Modern bir tarzda oturma odasının Uyumlu ve konforlu duvar: 30 fotoğraf örnekleri

Modern bir tarzda oturma odasının Uyumlu ve konforlu duvar: 30 fotoğraf örnekleri

12 October 2017dolap ve raflar ile, düşük maliyetli, küçük ve büyük: şimdi çok farklı türleri vardır çünkü duvarın seçimi, size sorunlara neden olmazuzayda tasarruf dolap ve duvar polochkamiMebelnye yardımıyla, küçük ve büyük düşük maliyetli ve modern bir oturma odası içine mükemmel uyum: şimdi çok farklı türleri vardır çünkü duvarın seçimi, size sorunlara neden olmaz. Çeşitli TV sehpası, cam raflar ve dolaplar gerekli tüm öğeleri yerleştirmek yardımcı olmak ve oda sade ve şık görünecektir. 


Oturma odası için Art Nouveau duvar: moda trendleri 2017

Bazıları tam tersine, diğerleri Yumuşak renklerde iç tasarımı ve bir stil sopa isterken, örneğin, evde yatak odası, farklı tasarımlarda yapılmıştır istiyorum. o oturma odası tasarımı gelince - Ana konfor olur. Misafirler, arkadaşlar ve akrabalar konforlu ve rahat olarak oturma odasında hissetmelisiniz. dekoratif elemanları ile oda aşırı etmeyin, ama ustaca satılık mobilya birleştirmek gerekir.

Modern tasarım yaşam alanları

 • Yüksek teknoloji;
 • Modern;
 • Minimalizm.

oturma odasında tasarımında çağdaş eğilimlerin avantajı mobilya tamamen farklı renkler ve şekiller olabilmesidiroturma odasında tasarımında çağdaş eğilimlerin avantajı mobilya tamamen farklı renkler ve şekiller olabilmesidir

Hepsi mobilya dikkatli bir seçim gerektirir. Şu anda, mobilya üretiminin piyasa her zevke ve renk uygun duvarlar başlattı. parlak renklerin korkma, çağdaş stili bunu destekliyor.

İnce, oturma odası açık tonlarda duvar, mobilya sonra kaplamasıyla iyi uyum sağlayan zengin renkler tercih edebilirsiniz eğer.

Döşemeli mobilya desenli parlak yastıklar ekleyerek de yatıştırıcı tonlarında almak mümkündür. Genel olarak, 2017 yılında oturma odasında tescili varyasyonların bir çok modern tarzda oturma odasında duvarlara yararları hakkında daha fazla anlatmalıyız.


Modern bir tarzda oturma odasında Duvar birimi: faydaları

Mobilya duvarları temiz bir oturma odası tutmak ve düzenli, mobilya bu parça hem klasik ve modern tasarımı ile sığabilecek oturma odasında iç duvarını oluşturmada önemli bir rol oynar iken şeylerin çok sayıda karşılamak için izin verir.

mağazalarında sizi büyük mobilya ve modern bir tasarıma sahip küçük bir oturma odası için uygun olan kompakt modeller, hem bulabilirsiniz.

Duvarların temel avantajı onların pratiklik olduğunuDuvarların temel avantajı onların pratiklik olduğunu

Modern tasarımlı duvarları yerden tasarruf ve oturma odasında rahat bir atmosfer yaratmak için, öğeler ve kitapların çok sayıda yerleştirmesine izin verir.ayrı olarak satın alınan ve oturma odasının köşelerinde yerleştirerek ve esansiyel ev eşyaları bir sürü depolayarak kendi takdirine yerleştirilebilir modüler duvara ilgisine dair artan popülaritesi.

Seçim Kuralları: Modern salonda duvar

İlk adım odanın büyüklüğüne odaklanmaktır. Küçük bir oturma odası, bir köşe mini duvar veya duvar-slayt yüklemek için daha iyidir. Bu mobilya gerekli şeyleri karşılamak sağlayacak ve fazla yer almaz.

oturma odasında duvarın ana avantajları hakkında unutma - işlevselliği. Bu her şeyi gizlemek ve daire düzeni korumak için izin veren mobilya bu türüdür.

