Modern duvar kağıdı, duvar resimleri: kendi elleriyle master class

Modern duvar kağıdı, duvar resimleri: kendi elleriyle master class

12 October 2017Duvar kağıdı yapılmış boyama, duvarlar, renkli bir yaşam alanı çizmek sağlayacak orijinal bir iç dekorasyon olacakDuvar kağıdı yapılmış boyama, duvarlar orijinal dekorasyon intereraNe nadir dekoratif malzemeler oda kişiliği, çekicilik, şıklık vermek dekoratif unsurlar olarak kullanılmaktadır olacak, renkli bir yaşam alanı çizmek sağlayacaktır. Bu nedenle, kendi elleriyle bir duvar kağıdı resmini nasıl oluşturulacağı sorusu, bu iç deney yapmak istiyorum, modern ustaların ve sadece insanlara ilginç. Hemen bunun kendi seri olmayan tüm iş sanat gerçekten eşsiz bir parça oluşturmak için yapılması unutulmamalıdır.


Duvar kağıtları - iç duvar kağıtlarının resimlerinde

Çözünürlükte baştan doğada bitmiş boya olan, duvar kağıdı-desen gibi dekorasyon bir segmentinin oluşturulması için en uygun olanlardır. benzersiz olmadığından Ama bu segment, niteliksel iyileştirmeler, değişiklikler gerektirir. Genellikle kullanıcı tasarım sanatı diğer ayrıntıları yer alacak bir arka plan olarak kullanılması duvar kağıtları önerir. Tüm ek öğeler duvar yenileme arta kalan hurda yapılabilir. en sıradışı şekilli öğeler birleştirerek oluşturulabilir diğer çizimler veya desenlerle malzeme terbiye mükemmel kalıntıları bulunmaktadır. Çözünürlükte aynı zamanda küçük resim üretiminde kullanılabilir.

Bunun için:

 1. duvar kağıdı bir parça kesin.
 2. Başka bir malzemenin kenar olun.
 3. ilginç bir kare oluşturun.

En iyi geometrik desen veya karışık çiçek desenli duvar kalıplarının üretimi için uygundurEn iyi geometrik desen veya karışık çiçek desenli duvar kalıplarının üretimi için uygundur

fotoğraf duvar kağıtları Böyle bir desen harika görünüyor ve herhangi üslup yönü iç süslemeleri edebilmektedir.


Bir desenle Malzeme: Kendi elleriyle duvar kalıntılarından bir resim

Hemen hemen tüm elleri malzemeyi kullanmak için tavsiye edilir bir duvar kağıdı deseni yapmak için nasıl tavsiyelerde faydalar hangi desenler, çizimler, resimler, süs eşyaları ve çeşitli unsurların bir çoğunluğu. Aslında bu öğelerin tüm olağandışı deseni oluşturulması ile bir çalışma birimi olarak kullanmak için kesilecek zorunda kalacağını. Bunların bitirme çizim gelişecektir. Aynı derecede önemli bir adım, bir arka plan olarak hareket edecektir gelecekteki resim, için uygun bir temel seçimidir.

Arka plan oyma detayları ile mükemmel kombine olması önemlidir. Bununla bağlantılı olarak, tasarımcılar tek renkte duvar kağıdı kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

Uzmanlar duvar kağıdı hurda kalıntıları kullanımını tavsiye veya mağaza malzemeden kalır satın. Ayrıca sadece bitmiş resim eklemek hangi göre, bir çizim, küçük plan yapmak, sanat eserleri toplamaya başlamadan önce ana sunuyoruz. Bu hataları önlemek için yardımcı olacaktır.

duvara elemanları güvenceye almak için, evrensel tutkal PVA kullanmakduvara elemanları güvenceye almak için, evrensel tutkal PVA kullanmakürün doğrudan duvara oluşturulursa, desen yüzeyinde uygulanan ve ancak o zaman yavaş yavaş toplamaya edilecek.

adım kılavuz adım

Bir duvar kağıdı-resim yapma ve herkes, hiçbir şey karmaşık olabilir, önemli acele ve tasarımcıların kurallar rehberliğinde edilemez:

 1. daha tutkal PVA ya da benzeri yapıştırıcı ile duvara sabit bir eleman. Bu yapıştırıcı, en güvenilir duvara elementler'in edilir.
 2. oda kendi elleriyle yapılan birçok resmi yerleştirmek için planlanmış ise birbirlerini, ya da arka plan veya konuyla birleştirmek, böylece bakım alınmalıdır.
 3. Resimli odanın önünde iyidir yerleştirmek için. Öğe düz görünümde olmalıdır.

dikkate ustaların tavsiyesi alarak oda daha parlak ve daha ilginç yapabilirsiniz. Özel beceri fantazi ve hayal olmadan zor olacak inanılmaz, muhteşem arsa oluşturmak için, ancak, gerekli değildir çalışmak.

duvar kağıdından kendi elleriyle Modern modüler resim

Modüler resimler - zamanımızın bir yenilik değildir. 60-ler bu fenomenin popülerlik., O moda minimalizm tarzında yönde iken. Mobilya az miktarda kullanıldığında dekorasyon Bu yöntem günlerinde, bizim gün içinde tekrar canlandırıldı ve odak oda tasarımında özellikle canlı unsurları üzerindedir. modüler desen nedir? Bu resim birkaç kesimleri birimlere ayrılmıştır, ancak bir hikayesi korunur.LINE_BREAKİki.

