Modern tasarım fikirleri koridor: 2017 Fotoğraf

Modern tasarım fikirleri koridor: 2017 Fotoğraf

12 October 2017bitirme malzemeleri ve mobilya çok çeşitli herhangi bir tarzda oturma odası düzenlemek izinBir koridor - bitirme malzeme ve mobilyaların çok çeşitli o bir kapının açılması, bir dizi veya bir misafir daire görür ilk herhangi bir tarzda oturma odası düzenlemek izin verir. Bu, her özelliğin bireysel bir karttır ve yolu dekore edilmiş ve giriş holü ile döşenecektir, evin iç bir başlangıç ​​izlenimi yaratır.


Foto 2017 Modern fikir ve pratik ipuçları: küçük bir koridor Tasarım

Değil onun özelliği her sahibidir geniş ve ferah bir giriş salonu bulunmaktadır. Çoğu zaman, bu mobilya yerleştirmek için değil, aynı zamanda birden fazla 1-2 kişi olmak sadece zor olabilir, dar koridor, uzatılır.

Modern koridorları tasarımı belirli kurallara uyar, burada bazıları şunlardır:

 • Mümkünse, oda dekorasyon neme karşı dayanıklı malzeme olması;
 • Temizlik ve oda temizliği zor olmamalı;
 • genellikle mekanik hasar çeşitli maruz salonu olarak mukavemet Mobilya ve dekorasyon dayanıklılık;
 • Çevre dostu malzemeler, bir moda doğal ve doğallığı.

onun küçük bir alanda rağmen Burası her ev için önemlidir ve bu nedenle iyileşme özel bir ilgiyi hak. Burası bir bütün yılını birikmiş ayakkabı, giyim ve aksesuar yerleştirmek için, operasyonel gereklerini yerine getirmek, yani hala evden ayrılmadan önce toplamak için yeterince rahat olmalıdır sahip olmasından yanında.

küçük bir koridor donatılması zaman ışık tonları kullanılması önerilirküçük bir koridor donatılması zaman ışık tonları kullanılması önerilir


nasıl giriş holü tasarımı süslemek için değer birkaç ipucu:

 1. Bir duvar rengini seçerken parlak paleti odaklanın. Kural olarak, açık renkler görsel olarak küçük bir koridor alanını genişletmek için yardımcı olur.
 2. minimalizm bağlı kalın, mobilya veya iç doygunluğa farklı küçük şeyler ve detaylar büyük parça yüklemeye gerek yoktur. giysi ve ayakkabı için mükemmel Dolap.
 3. Eğer küçük bir koridor bir tasarım, aynalar ve parlak yüzeylerin kullanımı yaptığınızda ana kural vardır. Aynalar o pahalı ve lüks bir görünüm veren odanın ışık ve ses düzeyini ekleyin.

Kapının rengini veya koyu kapısını değiştirerek, örneğin, uzun, dar koridor, gerilme sonu. Kapı düzeni sağlamıyorsa, o zaman sonunda size tabloları ve fotoğrafları asabilir.

Dekorasyon ve Tasarım Koridor: fotoğraf 2017 Modern fikirleri

sonlandırma seçenekleri seçiminde, koridor alanı, kirlenme seviyesi ve evin geri kalan amaçlanan tarzını düşünün.Bugüne kadar, inşaat malzemesi mağazaları duvar dekorasyonu için çeşitli seçenekler büyük bir yelpazesi sunuyoruz:

 • Dokunmamış tekstil, vinil ve duvar kağıdı diğer türleri;
 • duvar kağıtları;
 • Duvar panelleri MDF ve PVC;
 • karo;
 • boya;
 • Yapışkan filmi.

2017 yılında üzerinde bulunan lambalarıyla birlikte koridor ayna surround kullanmak popüler hale2017 yılında üzerinde bulunan lambalarıyla birlikte koridor ayna surround kullanmak popüler hale

Bu duvarlar için malzeme popülerlik kombinasyonu kazanıyor. malzemelerin özelliklerine olamaz sadece farklı renk ve dokuda duvar kağıdı, aynı zamanda mükemmel birleştirin.

Örneğin, duvar üst duvar yapıştırılabilir ve alt duvar panelleri süslemeleri. Duvarın alt kısmı çeşitli büyük kirliliğine maruz kaldığından, bu seçenek çok pratiktir. seçim duvarın tamamı duvar kağıdı üzerine düşerse Aynı nedenle, temizlenip yıkanabilir duvar kağıdı böyle türlerini seçmek daha iyidir.

Duvarların terbiyesinde başka moda trendi - panellerin kullanımı stilize ağaç, taş veya tuğla. duvar malzemesine uygulanabilir Koşullar - nem direnci, temizleme, dayanıklılık ve güvenilirlik kolaylığı ve taban kaplamasının seçim benzerdir.

zemin ve tavan kaplama: Modern koridorlar, tasarım, fotoğraf 2017

döşeme olası seçenekler arasında, en iyi seçim taş veya seramik fayans kullanmak olacaktır. Eğer hemen her stil seçin ve güvenilirliğini ve temizlik kolaylığı uzun süre sizi memnun edecek, bu sürüm harika görünüyor. İyi ün şık ve pratik laminat kazandı. ev dekorasyon, insanlar ahşap döşeme malzemeleri tercih daha fazlaydı. Bu seçenek sıcaklığını oluşturur ve konfor, özel bir ruh hali getiriyor. kombinasyon kuralı da döşeme için uygundur. Giriş alanı kiremit döşenebilir ve kalan alan laminat döşeme veya parke sunmaktır.

