Modern Koridor: 3 tasarımı ve iç önemli bir parçası

Modern Koridor: 3 tasarımı ve iç önemli bir parçası

12 October 2017Çoğu zaman, bir özel ev koridor atipik formda tasarımı için özel bir yaklaşım gerektirirÇoğu zaman, kendisine oformleniyuKoridor daire ve özel ev özel bir yaklaşım gerektiren bir özel ev koridor atipik formda - ilk sonbahar uzakta çok yerde. O, fonksiyonel güzel ve rahat hale getirmek için denemek için önemlidir. koridorlar genellikle oldukça sıradışı ve karmaşık şekli olabilir, yüzden düşünmek ve gerçekten güzel ve fonksiyonel iç oluşturmak zordur.


apartmanda koridor ve koridorlar şık tasarım

Eğer bitirme çalışmaları ile devam etmeden önce, düzgün iç tasarımı dikkate emin olun. İç koridorlar en uygun tasarımı seçerken Ayrıca, kesinlikle dikkate odanın amacını almak gerekir. Oda, modaya uygun, şık ve ilgili yapabilir yöntemlerin çeşitli yardımıyla. Birçok salonda, artık onun tasarımı, böylece birkaç kişi önem verilmiş, son derece fonksiyonel alanlar olduğunu. koridor bütün apartman genel algı için çok önemli olduğu bu düzeltmez, ancak.

Koridor, koridor ve diğer odalar renkler aynı stil vyderzhenna vardı olması arzu edilirKoridor, koridor ve diğer odalar renkler aynı stil vyderzhenna vardı olması arzu edilir

Koridorlar çok farklı şekiller olabilir, özellikle, onlar:

 • dikdörtgen;
 • kare;
 • dar;
 • Köşe.

şık ve benzersiz bakmak Koridor, oda tasarımında yaratıcı olmak gerekir. Sadece bu durumda uyum algılanabilir, çünkü salon, oda geri kalanı ile aynı üslup kararı tamamlanmıştır olması arzu edilir. odacıklar arasında geçitler güzel büyük desen, duvar, tablo ve mobilya küçük parçalar şık tasarımı ile ilginç ve özgün duvar kağıdı yapılır. Odanın geri kalanı ile salona bağlamak için, onun renkte aynı olacaktır koridor dekoratif eleman, yanı sıra odanın bazı unsurları girmelisiniz. Bu durumda, iç mekanların tasarımı birleşik bir tarzda devam edecektir.


Önemli! bitirme malzemeleri ve salon mobilya stilini seçerken, dikkate bütün dairenin genel üslup karar almak gereklidir.

basit tasarım koridor tasarımı bitirme malzemeleri

Şık ve özgün tasarım çözümleri koridorda iç düzenlemesi uygulanabilir.

Başlangıçta, tasarım için bitirme malzemeleri seçmek gerekir:

 • duvarları;
 • tavan;
 • Paul.

Düzgün seçilen malzemeler görsel küçük bir koridor alanını büyütmek izinDüzgün seçilen malzemeler görsel küçük bir koridor alanını büyütmek izinBaşlangıçta, koridorda duvar dekorasyonu ve zemin dikkat etmek gerekir. koridor genellikle oldukça küçük ve sadece görsel olarak yardımcı oda alanı genişleyecektir bitirme malzemeleri iyi seçilmiş olduğu için bu yapılmalıdır. görsel uzay koridorunu genişletmek için, bitirme boya veya duvar kağıdı hafif gölgeler için kullanılmalıdır. duvar kağıdı yatay, birçok genişletilmiş model olabilir.

Özellikle bakım Zemin döşemesini seçilmelidir. Koridor en kirletici olarak, neme dayanıklı ve temizlenmesi kolay olmalıdır. duvarlı bir renk olacak yere uygulama olacak karo. Birkaç ton daha koyu yapı malzemeleri alabilir. Farklı hayvanlar, doğal doğa ve kentsel peyzaj görüntü ile duvar fotoğraf duvar kağıdı üzerine yapıştırabilirsiniz. Fotoğraf kağıdı iyi aksi takdirde, iç koridor oldukça ağır olacak, sadece bir duvar bitirmek için kullanılır.

tavan için bitirme malzemeleri olarak, görsel olarak daha olacak oda genişleyecektir parlak streç kumaş kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, hangi ile inanılmaz tasarımlar oluşturabilir, kartonpiyer kullanabilirsiniz.

Böylece, oldukça basit oluşturmak, ama aynı zamanda çok şık bir iç koridor olabilir. Hemen hemen her tasarımcı en basit varyantlar koridor dekorasyon kullanmayı tercih eder.

Ne mobilya seçmek için zaman ev ve daire koridorun tasarım

Orjinal gerçek projeler koridor iç tasarım tamamen zor değil oluşturun.

