Moda detay: dokulu streç tavan

Moda detay: dokulu streç tavan

12 October 2017Bir gergi tavan ana avantajı mükemmel bir şekilde düz bir yüzey elde etmek mümkündürBir streç tavan temel avantajı, mükemmel düz tavanlı uzun tavan bitirme alanında bir niş işgal poverhnostNatyazhnye elde etmek mümkündür. Bu başarı nedeniyle kurulum ve kullanım kolaylığı için, hem de ağın fiyatına etmektir. web tarafından çalıştırılabilir söyledi nota seçimi enlem ve renk ve doku ait yanında. Geçen olarak daha değerli bakıyor: PVC film doku düşük maliyetle çeşitli malzemelerin oldukça akla yatkın taklit oluşturabilirsiniz!


Nasıl iç dokulu tavan yapar

benzersiz bir stil oluşturmak için iç tesislerinde her ayrıntıyı dikkate alınması gerekmektedir. Tavan, bu durumda bir istisna değildir. art deco minimalist sade tavan süs gelen ve tavana parlak desenli yüzeyler ile boho: Dokulu tavan biçimsel yönde geniş bir destek olabilir.

bir organik desenli asma tavan avantajları vardır:

 • seçim çeşitliliği. Bu hücre veya hücre şeklinde desenleri ve seçtiğiniz veya süs tasarımlarını sarkmış, doku yapısı simüle edilebilir. Genelde, kompleks yapısal duvar kağıdı anımsatan tavan, lüks ve zengin görünüyor.
 • Bu tasarımlar ve tavanda süsler dokulu yüzeyler arasında bir klasik. çizimlerin seçimi size mükemmel oda tasarımında temel çözüme tavana kalıbına uyuyor böylece genişliğindedir.
 • Tavan kaliteli dikkat etmek de önemlidir. Nem, tavan, aydınlatma armatürleri kurulumu sızdıran - Tüm bu deformasyon olmadan tavan yüzeyini bırakacaktır.

dekoratif özellikler ağ-yapıya uygulanması gereken germe tavan artırmak için desen veya süs çeşitli yüzeydekoratif özellikler ağ-yapıya uygulanması gereken germe tavan artırmak için desen veya süs çeşitli yüzey

senin tesisatın ambiyans için büyük bir kazanım dokulu tavan olacaktır. Eğer dikkat çekmek obrschat lüks ve konfor blagopiyatnuyu atmosferi yaratacak rahat ve güzel bir kaplama elde etmek istiyorsanız bu seçeneği göz önünde bulundurun.


bu avantajların yanı sıra bir renk neredeyse sonsuz aralığı olarak kaydedilmiştir. Sen mütevazı pastel monokrom tavan eyerlemek edebilir ve tavan kaplama desenleri çeşitli renkleri birleştirebilirsiniz.

tavanların doku ne olabilir

Kabartma tavan farklı malzemelerden yapılabilir, simüle yüzeylerinin genişliği kendi ölçeği ile etkileyici: asma tavan mermer, kumaş ya da ahşap ile benzer olabilir. Bu malzemeler ya da kurulum ve kullanım için iddiasız PVC vinil tavan aksine, hemen hemen herhangi bir odada yerleştirilebilir ve bakım toz ve kir küçük parçacıklardan nadir serbest indirgenir.

Mat tavan - bu herhangi bir odada kullanılan bir gerginlik kaplamanın en pratik versiyonuMat tavan - bu herhangi bir odada kullanılan bir gerginlik kaplamanın en pratik versiyonu

