Modern tarzda Yeni lobi: 4 yönden iç konforlu hale getirmek için

Modern tarzda Yeni lobi: 4 yönden iç konforlu hale getirmek için

12 October 2017Modern bir tarzda Koridor - Bu odada, fonksiyonel, şık ve zarifModern tarzda Koridor - koridor, fonksiyonel, şık ve elegantnoePo modern tarz bu oda kesinlikle hantal mobilya yüklemek yasaktır, geçen yüzyılın halı, iri malzeme perdeler ve eski tarz avizeler ve büyük boyutta büyük miktarlarda için büyük ölçekli aksesuarlar. koridor, şık, zarif ve rafine olmalı, ama değil oda bütün uygun form bozabilir birçok iç öğeleri çağırıyorum Chip senseless. Donatmak hatta koridorlar dikkatle kendi tercihleri ​​doğrultusunda en önemlisi, düşünülmüş ve edilmelidir. Minimalist tarzda salon yeterince çekici ve sıkıcı olmadığını düşünmek gerekmez, bu nedenle mobilyanın minimum ve mekan maksimum - Bu ne ihtiyaç vardır.


Modern salon: ne

Modern tarzda evde koridorun İç iyi malzemeler verilmelidir.

Bunlar ayırt edici özelliklerin yanı olması gerekir:

 • dayanıklılık;
 • kalitesi;
 • Pratiklik.

Ancak bu durumda, şık bir tasarım yaratmak mümkündür ve odanın işlevselliğini azaltmaz. Modern bir giriş salonu inşa etmek amacıyla üreticilerin çeşitli ev mobilyalarını kullanılabilir.

Modern yüksek kaliteli malzemelerin salonu vermek için kullanılmalıdırModern yüksek kaliteli malzemelerin salonu vermek için kullanılmalıdır


Özellikle:

 • İtalyan;
 • Alman;
 • İsviçre ve benzeri yer alır.

Ne salonun modern tasarım olmalıdır: Fotoğraf

Belirli bir hedefe ulaşmak için amaçlanan modern tarzda koridorda İç dekorasyon. Yani kolaylık.

gerektirecektir Böyle bir ortam oluşturmak için: • Özellikle dolaplar, kompakt mobilya seçimi, tercih edilen açı;
 • raf ve küçük eşyalar için çekmeceli tercih ediniz;
 • footstools küçük boyutu yükleyin;
 • ucuz ve düşük kaliteli plastik kullanımını ortadan kaldırın.

en uygun ev mobilyası bunun büyük bir aralıkta satılır ve sipariş yapılabilir pratik olarak, modüler mobilya çağrılabilir. Bu yatırımlar ve onarım olmadan koridorda durumu değiştirmek için zamanla tanır.

Modern salon kolay olmalıdır, böylece kompakt mobilya, raf ve çekmeceler kullanmak gereksiz olmayınModern salon kolay olmalıdır, böylece kompakt mobilya, raf ve çekmeceler kullanmak gereksiz olmayın

Bu odada karışıklığa neden olarak bile modern bir tarzda, büyük miktarlarda koridorları açık raflar monte edilmemelidir.

Açık raflar ayarlayarak, daha kesin olmak gerekirse, düzenli temiz gereklidir ve misafirler ve tatsız ihmalkar sahipleri üzerinde bir gösterim yapmak vermemek için oda korumak. aksesuar ile ilgili olarak, büyük miktarlarda bile dördün izin bile, koridorda bunları yüklemek için kesinlikle tavsiye edilmez. Mobilya seçimi işlevsellik açısından uygulanan, o yüzden güzel ve kompakt değil, aynı zamanda pratik değildi sadece edilmelidir.

Tipik olarak, koridorda mobilya seçerek tasarımcılar tarafından yönlendirilir:

 • görsel için oda alanı genişletmek;
 • en küçük kareler doldurun;
 • İç kapasitesi;
 • ortak bir iç uyumlu bir kombinasyon.

Modern stil - bu arada mümkün maksimum rahatlığı ile hoş bir atmosfer yaratmak için yapmak yüksek teknoloji ve minimalist elemanları vardır.

Modern tarzda Fotoğraf salonu

Birçok tasarımcı Almanya ve İtalya gibi ülkelerden, örneğin olursa olsun mobilya monte edileceği, ne modern bir tarzda lobi süslemek için nasıl güzel ve şık fikirler sunuyoruz. Koridorda net bir amacı vardır - işlevsellik. Daha net olmak gerekirse, bu salon misafir, soyunmak ve elbise karşıladı içindedir.

