Metal çerçeve üzerinde FCL bölümleri düzenlenmesi: 11 adım

Metal çerçeve üzerinde FCL bölümleri düzenlenmesi: 11 adım

12 October 2017pratik ve kullanılabilir çünkü birçok kişi, metal çerçeve için FCL cihazın duvarları kullanmayı tercihpratik ve dostupnoNa bugün sıkça çünkü GCR cihaz bölümleri düzenlenen çünkü birçok kişi, metal çerçeve üzerinde FCL bölümleri cihazı kullanmayı tercih. Bu inşaat ve dekorasyon malzemesi, özellikle mukavemet, sertlik ve dayanıklılık nedeniyle mükemmel işlevsel özelliklerine en popüler olanıdır. tasarımda kumaşların kullanılması sen kendi takdirine bağlı olarak ve odanın düzgün tip kaybı olmaksızın bölümleri biçimleri çeşitli oluşturmanıza olanak sağlar.


alçıpan duvar aparat

Alçıpan bölümleri herhangi odada yer imar için evrensel bir çözümdür. Oda sebebi ne olursa olsun bu tasarımın kurulumu gerçekleştirilir edilemezse, bu kullanılan diğer malzemeler kabul edilemez olduğu anlamına gelir. Bu şekilde bir bölmelendirme bu hafif metalden imal edilir, her eleman olan bir profil çerçevesinin oluştuğu için, ağırlıkça en hafif ve ağ-GCR her iki örtülmektedir.

Alçıpan bir başka avantajı da, her zamanki gibi, neme dirençli olmasıdır. Bu duruma göre, sıradan oda kullanılan ve böyle bir banyo, tuvalet, mutfak ve balkon olarak yerlerde olabilir.

GCR sıklıkla havzalarını yerleşme kullanılan mükemmel su itici özelliklere sahiptir. yaprak yanında FCL tasarımları çerçeve çift astar yapmak, özellikle eğer ilave güç aktarabilir.

bölümleri takmaya çalışmadan önce nazikçe gerekli materyalleri hazırlamak ve dikkatli ayrıntılı talimat incelemek rica olunurbölümleri takmaya çalışmadan önce nazikçe gerekli materyalleri hazırlamak ve dikkatli ayrıntılı talimat incelemek rica olunur

bölüm sadece uzayın imar için değilse, aynı zamanda iki ayrı bölüme odası ayırmak için, özel bir ses geçirmez malzemeden iç bölümleri açmak için gereklidir. örneğin, mineral yün veya köpük için. metal üzerine alçıpan bölmeler o kendi elleriyle mümkündür çerçeve.


Bunu yapmak için, dikkatli ayrıntılı talimatlar hakkında bilgi almak ve onları takip etmek gerekir:

 1. bölmeler montajı dikey şekilde tüm web'de ayarlanmasıyla yapılır.
 2. Çerçeve kullanılır ve gerçekleştirilir bunun için dikey raf profili CW, çevre yapısı üzerinde yürüme, kılavuz profili UW vasıtasıyla zemin ve tavan monte etmek.
 3. Eğer bir kapı veya kemer kurma planlıyorsanız, yatay kılavuzları kullanmak gereklidir. Onlar dübel-çivi veya çapa yardımıyla monte edilmiştir.
 4. Her profil bant emici özel ses sarılmalıdır, böylece şok dalgası sönecektir.
 5. bir bitişik tabakanın her biri komşu kenar tek bir profil üzerine monte edilir.
 6. Montaj vidaları GLA fazla 5 cm artışlarla tuval üzerine düzenledi.
 7. bıçaklar arası en fazla 4 mm bir boşluk, macun olmalıdır.
 8. shpaklevanii de dikişleri özel fiberglas ile takviye edilmesi gerekmektedir.
 9. ucun monte edilmesi raf ve nispeten örtüşme en fazla 1 metre uzaklaştırılmalıdır. İdeal olarak 60 cm dayanıklı olmalıdır.
 10. Eğer profilleri splice istiyorsanız, en az 3-4 kendinden dokunarak metal kullanmalıdır.
 11. Her bir raf profili arasındaki açıklık 60 cm'den fazla olmamalıdır.

