Modern tasarım küçük yatak odası: 5 Basit Adımlar

Modern tasarım küçük yatak odası: 5 Basit Adımlar

12 October 2017küçük yatak odası tasarımı, rahat, konforlu ve işlevsel olmalıdırHer ihtimale karşı bu öğelerin uygunluğunun - küçük yatak odası, rahat rahat olmalı Tasarım ve funktsionalnymObustroit küçük alan o kadar kolay değildir, sen ne için kullanıldıkları ve pes edemez ne yapacağını olacağı odasında ne kadar işlevsel dikkate almak gerekir iç en uygunudur. her ayrıntıyı düşünmek ve şık bir çözüm yapmak için - mobilya yeni öğeler herkes gelemez Değilse, güzel yatak odası, büyük bir sermaye yatırımı yapmadan ana şey elde edilebilir.


bir apartmanda Çok küçük yatak odası: ne yapacağını

Cevap - görsel alanı genişletmek için ucuz yollar arayın. Sen iki kez küçük bir kare yapamaz, ancak görsel olarak oda görüntüleri büyütmek için bazı hileler de yardımcı olabilir.

Düzgün alanının genişletilmesi

Büyük bir boşluk yanılsama yaratılır:

 1. küçük yatak odası kaldırılması ile tüm küçük öğeleri - küçük malzemeleri görme kaldırarak, gerekli değildir, bu durumda, tablolar biblolar ve aksesuarları giyinme, çekmeceli sandıkları raflar yığılmayı, önce mekan yanılsaması yaratır.
 2. Fazla mobilya Vazgeçme - nerede birlikte ve çarşaflar, istenen ve ne göğsünden saklandı olarak çekmeceler, komodin kaldırmak, düz birimi koydu.
 3. Aynalar ve yansıtıcı iç öğeleri - Eğer sınırın biraz küçük alanı dışında hareket eğer öyleyse böyle bir gelişme, dış etkinin üzerinde çalışır.
 4. Son olarak, renk düzeni. Koyu renkler, renkli çizimler ve baskılar - Tüm bu planlama "sevmez". Doğal olarak, parlak renklerde oda düzenlemek için nasıl düşünmek.

Çoğu spetsialstov tavsiye küçük odalarda açık renkler kullanmakÇoğu spetsialstov tavsiye küçük odalarda açık renkler kullanmak

Nasıl Akıllıca küçük bir yatak odası döşemek için

Eğer yatak odasında tv gerek ve onu duvara asmak izin verirsek, extra kabine tam olarak bu Çekimlerinize gerek yoktur.


Eğer tüm küçük şeyler koyabilirsiniz askıları ve küçük çekmeceler ve diğer bölmeleri için büyük niş - Eğer yatak odasında bir dolap varsa, çok pratik bir proje olmalıdır. Orada da aklında dururduk ufak şeylerle dekoratif sepetler gönderilebilir.

Kısmen onun dekoratif tablo yayınladı olan, pencere pervazına kullanabilirsiniz. Masif yatak seçmeyin - görsel olarak yük odanın görünümünü olacak.

Hafif kompakt mobilya - bu biraz daha görsel yatak yapacak ana şartı vardır.

küçük yatak odası için en iyi iç seçmek için lütfen dikkatle tasarımında her ayrıntıyı dikkate rica olunurküçük yatak odası için en iyi iç seçmek için lütfen dikkatle tasarımında her ayrıntıyı dikkate rica olunurKüçük yatak odası tasarımı, fotoğraf 2017

Tüm modern yatak odası aksesuar olarak bir o kadar önemli olan, ancak bu durumda onlar kendi üzerinde tüm dikkatleri almak zorunda. Küçük şeyler işe yaramaz, ama duvarda muhteşem resim panelleri veya triptik odanın büyüklüğüne dikkatin olabilir.