Odanın büyüklüğüne bağlı olarak, seçmelidir:


 • Kaplama malzemeleri;
 • Mobilya;
 • Dekor.

Tasarımcılar evin sahiplerinin isteklerine yönelik bir atmosfer yaratmak için arzu bastırmak asla ama bazen hayal gusts çok parlak olabilir, bu minimalist tarzı için gerekli değildir. uyumu elde etmektir - önce söylendiği gibi, ana hedef olarak, çok parlak ve göz alıcı aksan gerekmez. Koridorları kendinden renkli malzemeler ve açık renkler bitirmeliyiz.

Tasarım şık koridor ayrıntılı olarak düzenlenmek zorundadırTasarım şık koridor ayrıntılı olarak düzenlenmek zorundadır

Nedeniyle bu toz, kir ve bu tür kaplamalar tercih nem ihtiyacı çok koridorda sürekli olması nedeniyle:

 • Düzenli olarak temizlenebilir;
 • Aşınmaya dayanıklı;
 • nem korkmayan biri.

Tipik olarak, doğal olarak, bir koridorda meydana duvar kağıdı ile sık sık temas, malzeme bozulmaya başlar ve sonuç olarak uygun form bozulur. Bu şekilde bayat gri leke bulunmaz dikkati çekiyor.


Mümkünse böyle bir zaman Dışlama ve bu amaçla gibi kaplama malzemeleri seçmek için arzu edilir:

 • Duvar panelleri PVC;
 • Dekoratif sıva;
 • Sıvı duvar kağıdı;
 • Doğal veya yapay taş.

Cilası böyle tesislerinde su ve çamurla temas yoluyla şımarık olmadığını, pratik olmalı. Yani yukarıdaki kumaş yıkanabilir ve onlar yıllardır ama yıllardır sadece hizmet edecektir.

Şık, modern giriş holü - bu parlak renkler ve gardıropta onarım yapmak için yetkili olduğunu. Modern fabrikaların aralığı çok büyüktür ve bir olasılık hazır modeller elde etmek değil, aynı zamanda onları sipariş yapmamaya sadece olduğunu belirtmekte fayda vardır.

o bir kabine satın alacak böylece gerçek ve Realize:

 • Bu ferah olacak;
 • bir oda süslemeleri Can;
 • eksiklikler binayı gizler.

Zemin bittikten ile ilgili olarak, ikiye alan bölmek için gereklidir. Bir obuvaniya için kullanılan ve giyinme diğer edilecektir. Daha net olmak gerekirse, bölge yüksek topuklu etkisi altında bozulmayan bir madde koymak gerekir obuvaniya. Bunlar duvarcılık ve karo / granit karo bulunmaktadır.

malzemelerle çalışmak sadece beceri değil, aynı zamanda kaplamanın ön hazırlık gerektirir Doğal olarak mümkün olduğunca düz belirlenen ve mükemmel oldu etmiştir.

Kompakt olmasına rağmen, modern tarzda geniş lobileri sadece güzel ve şık değil çizilmelidir gerçi. Bu fazlalaştı o cephe yansıtılmış, özellikle eğer bir sonraki dolap yüklü çok moda bakmak duvar lambaları. Böylece, görsel efekt genişleme alanı, hem de ek aydınlatma oluşturulur. aynalarda ışık ışınlarının yansıması ile ve konforlu bakmak için oda daha hoş hale çarpılır ve kırılan.

Tasarım Koridor: fotoğraflar ve modern fikirler

ünlü mobilya fabrikaları biri, yüksek kaliteli, şık ve modern mobilya lider üreticisi beri, Ikea olduğunu. Onlar zamanlarda ayak uydurarak ve sadece en iyi iç müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. o, sen oda daha yaktı yapmanızı sağlar sonra yeterli olmadığı kadar Tercihen koridorda, beyaz veya açık renkli mobilyalar seçildi.

Bir fazlasıyla olmalıdır yapay aydınlatma yaratma fikri, yaklaşık unutmamalıyız.

Böyle koridorları olarak mevcut, çok popüler öğeleri:

 • Dimer ışık geçiş yapar;
 • Masa lambaları bir konsol masa veya komodinin üzerine monte edilir;
 • org yapılmış hi-tech tarzında Işıklar. cam ve metal.

koridorda aydınlatma unutmayın - bu yeterli olmalıkoridorda aydınlatma unutmayın - bu yeterli olmalı

koridorlar iyi LED aydınlatma ve noktayı görünüyor. Bu konforlu ve rahat bir ortam yaratmak için nasıl. birkaç aplikler yerine daha iyidir gibi bir avize yüklemek tavsiye edilmez. Avize özellikle uzun ve dar koridorlarda, son derece alakalı olmadığına dikkat etmek önemlidir. ondan sadece karıştırılmamalıdır olmayacak. Işık ayna çok şık ve modern görünüyor.

