Modern bir salonda gardırop: iç fotoğraf ve 40 cm derinliği

Modern bir salonda gardırop: iç fotoğraf ve 40 cm derinliği

12 October 2017giysi, ayakkabı ve ev eşyalarının depolanması için tasarlanan gerekli tüm bileşenleri ile donatılmış dolaplar,salonda giysi, ayakkabı ve ev eşyalarının Modern konforlu dolap depolanması için tasarlanan gerekli tüm bileşenleri ile donatılmış dolaplar, genellikle fazla yer alır, ancak içeriği içeride, bir kural olarak, sahibinin ihtiyaçlarını karşılar. Kompakt ferah, rahat ve tabii ki, güzel - bu modern gardırop olacaktır.


koridorda dolaplar Artıları-in

Önemli bir nokta - koridor (şekli ve boyutu), mümkün olduğunca fazla yer boşaltmak için bunu olacak bir kabine bulabilirsiniz neyse. Bu bağlamda, çok kârlı bir köşe dolap. Nişli ayrıca kapalı dolaplar veya kabinin bileşenleri olabilir.

dolapları avantajları arasında iyi bir kapasiteye, uzun ömür ve mükemmel bir görünüm unutulmamalıdırdolapları avantajları arasında iyi bir kapasiteye, uzun ömür ve mükemmel bir görünüm unutulmamalıdır

Bundan başka - muhafazanın tasarım yüksek verimli kullanımı alan sağlar şekildedir. boru ve yükselticiler (tabii koridorda ise, eğer varsa) - Doğru kabine mesajı, örneğin, iletişim gizleyebilirsiniz edin.

Bir sonraki noktası - tasarımı. İyi seçilmiş dolap dekorasyon güzelliği vurgulamak ve dekoratif bir eleman kendine yeten olacak. Ve tasarım açısından seçenekler, bugün herkes için gerçekten var.

Ne koridorda dolaba doldurulabilir

kurulacak kabinede doluluk ihtiyaçlarınıza bağlı olacaktır. O dolaba tüm aile bireylerinin tüm dış giyim genel kapatırsa bir şey, ve tüm ayakkabı değer. Hem de seyahat çantaları, kutular, şapka ve diğer alanları gibi. Başka bir şey evin diğer bölümlerinde böyle şeyler için bir yer var, eğer. Ama genellikle aynı hakkında salonda dolabı doldurarak.


koridorda Mağaza:

 • Açık giyim;
 • Ayakkabı galerisi;
 • Şapkalar;
 • Çanta;
 • Eldiven, şapka ve diğer aksesuarları;
 • Kayak, paten ve başka şeyler.

Dolap depolama ya da havlu çekmeceler, giysi rafları ve raflar içerebilirDolap depolama ya da havlu çekmeceler, giysi rafları ve raflar içerebilir

Ama, ve her şeyin üstünde elbisesiz belgelerin, ekipmanın salon kutularda saklanır gerektiğini olur. Bu konuda donanım ve kabine derinliğini bağlıdır. Tabii ki, tüm küçük bir koridor sığabilir ama karlı, uygun düzenleme burada olabilir.Seçenekler: koridorda dolaplar, iç dolum

Üst bölge, bir orta ve - kullanımı daha kolay olan dolaba için içeriği üç bölgeye bölünecektir. sırasıyla daha düşüktür. en erişilebilir haklı üst bölgesi olarak kabul edilir. O daha az sıklıkla ihtiyaç vardır şeyler için kullanılacağını mantıklı. Bu genellikle bazı mevsimsel giyim ve diğer nadiren kullanılan öğeler için büyük valiz için raf olduğunu.

Ama orta bölge olmalıdır işlevselliğini en üst düzeye çıkarmak - Hergün buraya şeyler tuttu. Bu alanda genellikle askıları çubuk vardır. Eh, bir kaç çubukları yerleştirmek için fırsat varsa. Tek - Uzun kat için, ikinci - kısa ceketler için vs.