Duvar kağıdı orijinal resim oluşturma, hesaba odanın iç aydınlatma, boyut genel tarzı almalıdırDuvar kağıdı orijinal resim oluşturma, hesaba odanın iç aydınlatma, boyut genel tarzı almalıdır

Sadece bir resim basitçe söylemek gerekirse, her element birbirinden aynı mesafede yerleştirilir parça, ayrılmıştır.

modüller de aynı ve farklı boyutlarda olabilir. Kendine bir modüler resim o kadar zor değildir. Bu genellikle duvar kağıtları ya da bitmiş resimlerinin reprodüksiyonu kullanılır. Sen, herhangi bir fotoğraf çekmek böyle çıktısını ve işlerinde başvurabilir.

iş aşamaları

Çalışma aşağıdaki talimatlara göre, kademeli olarak gerçekleştirilir:


 1. desen bağlı olarak, filmin temelini seçin.
 2. İnşaat zımba yardımıyla sedyeyle çekmeniz gerekmektedir.
 3. köpüğün düz bir yüzeye mümkün olan baskı patı.
 4. Öğeler hafif olması ve daha 1,5 cm'den kalınlığa sahip olmalıdır.
 5. Boyama bölümlere bölünmelidir.
 6. Bir resmin bireysel parçaları tabanında yapıştırılması gerekir.
 7. Ana görüntünün bütünlüğü gözlemlemek için, birbirinden az bir mesafede duvara elemanları düzenlemek.

Yer şeması duvarda modüler resimlerindeYer şeması duvarda modüler resimlerinde

Modüler resimlerinde bir özelliği vardır. Her segment çizim ile üst üste binmektedir belirli bir sınırına sahip olmalıdır. Bu nedenle, bir basılı tabaka ve bir marj ile bireysel parçalara bölünmüş toplam kumaş sadece olması gereklidir. Bunun için bir çerçeve üzerine gerilmiş kumaşın bireysel parçaların modüler desen yapmak. Şık görünüyor ve ilginç tasarımcıları daha basit bir sürümü ile başlamak başlayanlar önerilir.

Kendi elleriyle duvarlara duvar modüler kalıbı: Varyasyonlar

Modüler duvar model - bir bütün bileşim olup, parçalara ayrılır.

Orada resim bu tip tasarımına çeşitli varyasyonları vardır ve onlar şunlardır:


 1. sonsuza birçok eserini içerebilir.
 2. Parçaları herhangi bir boyut olabilir.
 3. Pozisyonlama elemanlarının rastgele ya da bir düzeyde olabilir.

Sıvı duvar Muhteşem resimler çok özgün bakmak ve her zaman ev ve misafirler dikkatini çekmekSıvı duvar Muhteşem resimler çok özgün bakmak ve her zaman ev ve misafirler dikkatini çekmek

oda süsleyen iç, bu muhteşem detay, odasında önemli bir odak noktası olabilir.

Kendi elleriyle sıvı duvar Şık resimler

Bugün, binanın onarım ve dekorasyon için kullanılan dekoratif malzemelerin büyük bir sayı. Sıvı duvar kağıdı giderek popülerlik kazanıyor.

aşağıdaki gibi malzemenin bu tip özellikleri şunlardır:

 • Duvarın eklem uygulandığında oluşmamaktadır;
 • Duvarlar hizalamak mümkündür;
 • Malzeme eko iyi ses yalıtımı sağlar;
 • Duvar kağıtları taşımak için yeniden kullanılabilir ve onların özelliklerini kaybetmezler.

Duvarlar sıvı duvar kağıdı Dekorasyon (video)

Nedeniyle sıvı duvar kağıdına, sen sanat bütün çalışmalarını resimlerini oluşturabilir. Bu zaman alıcı bir süreç, ama onunla baş ve herkes can için. Bir başyapıt oluşturduklarında duvar kağıdı erimesi ve bir spatula 2 mm yardımıyla oluşturmaya başlamak için, desen veya resmin yüzeyinde koymak duvar hazırlamak için gereklidir. Her bir parça, ayrı olarak kuru olmalıdır.

duvar kağıdı resimleri (fotoğraf)

0175167961f87dorig 2cb54ec9d1bd709f6bd59b4f5b49d9ce 3e39512414cfb33f5039383de6305687 7b6f15c54838a93cd4ba944487bb5437 9e8b2b5a 35-21 165 411 116 136021379517828326

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − 88 =

map