Modern tasarım oturma odası Kruşçev: Fotoğraf-2017, fikirleri ve ipuçları

Modern tasarım oturma odası Kruşçev: Fotoğraf-2017, fikirleri ve ipuçları

12 October 2017rahatlık ve konfor ortamı yaratmak yardımcı olacaktır Kruşçev de oturma odasının Şık tasarımKruşçev de oturma odasının Şık tasarım konfor ortamı yaratmak için yardımcı olacaktır ve bunun dekorasyonu özel ilgi ile yaklaşmak yani apartmanda komfortaGostinaya-Kruşçev, boyut ve odanın darlığı içinde küçüktür. okumaya - 2017 ve hangi çağdaş fikirler var güzel ve şık tasarım Kruşçev oturma odası, fotoğraf iç nasıl yapılır.


Kruşçev Küçük salon tasarımında güzel çözümler terk etmek bir neden değildir. Her dairede merkezi oturma odası ve Kruşçev istisna değil, aile odasında ve rahat akşamları dostu toplantılar geçirirler. Bu nedenle, tasarım oturma odasının dikkatli seçimi - önemli bir konu. bu hesaba oda büyüklüğü, özellikle inşaat ve renk kombinasyonu almalıdır seçilir, ancak, dokular ve malzeme olan oda genel bir ortaya çıkacaktır.

Kruşçev modern tasarım oturma odası: moda 2017

daire-Kruşçev yaşayan odası iç tasarım genellikle dar alanlar ve rahatsızlık yerini karmaşık. Bu oda için doğru renk ve doku ve TZ seçmek önemlidir boyut aksesuar ve mobilya.

Böyle oda görsel olarak büyütmek ve doğru oranlara için.

tasarımcılara göre duvar kağıdı bu zor görev mükemmel bir iş açık tonlar ile. Renk çözüm küçük oda sıcak, nötr bej tonları ve semitones karşılıyor. görsel zaten küçük bir alan gizlemeye Ama Kruşçev kaçınılmalıdır oturma odasında keskin zıtlıklar, bunlar aykırıdır.

görsel olarak modern tasarımı sayesinde boşluk büyütmekgörsel olarak modern tasarımı sayesinde boşluk büyütmek


Tekstil ve sadece oldukça küçük şeyler Kruşçev de oturma odasının iç ona tam ve bireysel stil verecek yapacak -, düzgün düzenlenmiş mobilya ve iyi seçilmiş aksesuarlar unutmayın.

mobilya birimlerinin yeri için sehpalar ve diğer iç öğeler duvarlar boyunca doğrusal bir düzenleme kullanmak daha iyidir. Böyle bir kanepe olarak bazı mobilya parçası önerir ilginç bir tasarım yaklaşımı, unutmayın, bir oturma merkezi, o daha hafif bir gölge olduğunu ana şeyi yapmak.

dekorasyon ve süsleme minimum bej zeytin, turkuaz, - 2017 Modern fikirler güzel ve şık renklerin baskın olduğu minimalist iç Kruşçev oturma odası dikte. Küçük bir oturma odası halı bırakmaya gerek yoktur, bu durum parke zemin üzerinde yatıyordu içinde, uzmanlar tavsiye ederiz.

Modern iç oda Kruşçev'in stili: seçenekleri ve nasıl uygulanacağı

Ne hruschekvi yaşayan modern bir tarz gerekir? Çok fonksiyonlu, şık, çekici, rahat ve konforlu sorumlu tasarım uzmanları.Tasarım uzmanları çok düzeyli tavan terk etmek tavsiyeTasarım uzmanları çok düzeyli tavan terk etmek tavsiye

birkaç basit kuralları takip Bu başarılabilir. Tasarım tavan kuralı - Modern eğilimler 2017 yılında sadece tavanda sıva tesviye veya asma tavan veya alçı yapıları tarafından örneğin orijinal çizimler oluşturma lehine çok düzeyli tavan terk etmeleri önerilir.

Biz tavan yapmak

Burası oturma odası Kruşçev de tavan süslemeleri nasıl birkaç örnek:

 • Kısa beyaz kaplama;
 • Pürüzsüz veya parlak tavan;
 • yapı Asma;
 • kirişli tavan yapma - 2017 yılında bir isabet.

oturma odası alçak tavanlı ise zemine perdeleri kullanmakoturma odası alçak tavanlı ise zemine perdeleri kullanmak

 oturma odası alçak tavanlı varsa, kat veya yumuşak dağınık ışık perdeleri kullanabilirsiniz - bu görsel tavan yüksekliğini artırmak olduğunu.

 bitmiş zemin

Bir sonraki kural zemin tamamlandıktan ilkesidir - oturma odasında tasarımında sık Kruşçev başladı:

 • laminat;
 • Parke;
 • Seramik karo ve oturma odasında zemin için bu tür malzemenin uygunluğu, modern fikirlerin biridir.

oturma odasında zemin seçmek için tasarımcılar çeşitli seçenekler sunaroturma odasında zemin seçmek için tasarımcılar çeşitli seçenekler sunar

Beş katlı apartmanda oturma odasında yere başka cesur tasarım kursu var - mümkün böyle küçük bir oda olduğu kadar depolama alanı genişler malzemenin diyagonal döşenmesi olduğunu.


duvar kaplamaları seçimi

Ve üçüncüsü - genellikle beyaz pürüzsüz duvarlar gibi durumlarda en iyi seçenek, ama aynı zamanda çeşitli dekoratif fikirler güncel trendlerini böyle duvarları değişir izin veririz oturma odası duvar dekorasyonu Kruşçev vardır.