En önemlisi akıllıca seç:

 • Kaplama malzemeleri;
 • aydınlatma;
 • Mobilya.

İyi seçilmiş bir dolap salonu dekore edecekİyi seçilmiş bir dolap salonu dekore edecek

koridor için mükemmel bir çözüm sadece temel işlevi yerine getirmek değil, aynı zamanda ek bir dekorasyon olarak hizmet etmeyecek bir fonksiyonel ve geniş gardırop, haline gelecektir. salonda bir gardırop gibi mobilya gözler giysi, ayakkabı ve aksesuar meraklı gizlemek için yardımcı olacaktır. görsel alanı genişletmek için, aynalı kapı ile klozet yükleyebilirsiniz.


koridor çok küçük veya dar ve dolaba koymak için bir yolu yoktur varsa, çok şık görünüm ve fonksiyonel modüler raflar kullanabilirsiniz. Koridorda, mobilya gibi, sen çekmeceler ve diğer birçok iç öğelerin bir Osmanlı, dar masa ve sandıklar kullanabilirsiniz. Duvarları dekore edebilirsiniz güzel resmi bakacağız Çok şık.

Nasıl kendi apartmanda bir koridor tasarımı gerçekleştirmek için: bölgeleşmeyle

Ne olursa olsun koridorda tadilatta daire stüdyosu, tek odalı veya iki odalı daire ne tür için ince işleri yetkin yürütmek yanı sıra mobilya ve aydınlatma almak gereklidir. Dar ve uzun koridor görsel az yapmak ve ona belirli bir stili vermek için, yetkin odanın imar yürütmek ve ışık almak için gereklidir.

Uygun imar salonu odaya belirli bir stili verecekUygun imar salonu odaya belirli bir stili verecek

yani birden üslup teknikleri yoluyla elde görsel etki:


 • Tavan farklar;
 • doku bitiş duvarı farklı uygulanması;
 • kemerler Sahne;
 • Doğru seçimi ve aydınlatma cihazlarının düzenlemesi.

Görme alanı genişletmek ve duvar aplikleri yardım koridoru birbirlerine zıt konacak bölge. görsel alanı genişletmek için tavan ve duvara yerden mesafeyi büyütmek için bu teknik yardımcı olacaktır. aydınlatma kaynağı en iyi doğal ışığa yakın bir ampul ile birlikte kullanılır.

Işığın ek bir kaynak yönlü ışıkla lambaları kullanmalıdır gibi. Bu ışıklar iç münferit nesnelerin aydınlatılması, aynı zamanda duvar parçası için kullanılır. Bu ışıklar arasındaki ayna konumlandırmak için en iyisidir.

Böyle imar teknikleri evde salon için değil, aynı zamanda ofis alanı için de idealdir.

biçimsel yönüne bağlı olarak, tasarım koridorları koridorlar

Tasarım koridorlar oldukça şık ve özgün olabilir, en önemli şey yetkin koridor alanı tasarımına yaklaşım.

koridor tasarımında en uygun üslup çözümleri seçerken, böyle stilleri olarak dikkat etmek gereklidir:

 • Klasik;
 • minimalism;
 • Hi-tech.

hi-tech tarzında salonda duvarlarda monokrom afişleri varlığını memnuniyetlehi-tech tarzında salonda duvarlarda monokrom afişleri varlığını memnuniyetle

koridor şık ve uyumlu bir oldu için, doğru renk ve üslup karar oda seçmelisiniz. İç lüks klasik tasarım ve ahşap elemanların büyük bir sayısının olabileceğini göstermektedir. Klasik bir tarzda bir koridor yaparken, duvarların alt kısmı ahşap lambri ve beraberlik daha iyi resimler üst kısmı ile dekore edilmelidir.

Akıllı klasik raf ve rafların koridor sayıda varlığını ima eder. Bu iç kendileri için yaratıcı meslekler ve entelektüel emeğin esas itibariyle insan seçin.

salon hi-tech tarzında yapılırsa, bu iç siyah beyaz yapılmış güzel resim ve posterler, çok sayıda düzenlemek için en iyisidir. Buna ek olarak, tüm yapı malzemeleri sade bir tarzda yapılmalıdır. Iç belli titizlik vardır gelince, dekoratif elemanlar çok sayıda önlemek için gereklidir.

Koridor Tasarım: 15 Fikirler (video)

Şimdi oldukça popüler tamamen herhangi içine tam oturacak vinil çıkartmalar vardır ve bir dekorasyon olacak. koridor tasarım - zor olabilir, bu nedenle her nüansı kusursuz dikkate alarak, akıllıca meseleye yaklaşmak gerekir.

Koridor Tasarımı (İç mekan fotoğrafları)

18 19 9 25 13 14 11 20 23 10

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 8 =

map