Modern bir tarzda oturma odası için şık avizeler: 4 yön

Modern bir tarzda oturma odası için şık avizeler: 4 yön

12 October 2017Modern bir iç şık avize çok önemlidir: odanın özgünlük vurgulamak için yardımcı olabilirModern bir iç şık avize çok önemlidir: bu modern tarzda yaşamak için özgünlük pomescheniyaLyustry vurgulamak için yardımcı olabilir - sadece ilgili sanayi sunabilir demokrasinin en fazla. Böyle bir ürünü tercih zor olmayacak gibi görünüyor, ama bir baştan savma bir şekilde meseleye yaklaşmak gerektiği anlamına gelmez. Her adımı tartmak zorunda! Sonra modern bir tarzda gerçekten şık bir ürün elde etme olasılığı birkaç kat arttırmaktadır.


oturma odasında Modern avizeler: Bu gecikmiş

Zamanla, avizeler yapılmış olan malzemeler, değişmedim, ama onların aralığı önemli ölçüde uzatılır. Bunun için, şık bir aksesuarın sahibinin gelire bakılmaksızın herkes olabilir olurlar. Nispeten yakın zamanda, aile yaşıyor ne kadar iyi belirleyebilir avize içindir, çünkü o ancak, sevinmek olamaz. Biz sadece onlar pahalı kristal avizeler satın almak mümkün olmamıştı olanlar hissettiğini tahmin edebilirsiniz.

avizeler üretimi için en popüler malzemeler şunlardır:

 • kristal;
 • cam;
 • plastik;
 • Çömlekçilik.

Modern avizeler kristal, cam, plastik ya da seramikten yapılmıştırModern avizeler kristal, cam, plastik ya da seramikten yapılmıştır

ve kendi iyiliği yukarıdaki malzemelerin her biri her durum için kullanılabilir. Bu fiyata değil, aynı zamanda malzeme, dokular, vb uyumluluğu sadece değildir Birlikte.


Onun avize bayat iç diğer elemanları yaklaşım olmaz Örneğin, hatta en gözde iç dayak görünecektir.

pahalı görünmesi için, gerekli değildir pahalı bileşenleri kullanmak. tat anlamında tek soru. Kayıt ile kendi tahminim mümkün değilse Ve, uzmanların hizmetlerini kullanmak daha iyidir. Kolayca istenen sınır bulmak ve en iyi kompozisyon yapabilirsiniz.

oturma odası için Fiili ve modern avizeler: boyutu önemlidir

Sovyet çağlardan beri, bu salon avize etkileyici büyüklüğe sahip ve şiddetle orada müreffeh aile yaşam teyit etmelidir, bir gelenek haline gelmiştir. Bugün, eğilimler biraz değişmiştir ve avizeler seçimi en demokratik hale geldi. İstediğin her şeyi satın almak ve iç çözüm başkaları tarafından yanlış tanımışım olacağını korkuyor olamaz. herhangi birinin moda, hatta çılgın fikirlerde. Önemli olan tüm olası da harmonik görünüyordu olmasıdır.

Bu nedenle, salon lambaları aşağıdaki türde kurmak mümkün hale geldi: • nokta;
 • istiflenmiş;
 • Tek kademeli.

Oda için modern avize noktası, tek katlı ve çok katmanlı olabilirOda için modern avize noktası, tek katlı ve çok katmanlı olabilir

İlk seçenek genellikle asma tavan ultra İyileştirme seçilir. Ve, sevimsiz dış rağmen, bu lambalar maksimum ışık verecek edebiliyoruz! Bu nedenle, sadece 2-3 ünite başarıyla tam avize değiştirin.

Modern iç Körfezi armatür ancak hala var olma hakkına sahip, nadiren. Özellikle, moda trendleri birkaç çeşit birlik olma hedefi ise.

Tek katlı avize - neredeyse hiç demode klasik (yanı sıra tonları her türlü) 'dir. şekil ve renklerini değiştirmek, ancak genel kavram kırılmamış kalır Can. klasikleri yaklaşmak için bir arzu varsa, bir avize dikkat etmelidir nedeni de budur.

Modern bir tarzda oturma odasında avize: foto-raporlar

iç aydınlatma nedenle uygulanmasını ihmal etmek gerekli değildir, çok önemlidir. yüklü ışık odanın bile görsel çekiciliği bağlıdır nasıl düzgün On!

avizeler için şebeke kablolarını planlarken, aşağıdaki gereksinimleri göz önünde bulundurun:

 • Işık düzgün oda aydınlatmak gerekir;
 • Avize denetimli serbestlik Odanın ortasına yerleştirilmelidir;
 • Güç aydınlatma kesinlikle düzenlenmesi gerekmektedir;
 • Işık karşısında doğrudan kitleye dövmek olmamalıdır.

Eğer avizeler seçimine karar vermeden önce, elektrik şebekelerinin düzenini planlamakEğer avizeler seçimine karar vermeden önce, elektrik şebekelerinin düzenini planlamak

Sorun bir uzman tarafından kontrol ediliyorsa Bu durumda, sen her şeyin en iyi şekilde yapılacaktır Merak edilemez. Ancak, ev sahibi genellikle kaçınılmaz bazı hatalar yol açar ellerinde inisiyatif. Özellikle iktidar dizginleri elektrik ile ilgisi yoktu kim önce insanları alırsa.


Sen en iyisi sorunu anlamak için zaman alabilir, ama buna değer mi? Profesyonel bir günlük ile işbirliği içine girmek çok daha kolay hizmet benzer aralığını gerçekleştirin. Cimri iki kez öder! Ve dikkatsizce elektrik temas halinde gerçekleşmesi kaçınılmazdır! En azından, "yanlış" ağı yinelemek gerekiyor.

Lights koyun nasıl tavan veya duvar

Aydınlatma sadece tavana kuruldu Kez uzun gitti. tavan veya duvar: Artık, sahibinden önce başka bir soru sunar? Yükleme hafif ve şurada ve şurada izin ama ne iyidir edilir? Bir yandan, tavan lambası - klasik, uzun zaman içinde test edilmiş oldu.

Bugüne kadar, yer ışıkları tavana aynı zamanda duvarlara değil sadece olabilirBugüne kadar, yer ışıkları tavana aynı zamanda duvarlara değil sadece olabilir

duvar aydınlatma Tam denenmemiş eğilim henüz yeni çıkmış ve kapanır. O var olma hakkına sahiptir! Ancak, olsun veya olmasın bu sadece bir uzmana çözer erişin. O ve danışılmalıdır olabilir! Özellikle de bu kadar tartışmalı konularda.


Çağdaş bir tarzda avize - içeren bir toplu terim:

 • Cihaz konumu;
 • Onun renk düzeni;
 • üretimi gerçekleştirilmiştir anlatılmak istenmektedir.

Modern bir tarzda oturma odası için avizeler Türleri (video)

cesur deneylerin korkmayın. Onlar tamam eve getirmeyin! Şüphe varsa, profesyonel yardım talep edebilirsiniz. Ve şüphesiz, bunlar müşteriyi gerçek hareket vektörü oluşturacak!

Modern yaşam avizeler örnekleri (fotoğraf iç)

3 6 1-164 7-aydınlatma-dop 24-3 11-02-8916737 35aef34a266c274d3b0e0ffb70888088 37 411 73e15a106fa5cbdb51c5bab120f3789d

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map