2017 Modern bir yatak odası için ipuçları:

 • Sen mobilya düzenlemek için gereken mümkün olduğunca büyük gerçek serbest bölge böylece;
 • Mobilya boş alan olamaz arasında, sırt sırta, ancak odanın kadar özgür merkezi ise - bu görsel alanı genişletmek için en iyi yoldur;
 • Duvar kağıdı, tekstil, döşemelik bulunan büyük resimler - Büyük yasağı: Bu "yiyor" boşluk duygusu;
 • Tek renkli tekstil - en iyi seçenek tasarımı küçük yatak odası;
 • biz duvar kağıdı hakkında konuşursak, yatay desen Yazdır'ı seçin;
 • Yatak odasına giriş değil dağınıklığı do - uzay karşı duvara girişinde, ideal olarak, açık olmalıdır;
 • Küçük bir yatak odasında Sandalyeler ve kitap rafları - Çok fazla, buna darmadağın hale boşluk daralır.
 • Benzer şekilde, fazla dört direkli yatak olacak - bu da terk edilmiş, dekoratif yastıklar gelen boş alan alacaktır.

küçük bir yatak odası donatılması gereksiz öğeleri yığılmayı değmezküçük bir yatak odası donatılması gereksiz öğeleri yığılmayı değmez

küçük yatak odası için seçenekler: tasarım hileler

Başka iyi çözümü - 3D resim veya mekanın görsel algı ve sizin lehinize bu illüzyonu değiştirmek duvar kağıtları.

Oda Saksı bitkileri standları dışına taşıyın - onlar da yer yemek. Ve genel olarak olursa olsun, hangi boyutta, yatak odasında bitkiler koymak için tavsiye edilmez.

koyu tonları Kalın perdeler - de kötü bir seçenek. Küçük bir yatak odası için Malzeme hafif ve havadar olmalıdır. renk ile ilgili olarak, her zaman durum pastel renkler kaydedin.

Büyük bir halı itibaren pastel renkler, şeritli yine küçük lehine terk etmektir.

yolu takı olarak, yatak odasında bir lider aksesuar yeterlidir biri olmalıdır.

Bu rolde olabilir:


 • halı başucu;
 • yatakta Parlak yastıklar;
 • Güzel gölge;
 • Tablo ayna;
 • Storck.

duvara veya duvar kağıtları üzerinde resim - küçük oda büyüklüğü dikkatini aktarmak için harika bir yoldurduvara veya duvar kağıtları üzerinde resim - küçük oda büyüklüğü dikkatini aktarmak için harika bir yoldur

dekor bazıları eleman kendi ellerini yapmak. Örneğin, masanın üzerinde yumuşak dokuyu ilişkilendirmek için duvara panelleri yapmak ve hatta iz hurda yapılabilir - bu çok moda.

bir çatı yatak Küçük Tavan yatak

Loft yatak - önemsiz bir karar sevmiyorum tüm yaratıcı insanlar için bir nimettir. Yatağın yani maksimum işlevsellik, onların altında boşalan alanı kullanabilir edilir neredeyse tavana yakındır.

loft yatak odası - Odanın alanı pratik ve fonksiyonel kullanım için alternatif bir çözümloft yatak odası - Odanın alanı pratik ve fonksiyonel kullanım için alternatif bir çözüm


Orada çekmeceler, kitaplık dolap, bilgisayar masası, göğüs koymak veya başka uyuyan koyabilirsiniz - küçük bir kanepe.

Yüksek yatak genellikle çocuk yatağın bu düzenleme ile mutlu olacak, böylece inanılmaz nedeniyle çıkarmak bugün, çocuklarda yaptı. Diğer mobilyalar için ücretsiz bir yer.

çocuk odasında Loft yatak (video)

Küçük bir yatak odasında bir ışık, rahat, taze ve rahat olabilir. aksesuar seçiminde Renk çözümleri, yetkili planlama ve hassas iş yapacak.

Başarılı düzenleme!

Tasarım küçük yatak odası (fotoğraf)

1-29- 1f332a8e87ab14a3e711fe83ed7d- 41- 61- 601- 640- 1280x720-küçük uzay odalı-fikirleri-ev-sitter- 69500- 130119royalpenthouseii01- 6546854869-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 17 = 23

map