Moda szczegółowo: teksturowane odcinek sufit

Moda szczegółowo: teksturowane odcinek sufit

12 October 2017Główną zaletą rozpinanego sufitu można uzyskać idealnie płaską powierzchnięGłówną zaletą sufitów napinanych jest możliwe uzyskanie idealnie płaskie sufity poverhnostNatyazhnye długo zajmuje niszę w zakresie wykończenia sufitu. Ten sukces jest ze względu na łatwość montażu i obsługi, a także ceny w internecie. Oprócz wspomnianej swobody wyboru uwaga i koloru i tekstury, które mogą być wykonywane przez sieci. W ostatni jest warty więcej: folia PVC tekstura może stworzyć całkiem wiarygodną imitację różnych materiałów, przy najniższych kosztach!


W jaki sposób teksturowane sufit we wnętrzu

Aby stworzyć niepowtarzalny styl zbadać każdy szczegół wnętrza pomieszczeń. Strop nie jest w tym przypadku wyjątku. Teksturowane sufity może obsługiwać szereg stylistycznych kierunkach: od minimalistycznej dyskretną dekoracyjnego sufitu do sztuki dekompresji i boho jasnych ukształtowanych powierzchni na suficie.

Sufit podwieszany z organicznym wzór ma szereg zalet:

 • Różnorodność wyboru. To może być symulowane strukturę tkanek, zwiotczenie wzorców i wzorów do wyboru lub ozdoba w postaci komórki lub komórek. W ogóle, sufit przypomina złożoną tapety strukturalne, wygląda luksusowo i bogaty.
 • Projektuje i ozdoby na suficie jest klasycznym wśród teksturowanych powierzchni. Wybór rysunków jest tak szeroki, że można doskonale dopasować wzór na suficie do podstawowego roztworu w projektowaniu pokoju.
 • Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na wysoką jakość tych pułapów. Wilgoć, przecieka sufit, montaż opraw oświetleniowych - wszystko to pozostawi powierzchni sufitu bez deformacji.

W celu poprawy właściwości dekoracyjne rozpinany sufit należy zastosować do wstęgi powierzchniowej różne wzory lub ozdobyW celu poprawy właściwości dekoracyjne rozpinany sufit należy zastosować do wstęgi powierzchniowej różne wzory lub ozdoby

Dla atmosferze instalacji będzie wielkim nabycia teksturowane sufit. Rozważyć tę opcję, jeśli chcesz, aby uzyskać wygodną i piękną powłokę, która będzie obrschat przyciągnąć uwagę, tworzenia blagopiyatnuyu atmosferę luksusu i komfortu.


Dodatkowo do tych korzyści można zauważyć, jako praktycznie nieskończonej gamy kolorów. Można siodło skromną pastel monochromatyczny sufitu i można połączyć kilka kolorów wzorów powłok sufitowych.

Co może być faktura sufitów

Wytłoczony sufitowy może być wykonana z różnych materiałów, szerokość symulowanych powierzchni przekonuje na skalę: podwieszony sufit może przypominać marmur, tkaniny lub drewna. W przeciwieństwie do tych materiałów, lub PCW winylu sufitu undemanding w montażu i obsłudze, może być umieszczone w praktycznie każdym pomieszczeniu i zmniejsza się do pielęgnacji rzadko wolne od pyłu i małych cząstek zanieczyszczeń.

Mat sufitu - jest najbardziej praktyczny wersja powłoki napięcia stosuje się w każdym pomieszczeniuMat sufitu - jest najbardziej praktyczny wersja powłoki napięcia stosuje się w każdym pomieszczeniu