Alçı levha duvarlarının kalınlığının

Bu duvarların kalınlığı GCR birçok tabakaları kaplama kullanılmıştır nasıl bir profil genişliğini yanı sıra neler çerçeve bağlı olduğu hatırlamaya değer. kalın tasarım, bu nedenle daha güçlü ve sert olduğunu: çıkış sadece biri olabilir. duvarların kalınlığı hesaplamadan önce, o gerekli dışında çalışmak gerekir. Yani, sadece dekorasyon, ya da su temini ve drenaj boruları kadar iletişimin çeşitli bünyesinde konaklama istenip istenmediği.

kurulacağı yerde Lezzet septum kalınlığı boyutu ve oda özelliklerine dayalı olmalıdırkurulacağı yerde Lezzet septum kalınlığı boyutu ve oda özelliklerine dayalı olmalıdıralçıpan bölmeler kalınlığının üç ana kategoriye ayrılır:

 1. 75-150 mm'dir. Bu tasarım en hassas ve işaretleme C111 biri olarak kabul edilir. Bölüm kullanılan 50 mm. Kalınlık 12.2 mm alçı. kaplama markası C112 ise - iki katmanlı, genişlik 25 mm artmıştır.
 2. 150-175 mm. C113 işaretleniyor. Özellik PN profili 100 hem de çift taraflı üç katmanlı kaplanmış ağ-GCR kullanmaktır. kalınlığı 175 mm 'dir.
 3. 175-250 mm. C115 ve S116 işaretleniyor. kullanılan profiller ve Mo-75 Mo-100 aranjman. Genel olarak, 200 ve 250 mm arasında yapısal kalınlık.

Bu verilere dayanarak, kesin olarak belirlenen kalınlık profili kullanımı tasarım kalınlığı etkilediği sonucuna varılabilir. Genellikle 20-25 mm kalınlığa ekleyebilir su geçirmezlik ve ses yalıtımı için ek bir katman, kullanan akılda tutulmalıdır.

Bunun yerine, metal profilin kullanılan ahşap kiriş, standart genişliği 80 mm olması önemlidir. astar ve yukarıdaki malzemelerin tümü, belirli bir tür yapıların minimum kalınlığı, 90-105 mm'dir.

alçıpan bölme genişliği

Daha önce söz konusu edildiği gibi alçıpan bölümleri toplam genişliği, web ve GCR profile bağlıdır. Orada alçıpan çarşaf ve metalik çerçeve kullanılan daha modern versiyonları da vardır, ama her tasarım kendine has özellikleri vardır.

Tipik olarak, bölme genişliği alçı levhanın boyutu ve kılavuz profiline bağlıdırTipik olarak, bölme genişliği alçı levhanın boyutu ve kılavuz profiline bağlıdır

yani:

 1. Profil pul PS-100 ile 125 mm arasında, ve her iki tarafta alçı iki tabakadan Yapı genişliği. Bu yatılı yanı sıra başka bir odada hem bölümler oluşturmak için en iyi seçenektir. Dayanıklı, sabit çerçeve yük taşıyıcı olan bir duvar paneli bina odaları için kullanılabilir.
 2. 73 mm Yapı genişliği, çerçevenin iki yanında kemerli bir profile alçı PP-65 ve iki tabaka kullanan bir yapı. Bu bölüm çok dar ve sadece dekorasyon rolünü gerçekleştirebilir. Başka bir isim bölümleri - sahte bir duvar. Raflar, çiçek saksıları ve hatta daha modüler iç monte etmek mümkün değildir.

alçıpan bölme Ağırlık

onlar alçı aksine daha az performans özelliklerine sahip beri Deneyimli Usta, bir alçı duvarlar yükleme önerilmez. En son web önemli bir avantajı olması bakımından son derece esnek olduğunu. Buna uygun olarak, çarpıcı tasarımlar oluşturma, farklı şekillerde nesne modeli mümkündür.

Avantajları bölümleri bu kolaylığı ve mukavemet özelliği yani AlçıpanAvantajları bölümleri bu kolaylığı ve mukavemet özelliği yani Alçıpan


malzemenin İkinci koşulsuz onuru - makul fiyat, kolay ve en uygunudur. yaprak mükemmel pürüzsüz ve hatta bir yüzeye sahip ve bu nedenle ek dolguyu harcamak gerekmez. Promazyvaniya yeterli dikişleri bıçak yüzeyine uyumlu hale getirmeyi.

Bazı ağırlık bölümleri hesaplama teknolojisi vardır:

 1. Sadece bir cilt tabakası ve bir karkas 1 metre kare profil 0.7 Mo ve 2 Profil MS için kullanılırsa, bölme 1 metre kare ağırlığı 21.7 kg idi.
 2. Ne zaman alçıpan kaplama ve 1 metrekare tasarımının aynı akış profilleri ağırlığında çift yaprak yaklaşık 41.7 kg olacaktır.

cihaz ve Metal çerçevenin GCR bölümünün montajı (video)

Bu bölümleri bu tip en dayanıklı ve çevre dostu biri olduğunu belirtmekte fayda vardır. alçı sıva astarı zamanla yıpranmasına ve ufalanır sadece karıştırılmamalıdır değil, aynı zamanda nedeniyle üretimi için kullanılan bileşenlere alerjik reaksiyonlara neden olabilir Değil.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 41 = 43

map