Bir daire koridorda Yetkili modern tasarım

salon tam formunu edinilen için, denemek için ve yeterli kaplamalar güncelleştirme onarmak için çok alır. dikkate aksesuar yelpazesini almaya ama sınırlı sayıda odanın içini vurgulamak ve bunu mahvetmek değil emin olun. işkence Her kişi yorgunluk ve ruh eksikliği gibi akşamları bir sorundur. dinlenmeye - ve bir düşünce ile kesinlikle hiçbir arzusu ile birçok eve dönüş. Şimdi bu sorunu çözmek için ve evde ama cennet ve rahat bir yerde değil sadece gelip mümkündür.

haneye karşılayan bir koridor gerekirse, bu:

 • rahat;
 • güzel;
 • rahat;
 • hoş,

Dekor seçimi bakmak gerekir. Eğer tanınmayacak bir oda dönüşümü hangi yeterince şeyler, yok. Onların seçimde Elbette kişisel tercihi, oda, renkler tarzında rehberliğinde ve edilmelidir.

koridorda modern bir tasarıma donatılması ve aksesuar seçimi hakkında unutmayınkoridorda modern bir tasarıma donatılması ve aksesuar seçimi hakkında unutmayın

dekorasyon olarak, çeşitli konuları kullanabilirsiniz:

 1. Asılı lamba gömülü verir, ancak odasında belli bir tema oluşturmak için geldiğinde, onu seçmek mümkündür. Satışta biz mat, yarı mat ve şeffaf seçebilir aralarında lambalar, büyük bir sayıdır. baz dahil olmak üzere metal ve plastikten yapılmış olabilir. Modern tarzı krom kaplama ile ürünleri seçerek anlamına gelir.
 2. şemsiye altında Orijinal standı modern klasik iç çeşitlendirmek olabilir.
 3. çocuk olması ve dördün izin veriyorsa, biz orada küçük, kompakt ve çift kanepe kurabilir. Giymek uygun olacaktır ya da çocuk kredi kartı, para toplama, alışveriş toplamak ve bütün bu kampanyada gereklidir.
 4. Onlar tadı ile seçilmiş ve çok öne değilse Sanat ürünleri, gereksiz olmayacak. Öğeler boyama ve küçük heykeller, modern salonda alakalı olacaktır. Bir sonraki arka ışık bunları ayarlarsanız, odadaki böyle bir dekor vurgu yapmak mümkündür.
 5. odanın iç için özel bir sıvı absorbe pedi koymak kirli ayakkabı görünüşüdür izleri yağma yoktu. yeterince popüler ve Ürünleri yaratıcı dekora sahip özgün bir mini saray satın almak için fırsat var.
 6. Kesinlikle emin versiyonu bitkiler söz edilebilir. Ne tür seçmek için ev sahipleri bağlıdır. Evde Yeşiller gereksiz asla ve ayrıca oksijen temizler.
 7. odada küçük bir kanepe veya sandalye varsa, o zaman küçük bir yastık veya battaniye olmalıdır.
 8. Hatta modern tarz guguklu saatin içinde bakacağız Çok şık. yapay yaşları ise, sadece özgünlük ekleyecektir.
 9. Modern ve pratik anne tebeşir kurulu koridorlarda monte edildi. Bir etkinliğin veya ruh koyulaştırmak sadece güzel bir dilek hakkında bir hatırlatma ile, örneğin onların sevdiklerinize mesajlar için çok uygundur.
 10. Ben etkileyeceğim istiyorsun? Neden tek renk iç vurgulayan pastel boya tablolar sulandırmak olmaz.
 11. modern yaşam içinde mutlaka kahya olmalıdır.

Bu konsola gereksiz olmayacak ve açısal modellerini seçmek için arzu edilir. Onlar bakmak için daha kompakt ve çekici.

modern tarzda şık lobi (video)

düzenleme seçeneklerini ve bunların her birinin çok sayıda Yaşayan kendi avantajları vardır. Sadece bir tavsiye ve isteklerine ve odanın teknik verilere ihtiyaç onarım ve koridorun iyileşme yürütmek - moda dergileri önerileri unutmayın.

Modern tarzda salon tasarımı (iç fotoğraf)

0ae154d931d0ea119d5ff2d44666183f 6 618 010 11-18 23-18 93e31f846d311cd2943cc2713059897c 1012 2012-04-20-en-16-52-27 2995big

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + = 19

map