Seçim kriterleri:

 1. Büyük bir aile için size geniş dolap ve raflar ile duvar seçmeniz gerekir.
 2. Ev kütüphane kitaplarının çok sayıda içeriyorsa, raflar dolu mobilya dikkat edilmelidir.
 3. damar seti koleksiyonları sahipleri cam kapılı bir model seçmek en iyisidir.

şeyler bütün aile bireylerini ve dolap kaybolur satın alma ihtiyacını yapacak dolapları Duvarşeyler bütün aile bireylerini ve dolap kaybolur satın alma ihtiyacını yapacak dolapları Duvar

Bakım renklerin seçimi yaklaşmak alınmalıdır, duvar duvar kağıdı ve mobilya ile kombine gereklidir. Oturma odasında modern bir tasarıma sahiptir, sen parlak desenli oynamak parlak desenli duvar ışığı seçebilir.

duvardaki mobilya satın wall en iyisidir yaşayan standart genişlik için, modüler duvar seçilmelidir veya oda standart dışı boyutlar için özel bir proje sipariş etmek.

Ayrıca sanat için dahili duvar rafları ile yerden tasarruf yardımcı, o zaman ayrı kaidelerini satın almak gerekmez. iç aşırı etmeyin, geniş ama kompakt duvar satın almak daha iyidir.

oturma odasında Moda duvar: malzemeler

malzemeye özel önem vermelisiniz oturma odası için seçimi ve mobilya alımı sırasında. Modern mobilya üreticileri çeşitli seçenekler kullanın.


yani:

 • Doğal ahşap;
 • kaplama;
 • yonga;
 • MDF.

meşe, çam, kavak: Doğal ahşaptan yapılmış Zengin ve şık bir görünüm duvarı. Doğal ahşap uzun süre kullanılır ve birkaç yıldır orijinal görünümünü kaybetmez.

Bu ağacın Değerli duvarları iyi klasik bir tasarıma sahip oturma odasında ayarlanırBu ağacın Değerli duvarları iyi klasik bir tasarıma sahip oturma odasında ayarlanır

Pahalı duvar ihtiyacı dikkatli olmak ile, oturma odasının iç aşırı ve koyu mobilya ile küçük bir oturma odası için uygun değildir olabilir.

Bütçe seçeneği sayesinde, büyük ve küçük oturma odası için hem pahalı olmayan ama şık ve özgün duvar bulabilirsiniz modern görünmeye, MDA'ları ve sunta duvarıdır.


oturma odasının Ucuz duvar: Ne fiyat belirler

Mobilya maliyeti büyük ölçüde malzemenin bağlıdır: Değerli ahşap yonga daha pahalıdır ve bu nedenle daha lüks ve daha zengin görünüyor. Daha büyük paneli, yüksek fiyatı: boyutu hakkında unutmayın. Çeşitli modüller, örneğin TV sehpası, raflar, dolaplar da maliyetini etkiler.

Ucuz duvar genellikle yıkmak ve hızlı bir şekilde orijinal şeklini kaybederUcuz duvar genellikle yıkmak ve hızlı bir şekilde orijinal şeklini kaybeder

Eğer uzun süre hizmet edecek yüksek kaliteli duvar istiyorsanız, yüksek kaliteli malzeme daha pahalı duvarını satın almak daha iyidir.

oturma odasında Varyasyonları ucuz mobilya

Bileşenler duvarın boyutuna bağlı olarak değişebilir. modüllerin tam bir set genellikle duvar boyunca büyük oturma odalarında, yüklenir.

salonun Mobilya duvar aşağıdaki parçalardan oluşmaktadır:

 • Dolap;
 • kitap ve şeyler için raflar;
 • giysiler için dolap;
 • Dolaplar;
 • İçecek barı.

