Metal Kosour ile en iyi merdiven: 6 tavsiyeler

Metal Kosour ile en iyi merdiven: 6 tavsiyeler

12 October 2017mükemmel odanın modern bir tasarıma tamamlayacak Kosour metal üzerine Merdivenmükemmel modern pomescheniyaZhiltsy özel evler ve ferah dairelerin tasarımı tamamlayıcı Kosour metal üzerine Merdiven giderek Metal Kosour merdivenlerde dikkat edilir. Onun özelliği estetik ve fonksiyonel bileşen tasarım oluşturmak için yeteneğidir. Daha doğru oluşturulan taban, üretim aşamaları kolaylaştırır. başlayanlar ve profesyoneller bu tür yapıların özelliklerini anlamak için başlamak için tavsiye edilir nedeni budur.


merdiven stringers üzerindeki metal Özellikleri

tesislerinde ve sahibinin mali kapasitesinin mimari özelliklere bağlı olarak, tasarım iki olası yönden gerçekleştirilir. İlk durumda, merdiven adımları eyer metal üst tarafta tespit sağlar.

Yanal girinti boyutu merdivenlerden büyük ölçüde bağlıdır, iç genişlik olarak, 10 ila 13 cm arasındadır.

Daha büyük çıkıntı, daha çalınmalıdır. Böyle bir durumda son derece nadirdir, bir merdiven kurulumu yoktur. Bu tür yapıların montajı bir ikinci düzenlemesi, kirişler arasındaki adımları monte edilir.

bir metal merdiven yüklemeden önce, onun tasarım ve inşaat öncesinde düşünmelidirbir metal merdiven yüklemeden önce, onun tasarım ve inşaat öncesinde düşünmelidir

Bunu içinde aşağıdaki tasarım özellikleri hakkında konuştuğunu:


 1. Kosoura maksimum kalınlık 10 ila 14 cm arasında değişir ve genişlik -. 8 cm 14 çok adım sayısına bağlıdır.
 2. Binanın mimari özelliklere bağlı olarak eksik ve tam podstupenek kullanımı. Her iki seçenek dübel veya yapıştırıcı kullanarak birleştirilir.
 3. bir yanal zikzak kosoura varlığı.

tasarım seçilen modifikasyon adımlarından hesap özelliklerine içine almalıdır. daha doğru bu, bu kurulum işlemini daha kısa sürer yapılır. daha fazla çalışma tanımlayan belge - örnek bir akış şeması (TTC) toplanan bilgilere dayanarak oluşturulmaktadır.

Çeşitler Eyer merdivenlerden Metalik

onaylı projenin pratik uygulamasına geçiş yapana kadar, dikkatle her şeyi analiz edilmelidir. büyük ölçüde bu stringerler parametrelerini uygular. Özünde, bu aşama için bir destek görevi görür.

o kadar iyi yapılır, o kadar uzun adım sürecek. çizimler üzerinde en yaygın görünümü doğrudan şeklidir.

merdiven sağlam ve güvenli için, sadece yüksek kaliteli malzemeler seçmek gereklidirmerdiven sağlam ve güvenli için, sadece yüksek kaliteli malzemeler seçmek gereklidirOnun üretim ahşap ve metalden yapılır. Daha az yukarıda bahsedilen beton ve malzemelerin bir kombinasyonunu kullanır. Bu da büyük çaplı sınıfları yapmak için gerekli olduğu durumlarda yapılır.

tasarım formuna bağlı olarak, türler aşağıdaki izole edilir:

 • bobin;
 • Zig zag - aynı zamanda kırılma denir;
 • Doğrudan.

direkt seçeneğe ek olarak mimari ve kırık vida kullanılır. Onların başarılı bir şekilde uygulanması için belirli tecrübe ve teorik bilgi gerektirir.

merdiven için metal Kosour dikin

ahşap belirgin çekicilik rağmen, metal hala gelecekteki bir çerçevenin oluşumu için en popüler malzemedir. Bu malzemenin aşınma nedeniyle ve dış etkenlere karşı duyarlı değildir.

