The Blog



Krzyż haftowane sowa nie czyni wiele wysiłku, zwłaszcza, że ​​jest doskonale udekorować swoje mieszkanieKrzyż haftowane sowa nie czyni wiele wysiłku, zwłaszcza, że ​​jest doskonale ozdobić swoje Sowy mieszkalnych i sovushki Noble drób, który niedawno pochwalić bezprecedensową modę do nich. Broszura z sowy, biżuterię, torebki i inne akcesoria po prostu zalane rynku. Rysunki i szkice sovushek siedzi na drzewie widać tu i tam, i haftowane na płótnie sovushki nie długo czekać.


Cross Stitch Sowa: To zajmie

Haftować krzyż ładny sovushku, trzeba będzie niewielki zestaw narzędzi i materiałów. On jest standard, wszystko, co jest zazwyczaj wymagany do haftu. A jednak, to powinno być wyjaśnione.

Tak, trzeba będzie:

  • Białe płótno korzystniej znak Aida. Zarys należy wyciąć surowo w rozmiarze haftem, odchodząc od krawędzi przyszłej ramce.
  • Drukuj schemat opcje - iw kolorze oraz czerni i bieli.
  • nici nici, dokładnie te kolory, które sugeruje schemat haftu.
  • Hoop.
  • Nici do szycia.

Aby utworzyć przekrój haftowane sowa wymaga jedynie kilku narzędziAby utworzyć przekrój haftowane sowa wymaga jedynie kilku narzędzi

Przed haft powinien przygotować konspekt, konieczne jest, aby pozbyć się Zamiatina i krawędzie z osypkoy. Płótno prostu prasować żelaza i neaten krawędzie można wytwarzać nici do szycia. Jeśli gotowego haftu zostaną umieszczone w ramce, trzeba dokonać boiska. Co najmniej 4 cm od krawędzi będzie musiał wycofać.


Obwód niuanse dla sowy haftowania ściegów

W celu ułatwienia pracy, aby zrobić układ. W tym celu nanosi się na siatkę kwadratów płótnie - 10 10 komórek. Aby nie psują haft, znaczniki stosuje się specjalny znacznik lub ołówka z miękkiego ołowiu. Po umyciu produkt łatwo zaradzić.

Ze specjalnymi oznaczeniami do haftu będzie dużo łatwiej szyć ciekawy wzór, unikając błędówZe specjalnymi oznaczeniami do haftu będzie dużo łatwiej szyć ciekawy wzór, unikając błędów

Po zakończeniu pracy z płótna, hafty obręcz trzeba ciągnąć, a więc proces zaczyna szwami. Haftowany wzór ściśle według schematu, co oznacza, że ​​trzeba haftować ustaloną liczbę krzyży na schemacie, w odpowiednim czasie, zmieniając wątek. Do słodka para sowy na gałęzi lub sovushka wyglądał dokładnie symetryczne, nachylenie krzyże powinny być w tym samym kierunku.



Dokonywanie hafty i nie tylko

Czasami chcesz ozdobić obraz Najśmieszniejsze, ubrania czy coś dekoracyjnego. Zatem, ubrania dla dzieci były zabawne sovushki krzyż. Niektórzy ludzie wolą malować swoje specjalne znaczniki, ale jeśli rysować ptaki nie opcję, możesz je i haftować.

Na przykład, haftować słodki sovushku z kluczem mądrości. Lub uszyć dwie sowy w czapce noc w piżamie dziecka - nie jest rozwiązaniem. Koniecznie wykonaj program jest bardzo surowe, nie leń się, by sprawdzić się często - wtedy pojawi się obraz z prawidłowymi przejściami kolorów. Aby nie zboczyć z przejściem na fragmenty, w prawo na wykresie, można oznaczyć obszary przejściowe.

Warto trochę wysiłku na krzyżu projektowania hafty i rysunek będą jeszcze jaśniejsze i piękniejszeWarto trochę wysiłku na krzyżu projektowania hafty i rysunek będą jeszcze jaśniejsze i piękniejsze

Na wzory haftów często oznaczone pogrubioną kontury, należy również wyznaczyć. Jak ty to robisz? Tak, wszystko jest proste, krotnie normalnego nici do szycia z czterech warstw, a następnie sześć, i przechodzą tylne „nici igły” w miejscach, w których znajdują się obwody. Tak więc obraz będzie i bardziej wyraziste i bardziej głośności.

Po zakończeniu prac, krawędzie wyrobu gotowego być przetwarzane ręcznie, ale można to zrobić i overlock. Potem trzeba umyć hafty i wyprasowane żelazka, gdzie jest to potrzebne. Nie każdy lubi kolory, co sugeruje program - który jest w pewnym doświadczeniu, można zmienić kolory nici siebie. Najważniejsze, że należały one do tej samej gamie kolorystycznej, wyglądała harmonijnie. Na przykład, razem sovushek w odcieniach brązu, można haftować sovushek w fioletowych barwach.

Poprzeczne sowy graficzny (wideo)

Przygotuj zestawy lub pobrać program i cieszyć się piękne zdjęcia sów, które będą ładny wygląd i niezwykłe w każdym zakątku domu. Nie zapomnij umieścić sovushek sovushku lub w ramce, która jest dobrze wyruszył pracę.

Dobra robota!


Krzyż sowa szwy (foto)

011e11d83420125XXL 012bbc3b8896c8forig 01366a7d1339cforig 01366ab871f3234orig 9bb9b823851d16ec56e4d9238f7e3eb0 9e5559a68e21d84da74aac126bjz - Kartiny-panno-Vyshivka-krestom-sovy-PO 15532313022015 28b8c389fa37ce18396b7a6611q0 - Kartiny-panno-Vyshivka-krestom-sovy-PO 47e071db4a8376eaf79ab18557fb - Kartiny-panno-Vyshivka-krestom-sovy-PO 128

Leave a Comment

Your email address will not be published.

45 − 44 =