Her zevke uygun duvarlarını dekore edebilirsinizHer zevke uygun duvarlarını dekore edebilirsiniz

Bunu yapmak için, kullanın:

 • dekoratif tuğla kullanma - odanın küçük alanını genişletmek için harika bir moda çatı katı tarzında, unsuru;
 • Panel veya ahşap duvar resmi;
 • çizgili Dokumasız duvar;
 • altın monogramlardan veya gri tonları ile duvar kağıdı.

Önemli olan hatırlamak böylece Fikirler çok, oturma odasında duvar Kruşçev birinin bu çarpıcı unsurların, bu bir duvar ve diğer duvarlar nötr arka plan üzerinde olmalıdır eğer.


hruschevke içinde Uygun imar yaşam

genellikle bir mutfak, çalışma alanı ya da bir balkon ile birleştirilir Kruşçev yaşamak - bu mümkün kılan oda alanı genişletmek ve bu alanların her biri genellikle ayrı ayrı tasarlanmış seçilmiş olduğundan, bunu bir daha şık bir görünüm vermek için.

Ana den çalışma alanını ayırmak için kitabın-yapabilirsiniz odanın genel tarzıyla birleştirilir dar modüllerini kullanabilir.

İmar salon mümkün odanın alanını artırmak için yapacakİmar salon mümkün odanın alanını artırmak için yapacak

Kruşçev de oturma odasına balkon ekleme, çalışma alanı, hobi alanı veya rekreasyon ana sorunu çözer. Balkonda Eğer, rahat bir sandalye ve bilgisayar masası yerleştirebilirsiniz örnek, iplik ve konuşmacı için, hobiler için malzemelerin depolanması için özel bir raf yapmak, yumuşak yastıklar ve bir sehpa ile rahat sandalyeler koydu. Kendisi bir bölge, bir perde ya da bir bar, malzeme hafif ve yarı saydam, daha sonra oda aşırı gözükmüyor olan seçmek için temel bir şey ile ayrılabilir.

Kruşçev de oturma odasının iç Bireysellik büyük bir oda alanı ayırmak panel perde verecektir.

Mobilya veya büyük mobilya birimlerinin daha iyi değil yardımıyla uzay zonlu - bu küçük bir oturma odasında bütün iç yerçekimi katacak.

en kolay ve en uygun seçenek imar hruschevke - şu unsurları ekleyerek örneğin bir dekorasyon duvarlar,:

 • Fresco veya duvar;
 • İmitasyon tuğla, kum veya kaba taş;
 • Güzel bir çerçeve içinde Ayna;
 • Geometrik şekilleri;
 • Kumaş duvar kağıdı.

Kruşçev yaşayan imar öğelerin çok sayıda aşırı değil bir ana ilke edinmiştir.

oturma odası Kruşçev için renkler: renk paleti

renk Modern eğilimleri, beyaz, siyah ve gri. Onlar sadece odasında aksesuarları, mobilya ve aydınlatma ile birleştirmek boyutu küçük ibaret değildir.

biz küçük bir salon renklerde getirmek istiyorsanız - bu beyaz oturma odasında örneğin parlak renk dahil, olmak kanepe ya da portakal perdeleri zümrüt yastık aldı olmalıdır.

Özgün yapacak oturma odası için ve benzersiz aynı anda renklerin dev seçim paletiÖzgün yapacak oturma odası için ve benzersiz aynı anda renklerin dev seçim paleti

sade renklerle tarafından ahşap mobilya uyum ve kontrast renkte, kalın cam lake.

bej veya beyaz ile kombine Orijinal ve modern bir görünüm mor ve kireç renkler - bu odanın kendine özgü bir tarzı verir.

En önemlisi, ana gibi renklerin kombinasyonu ve görsel olarak oturma odası Kruşçev alanını genişletmek.

oturma odası tasarımı Kruşçev: Modern fikirler (video)

Kruşçev yaşayan bir o kadar zor değil olun, önemli olan oda için modern fikirler, uzman tavsiyesi ve doğru olarak seçme malzeme ve renkler odaklanmak.

Kruşçev oturma odası iç tasarım (fotoğraf)

8 121327310488 18 2173 323VRayPhysicalCamera006 847-4 1379603404893kxd82dpe 1396011569interer-gostinoj-12-kv m b- IMG046f728f6f2b dizain-malenkoi-gostinoi-02

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 83 = 90

map