Kısa bir süre önce, yeni bir teknoloji - 3D desenli bir polimer tabanı üzerinde katlar. Modern teknolojiler çok gerçekçi görünen bir "canlı" desen seks yapmak için izin verir. Bu seçim en önemli avantajı 3 boyutlu tasarım kat sahibinin hayal bağlıdır olmasıdır.

İyi bir çözüm döşeme çeşitli türlerdeki bir kombinasyonudurİyi bir çözüm döşeme çeşitli türlerdeki bir kombinasyonudur


tavan ve büyük bir kalabalıkla bitirme için seçenekler olsa daha sık tercih klasik beyaz tavana düşüyor.

Tavan Döşeme Nispeten ucuz ve pratik bakış tavanlar kabul edilir. Böyle oda optik olarak daha geniş ve özgür olmasına yardımcı olacaktır dar koridor, mükemmel parlak yüzey gerilimi tavan gibi küçük bir antre için.

küçük salon için mobilya al

Herhangi bir mobilya vestibül gibi küçük alanlarda, pratik ve fonksiyonel ve özellikle bu fonksiyonları olmalıdır mobilya, olmalıdır. doğru olanı bulmak için herhangi bir çaba olmadan, böylece mobilya seçiminde doğru karar yaparak, koridorda her şeyi sağlayabilir. benzer dev seçim, IKEA mağazalarında çok fonksiyonlu mobilya yoktur.

küçük bir koridor boyunca bir mobilya olarak, satın alabilirsiniz:

 • Açık sistemler giyim ve ayakkabı saklama;
 • askılar;
 • Banklar, bir yuva olarak ve bir ayakkabı raf gibi bir rol oynayabilir;
 • gece masaları;
 • Raflar ve çekmece;
 • Banklar ve sedirler.

küçük bir antre için küçük bir dolap açık renkler için idealdir: Beyaz, bejküçük bir antre için küçük bir dolap açık renkler için idealdir: Beyaz, bej


küçük salon için mobilya mükemmel bir seçim kolayca her türlü şeyi ağırladı gardırop, kabul edilir. Orada ayakkabı ve yatak takımları için uygun bir raf ve açık hava giysileri, elbise ve takım elbise için geniş bir alan olarak İçinde. küçük bir koridor A yararlı bir ek alanını artırmak için yardımcı olacak bir ayna kapı dolap, haline gelecektir. Küçük bir koridor alanı kayıt için dolaplar, geniş bir avantaj mobilya setleri gibi - sık kullanılmaz alanı, köşelerinde organizasyonu.

daha kolay çıkarmak ve ayakkabı koymak yapmak için, döşemeli mobilya veya hatta bir tezgah ya da osmanlı satın almak tavsiye edilir.

Aydınlatma: küçük bir koridor tasarımında önemli bir rol

Dairenin bir karanlık ve kasvetli köşesi, yoktu herhangi bir sıcaklık ya konfor beklemek - Çoğu insan salonu inanıyoruz. Doğru seçilmiş aydınlatma yardımcı olacaktır evde "arama kartı" izlenimi geliştirin. Aydınlatma evden çıkmadan önce, hemen hemen tüm, makyaj düzeltmek saçını tara, veya giysi ayarlamak için aynaya bakmak, çünkü tasarımda bir koridor çok değerli bir rol oynar ve loş ışıkta aynada kendini görmek zordur. Ve koridorları penceresiz çoğu beri, aydınlatma gerekli düzeyde aydınlatma sağlamalıdır.

koridor küçükse, o zaman toplu avize daha nokta aydınlatma kullanmak daha iyidirkoridor küçükse, o zaman toplu avize daha nokta aydınlatma kullanmak daha iyidir

Birkaç seçenek koridor aydınlatma vardır:

 1. Genel Aydınlatma - Böyle bir avize ya da tavan ışığı gibi bir ışık kaynağı kullanılarak.
 2. Yerel - spesifik fonksiyonel alanları vurgulamak için kullandı. giriş alanı, ayna, giyinme alanı: Bölgeler ayrılabilir. Aydınlatma armatürleri halojen lambalar, LED şerit veya aplik olabilir. Lambalar duvar, mobilya ya da aynanın kenarına yerleştirilmiş ışık düzeyi ayarı, ölçme ile kullanılabilir.
 3. Dekoratif aydınlatma - duvara, bir bitki veya bir kukla pencerede niş aydınlatmak için.

koridorda Aydınlatma örneği, normal ve dekoratif için, birleştirerek farklı olabilir, ancak sert ışık geçişleri hiçbir rahatsızlık oldu aynı anda ev veya daire etrafında hareket etmek, evin diğer odalarında dikkate ışık seviyesini alabilir.

2017 yılında salonun eşsiz tasarım: Modern fikirler (video)

Daha iyi salon ev boyunca kullanmadan, bazı benzer stil her daireye yerinden ortak bir yönde bir tasarım seçmek için, ama kafayı alamadım ve. yola fikirler üzerinde yoğunlaşırken, biz moda Yeni sezonda sonucuna varabiliriz nihai iç mekan işlevselliği ve holü maksimize olduğunu.

2017 yılında salonun tasarımı: Modern fikirler (iç fotoğraf)

6 612000 7 85-10 840bf51a674db426385a7ff73a5bb1d4 1920x1080resizeinterior6529133227912455 1920x1080resizeinterior8928381343983003 1920x1080resizeinterior10802191354710806 1920x1080resizeinterior11213151356270450 1920x1080resizeinterior14822341366039363

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 + = 48

map