En popüler germe tavanlar dokular serbest bırakılması arasında: 1. Mat doku. Bu seçenek bir klasiktir. Bu tavan fazla dikkat çekmek değil, ancak oda tasarımı için iyi bir ek olarak görev yapacak. Mat tavan monokrom olabilir ve bir desen oluşturan çeşitli renkleri birleştirebilirsiniz.
 2. Saten daha vurgulu yüzeyidir. mat yüzeyi farklı geriye yansıtmalı özellikleridir.
 3. Parlak streç tavan için en svetoootrazhayuschim malzemedir. ışığı yansıtma kabiliyeti bu ayna ile karşılaştırılabilir. Bu tavan iç çok parlak bir ayrıntıdır. Parlak tavan için en az accentual malzemelerle birleştirmek ilginçtir.
 4. Çok özgün tavan doku metalik olduğunu. Böyle bir kaplama, oda tavan karakteristik sertlik ve özgünlük bağlanmıştır. Çoğu organik doku bu modern bazı dallarında yanı sıra, minimalizm, hi-tech tarzında gibi görünecektir.
 5. yatak odası ve çocuklar için mükemmel ipek dokusu olduğunu. Bu tavan şefkatle, canlılığı bastırılmış ve hoş görünüyor. renkleri ile oynamak, romantik ya da odada ışık havadar bir atmosfer ya oluşturabilirsiniz.
 6. Lüks rahat ve kadifemsi süet dokulu tavan gibi görünecektir.
 7. Mermer doku doğallığı içinde çarpıcıdır. Bu kumaş çok sıradışı ve hatta egzotik görünüyor. geniş salonları için uygundur.
 8. Germe tavanların Pearly luster sedef doku oda özel bir hassasiyet verir. Parlak, köpüklü tavan görsel oda genişletmek.

Bu yansıtıcı kumaş herhangi bir mat dokulu bir kombinasyonu eşsiz bir duygu yaratır. senin mekanın bireyselliği vurgulayan özgün ve kullanışlı tavan almak için kombine faturanın kendi sürümünü oluşturun.

Germe tavanları: Beyaz dokulu tuval

Özel önem parlak streç dokulu tavanlara hak. beyaz renk ve tonları - tavan renk düzeni için en yaygın seçenek. Ancak, özgünlük bile klasik beyaz tavan dokusunu ekler.

Ayna tabakanın etkisinden dolayı, parlak tavan küçük mekanlar için idealAyna tabakanın etkisinden dolayı, parlak tavan küçük mekanlar için ideal

klasik beyaz mat tavan daha ilginç bir şey yapmak için, Tavan ışık için aşağıdaki seçenekleri sığdırmak:

 • Bir desen veya süs klasik mat tavan;
 • noktalar ilginç aydınlatma, ışık kurdele, avizeler, vb vb ile klasik mat tavan.;
 • Parlak beyaz tavan;
 • iki katmanlı bir çatı çeşitlendirilmiş;
 • çatı ışık ileten;
 • fotoğraf baskısı ile beyaz tavan.

beyaz tavan dokusu deneme korkmayın. Beyaz - Farklı türevleri mütevazi ve organik olarak bakacağız klasik bir renk.

elleriyle bir dokulu tavan nasıl yapılır

belirgin karmaşıklığına rağmen, dokulu tavan elle yapmak çok zor değildir. Bu tavanlar için özel bir güzellik dokulu boya oluşturmanıza olanak sağlar.

dokulu boya tatbik edilmesi için yöntemlerdokulu boya tatbik edilmesi için yöntemler

Herhangi bir yüzey dokulu boya kullanılarak boyanmış verilebilir. Sadece kumaş destek elleriyle tavan yüzeyinde bir rahatlama yaratmak.

dokulu boya belirli bir yapıya sahiptir: Bu, çok yoğun yüzden mala ile uygulanır olduğunu.

dokulu boya kullanırken, aşağıdaki rakamlar yapabilirsiniz:


 1. Doğal pürüzlülüğü oluşturulan spatula
 2. ihmal şerit seyrek tarak ile yerleştirilmiş;
 3. Sabit bir sünger ya da sünger gelen kabartma;
 4. tavana özel sanatsal kabartma silindirleri için kullanılan temiz, düz desenler.

dokulu boya tatbik edilmesi için bir ana sınıfı (video)

Fatura - bu tavan için alışılmadık bir özelliktir. Bu nedenle, fikirler özgün ve taze görünecektir olağandışı şekiller tavan kaplamaları vererek ilişkili. kompozisyonu aşırı ve iç oda ile parlak tavan dekor unsurları maç için değil deneyin.

iç Doku asma tavan (fotoğraf)

02-1000x560 5 9 6d88531ead81f51bc38c21d3f54f8278 25-çarpıcı-tavan-tasarım-fikirler-13 75 --- 3 75 --- 4 75 --- 6 80fe852b-e8c4-4f73-8700-1a74a41bbd71 136be1e67

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map