Gerekli profil veya metal boruyu oluşturmak için, hangi boyutunu gelecek adımların parametreleri ile örtüşmektedir.

Öncelikle, tüm boyutları düzeltmek gerekir. Toplanan bilgiler malzemenin gerekli miktarını belirlemek için daha muhtemel olacaktır.

Metalik Kosour üzerinde merdiven kurarken, uzmanlar şev tasarımı ödeme dikkat tavsiyeMetalik Kosour üzerinde merdiven kurarken, uzmanlar şev tasarımı ödeme dikkat tavsiye

süreç daha doğru ölçümler aşağıdaki öneriler yardımcı olacaktır yapmak için:


 • yapısının yüksekliğini saptamak;
 • Düzgün merdiven eğim açısını belirlemek;
 • Mark adımlar ve yükseltileri çizim parametreleri üzerine.

deneyimlere göre, sadece katı kosoura parametrelerini düzeltmek için yeterlidir. Biraz daha karmaşık DWG tasarımlar olduğunu. Bu durumda, yukarıdaki parametreler bölümünde sabitlenir.

tek stringers Evrensel metal merdiven

Aynı Dağı üzerinde yapılan her sürümde Kalın. Bunu yapısı üzerinde önemli bir yük planlandığı değilken sadece durumda mümkün olduğunu biliyoruz. Buna ek olarak, hesaba merdivenin geometri almak gereklidir. bir dönüş için bir kaç daha fazla olmalıdır, o zaman iki veya daha fazla Kosour için bir ihtiyaç vardır.

o bir an önce toplanması ve yükleyebilirsiniz çünkü birçok kişi, evrensel tasarım seçmek için terciho bir an önce toplanması ve yükleyebilirsiniz çünkü birçok kişi, evrensel tasarım seçmek için tercih

Dikkat ayrıca duvarların fiziksel parametrelerine çizilir. Bu onların gücünü sonuca yol yoksa, iki demir kelepçelerle seçeneği durdurmak için daha iyidir.


deneyimli inşaatçılar gelen birkaç ipucu vardır:

 1. hatta birçok olumsuz dış etkenlere ile verir yönlü seçenek - montaj. Tasarımcı küpler gibi, tüm serbest bir şekilde inşa etti.
 2. orijinal fikirleri terk ederse o zaman aşağıdaki şekilde kalite 1-string eyer merdiveni olabilir yapmak, hiçbir arzusu yoktur. Duvar metal iğneler yardımıyla 4-5 puan yapılır montaj mümkündür.
 3. Çocuklar ve 4 bacaklı Darling'ler ile evler için modüler merdiven yapımını uygun. Onların özü başlığında yatıyor. Bunların üzerinde kelimenin tam anlamıyla çalışabilir.

Tek kısıtlama, büyük boşluğun varlığı gerekliliktir.

Eyer merdiven kesin hesaplama: Online tavsiyeler

Doğruluk ve kesinlik, kralların nezaket, ancak oluşturucu ve sadık arkadaşı sadece. Bir kuyumcu hassasiyetle tüm hesaplamak için bir hesap makinesi kullanmak için gerekli gerekli parametreleri sabitleme sırasında. Ilk şey hatırlamak - ahşap ve metal tabanına merdiven için matematiksel hesaplamalar farklı şekillerde ortaya çıkar. Evet, bazı benzerlikler vardır, ancak bu temelde, işaret "=" on iki teknoloji arasındaki koymak için gerekli değildir.

Doğru tasarım hesaplama yoluyla olabildiğince metal merdiven konforlu ve güvenli hale getirinDoğru tasarım hesaplama yoluyla olabildiğince metal merdiven konforlu ve güvenli hale getirin

şöyle Doğrudan hesaplaması şu şekildedir:

 1. destek yapısının uzunluğu Pisagor teoreminin göre belirlenir. Aradığınız parametre karekök alma, ardından hipotenüs bir kare, hesaplanması ile elde edilir.
 2. Hep yerleri 2'ye merdiven 1'in bacak uçuş yüksekliğidir. Merdivenin altına merdivenlerin tepesinden mesafeyi eklemek gerekir. eğim açısını hesaplamak için tüm yapı oranına ölçmek gereklidir.