Dolap giyim ile askı asmak için uygun olan özel bir metal ya da alüminyum boru ihtivaDolap giyim ile askı asmak için uygun olan özel bir metal ya da alüminyum boru ihtiva

Bir aile çocukları varsa, çocukların kendileri aynı raf veya çubuk ulaşmak mümkün olacak hangi uygun düzeni olacaktır. Yani, kabine belli parçaları çocuklar için mevcut olmalıdır. Bu yüzden onların şeylerin özen ve sözlerle bankta atmayın öğretmek daha kolay olacak "Ben askı üzerine tutmayın."

Orta bölgesinde de çanta ve anahtarlar için kapaklar ve diğer aksesuarları, kancalar çekmeceleri var. Eh, alt bölgenin amacı - ayakkabılar. Eh özel bölümlerde yerleştirdi. çocuk ayakkabıları için ayrı bir bölüm olması arzu edilir. Ayrıca, elektrikli süpürge alt bölge, demir ve ütü masası saklanabilir. Böyle imar - koridorda kabinesinin en pratik kullanımı.

İç tasarım gardırop koridor

Her gardırop zorunlu unsur - raflar. Bu sabit, bir ağ veya bir kayar sistemi. Sabit veya yerleşik raflar farklı şeyler için tasarlanmıştır - sıcak giysiler, şapka, kutular ve diğer küçük eşyalar. Bu raflar da (en fazla 70 kg) hatırı sayılır bir ağırlığa dayanabilecek çok güçlüdür.

Pull-out raflar - vs. önemli detaylar, belgeler, ilk yardım setleri, için Bunlar yorum içeriklerini önermek, bazı seçimdir. saklanan eldiven ve eldiven, kemer ve biz belli bir sezonu seçmek zorunda aksesuarlar olabilir.

İç tasarım modeli tipine bağlıdır, ve malzeme raf yapılanİç tasarım modeli tipine bağlıdır, ve malzeme raf yapılan


raflar olarak sık ortaya çıkmasa Mesh - ama aynı zamanda çok pratiktir. Örneğin, kravat, kemer, askı orada saklanabilir. ucuz bir çekmeceli mekanizması silindirleri olacaktır. Ancak silindir mekanizması ağır ürünleri saklamak için uygun değildir.

koridorda gardırop için fikirler

Dolap dar ve geniş, uzun veya kompakt değil sadece olabilir. koridorda kabine tasarımın diğer türevleri vardır. finiş koridorunu vurgulamak olacak ve uzayda bir hantal şey olmayacak birini seçin.

Seçenekler dolaplar:

 • Standart dikdörtgen. İki, üç veya daha fazla sürgülü kapılar bir dolaba olabilir.
 • L-şekilli. birbirine göre belirli bir açıda düzenlenmiş bu durumda iki kabin. uçları daha sonra temas halinde olacaktır.
 • Üçgen biçimi. Kabine o "kesilmiş" olur çünkü odanın köşelerinden biri tüm cepheyi kaplayan, bir açıda yerleştirilir.
 • Trapez. Bu tasarım, ek yan raflar vardır.
 • Yarıçap veya yuvarlak şekli. Biraz geniş bir dolaba kaybetti, ama tasarım daha etkilidir.

Büyük çözüm spot yüklemektir in-dolap bölmesiBüyük çözüm spot yüklemektir in-dolap bölmesi

En kompakt D-şekilli tasarımı olarak kabul edilir ve köşe haklı en işlevsel olarak adlandırılır. Ama seçim pratiklik kabine, ancak onun muhteşem estetik üzerinde sadece bağlıdır. dikkate alınması kriterlerin tümünü çünkü.

koridorda modern dolapları: 40 cm mesafede (video)


Dolap - koridor karşı karşıyadır. Dıştan, salonun bitiş ve büyüklüğü ile uyum içinde olmalıdır ve iç oldukça geniş ve rahat olmak.

Seçtiğiniz iyi şanslar!

40 cm mesafede koridorda örnekleri dolabı (verilmedi)

2 035 13-5 19 21-05-54101473 22-21 121 192 526zoom 2113

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + = 19

map