Ferah mobilya duvarları da sipariş yapmak ve mobilya tasarımında bir fark yaratmak, eklemek veya bazı öğeleri kaldırabilir ek dolapları ve raflar oluşur.

Tüm dairelerde sonra, duvarın tam bir set barındıracak modüler tasarımı yardımına gelmek için yeterli büyüklükte bir oturma odası vardır.

duvar imal etmek için ahşap en farklı kullanılanduvar imal etmek için ahşap en farklı kullanılan

Mini duvar bölümlerinde ayrı olarak satın alınabilir ve herhangi bir sırada yerleştirilebilir.

Yükleme modüler duvarlar herhangi bir odada, duvarların tasarımı en modern geleneksel klasik değişir olabilir.

Duvar slaytlı emriyle gerçekleştirildiği, bu hi-tech tarzında bir oturma odası için harika bir seçimdir. Böyle mobilya özgün ve gücüdür. Her durumda, biz dükkanlarda mükemmel duvar bulmak ve kişisel sipariş yapabilirsiniz. ürünlerin kalitesini onaylayan Üretici belgesi istemeye yanlış olmayın. Yüksek kaliteli malzemeler sağlığa zarar ve uzun bir süre sürmez.

2017 yılında odasında güzel modern duvar: Yılın moda trendleri

2017 yılında moda sakin ışık tonları ile uyum parlak ve zengin renkler kalır. İyi bir fikir renkli cam veya kapı ile ışık ahşap bir duvar satın almak.

mükemmel duvarın çağdaş modellerle Siyah duvar kağıdımükemmel duvarın çağdaş modellerle Siyah duvar kağıdı

Soluk ahşap bir arka plan üzerinde tahsis edilebilir aksesuarları, unutma. Mavi ve açık gri veya bej arka plan duvara çekmeceler için kırmızı kolları taze ve parlak görünüyor.

Modern duvar eski dolaplar ifadesiz gibi görünmüyordu: Artık Vogue güzel mobilya her oda için uygundur ve ışık vermez dekoratif elementler, çeşitli görsel alanı genişletmek. Basit geleneksel yapı duvarları ve aynalar ve renkli desenli açısal modelleri çeşitli arasından seçim yapabilir.

Mini duvar, parlak elemanları dekor kullanılarak eklenebilir döşemeli mobilya ile küçük bir oturma odasında yüklemek için daha iyidir.

oturma odasında Mini duvar: Seçenekler ve fotoğrafları

Kabine duvar değil, küçük bir oturma odasında, değiştirilebilir. Mini duvar küçük bir dairede odaları için idealdir ve onlar modern bir tasarım, pratiklik, onlar artış veya azalış alanı görsel olarak kullanılabilir var.

Herhangi yaşam olabilir küçük bir duvar seçin tonlarının paleti sınırlı değildirHerhangi yaşam olabilir küçük bir duvar seçin tonlarının paleti sınırlı değildir

Duvarlar özel televizyon sehpası, kitaplar, küçük dolap içerebilir. Minyatür rulmanlar özgünlük ekleyebilir ve ayarlanabilir.

Modern bir tarzda oturma odasının duvarı (video)

Şu anda, oturma odası duvar için mobilya seçimi o duvarında büyük oturma odaları için standart duvar, çok büyük. Ucuz duvar, hatta en küçük odasına sığacak rahat bir atmosfer ve konfor yaratacak. renkler ve dokular ile oynamak için korkmayın, bu özel çağdaş tarzı gerektirir. Nitel ve güzel duvar Size ve sevdiklerinize, sorumlu bir mobilya seçimi ana yaklaşım memnun etmek uzun bir süre olacak.

oturma odasının Uyumlu ve konforlu duvar (fotoğraf)

2 1max 2 4bc0a54e019770185bf120282a755be0 5 7 4241 B-edelveysplazma2 B-edelveysstolova bergamo201

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 9 = 14

map