Wśród najbardziej popularnych wydaniu sufitów tekstury: 1. Matt tekstury. Opcja ta jest klasycznym. Pułap ten nie przyciągnie wiele uwagi, ale będzie służyć jako dobry dodatek do projektowania pokojowej. Mat sufitowy może być monochromatyczny, można łączyć różne kolory, tworząc wzór.
 2. Satynowa powierzchnia jest bardziej akcent. W przeciwieństwie do matowej powierzchni jest właściwości odblaskowych.
 3. Połysk jest najbardziej svetoootrazhayuschim materiał na suficie rozciągnięcia. Jego zdolność do odbijania światła mogą być porównywane z tym lustrem. Próg ten jest bardzo jasne szczegółowo we wnętrzu. Połysk jest interesująca w połączeniu z co najmniej podwyższający materiałów do sufitu.
 4. Bardzo oryginalny sufit tekstura jest metaliczny. Taka powłoka jest zamocowana na suficie pokoju charakterystycznej rygorystycznie i oryginalność. Większość organicznych tekstur, będzie to wyglądać w stylu minimalizm, hi-tech, a także w niektórych gałęziach nowoczesny.
 5. Do sypialni i dzieci jest idealny jedwab tekstury. Pułap ten patrzy czule, jego blask stonowane i przyjemne. Odtwarzanie kolorów, można utworzyć albo romantyczny lub lekkie przewiewne atmosferę w pomieszczeniu.
 6. Luksusowo wygodne i będzie wyglądać sufit z aksamitny zamsz tekstury.
 7. Marmur tekstur jest uderzające w jego naturalności. Tkanina ta wygląda bardzo niezwykłe, a nawet egzotyczne. Nadaje się do dużych hal.
 8. Perłowy połysk perłowy tekstury sufitów dać pokój szczególną czułością. Jasne, sufit musujące wizualnie zwiększyć pomieszczenie.

To stwarza wyjątkowe poczucie kombinacji matowej fakturze do któregokolwiek z odblaskowymi tkanin. Stwórz swoją własną wersję łącznej faktury, aby uzyskać oryginalny i wygodny sufit, podkreślając indywidualność swojego miejsca.

Sufity naciągane: białe płótno teksturowane

Na szczególną uwagę zasługują jasny rozciągania teksturowane sufity. Biały kolor i jego odcienie - najczęstszym rozwiązaniem dla kolorystykę sufitu. Jednak dodaje fakturę oryginalności nawet klasyczny biały sufit.

Ze względu na działanie arkusza lustrzanym połyskiem sufit jest idealny do małych pomieszczeńZe względu na działanie arkusza lustrzanym połyskiem sufit jest idealny do małych pomieszczeń

Robić coś bardziej interesującego niż klasyczny biały mat sufitu, ty pasują następujące opcje dla światła na suficie:

 • Klasyczny mat sufitu o wzór lub dekoracyjnego;
 • klasyczny matowy sufit z ciekawym oświetleniem plam światła, wstążki, żyrandole, itp itp.
 • błyszczący biały sufitu;
 • Dwupoziomowe zróżnicowane jednym dachem;
 • przekazujący światło dachu;
 • biały sufit z nadrukiem fotograficznym.

Nie bój się eksperymentować z teksturą biały sufit. White - klasyczny kolor, który będzie wyglądać skromnie i ekologicznej w różnych wariantach.

Jak zrobić teksturowane sufit z rękami

Mimo pozornego skomplikowania, teksturowane sufit nie jest tak trudne do zrobienia ręcznie. To pozwala na stworzenie specjalnej farby urody teksturą dla sufitów.

Sposoby stosowania FarbaSposoby stosowania Farba

Nie każda powierzchnia może być malowana farbami teksturze. Tylko podkład szmatką, aby stworzyć relief na powierzchni sufitu z rękami.

Teksturowane farba ma specyficzną strukturę: jest bardzo gęsty, więc nakładać kielnią.

Podczas korzystania malowane farbą, można wprowadzić następujące dane:


 1. naturalną chropowatość stworzony szpatułka;
 2. zaniedbania taśmy osadzana rzadki grzebienia;
 3. zwolnienie z twardej gąbki lub gąbki;
 4. neat arkuszy blachy, które są używane do szczególnych walców wytłaczanych plastycznych do sufitu.

Klasa mistrz stosowania Farba (wideo)

Faktura - to niezwykła cecha na suficie. Dlatego idee związane z podaniem nietypowych kształtach sufitowych będzie wyglądać oryginalne i świeże. Staraj się nie przeciążać składu i dopasować jasne elementy wystroju sufitu z wnętrza pokoju.

Tekstura podwieszany sufit we wnętrzu (zdjęcie)

02-1000x560 5 9 6d88531ead81f51bc38c21d3f54f8278 25-oszałamiające sufitu-Design-idee-13 75 3 --- 75 --- 4 75 --- 6 80fe852b-e8c4-4f73-8700-1a74a41bbd71 136be1e67

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 2

map