minyatür çapraz dikiş oluşturun: şemalara 8 öneriler

minyatür çapraz dikiş oluşturun: şemalara 8 öneriler

12 October 2017mini formatta Çapraz dikiş kolayca oturma odası duvar veya herhangi bir parça dolap süslemelerimini formatta Çapraz dikiş kolayca oturma odası duvar süslemeleri, ya da herhangi bir bölümü garderobaMiniatyurnye kanaviçe şeması giysi veya iç tasarımını tamamlayan uygun olacaktır. Küçük resimler eski dolap, yastık, yatak örtüleri ve diğer özellikler yeni bir soluk olabilir. Nakış o daire veya dolap içini süslemek için en kolay yoludur, bir haç yaptı. İlk aşamada, kendilerine özgü kompozisyonlarını oluşturmak için zaman içinde hazır devreyi kullanabilirsiniz.


Minik kanaviçe: Herhangi bir şey için uygun bir ek

Bazen bazı fikirlerin gerçekleştirilmesi için, size küçük resimler veya diğer küçük parçaları kullanmak gerekir. Bitmiş çizimler arasında olabilir yeni bir plan çizin. Ama her zaman değil, ihtiyacınız olanı bulmak için çıkıyor. durumda, kendi grafik meşgul gereklidir. Kullanışlı Deneyimli herhangi bir tasarım için uygun olan küçük çizimler, onların cephanelik var. Bu konuda başlayanlar için daha karmaşıktır.

Aslında, çapraz oyalamak herhangi bir şey olabilir:

 • su ısıtıcılar;
 • hayvanlar;
 • meyveler;
 • manzara;
 • Kuşburnu;
 • mutfak eşyaları;
 • rozetler;
 • çizgi film kahramanları.

çizgi film ve masal Minyatür nakış hayvanlar veya karakterler ideal çocuk elbisesi tasarımı için uygundurçizgi film ve masal Minyatür nakış hayvanlar veya karakterler ideal çocuk elbisesi tasarımı için uygundur

Gerçekten varyasyonları çok. gardırop veya mobilya parçasının herhangi bir bölümünün altında mümkün olan en iyi resim seçin. iyi gelişmiş hayal gücü olan insanlar kendi parlak resim ile gelip zor olmayacaktır. Bu çok ilginç, eğlenceli ve faydalı bir iştir. Çapraz Dikiş ilginç kompozisyonlar oluşturmak için olanak sağlar. Ev küçük çocuk varsa, karikatürlerin yamalar ceket, pantolon güzel bir dekorasyon ve hatta bir sırt çantası olabilir.


küçük çizimler çok avantajları. İnternet'te indirebilir veya el sanatları için özel bir dükkanda satın alınabilir. Önemli: Yeni başlayanlar net kareler ile özel bir kumaşla çalışmaya başlamak için tavsiye edilir. Deneyim kazandıkça, ortak taslak geçebiliriz.

Çapraz Dikiş - minyatür devre: ana özellikler

her işi başlatın bazı eğitim gerektirir. nakış durumunda, tüm gerekli özellikleri satın gerekir. Bu resim yapma sürecini kolaylaştırmak ve mümkün olduğunca keyifli hale getirecek.

Başlamak için, aşağıdaki aksesuarları satın gerekir: • şeması;
 • iplik;
 • makas;
 • gergef (gerekirse).

Nakış teknikleri iyi dayanıklı dokumaya sahip keten ya da pamuk kumaş kullanılarak eğitimliNakış teknikleri iyi dayanıklı dokumaya sahip keten ya da pamuk kumaş kullanılarak eğitimli

Hat koruma işleme için herhangi bir mağaza satın alınabilir. İnternet üzerinde yer alan ilginç varyasyonlar çok. Eğitimin bu bölümünde itibaren herhangi bir sorun olmamalıdır. Ancak, hazır düzeni alım halinde, daha kolay olacaktır. Genellikle düzgün kumaş üzerinde oluşturulur. Eğer giysi veya diğer özelliklerini dekore etmek varsa, tercih kağıt veya fotoğrafta gösterilen bitmiş şemaya verilir. Bu durumda, kumaş üzerinde kendi desen taşımak zorunda kalacak. Bir başlangıç ​​için, bu işi zor olabilir.

Biz haç oluşturma sürecini kolaylaştırmak için karelerinin dayanmaktadır özel tuval üzerine nakış. Gerekirse, gerekli olan herhangi bir özelliğinin dekorasyon sıradan bir bez ile çalışmak. Bu küçük bir haç oluşturacak şekilde desen dikkatli ve doğru transferini gerektirir.

Dikiş ipliği kullanırken İşlemeli resimler verimli bakacağız. Onlar ilginç ve renkli bir kompozisyon oluşturmanızı sağlar tonlarının çeşitli farklıdır. Makas ve çember gibi ek öğeler hizmet vermektedir.

minyatür kanaviçe desenleri üzerinde Usta sınıfı

küçük resimlerinin nakış zor bir şey yoktur. Tam tersine, tamamen dikiş sanatı ustası en etkili ve hızlı yoldur. Küçük rakamlar çok zaman kadar yapmayız ve yürütme karmaşık olarak kabul edilmez. Bu özellikle çocukluk ve ergenlik döneminde, dikmek öğrenmek için en iyi yoldur. Büyük çizimler ve resimler uzun bir zaman alabilir. Minyatür gerçekleştirmek kolaydır.

Başlamadan önce önemli aşaması - çapraz dikiş için konunun seçim. Basit bir desen ile seçilen düzeni, farklı renklerin bir iplik hazırlamak için, hem de nakış seti satın almanız gerekiyorsaBaşlamadan önce önemli aşaması - çapraz dikiş için konunun seçim. Basit bir desen ile seçilen düzeni, farklı renklerin bir iplik hazırlamak için, hem de nakış seti satın almanız gerekiyorsa

Başlamadan önce, bunun internette ücretsiz olarak indirilebilir veya zanaat mağazasında satın alınabilir, düzeni hazırlamak gerekir. Sonra yukarıda listelenen tüm özelliklerini hazırladı. acemi için, örneğin, muz düz rakamlar uygun. basit nakış, genellikle 1-2 renk işlemi sırasında kullanılır.

Önemli olan nakış haç tekniğini bilmektir.

Doğru ayar:


 • Nakış tekrar sola ve sağdan başlar;
 • alt tarafında yarı çapraz oluşturulmuş;
 • cephesinde - hatta çapraz.

Bu, tek bir iplik olarak kullanılabilir, ve eklemeler çeşitli olabilir. Her resmin özelliklerine bağlıdır. işin sonunda, bez ve demirli yıkamanız tavsiye edilir. Bu tuval bir iş parçacığı tarafından satın gücünü yenilemek ve test etme imkanı sunar.

Küçük çapraz dikiş: lavanta paketler (video)

Bu ilkeye göre, herhangi çizimler, resimler, hatta Noel oluşturabilirsiniz. Herhangi bir fırsat ve olay için ilginç bir şema almak için tamamen mümkündür.

Örnekler minyatür çapraz dikiş: diyagramı (verilmedi)

0b88f374d0370orig 015cc70b91e770orig 1 57b2a47c013fe 5oSiu9p8Vk 454f47610465 977 88766 1721388 3204466


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map