşük maliyetli bir çözüm hem de, neyse ki, birkaç yönden arasındaki acele etmek zorunda değildir. Orada daha çoktur, ve bunlardan biri - astar. Eğer latalar edinilen ve kimden tabii, önemli anı, oldukça olumlu bu konuda Yanıtlar ama. Kalite bitiş yalnızca sertifikalı ürünler satın alarak elde etti.


Tavan astar bitirme süreci

tavan yapıp başarılı olur teknoloji ve iyi malzemeyi takip ederek, kendiniz olabilir.

süreç şu şekildedir:

 • Gerekirse astarlanmalıdır eski kaplama, kaldırma tavan hazırlanması;
 • ; Aydınlatmayı ayarlamak için şube kablolama harcamak burada, ve lambri ona bağlı olan - Daha sonra, çerçeveyi (çerçevenin ikinci adı çıtası) monte etmek gerek
 • Bundan başka kendisi monte duvar kaplama, fikstür yerleştirilir;
 • Atlı kaide gerekirse vernikli yüzeyi.

böylece yeterli güvenlik ve estetik kaplama sağlanması, bir eklemde ortak monte edilir uzun ve geniş bir panel vypuskaetsyav Kalıplıböylece yeterli güvenlik ve estetik kaplama sağlanması, bir eklemde ortak monte edilir uzun ve geniş bir panel vypuskaetsyav Kalıplı

tavanlar ahşap ev vardır bakmak için çok güzel. Bununla birlikte, günümüzde de metal duvar kaplama, alüminyum, plastik bulunmaktadır. Astar Ama rastlantı en cazip malzemelerden biri olarak kabul edilir. Bu doğal malzemeler, renkler ve stiller ile klasik bir tasarımdır.


yani Astar, - Eğer iç ekostilya veya kırsal lezzet uygulama, bir iki seviyeli tavanlar, değil sadece tebeşir tavan badanalı ve (asma tavan, kesintisiz astar gibi) değil pahalı dekorasyon tercih edilmemelidir.

tavanda metal lambri (raylar)

Bu yüksek nemli yerler için iyi bir seçenektir. Bu, paslanacak oldukça dayanıklı kapsayan raflar bakımı kolaydır etmez.

Metal astar rengi herhangi bir şey olabilir dikkat çekicidir - Bittikten rayların renkleri zengin, bu boya ihtiyacı yoktur.Bu şekilde, tavan hizalamak orijinal dekor ile örtün, aynı zamanda tasarım alanını değiştirmek için sadece.

Montaj, metal astar

 • uzunluğuna karar verin. duvarları arasında Vymerte mesafe, çıkartma yarım santimetre bu mesafe. Bu astar uzunluğu olacaktır. Bu metal için özel makasla kesilerek gerekmektedir.
 • Metalik astarları yükleyerek başlayın, bu iki tarafında yerleştirilebilir. raf uymuyor çok geniş ve bazı durumlarda ise, kesilebilir.
 • yüklemeden astarları stringers karşı basıldığında daha iyi bir kavrama yapmak;
 • raylar arasında, eklemler onlar özel kapatılan sekmelerin, boşluklar vardır.

Taban tahtası en kolay metal özel makas kesipTaban tahtası en kolay metal özel makas kesip

Tabii ki, ışık tutmaya unutma ve bağlı LED şeritleri ve spot olabilir.

zarının tavan boyama Güncelleme

Sen balataları ve boyama yapabilirsiniz. Bir zamanlar o iç aktif beyaz renk kullanmak moda oldu ve boyama bu aşağı haşlanmış. Bugün sadece en beklenmedik renk ve tonlarında boyamak, ancak bu bile ranzada resim yapmak değildir. Ancak, el boyaması daha yakın olduğunu ve henüz çok sık gördük.

Boyama astar, akrilik ve yağlı boya, alkid boya, akrilik akvalaki (kapak ve cam için) antiseptikler kullanılır.