Bundan başka matematiksel hesaplamalar tutturma mekanizması aşamasına bağlıdır. o dişilere mahsus yardımıyla evdeki her şeyi yapmaya karar ise, o zaman adım çubuğunun alanında biraz daha az almak gerekir.

Kurulum Eyer merdivenlerden Kuralları

Seçilen ne bağlı olmayan kurallar taşıma ortamı ikinci katta elleriyle merdiven yapımı için temel alır. Dişilere mahsus yüklenmesini gerektiren metal ile çalışmak zordur. buna ek olarak, tabaka metal malzemeden yapılmıştır bir taban plakası uygulamak için gereklidir.

Plaka çıkıntılar olmadan kapsayacak şekilde adımların şeklinde kesilir. Bundan sonra, bütün cıvatalar ile zorunlu sabitleme vasıtasıyla taşıyıcısına kaynaklıdır.

Çabuk ve doğru yüklemek metal Eyer merdiven Eğer uzmanlarına yardımcı olacağınıÇabuk ve doğru yüklemek metal Eyer merdiven Eğer uzmanlarına yardımcı olacağını

Bazı karmaşıklık çift stringers ile donatılmış kompleks tasarım aşaması tipini temsil etmektedir. Bu durumda, yukarıda listelenen FILLIES kullanmak gerekli değildir.

Ayrıntılı olarak bir işlemdir:

 1. Bolz Uygulama - dübel vasıtasıyla ve destek ayağı kademelerin sabitlenmesiyle.
 2. Çelik desteği 4 adet vida ile sabitlenmiş bir eğimli tabaka formundadır.
 3. kirişleri maruz kaldığında olarak odun kullanılması tavsiye kısrak için. iğne veya dübel kullanılan parçaların düzeltmek için.

lastik sırtına Oyma - tüm aşamaları sabit destek Kosour tutkal ilavesi ile vidalar vasıtasıyla.

stringers metal merdiven montajı

Her şey hazır olduğunda, güvenli bir şekilde projenin pratik uygulamasına geçebiliriz. tüm bileşenlerin yerinde olduğunu sağlamak için, gözlerinin önünde çizim koymak için tavsiye edilir. Yeni gelenler merdiven profilin orta bölümü ile başlayan hayatınızı kolaylaştırmak için. Bu durumda, gerekli ayarlamaları yapmak daha kolaydır. Çok büyük ya da hata olmasa bile, ayarlama yapmak için her şeyi yok etmek zorunda kalmazsınız.

Eğer kendi başlarına merdivenlerden yüklemeye karar verirseniz, o zaman bu iş için önceden bütün malzeme ve araçları hazırlamak gerekirEğer kendi başlarına merdivenlerden yüklemeye karar verirseniz, o zaman bu iş için önceden bütün malzeme ve araçları hazırlamak gerekir

Deneyimli tasarımcılar başlayanlar için çeşitli öneriler hazırlandı:

 • Tüm taşıyıcı elemanlar görünümden gizli olmalıdır;
 • güvenlik büyük bir farkla ikinci el cıvata ve somun;
 • Hazırlanan yüzey üzerinde Kosour gerekli ayarlayın.

elleriyle Eyer merdivenler (video)

Yeterli alanı olan özel bir ev, yazlık veya ofis alanı için uygun ahşap veya metal direklerden, temelinde yapılan Fonksiyonel ve çekici tasarım. Değilse, her zaman kompakt sürümü seçebilirler. Biz zikzak ve düz formda bahsediyoruz. yüklemeden önce bunların her dikkatli ölçümler yapılmıştır.

Detaylar: Eyer merdivenler (fotoğraf örnekler)

2k 3 043 063 312 7 91 113 0238 01006

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 57 = 65

map