Moda kanaviçe - tavuskuşu ve sadece

Moda kanaviçe – tavuskuşu ve sadece

12 October 2017Çapraz Dikiş - hoş serbest zaman, aynı zamanda atalarının harika geleneklerin devamı değil sadeceÇapraz Dikiş - dikiş, farklı yaşlarda ve hatta Kat insanlar tarafından sevilen - hoş serbest zaman, aynı zamanda predkovVyshivka çapraz harika geleneklerin devamı ibaret değildir. Ama, tabii, onun kadında daha çok merak ediyor. yaratıcılık kullanılabilirliği, daha önce birlikte akşam için güçlü bir istek çekiciliğine nakış çapraz öğrenilebilir. Tabii ki, karmaşıklık olmadan bazı basit devreler, yöntemler,. Herşeyin iş için hazır özel bir takım, satın almış Hele.


Birçok dikişler geçmeye başlayan ve daha sonra nakış saten dikiş aktarılır. Bazı tersine onların önünü açmak ve sonra ve daha heyecanlı.

Moda kanaviçe: Mutfakta Peacock

Günümüzde aksesuar ve mutfak için dekoratif öğeler çeşitli çok popüler kanaviçe olduğunu. Böylece, kanepe mutfak için beyaz Towelie, nakış takım potholders ve dekoratif yastıklar dönüştürmek mümkündür. Ya da konu Peacock ve nakış için diğer güzel kuşlar almaya karar verirler. Fit ve Çin teknolojisi ve başka yollar.

Bir tavus yürüyüş görüntü ile, örneğin, bir tek renkli-resimli olabilir. Yoksa bir tavus ile oryantal kız görüntülenebilir. Bir kuşun küçük skeçler ile başlayabilir.

Çapraz dikiş ile, mutfak tekstil dekore edebilirsiniz: önlükleri, havlu, peçeteÇapraz dikiş ile, mutfak tekstil dekore edebilirsiniz: önlükleri, havlu, peçete

Özellikle birçok takı ve evdeki diğer şeyler gibi popüler bugün el yapımı eser, kendi elleriyle yapılır. Ve mutfak havlusu bir haç ile işlemeli olabilir. ağaç üzerinde Peacock, çimen, tavus tüyü üzerine, modaya uygun.


Çapraz dikiş: tavuskuşu, iplik alabilir şeması

Bir yazar olarak bu dikişçi parçacığı için çok önemli o (mecazi anlamda) yazdıklarını kalem önemlidir. Ve bu, bu pratik bir gerekliliktir, mecazi değildir. Sadece dışarı başlıyor, o zaman bu bilgiler sizin için faydalı olabilir.

Çapraz dikiş en yaygın ipler - ipi. kendileri arasında, onlar biraz değişebilir, fakat ilke değişmez, ilmik uzunluğunu ayarlamak için kiriş, altı ince ipliktir.

Nakış çapraz çeşitli renk paleti ipi doğru pamuklu ya da sentetik liflerNakış çapraz çeşitli renk paleti ipi doğru pamuklu ya da sentetik lifler

popüler diş ipi yanında kullanabilirsiniz:  • Yumuşak pamuk ipliği;
  • iplik merserize;
  • suni ipek ve ipek iplik;
  • Metalik nakış ipliği;
  • İnce yün iplik;
  • Basra iplik;
  • Döşemelik yün, vb

Ama, tabii, kumaş ve zaten profesyonelce seçilmiş renkli filaman demetleri üzerinde uygulanan bir desenle hazır bir set çekmek için daha kolay bir şey yoktur.

Peacock tek renkli, kanaviçe, son grubu devre

Hazır kiti işini kolaylaştırır. Bu arada, bugün dikiş herhangi dükkanda pratik olan popüler 3D setidir. nakış için gerekli paket tüm nitelikleri. Öncelikle açık anahtar ile renk düzenidir. Kuşun kuyruğu birçok, gel sahip olduğundan, diş ipi şeritlerin belki 54 tonları kullanmak zorunda kalacaktır. Ek içerisindeki kısım sayılı kırık devre tasvir.

Çapraz dikiş tekniği yapılmış bir tavus bir resim, her zaman güzelliği ve parlak renkleri ile göze hoş olacakÇapraz dikiş tekniği yapılmış bir tavus bir resim, her zaman güzelliği ve parlak renkleri ile göze hoş olacak

sayılar tavus şemasının bileşenleri tarafından temsil edilir sayfa numaralarını temsil eder. Tipik haliyle, diş ipi ipliklerinin biri önceden kesilir, ve düzenleyici bulunur ve sadece diğer bölümü bir paket içinde düzgün bir şekilde uzanmaktadır.

Dikişler sadece, arka plan dokunmak gerekmez bir tavus, bir resmi vardır yerde nakış gerekir. nakış sırasında yönünü değiştirmez, tek yönde dikişler oluşturun - bu resmin bütün görünümünü bozar.

Sadece cam altında bir çerçeve içinde bitmiş resmini koymak zorunda olacak. Çerçeveleme nakış layık olmalı, ama boyama kendisinden daha çerçeve daha lüks yapmaz. Çerçeve çalışmak ve bunu gölgede için yola edilmelidir. varsa, örneğin, palmiye ağaçları ve bahçelerin cennet, zaten kilolu gösterir.

Çapraz Dikiş "Tavus" (video)

Nakış tavus ödemesiz, tabii ki, mutfak, ancak herhangi bir oda sadece. Bir şekilde onunla bağlı olan iç, uygun olacağından Peacock, güzellik, zarafet, lüks Doğu ile ilişkilidir.


eserlerinde İyi şanslar!

kanaviçe tavus için Düzenleri (fotoğraf)

02 133-1 --- 0051-1 5c3d639862df 214 286 8529a765c879d82ce6 332755-bf52e-66233776 - uffe03 58049546612 97359390 828161

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3

map