Talimatlar adım adım:

 • İlk bileşim, toz ve kir yüzey temizleme. Bunu yapma, ilk darbe doldurmak gerekir - sadece ölü hücrelerden arındırır boya ve tüm yeniden yapmak zorunda kalacaktır. yağdan arındırmak unutma, yüzeyden ile iyi bir bağ boyamak için.
 • Kum yüzey - zamanki pomza uygun olacak;
 • o kaplamanın daha dayanıklı hale getirecek, bir antiseptik-astarı uygulayın;
 • Ve son olarak, boyama astar - bir boya veya şeffaf antiseptik kapsar. gun - tabakasının minimum kalınlığı, en azından, bir fırça veya rulo kullanın.

ranza boyama önce zımpara ile parlatılmışranza boyama önce zımpara ile parlatılmış

Boya böylece Üç katman koymak için hesaplanmalıdır. İlk olarak, kuru, daha sonra ikinci ince bir tabaka ince bir tabaka. Ve üçüncü bitirme katmanı gerekli olup olmadığını, şartlara orada görülecektir.

danışma clapboard için assolist

Çeşitli - ürünler sıralanır zaman çıtalar daha doğrusu türleri ayrılır. tavan bitirme için "Ekstra", A, B ve C son üç çeşit Bu tür uygun değildir - onlar tarafından dekore tavan estetik gereksinimlerini karşılamak olmayacaktır.


Sen "Ekstra" tek kursuna - mükemmel kalitede seçilen yönetim kurulu vardır.

tavanlar bitirme için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

 • sundurma, tavan tavanına günü, yatak odası, küçük bir boşlukla ilginç şekillendirme panoları görünüyor. Bununla beraber, normal latalar ve lataları almak zorunda değildir.
 • , Nemden korumak, onlar kurulu beslemek istenen tonunu vermek, ama kabartma gizleme değil - Ayrıca emprenye için renkli yağ kullanabilirsiniz.
 • Biz geleneksel yağ veya su emülsiyon boya, tavan ve dönüştürülmüş alabilir.

Böyle astar boyama gibi basit bir ölçü, ahşap uzun bir servis ömrü sağlarBöyle astar boyama gibi basit bir ölçü, ahşap uzun bir servis ömrü sağlar

Ama tavan genel tasarımı dönüştürmek için ve ek iç teknikleri nedeniyle olabilir, örneğin, özel kirişlerin tavan süslemeleri.

astar ve ister ahşap boyamak için nasıl

Ustalar nasıl kendinden tonda ahşap biliyorum. Kuru formülasyonlar ya da, su ile seyreltilmiş leke ve ahşap bileşimin konsantrasyonu, arzu edilen son getirilir.


açık renkli ahşap tonlama için kullanabilirsiniz:

 • Ceviz kabuğu - koyu kahverengi tonu elde etmek için;
 • soğan kabuğu - rengi açık kahverengiye kadar;
 • elma kabuğu - kahve bir ton;
 • topalak Olgunlaşmamış meyve - Sarı için;
 • kavak vuruyor - turuncu tonlarına;
 • söğüt kabuğu - çikolata tonu için.

De, koyu ahşap tonda bakır ve çinko çözeltisi, sülfat, manganez, amonyak. Kimyasal boyalar izin vermez tonları sonucunda elde edildi.

tavan lambri süslemesi (video)

Metal ayna duvar lambri, plastik Astar ve oldukça alakalı ve oturma odasında ve ofiste bunları kullanabilir ve veranda dekorasyonunda.

İyi bir seçim ve kaliteli bitirmek!

İç (fotoğrafın) içinde astar tasarımı tavan

1db2a65bb669dc66fbad0e3a1cb1cbcc 1275 22R 1920x1080resizeportfolio6174701353191722 10247 305846759 5589801 13552931255998627798b7dbfe86cfb ce70a53a5f557f5696e85d558be864b6 1299873465

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 45 =

map